>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

100 free spin Expekt c.d.

Status
Zamknięty.
P 88

pomo28

Użytkownik
Expekt
Słuchajcie wczoraj napisałem około 18.00 do supportu jak Zezek i dzisiaj dostałem maila że na moim koncie jest 100 darmowych spinów.Wychodzi na to, że jeszcze dają.Dodam jeszcze,że nigdy tam nie wpłacałem pieniędzy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
I ja tez dostałem, wczoraj przypadkiem wysłałem dwa maile i dostałem 200 spinów ???? ???? Ugrałem z nich 19 ojro, jednak trzeba obrocic 30 razy, albo wypłacić można wszystko ponad bonus (z tym że bonus znika po transferze) ???? Udało mi się ładnie zakręcić na tomb riderze i 22 Ojro przelałem na zakłady. Z czego 70 PLN do wypłaty poszło a za 20 PLN naskrobałem zakład.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Tak bo na stronie głównej Expekt jest napusane, że spiny są dla wszystkich.
dgzie tak pisze? bo ja wyczytałem że tylko dla tych co wpłacali w ostatnim tygodniu.
Do polskiego czy angielskiego supportu pisaliście?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
dgzie tak pisze? bo ja wyczytałem że tylko dla tych co wpłacali w ostatnim tygodniu.
Do polskiego czy angielskiego supportu pisaliście?
Napisali 100 free spinów dla wszystkich , ale jak zagłębisz się w warunki to masz to o czym napisałeś.
Wczoraj ludzie na angielskiego pisali , ktoś tam podał co pisać , a tak teraz to nie wiem czy zadziała ????
Można próbować ale jak się wam nie uda to nie rozpaczajcie zbytnio bo mało na tym wpada bo tylko 5 linii ????
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
I ja tez dostałem, wczoraj przypadkiem wysłałem dwa maile i dostałem 200 spinów ???? ???? Ugrałem z nich 19 ojro, jednak trzeba obrocic 30 razy, albo wypłacić można wszystko ponad bonus (z tym że bonus znika po transferze) ???? Udało mi się ładnie zakręcić na tomb riderze i 22 Ojro przelałem na zakłady. Z czego 70 PLN do wypłaty poszło a za 20 PLN naskrobałem zakład.
hehe ja teraz poprawiłem jeszcze jednym mailem może dadzą następne, z tych było niecałe 3€ i BJ i przecholowałem z 13 / 23
 
katoen 0

katoen

Użytkownik
już po promocji.. pytałem supportu... była aktualna do 23:59, 07.08.2009
Kto wysłał maila do tej daty ten dostał. Koniec promo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom