>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10 pln betsafe voucher

P 0

piotrciuba

Użytkownik
ale nie
koles mi mowil ze mi nie zaliczą a zaliczyli bo pelna kwota jest na koncie wiec nie wiem co koles chcial odemnie ze mi po kursie 1,00 zalicza.

Ale wsumie to skoro oni sie pomylili to powinni za to zaplacic a nie nagle ni ztad ni z owąd piszą ze 1.00 smiech na sali.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
ale nie
koles mi mowil ze mi nie zaliczą a zaliczyli bo pelna kwota jest na koncie wiec nie wiem co koles chcial odemnie ze mi po kursie 1,00 zalicza.
Ale wsumie to skoro oni sie pomylili to powinni za to zaplacic a nie nagle ni ztad ni z owąd piszą ze 1.00 smiech na sali.
Nie czytałem o co chodzi, ale jeśli popełnili błąd przy ustalaniu kursu etc, to mają jak najbardziej prawo policzyć po 1.00
i tak zawsze robią dlatego nie ma sensu liczyć na błędy buków.
 
vde 119

vde

Użytkownik
no i 10złĂ an koncie nie mogę w to uwierzyć ???? ????
No pewnie RANS że nie możesz w to uwierzyć bo przecież te 10 PLN dla 15latka to ogromna kwota nie ? ;] ????

Żal mi autorów takich postów ;]

Nie rozumiem wogóle tego poruszenia na forum... 10 PLN dają, wiadomo fajnie , no ale bez przesady.... żeby się tak podniecać. Nasi koledzy z innych państw gdyby zadali sobie trud przetłumaczenia tego forum na własny język mieliby nie lada ubaw że takie poruszenie o 2,5 EUR .... Ja w ogóle nie chcę myśleć co by było gdyby tutaj dawali z 20 PLN ????

Pewnie ktoś już zauważył , że na promocja bez depozytu jest tylu idiotów, którzy w każdym temacie muszą klnąć, wyzywac na innych, obrażać się na bukmacherów bo promocja się skończyła , bo zrobił 5 kont i się dziwi że go zablokowali... , a w promocjach z depozytem (które są zawsze lepszej jakości i można na nich więcej zarobić) poprostu tych debili nie ma....
WNIOSEK? :

Władze tego forum chyba powinny się zastanowić nad tym aby ograniczyć ilość ludzi &lt;18 (under18) na tym forum bo to wszystko staje się żenujące, już nawet to nie jest śmieszne... Mam pewien sposób ale to jak Władza by zechciała to proszę o kontakt na PW :-|
 
M 0

mate1212

Użytkownik
Tak z ciekawosci napisalem do supportu czemu owa promocja zostala wycofana.
Jak mozna bylo sie spodziewac,oczywiscie ze z naduzyc. Brawo multikontowcy,ktorzy zalozyli konto na mame tate kota psa tylko po to by zgarnac marne 10zl.Wstyd
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Tak z ciekawosci napisalem do supportu czemu owa promocja zostala wycofana.
Jak mozna bylo sie spodziewac,oczywiscie ze z naduzyc. Brawo multikontowcy,ktorzy zalozyli konto na mame tate kota psa tylko po to by zgarnac marne 10zl.Wstyd
Może krecie po prostu dużo osób o tym z forum się dowiedziało i dlatego i pewnie nie chodzi o multikonta ... bo teraz każde wycofanie na to zganiacie a nikt nie pomysli żę nawet takie dziecko neo ma mały mózg i nie zrobi tylu kont bo wie że nie wyplaci...
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ja zarejestrowałem konto tam przedwczoraj dzięki za info.
Postawiłem kilka spotkań i weszło wszystko ako 11 ;]
Rozumiem że obrót już wyniósł te 10 zł i jeszcze muszę obrócić 190 żeby dokonać wypłaty? Dzięki za pomoc.
 
Do góry Bottom