>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1000 Euro w bonusie :) EVEBET

robin29 0

robin29

Użytkownik
Takie promo to mi się podobam. Niestety nic więcej nie mogę powiedzieć o tym buku, dopiero go znalazłem w sieci. Zastanawiam się czy ryzykować od razu ciężko zarobionego tysiaka czy sprawdzić go na 100 euro.
Co sądzicie, może ktoś już wpłacał i wypłacał ?
http://www.evebet.com/
Warunki jakie są to:
. 1. Klientów, których saldo konta evebet ponad 1000 euro lub równowartość tej kwoty w walucie mogą ubiegać się o 1000 euro lub 1500 USD za podwójne pieniądze kredytowej.
. 2. Kredytowej pieniędzy jest skuteczna, tylko jeśli położymy bet.If Ci depozytu 1000 euro, twój kapitał jest w dalszym ciągu 1000 euro, ale rachunku kredytowego 2000 euro, można stawką 2000 euro. Jeśli wygrasz, wygrasz kwota będzie dodana na konto sumy głównej. Jeśli stracisz, stracisz kwota zostanie odjęta od sumy głównej.
Na przykład:
* Masz 1000 euro depozytu, Twój kapitał wynosi 1000 euro, kwota kredytu to 2000.
* You stawką 200 z 2000 r., a następnie swój kapitał jest nadal 1000, a teraz kwota kredytu wynosi 1800.
* Po betting zrównoważony, jeśli wygrasz 200, saldo będzie 1200, a kwota kredytu będzie 2400. Jeśli stracisz 200, saldo będzie 800, kwota kredytu będzie 1600.
. 3. Double kredytowa klientów będzie miał następujące dodatkowe ograniczenia dotyczące wypłaty i zakłady:
Do podwójnego kredytowej pieniądze, maksymalne ograniczenie dla każdego zakładu wynosi dziesięć procent łącznej ceny zakładów.
Na przykład:
* Jeśli depozytu 1000 euro, wtedy będzie przyznawana przez 1000 EURO za podwójne pieniądze kredytowej (saldo konta będzie EURO 2000), maksymalna zakłady ograniczenia dla każdego zakładu wynosi 200 EURO.
* Double kredytowej klientów, musi być zgodne z zasadami zakładów na soccer poprawne ograniczenie gości, akumulator i bezwarunkowych zwycięzcę jak wspólne klientów.
* Double kredytowa klientów może jedynie wniosek o wypłatę, gdy wszystkie ich udziały zostały daleko deposits.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Jesli sie nie myle podwojenie dostaje sie tylko przy wplacie 1000e a w innych przypadkach jest to welcome bonus 10% wplaconej sumy do 50e ale moge sie mylic... pzdr
 
robin29 0

robin29

Użytkownik
Dzięki, nie doczytałem
Jesli sie nie myle podwojenie dostaje sie tylko przy wplacie 1000e a w innych przypadkach jest to welcome bonus 10% wplaconej sumy do 50e ale moge sie mylic... pzdr
Dzięki za re, faktycznie nie można ich sprawdzić na 100 euro ponieważ tylko 10 % zaksięgują. Z tego co czytałem na angielskim forum to również się zastanawiają.
Mnie jeszcze nie stać na ryzyko 1000 euro, dopiero w styczniu 2009 będę mógł zainwestować na depozyt u nich.
Pozdrawiam
Tylko wysokie kursy gwarantują plus i ucieczkę kobiety (żony)!
 
D 0

davvidos

Użytkownik
Też mnie korci - w zasadzie to już podjąłem decyzję ????
Jakiś buk z Azji - rynek się rozwija więc co chwila ktoś nowy kusi fajnym bonusem ale nigdy nie ma pewności czy nie wałek ;(
 
goolbet84 0

goolbet84

Użytkownik
Hmm nie wiem co o tej promocji sądzić bo dla mnie 1000e to trochę dużo jak na bonus i to w dodatku oferowany jest u mało znanego i niesprawdzonego buka. Prosiłbym o wypowiedź na temat tego buka czy już ktos kożystał z tej promocji.
pozdrawiam i czekam na odp.;)
 
S 2

securebet

Użytkownik
Duzy bonus nie musi byc scamem kiedys mansion dawal 1,000$ free beta zedbet znowu 1,000pln takze kto ich moze wiedziec,najlepiej czekac az ktos z zagranicy sie wypowie...znacie jakies opinie obcjokrajowców o tym buku/bonusie?
 
Do góry Bottom