>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100% 350zł zedbet

zomber 9

zomber

Użytkownik
Gratulacje!
Masz szansę wygrać
do 350zł!
W zedbet chcemy okazać Ci naszą wdzięczność poprzez najlepszą ofertę powitalną w grach online!
Bonus o wartości 100%
Twojego pierwszego depozytu
do wysokości 350zł!
Baw się dobrze i wygrywaj wysoko!
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Regulamin
Oferty powitalnej zakładów sportowych
100% Twojego pierwszego zakładu aż do 350zł

  1. Oferta powitalna darmowego zakładu jest dostępna tylko dla nowych użytkowników internetowych, którzy nie posiadali w przeszłości, ani nie posiadają obecnie, konta w witrynie zedbet, i którzy rejestrują się po raz pierwszy.
  2. Bonus darmowego zakładu zasili Twoje konto zedbet tak szybko, jak dokonany będzie przez Ciebie pierwszy zakład o wartości większej niż 1zł.Jeżeli Twój zakład zostanie anulowanych z jakichś przyczyn, oferta nie będzie ważna.
  3. Otrzymasz darmowy zakład o wartości Twojego pierwszego zakładu do kwoty 350zł. Możesz go użyć tylko raz, w pełnej kwocie lub w kombinacji zakładów o wyższej stawce na mecze piłki nożnej lub koszykówki, z wyłączeniem zakładów na poprawny wynik meczu piłki nożnej lub końcowego zwycięzcę w koszykówce.
  4. Aby użyć darmowego zakładu, musisz wpisać pełną jego kwotę lub wyższą w kuponie zakładu (jeśli będzie ona wyższa, różnica zostanie zredukowana z Twojego konta klienta) i zaznaczyć Powitalny darmowy zakład sportowy.
    Uwaga: eśli nie zaznaczysz opcji darmowego zakładu lub wybierzesz kwotę niższą niż pełna jego kwota, środki zostaną odjęte z Twojego konta.
  5. Darmowy zakład jest ważny przez 15 dni po jego przekazaniu na Twoje konto klienta i nie może być użyty do obstawiania wydarzeń na żywo.
  6. Zwycięski darmowy zakład nie zwraca udziałów (jedynie wygrane będą kredytować Twoje konto klienta).
  7. Jeśli konto Twojej waluty nie jest w euro:
    Jeśli Twoje konto jest w GBP, zawierz zakład o wartości większej niż 1£,
    by ubiegać się o bonus powitalny o wartości do 75£.
    Jeśli Twoje konto jest w USD, zawierz zakład o wartości większej niż 1$,
    by ubiegać się o bonus powitalny o wartości do 135$.
    Jeśli Twoje konto jest w PLN, zawierz zakład o wartości większej niż 1 PLN,
    by ubiegać się o bonus powitalny o wartości do 350 PLN.
    Jeśli Twoje konto jest w RUB, zawierz zakład o wartości większej niż 36 RUB,
    by ubiegać się o bonus powitalny o wartości do 3500 RUB.
    Jeśli Twoje konto jest w ILS, zawierz zakład o wartości większej niż 1,
    by ubiegać się o bonus powitalny o wartości do 450 ILS.
    W przypadku, gdy Twoje konto jest w innej walucie, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.
  8. Oferujemy tylko jeden bonus na jednego klienta/ gospodarstwo domowe/ adres IP/ kartę kredytową. Darmowy zakład nie jest wypłacalny i nie można domagać się jego równowartości w gotówce
  9. Nie można użyć istniejącego darmowego zakładu do żądania innego darmowego zakładu w produktach i ofertach zedbet Jest to szczególna powitalna oferta sportowa i nie jest powiązana z innymi istniejącymi darmowymi zakładami odnoszącymi się do produktów i ofert zedbet&#39;s
  10. Oferta zostanie otwarta o godzinie 14:00 (czasu GMT), 14 listopadaa 2008 i jest skierowana do klientów, którzy nie zażądali jeszcze bonusów wprowadzających.
  11. Oferta zostanie zamknięta o godzinie 23:59 (czasu GMT), 15 stycznia 2009. Wszystkie kwalifikujące się zakłady i warunki obstawiania muszą być wykonane do tego dnia. Organizator zachowuje sobie prawo do przedłużenia oferty.
  12. Konto zedbet est osobiste i powinno być użyte tylko przez jedną osobę, której dane zostały podane podczas rejestracji. Niespełnienie tych warunków może skutkować zamknięciem konta i natychmiastową dyskwalifikację.
  13. Wszelkie nadużycia tej oferty spowodują zamknięcie konta. Depozyty nie będą refundowane.
  14. zedbet rezerwuje sobie prawo zażądania dowodu tożsamości przed pierwszą wypłatą, jeśli będzie to konieczne.
  15. zedbet rezerwuje sobie prawo do zmiany lub anulowania tej oferty w dowolnym czasie. Powyższe zasady są dodatkowymi do Regulaminu zedbet
ENTERGAMING LIMITED York House Victoria Street Alderney GY9 3T0041
Reg. No. 1618, AGCC Licence Number 03
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Czyli jak rozumie nie ma zadnych obrotow? Stawiam powiedzmy 200zl na kurs 1.5 i mam 300. Do tego dostaje zaklad o wartosci 200zl stawiam rowniez na ten sam mecz i mam dodatkowa 100 i odrazu 400zl do wyplaty? pzdr
 
A 0

artix

Użytkownik
Czyli jak rozumie nie ma zadnych obrotow? Stawiam powiedzmy 200zl na kurs 1.5 i mam 300. Do tego dostaje zaklad o wartosci 200zl stawiam rowniez na ten sam mecz i mam dodatkowa 100 i odrazu 400zl do wyplaty? pzdr
Tak, nie ma obrotu. A co do tego freebeta to grałem go po rozliczeniu pierwszego zakładu, nie wiem, czy od razu go mogłem grać, ale z ich opisu wygląda na to że tak.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jak długo ta firma istnieje na rynku? I jaki jest minimalny kurs który uprawnia do bonusu, bo w regulaminie niczego takiego się nie doczytałem.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
artix a skad to wiadomosc ze tylko wplata karta sie liczy?? ja wyslalem im e-maila i oto moj:
Witam ponownie... a wplata do tego bonusa 100% do 350 zl to jak sie ma?? bo
jedynie mam mozliwosc wplaty z konta bankowego a slyszalem ze taka wplata
sie nie liczy jesli chcemy skorzystac z tego bonusa... wiec jak jest??
i odp :
Każda wpłata się liczy. Jeśli wpłaci Pan środki np. w USD i w takiej walucie będzie Pan obstawiał, to i bonus otrzyma Pan w USD, tak więc niezależnie od wybranego sposobu płatności, warunki są takie same dla wszystkich klientów.
Pozdrawiam serdeznie
Małgorzata
a wiec chyba mozna z banku wplacac i korzystac z bonusa... ????
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
artix a skad to wiadomosc ze tylko wplata karta sie liczy?? ja wyslalem im e-maila i oto moj:
Witam ponownie... a wplata do tego bonusa 100% do 350 zl to jak sie ma?? bo
jedynie mam mozliwosc wplaty z konta bankowego a slyszalem ze taka wplata
sie nie liczy jesli chcemy skorzystac z tego bonusa... wiec jak jest??
i odp :
Każda wpłata się liczy. Jeśli wpłaci Pan środki np. w USD i w takiej walucie będzie Pan obstawiał, to i bonus otrzyma Pan w USD, tak więc niezależnie od wybranego sposobu płatności, warunki są takie same dla wszystkich klientów.
Pozdrawiam serdeznie
Małgorzata

a wiec chyba mozna z banku wplacac i korzystac z bonusa...
i jak sprawdzal ktos? da sie z konta albo MB? bo chyba przelew24 nie maja?;]
 
Do góry Bottom