>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 spinow na gonzo

brzeku 19

brzeku

Użytkownik
W dodatku jak było super i na początku wszystkim ładnie wypłacali i mnie bez depo teraz są z tym jakieś problemy. ????
 
eskaer 0

eskaer

Użytkownik
Dzis sie zarejestrowalem zagralem ze spinow 1.50 euro potem gralem dalej doszedlem do 20 i postanowilem wyplacic napisali ze zlecili jzu i ze dojdzie do 6 dni bez skanow bez depo (oczywiscie jestem uczciwy i jak co nie bylo by problem uz weryfikacja) EDIT Kaska na koncie ????
 
I 2

inko

Użytkownik
Wygrałem 20 euro, wysłałem im skany dokumentów i postanowiłem wypłacić 80zł. Jednak 10 minut po zweryfikowaniu dokumentów przy próbie logowania pojawiła się taka informacja:
We secured your account to protect you. Please contact support to have it re-opened.
 
S 11

szymcio

Użytkownik
Zablokowali Ci konto ze względów bezpieczeństwa - mógł się ktoś np logować na Twoje konto, lub coś innego się podziało. Skontaktuj się z nimi i powinno wszystko grać.
 
I 2

inko

Użytkownik
Nie polecam grać u tych oszustów. Nie dość, że nie wypłacili mi tych 80 zł to jeszcze zamknęli konto, bo niby założyłem kilka kont w celu wyłudzenia pieniędzy z bonusu co jest oczywiście kłamstwem.
 
Do góry Bottom