>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

$10 RIVA POKER

mik 53

mik

Użytkownik
Ja mam konto w mBanku, zapytalem ich czy mozna otrzymac taki dokument, to koleś mi powiedzieł, że koszt to 50 zł :|
Mam pytanie do Was, może ktoś się orientuje. Konto na RivaPoker mam w dolarach amerykańskich $usd, czy jeżeli mam konto bankowe w złotówkach to wypłacą mi, czy może powiedzą, że dla mnie waluta to euro?
Dzięki
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Ja mam konto w mBanku, zapytalem ich czy mozna otrzymac taki dokument, to koleś mi powiedzieł, że koszt to 50 zł :|
Mam pytanie do Was, może ktoś się orientuje. Konto na RivaPoker mam w dolarach amerykańskich $usd, czy jeżeli mam konto bankowe w złotówkach to wypłacą mi, czy może powiedzą, że dla mnie waluta to euro?
Dzięki
jesli masz w mbanku powiedz im,ze to konto internetowe i zrob wydruk ostatniej transakcji - duplikat, ja im kiedys to wyslalem plus rachunek i skan dowodu i nie burzyli, twoj bank ci to przewalutuje z usd na pln..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
zaloguj się na konto wejdz na rachunek gdzie widać swift iban imie nazwisko walute zrób screena do tego wyślij im kopie potwierdzenia otwarcia rachunku który dostałeś jak zakładałes konto (są tam twoje dane i nr rachunku) i to wystarczy ( no i dowód osobisty + rachunek za media może być na rodziców byle adres sie zgadzał) napisz im notke że wysyłasz im screen z dzisiejszego logowania na konce interneowym gdzie widać potrzebne dane bankowe + kopie pisemnej umowy z bankiem na którym znajduje się taki sam numer konta bankowego z twoimi danymi

wczoraj gadałem z mbankiem to mi powiedzieli że list idzie do 15 dni wiec postanowiłem takiego rozwiązania i dziś przetworzyli mi wpłate ma dojść od 2-4 dni


PS:tez mam konto w $ na riva a za list płaciłem 5zł to nie wiem ocb za każde przewalutowanie potrącają 2%
 
kobebrylant8 15

kobebrylant8

Użytkownik
TommyTSW, ty sie znasz na tym , powiedz mi - wplacilem 30 Funtow - w niedziele - Zlecilem lacznie 241 funtow ( w niedziele) . Napisali mi ze do 96 godzin odezwa sie co do dokumentow itd. Dzis wchodze na konto - i mam 30 funtow approved withdraw na karte ( z powrotem) a 211 na konto bankowe jest ciagle waiting.

To jest normalne w Riva?


Dzwonili do mnie jakis czas temu zeby potwierdzic ze ja to ja : )
 
M 0

murek9

Użytkownik
Mam kilka pytan,mam nadzieje ze pomozecie.Jak wplacic tam depozyt skoro nie mam karty kredytowej?Mozna poprzez przekaz pocztowy?Jesli nie ma sie konta w banku to jest jakies inne wyjscie na wyciagniecie pieniedzy?Czy jest moze jakas max wyplata z tego bonusa?Licze na Wasza pomoc.Z gory dziekuje ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
nie maja tam przelewow moneybookers ani nic, wiec jedynie chyba konto bankowe, jak nie masz,a mam nadzieje ze pelnoletni jestes to przejrzyj dzial platnosci tam sa rozne darmowe konta bankowe polecone, a w miedzyczasie wyslij im skany niech zweryfikuja bo to troche im zajmuje..
 
M 0

murek9

Użytkownik
nie maja tam przelewow Moneybookers ani nic, wiec jedynie chyba konto bankowe, jak nie masz,a mam nadzieje ze pelnoletni jestes to przejrzyj dzial platnosci tam sa rozne darmowe konta bankowe polecone, a w miedzyczasie wyslij im skany niech zweryfikuja bo to troche im zajmuje..
dzieki za odpowiedz.Pelnoletni to jestem ale konta narazie nie potrzebowalem wiec nie zakladalem.Najprawdopodobniej zaloze sobie konto bo innego rozwiazania nie widze,jeszcze raz dzieki za odp i pozdrawiam ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
TommyTSW, ty sie znasz na tym , powiedz mi - wplacilem 30 Funtow - w niedziele - Zlecilem lacznie 241 funtow ( w niedziele) . Napisali mi ze do 96 godzin odezwa sie co do dokumentow itd. Dzis wchodze na konto - i mam 30 funtow approved withdraw na karte ( z powrotem) a 211 na konto bankowe jest ciagle waiting.

To jest normalne w Riva?


Dzwonili do mnie jakis czas temu zeby potwierdzic ze ja to ja : )
żeby wypłacili kasę z bonusa musisz wysłać wszystkie dokumenty o których pisałem, i nie ma co czekać aż sami się upomną bo zrobią to na pewno a tylko wypłata się ciągnie (ja dostałem info o dokumentach po pierwszej wypłacie jak nie znałem procedur a próbowałem to robić bez depozytu mając na uwadzę ubogą opcje wpłat/wypłat)
widocznie doszli do wniosku że są zobligowani wypłacić tylko twój depozyt bo wypłata z ich kieszeni musi być zweryfikowana ( i tu chyba chodzi o to potwierdzenie z banku ale wystarczy screen z konta internetowego gdzie jest świeza data i godzina logowania twoje imie nazw. iban swift dobrze też wysłać kopię pisemnego potwierdzenia otwarcia rachunku )

ja np dowód i rachunek wysłałem tydzien przed wypłatą, informacje bankowe podczas zlecenia wypłaty, zatwierdzili dosyć szybko bo chyba robią to środa/czwartek $130 doszło po 3 dniu roboczym od ,approved,
 
Do góry Bottom