>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100 bonów po 100 zł

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja tez jestem :mrgreen: :mrgreen: tylko cos duzo tych osob z forum to zeby to jakas sciema nie byla...
Bo przeciez na forum pojawilo sie to info wibuca wiec nic dziwnego.
Pewnie gdyby nie ma forum to raczej ja bym sie nie dowiedzial bo male prawdopodobienstwo abym odwiedzil strone widzewa...
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
komentarze do pierwszego artykulu. ktos sie kontaktowal z suportem bet24 i oni odpisali ze to jest normalna promocja i oni to sponsoruja wiec wystarczy teraz poczwkac. oby jak naj kroocej.....
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
komentarze do pierwszego artykulu. ktos sie kontaktowal z suportem bet24 i oni odpisali ze to jest normalna promocja i oni to sponsoruja wiec wystarczy teraz poczwkac. oby jak naj kroocej.....
Dokladnie.
Dobrze by bylo aby do jutro do rozpoczecia pierwszych w tym roku meczow CL juz byly bony zeby mozna bylo obstawic co i potem z niecierpliwoscia ogladam mecz czy to w telewizji czy po prostu na livescore... :mrgreen: :mrgreen:
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
niektoorzty dostali juz kase wiec czekam na moja. diego wychodzi z moich obliczen ze kase wysylaja od dolu listy . masz juz ???? pozdrawiam
 
K 0

kangoor87

Użytkownik
mam pytanko. czy ci ktoorzy dostali juz kase otrzymali maila czy kasa wplynela na konto?? i jeszcze jedno . kto jest nadawca owych maili z qponami??
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
ja juz im posłałem moje dane na emaila mam nadzieje ze konto mi założom raz dwa i załape sie na ostatnie 31 bonów :mrgreen:
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
no mnie wylosowali ale jeszcze zadnej kasy jak narazie nie dostalem ;/;/ ale juz czesc podobno dostala to mam nadzieje ze wystarczy troche poczekac i jutro juz bedzie , btw jest nowa promocja ze za 50 zl mozna postawic wybrane zdarzenia z CL i jak nie wejdzie to zwracaja kase :mrgreen: :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
no mnie wylosowali ale jeszcze zadnej kasy jak narazie nie dostalem ;/;/ ale juz czesc podobno dostala to mam nadzieje ze wystarczy troche poczekac i jutro juz bedzie , btw jest nowa promocja ze za 50 zl mozna postawic wybrane zdarzenia z CL i jak nie wejdzie to zwracaja kase :mrgreen: :mrgreen:
Mnie tez wylosowali i tez nie mam jeszcze kasy ale napewno dostane.
A ta promocja co wymienilem to atrakcyjna.
Nic nie tracisz, mozesz tylko zyskac wiec chyba warto.W koncu jakies prawdopodobienstwo jest ze trafisz.Fakt faktem ze male to prawdopodobienstwo ale jest.
 
M 0

matka

Użytkownik
podziękowałem za bon tzn za to że mnie wylosowali bo teraz nie mam wątpliwości zresztą już wcześnej nie miałem po emailu od supportu bet24
 
Do góry Bottom