>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ po rejestracji Poker

Status
Zamknięty.
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
zaloguj sie kliknij w cashier / my bonuses wejdz na strone wyloguj pokera i zaloguj sie ponownie pieniadze pojawia sie automatycznie
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
robie tak jak piszesz i nie chce sie wklepać ten bonus ;/
&quot;This bonus will not be credited because of promotional abusement! &quot;
takie cos pisze na stronie
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
klakson kasa jest automatycznie ... a poziom zenujacy ja z 10$ w ponad godzine wbilem 120$ 3 male badbeaty
1#A2 Flop 22J
Allin gosc bet20$ ja Allin 70$ Turn 6 river J
Gosc pokazuje 9J
2# 77 Flop 332 spot wynosi 10$ to ja allin 20$
gosc pokazuje 88
3#AA Flop
KA10 river 8 allin Turn Q Allin po flopie 40$
gosc pokazuje J2
i wtopilem wszystko
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
robie tak jak piszesz i nie chce sie wklepać ten bonus ;/

&quot;This bonus will not be credited because of promotional abusement! &quot;
takie cos pisze na stronie
Pisze, ze nie dadza Ci bonusu, ze wzgledu na jego naduzycie, wiec moze zalozyles sobie drugie konto?
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
ja wczoraj po 1.5h mialem juz 100pkt wiec napewno moglem wyplacac niestety pokeoom mnie nie lubi 3 badbeaty i 100$ poszloo ????????????
 
cashier 0

cashier

Użytkownik
PANIE DAJ PAN SPOKÓJ ????

Ludzie którzy tam grają to chyba jacyś debile, wchodzą z każdą kartą - po paru minutach gry miałem już podwojony bonus ???? Przeniosłem się na S&amp;G bo nie chciało mi się czekać 20 sekund na ruch dla każdej osoby przy stole. Poszedłem na całość, S&amp;G z BI 20$ + 2$ (zostało 25c). Połączyło ze stołem, przyszedł drugi gracz. Potasowało karty i co? ALL IN! A ja nawet nie poruszyłem myszką, komputer sam zagrał za mnie i chyba za tego gościa all in. Dostałem 7 8 a koleś J K, oczywiście wdupcyłem i tym sposobem przegrałem wszystko (zostało 25c ale nie będe się szczypał z tymi groszami). Nie wchodzcie w SIT &amp; GO jeśli nie chcecie stracić kasy ????
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
orientuje sie ktos czy kolega moze wyplacic na moje konto pieniadze ja juz posiadam konto na pokerRoyale ?? Kumpel nie ma swojego moneybookers ... probowal ktos tak ? I czy dowod wysylac przed wyplata
 
depee 0

depee

Użytkownik
orientuje sie ktos czy kolega moze wyplacic na moje konto pieniadze ja juz posiadam konto na pokerRoyale ?? Kumpel nie ma swojego moneybookers ... probowal ktos tak ? I czy dowod wysylac przed wyplata
chyba tak ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom