>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100%,50% lub 25% bonus w bet365

R 14

rijusaki1337

Użytkownik
no właśnie nie do końca wszystko bo tam jest napisane (przynajmniej u mnie) 50% do 200zł. Z nimi to może być tak że muszę wpłacić 200zł i dostane 50% bonusu czyli 100zł lub tak że wpłacę 400zł i dostanę 200zł (max). Właśnie nie wiem czy 200zł bonusu dostane max czy 200zł mogę wpłacić max żeby dostać bonus
 
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Prosimy zwrócić uwagę, że należy zagrać za kwotę depozytu i bonusu trzy razy, zanim wypłata będzie możliwa.
No tak cwaniaczku konju, ale jaki kurs, czy można w ako? Jako całkowity kurs? Czy pojedynczy zakład?
Nie można tego jakoś rozbić? (Stare bonusy rozbijałem na części)
 
C 174

cezi77

Użytkownik
no właśnie nie do końca wszystko bo tam jest napisane (przynajmniej u mnie) 50% do 200zł. Z nimi to może być tak że muszę wpłacić 200zł i dostane 50% bonusu czyli 100zł lub tak że wpłacę 400zł i dostanę 200zł (max). Właśnie nie wiem czy 200zł bonusu dostane max czy 200zł mogę wpłacić max żeby dostać bonus
No przecież logiczne ze 50% do 200zl oznacza maksymalna kwotę bonusu jaki mozna otrzymać ????
 
K 128

konju1

Użytkownik
Prosimy zwrócić uwagę, że należy zagrać za kwotę depozytu i bonusu trzy razy, zanim wypłata będzie możliwa.
No tak cwaniaczku konju, ale jaki kurs, czy można w ako? Jako całkowity kurs? Czy pojedynczy zakład?
Nie można tego jakoś rozbić? (Stare bonusy rozbijałem na części)
Kurs minimum 150 i 20 zdarzeń. Czytam i śmiać mi się chce. Nie grales u nich nigdy na takim bonusie? Ja tak i problemów nie mam.
 
M 0

marcindec

Użytkownik
Piotr P Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
Piotr P 12.Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
Takie są warunki obrotu informacja z czatu przed chwilą
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
25% max 100€.
Panowie mam pytanie-Mam na koncie b365 jakieś 400€ i nie chce wpłacać kolejnych 400 żeby skorzystać z oferty.Mogę zlecić wypłatę ZANIM skorzystam z bonusu? Wiem,ze w trakcie obrotu -przy wypłacie traci sie bonus.Chce zrobić tak: Wypłacę teraz cały hajs, a za kilka dni wpłacę znów(400€),wpisując kod oferty-może tak być?Czy już oferta nie będzie dostępną?
 
Do góry Bottom