>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
cheerios 0

cheerios

Użytkownik
- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Moje pytanie, muszą zostać obrócone tylko 3 razy ? Czy można ile się chce w końcu ograniczenie jest do 6 miesięcy.
 
bogi 0

bogi

Użytkownik
w mailu wystarczy NAPISAĆ ID uzytkownika i np w moim przypadku 40 PLN ??
już po problemie. po około 15 minutach od wysłania mi podwoili ????
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Sewi N-H
Mam Pytanie W Sprawie Bonusu... Czy można Przy Obracaniu Bonusu I Depozytu Grać SYSTEMEM...?? :jezora: Czy Tylko Zakłady Pojedyńcze i Kombinowane...?? :p Z Góry Dzieki Za Odpowiedż... :spokodfhgfh:
 
X 41

xradzix

Użytkownik
Mam pytanie moge zrobic tak wplacic 100zł otrzymam 100zł bonusu
I stawiac np w tenisie na mecz 1
postawic polowe na gracz A i polowe na gracza B?
i tak zrobic 3 razy?
Taki sposobem napewno trafie jeden z 2 kuponow i strace kolo 8 procent czyli razy 3da nam to -24%. ale bonus jest 100%
Mozna tak grać?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Mam pytanie moge zrobic tak wplacic 100zł otrzymam 100zł bonusu
I stawiac np w tenisie na mecz 1
postawic polowe na gracz A i polowe na gracza B?
i tak zrobic 3 razy?
Taki sposobem napewno trafie jeden z 2 kuponow i strace kolo 8 procent czyli razy 3da nam to -24%. ale bonus jest 100%
Mozna tak grać?
sporo osób tak już kombinowało ale nie można stawiac zakładów przeciwstawnych bedziesz kombinowałi Ci w koncu albo zablokują konto albo zabiora bonus
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Witam, jestem poczatkowym uzytkownikiem, mam pytanie dotyczace promocji zwiaznej z bonusem 100% w expekt. dzis doszly pieniade, ktore wplacilem, jest to moja peirwsza wplata wiec zwrociłem sie o bonus. napisalem meila i czekam na bonus. moje pytanie brzmi, czy moge zaczac obstawaic juz wyniki mimo tego ze nie dostalem jeszcze bonusu, tak by nie stracic tego bonusu ????? czy jesli obstawie dzis juz wyniki to nadal moj bonus bedzie mi sie nalezal ??? bardzo prosze o odpowiedz ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Witam, jestem poczatkowym uzytkownikiem, mam pytanie dotyczace promocji zwiaznej z bonusem 100% w expekt. dzis doszly pieniade, ktore wplacilem, jest to moja peirwsza wplata wiec zwrociłem sie o bonus. napisalem meila i czekam na bonus. moje pytanie brzmi, czy moge zaczac obstawaic juz wyniki mimo tego ze nie dostalem jeszcze bonusu, tak by nie stracic tego bonusu ????? czy jesli obstawie dzis juz wyniki to nadal moj bonus bedzie mi sie nalezal ??? bardzo prosze o odpowiedz ????
nie jestem pewien ale raczej tak ja stawiałem zanim otrzymalem bonus i było wszystko okej
 
J 0

jabool

Użytkownik
Ile mniej więcej trzeba czekać po wysłaniu maila? (wiem, że 48 h. wg. regulaminu, ale tak bardziej realnie ile się czeka)
 
K 0

kurasius

Użytkownik
wpłaciłEm 100... chcE wysłać &quot;prOśbĘ&quot; o bOnus..
czyli kOlEjną 100...
i wtedy mam 200...
nO i stąd pytaniE... czytałEm tE wszystkiE pytania i takiE taam.. alE chOdzi o kasĘ wiĘc pytam w ramach ścisłości..
1. czy teraz przEd wypłacEniEm bĘdĘ musiał obrÓcić ogólną stawką 600 zł aby mUc wypłacić kasĘ..?
2. AKO musi być minimum 1,5..? (raczEj oczywistE alE pytam)
3. PrOwadzzOnE są jakiEś obliczenia ilE mam dO kOńca bonusu..?
z góry dziĘki i pOzdrO..!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom