>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% Bonus od pierwszego zakładu

Status
Zamknięty.
B 16

balans

Użytkownik
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 15/10/2007 a 31/03/2008.

Chciałbym wpłacić pieniądze do expekt i skorzystać z bonusu.Ale jest jeden problem, wpłacałem już tam pieniądze ,lecz nie skorzystałem z bonusu. I o to moje pytanie jak wpłacę 2x to będę mógł z niego skorzystać? Jeśli dobrze rozumie ten zapis w regulaminie promocji to niestety nie ???? . Prosze o szybka odpowiedź z góry DZIĘKUJĘ.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Promocja w Expekt
PROMOCJA: 100% Bonus od pierwszego zakładu


Promocja dla nowych graczy trwa! 100% Bonus od pierwszego DEPOZYTU – aż do 150 PLN! Wpłać w marcu i graj za darmowe środki!
Złóż swój pierwszy depozyt w kwocie min. 40PLN a otrzymasz od nas 100% bonus (maksymalny bonus 150 PLN)

Wystarczą trzy kroki aby otrzymać bonus:

1. Zarejestruj swoje konto gracza w expekt ze specjalnego linku

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

2. Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 40 PLN na konto gracza. (UWAGA: Jeżeli korzystasz z Moneybookers do dokonywania wpłaty na konto gracza - nie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w promocji).

3. Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 150 PLN zostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.

UWAGA: Prosimy o przesłanie zgłoszenia bonusowego po aktywowaniu już wpłaty na koncie gracza. . Prosimy pamiętać, że transakcje drogą bankową trwają od 1 do 5 dni bankowych.



Warunki i przepisy:
- Oferta jest ważna wyłącznie dla nowych klientów, ktorzy nie dokonywali wcześniej żadnych transakcji w serwisie expekt.com, a którzy złożą pierwszy depozyt w zakładach sportowych expekt.com pomiędzy 01/01/2008 a 03/31/2009.
- Minimalny depozyt biorący udział w promocji to 40 PLN.
- Maksymalny bonus możliwy do uzyskania to 150 PLN.


- Bonus w kwocie maksymalnej 150 PLN (35 EUR) może zostać przyznany tylko i wyłącznie klientom, którzy zarejestrowali ważny adres zamieszkania, w Unii Europejskiej.
Jeżeli nie jesteś mieszkańcem kraju UE - maksymalny możliwy bonus wynosi 10 EUR bądź równowartośc w innej walucie.

- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Przykład: Depozyt 200 PLN = Bonus 150 PLN. Wymagany obrót: (150PLN + 150PLN) x 3 = 900 PLN
- Oferta nie może być łączona z żadną inną aktywną promocją bonusową.
- Wymagany promocją obrót jest liczony od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza. Najpierw dotyczy on prawdziwych wpłaconych środków/depozytu, a następnie bonusu.
- Jeżeli wypłata zostanie zlecona przed dokonaniem wymaganego w promocji obrotu - nie zostanie ona dokonana a bonus anulowany.
- Jeżeli wymagany promocją obrót nie zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od chwili aktywowania bonusu na koncie gracza (jeżeli nie stanowią inaczej odrębne przepisy regulaminu w konkretnej promocji) - kwota bonusu zostanie anulowana na koncie gracza, a gracz utraci tym samym do niego prawo.
- Nawet jeżeli zostanie utracona (przegrana) część sumy depozytu + bonusu - gracz nadal musi wykonać wymagany obrót aby móc dokonac jakiejkolwiek wypłaty ze swojego konta.
- Żaden gracz, który otrzymał kiedykolwiek wcześniej bonus od depozytu w expekt.com NIE JEST uprawniony do skorzystania z tej promocji.
- Jeśli korzystasz z opcji Moneybookers do wpłaty depozytu nie będziesz mógł wziąć udziału w promocji.
- Tylko jeden bonus/zwrot może zostać przyznany na jedną osobę/jedno domostwo/jeden adres IP.
- Jakiekolwiek złamanie przepisów promocji będzie skutkowało zamknięciem konta gracza. W takich przypadkach wniesiony depozyt nie będzie refundowany.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania wypłaty w przypadku kiedy zostanie stwierdzone naruszenie zasad promocji bądź regulaminu.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie kopii dokumentów (dowodu osobistego) oraz kopii potwierdzenia wpłaty celem weryfikacji tożsamości i transakcji.
- Konto gracza w expekt.com jest personalne i powinno być używane wyłącznie przez osobę, która je rejestrowała (której dane personalne odpowiadają danym podanym podczas rejestracji). Brak przestrzegania tego wymogu może skutkować natychmiastowym wykluczeniem z promocji, bądź też zamknięciem konta gracza.
- Powyższe przepisy i warunki promocji są uzupełnieniem Ogólnych Przepisów i Warunków (Regulaminu) expekt.com. Expekt.com Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany przepisów promocji bądź też całkowitego jej wycofania w każdym czasie, bez konieczności wcześniejszego o tym powiadamiania. Obowiązek sprawdzanie brzmienia warunków oraz ewentualnych zmian promocji leży po stronie klienta.
- W przypadku jakichkolwiek rozbieżności czy niezgodności pomiędzy brzmieniem tych przepisów a ich angielską wersją - obowiązuje wersja anglojęzyczna.

- Expekt.com rezerwuje sobie prawo do wstrzymania jakiejkolwiek wypłaty bonusu jeżeli występuje podejrzenie, że zasady konkretnej promocji bonusowej i/lub promocji bonusowej od pierwszego depozytu zostały złamane bądź nie zostały one w pełni spełnione. Dotyczy to również zawieranych w ramach dokonywanego obrotu zakładów, jeżeli są one zawierane w sposób nietypowy (na przykład te same zakłady o przeciwstawnych typach). Decyzja expekt.com w tej kwestii jest finalna.
- Expekt.com rezerwuje sobie prawo (z zachowaniem całowitej dowolności), do zażądania zwrotu wartości bonusu lub/i determinowania czy zakład został ustalony po właściwych kursach lub/i unieważnienia darmowego zakładu (free bet) lub/i unieważnienia jakichkolwiek zakładów zawartych za kwotę otrzymanego bonusu, w sytuacji kiedy expekt.com wykryje/ będzie miał uzasadnione podejrzenie, że zakład/ seria zakładów złożony/złożona przez gracza/grupę graczy celem pozyskania profitów niezależnie od wyników zdarzenia. Zakłady zawarte w ten sposób nie będą pod żadnym względem wliczane do wymaganego promocja obrotu.
 
P 0

patryk_90

Użytkownik
witam, wpłaciłem na moje konto w expekt 90 zł, napisałem maila dotyczącego bonusu ale nie mam go jeszcze na swoim koncie i chciałbym zapytać czy jeśli zacznę już teraz grać to bonus zostanie mi wypłacony (jeśli tak to czy w całości) ?
 
szakal21 0

szakal21

Użytkownik
witam... mam takie pytanie: wplacilem na expekt 220zł.. dopisali mi bonus.. mialem 370. postawilem za 170- przegralem,potem postawilem za 200zł.. wygralem 600zł... postawilem za calosc i wygralem 1660zł, czy bonus juz zostal obrocony i moge wybrac cala kase?
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Tak możesz wypłacać. Bonus max 150zł więc obrót na kwotę 900zł trzeba wykonać. Jeżeli pierwszy przegrany kupon był na kurs wyższy jak 1,5 to spokojnie możesz zlecić wypłatę.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
Pytanie zostalo 11 dni tej promocji! Zalozmy ze wplace pieniadze i zostana one zaksiegowane na koncie przed 31 Marca! WYsle nastepnie email z prosba o bonus, co jesli expekt bedzie zwlekal tzn odpisze mi np 1 kwietnia ze juz po promocji?! Czy liczy sie data zaksiegowania kaski na koncie?
pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
Pytanie zostalo 11 dni tej promocji! Zalozmy ze wplace pieniadze i zostana one zaksiegowane na koncie przed 31 Marca! WYsle nastepnie email z prosba o bonus, co jesli expekt bedzie zwlekal tzn odpisze mi np 1 kwietnia ze juz po promocji?! Czy liczy sie data zaksiegowania kaski na koncie?
pozdrawiam.
Spokojnie... ta promocja od dawien dawna jest przedłużana na kolejne miesiące. Bonus dostaniesz ;)
 
C 0

chomik123

Użytkownik
Witam
Chciałbym wiedziec czy moge wyplacic juz pieniadze z bonusem czy nie. Wpłaciłem 120zł, dostałem 120zł bonusu. Postawiłem kupony za laczna stawke 511zł z czego łączna wygrana to 662zł.
 
michau 84

michau

Forum VIP
- Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.
Tip!
Obrót musi wynosić conajmniej: (120+120) x 3 =
 
L 0

laskon

Użytkownik
witam. mam pytanie i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. wplacilem kase dzisiaj 100zl na konto gracza i chcialbym juz dzisiaj zagrac za to. napisalem o bonus ale trzeba 2 dni czekac. Czy jesli zagram dzisiaj to juz bedzie liczone do wymaganego obrotu czy wymagany obrot bedzie dopiero liczony jak dostane na konto bonus. Gdzie mozna sprawdzic jaki obrot juz zrobilem???
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
wszystko masz juz napisane albo w regulaminie promocji albo w tym temacie wystarczy przeszukac go

No nie zgodze sie z toba..jego pytanie nie ejst glupie poniewaz jest ominiente w regulaminie...

Mnie interesuje cos innego. Wplynely mi pieniadze i 150zl wyslalem o bonus. Moge juz zagrac czy musze czekac na bonus? Jesli przegram to bonus bedzie od pierwszej wplaty czy od obecnego stanu konta? Takich kwesti regulamin nie obejmuje...A support ...Nie wie ???? lepiej sie zpaytac niz potem zodstac &quot;zaskoczonym&quot; przez buka ^^
 
michau 84

michau

Forum VIP
No nie zgodze sie z toba..jego pytanie nie ejst glupie poniewaz jest ominiente w regulaminie...

Mnie interesuje cos innego. Wplynely mi pieniadze i 150zl wyslalem o bonus. Moge juz zagrac czy musze czekac na bonus? Jesli przegram to bonus bedzie od pierwszej wplaty czy od obecnego stanu konta? Takich kwesti regulamin nie obejmuje...A support ...Nie wie ???? lepiej sie zpaytac niz potem zodstac &quot;zaskoczonym&quot; przez buka ^^
Support wie, sam ich kiedyś kiedys o to pytałem. Możesz grać zanim dostaniesz bonusa na konto, wszystko będzie bez zmian.
 
C 0

chomik123

Użytkownik
Witam
Założyłem wczoraj konto w expekcie (z komputera mojej dziewczyny). Wpłaciłem 150zł i napisałem o przyznanie bonusu. W odpowiedzi dostałem maila z informacją, że z tego IP już kiedyś było zakładane konto i chcą skan dowodu osobistego. W nocy po przyjściu do domu wysłałem im skan, jednak nie otrzymalem żadnej informacji co z moim bonusem. Jak myślicie, dadzą mi ten bonus?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przecież od razu widać, że kombinujesz...
Niektóre buki (już nie będę pisał jakie) na dzień dobry dają limity stawek na granie kontom założonym na kobiety. Bo uznają, i to raczej słuszne podejrzenia, że to multikonta graczy zlimitowanych. Każda kobieta dostaje limit że może sobie pograć dla zabawy.
Widać chłopie, że kombinujesz. A co Oni zrobią to nie wiem.
 
F 0

fankultu

Użytkownik
Czy kombinuje...jasne ze nie..mam po prostu wyjatkowa dziewczyne:-D..poza tym jestesmy na portalu bukmacherskim,tu o to chodzi zeby kombinowac.Pytanie czy jest to legalne czy nie.
Jesli maja watpliwosci co do tego, czy jest to multikonto czy nie,powinni udaremnic probe jego zalozenia,np nie wysylac maila z aktywacja.Jesli zezwalaja na zalozenie konta,jednoczesnie uznaja ze jest ono ok..malo tego,jesli akceptuja depozyt,tym bardziej mozna domniemywac,ze wszystko jest ok.Szkoda, ze problemy pojawiaja sie dopiero po wplacie depozytu.
Mam nadzieje,ze jesli nie przyznaja bonusu,to przynajmniej da sie odzyskac depozyt powiekszony o pierwsze wygrane.

Vader-dzieki za odpowiedz.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom