>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 no deposit vegas2web

T 135

trutek

Użytkownik
Dokładnie. A z gier polecam Rock On z i-slotow. Świetna giera, fajny bonus i free spiny bardzo ładnie dają ???? Zawsze gram promocje na tym slocie i w 90% coś ugram.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Po ile liczyli $ przy depozycie?
przy okazji jak to jest z tym obrotem Shaun piszę tak - Yes, you must please deposit and wager 1 times the amount.
To raz czy dwa w końcu?
 
T 135

trutek

Użytkownik
Shaun mi też pisał że 1x, ale jakiś inny gościu że konsultował się z kimśtam i 2x, więc zrobiłem x2. Ja brałem w €, wzięli 106zł za 25€, nie wiem jak z $.
 
T 135

trutek

Użytkownik
Nie rozumiem? Dlaczego mieliby nie wypłacić? Czekam wciąż, ale to normalne chyba w takich kasynach, że w ciągu jednego dnia się pieniędzy nie dostaje. Poczekam tydzień, ale myślę że do tego czasu odezwą się o jakiś dowód albo po prostu wypłacą.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Również wczoraj zleciłem jak na razie spokój tylko mejl że została zlecona kwota 225$
Liczę że w następnym tygodniu kasa będzie na MB, a pozatym do tych co wypłacali z Rivala to ile mniej więcej czekali?
Bo mi akurat w tej sieci po raz pierwszy tak dało.
 
es 217

es

Użytkownik
Również wczoraj zleciłem jak na razie spokój tylko mejl że została zlecona kwota 225$

Liczę że w następnym tygodniu kasa będzie na MB, a pozatym do tych co wypłacali z Rivala to ile mniej więcej czekali?

Bo mi akurat w tej sieci po raz pierwszy tak dało.
Od 2 do 5 dni roboczych. Przy pierwszej wypłacie może delikatnie się przedłużyć ze względu na weryfikację.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Pytałem przed momentem na czacie to bodajże nie jaka Kelly pisała że wypłatę rozpatrzą od 24-48 czyli w moim przypadku 48h minie jutro o tej porze. Do czego dodała żeby śledzić pocztę bo mogą chcieć dokumentów. Zapytałem czy mogę wysłać je od razu to oczywiście jest taka możliwość i potrzebny jest rachunek z 3 miesięcy, napisała jeszcze że bank statment( jak zrobie screen ze strony mBank to przejdzie?) najlepsze do jest że na koniec dodała że jeszcze Driving license ale tu pewnie sam dowód przejdzie. Do tego po tym wszystkim wypłata od 5-10 dni roboczych ????
Ktoś tam pisał z kimś innym od nich?
Jak tak to co ma za informacje na temat wypłaty, czy każdy piszę co innego. Albo będzie to trwało tak długo dlatego że jest to pierwsza wypłata.
 
T 135

trutek

Użytkownik
Dziwni ludzie tam pracują. Mi napisała typka że wszystko jest OK i w nastepnym tygodniu dostanę hajs. Poczekam więc.
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
i jak sie maja sprawy z wyplatami - suport mowi ze cashier placi od pon- piatku zatem ci ktorzy zrobil depozyt, wyslali scany obkrecili kwote x 1 i zlecili wyplate w czwartek, piatek powinni dostac kase dzisiaj - jutro &lt; money bookers&gt; . Zatwierdzili wam wyplaty? powyplacali ? podbijam temat
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Mnie jeszcze wczoraj prosili o faxback to wysłałem im jeszcze raz wszystkie dokumenty razem z tym gównem ręcznie wypisanym. A na wypłatę czekam od Czwartku. I co lepsza cały czas mogę ją anulować czyli nic praktycznie nie ruszyło.
 
T 135

trutek

Użytkownik
Mnie również prosili, wysłałem już kompletnie wszystko co chcieli, po 5h dostałem info, że wszystko ok i niedługo dostanę wypłatę. Już nie mogę jej anulować i mam status PROCESSING. Jestem dobrej myśli :p
 
S 1

sudik

Użytkownik
Minęło parę dni od ostatnich waszych postów. I jak tam Wasze wypłaty? Wypłacają czy sa dalej jakies problemy?
Dajcie znać bo nie wiem czy robić depo czy lepiej nie wpłacać bo &#39;kradną&#39; depo i na tym się kończy!
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Ja cały czas czekam, mam nadzieje że w tym tygodniu kasa będzie. Wypłata zlecona 31.08, anulować już nie mogę, dokumenty zaakceptowane. Więc mam nadzieje że wszystko będzie w porządku.
 
Do góry Bottom