>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10E Interwetten

T 0

thorus

Użytkownik
NIe jestem pewny, ale chyba sie troszke pozmienialo i teraz jak klikniesz na odnosnik, ktory podalem, to pozniej trzena jeszcze kliknąć na link w tym okienku, otworzy sie strona Interwetten, a tam podaj tylko swoj username i haslo... powinno zadzialac.
 
G 0

gapa

Użytkownik
wydaje mi sie ze limit bonusow juz zostal wyczerpany...
nom ja z tego skorzystalem bo koles na forum hattricka zapodal :p ale zostalo mi juz tylko 3,70 euro . Ale tu mam takie pytanie . Bo postawilem na mecz w rugby byl kurs 1,55 czyli co teraz moge grac za same ,mniejsze kursy tak?? a kase i tak mi poznje wyplaca czy co ???pozdro
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
nom ja z tego skorzystalem bo koles na forum hattricka zapodal Razz ale zostalo mi juz tylko 3,70 euro . Ale tu mam takie pytanie . Bo postawilem na mecz w rugby byl kurs 1,55 czyli co teraz moge grac za same ,mniejsze kursy tak?? a kase i tak mi poznje wyplaca czy co ???pozdro
Musisz kase obrocisz 3 razy po kursie minimalnym 1.5 lub 1.6 niepamietam jaki to byl kurs..
 
T 0

thorus

Użytkownik
nom ja z tego skorzystalem bo koles na forum hattricka zapodal Razz ale zostalo mi juz tylko 3,70 euro . Ale tu mam takie pytanie . Bo postawilem na mecz w rugby byl kurs 1,55 czyli co teraz moge grac za same ,mniejsze kursy tak?? a kase i tak mi poznje wyplaca czy co ???pozdro
Musisz kase obrocisz 3 razy po kursie minimalnym 1.5 lub 1.6 niepamietam jaki to byl kurs..
A to bylo w mailu od Interwetten:

Dear Sir,

thank you for your mail!

Before a payout, it&#39;s necessary to stake the whole bonus amount one time(minimum odd: 1,50). The minimal betting stake are 3 euros/bet.

Ale jakby nie patrzeć to minimalna wypłata to 30E, wiec pograc i tak trzeba zanim sie wyplaci :]

Wszystko już jasne? ;)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dear Sir,

thank you for your mail!

Before a payout, it&#39;s necessary to stake the whole bonus amount one time(minimum odd: 1,50). The minimal betting stake are 3 euros/bet.

Ale jakby nie patrzeć to minimalna wypłata to 30E, wiec pograc i tak trzeba zanim sie wyplaci :]

Wszystko już jasne? Wink

Dla jasnosci bonus trzeba obrocic 1 raz.... po kursie minimalnym 1.5 minimalna stawka na kupon 3 euro minimalna wypłata 30euro . Wsio:]
 
G 0

gapa

Użytkownik
jestem mozna powiedziec laikiem w obstawianu w necie . czyli powiedzmy tak obecnie to z tych 10 euro zostalo mi 5 euro , a postawilem na rugby i kurs byl 1.55 3 euro i tamto wygralem czyli co teraz juz moge obstawiac co chce i za ile chce i i tak jesli uzbieram 30 euro to moge wyplacac??:&gt;
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
jestem mozna powiedziec laikiem w obstawianu w necie . czyli powiedzmy tak obecnie to z tych 10 euro zostalo mi 5 euro , a postawilem na rugby i kurs byl 1.55 3 euro i tamto wygralem czyli co teraz juz moge obstawiac co chce i za ile chce i i tak jesli uzbieram 30 euro to moge wyplacac??:&gt;

Zeby wypłacic bonus musisz uzbierac min 30euro stawiajac kazdy kupon z minimalnym kursem 1.50
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
lol kazdy kupon??? czyli co jak stawialem do tej pory po nizszym kursie to juz spalilem;]?
Tego Ci nie powiem skontaktuj sie z supporetem albo pusc pare spotkan po kursie powyzej 1.5 i sproboj wyplacic i tyle nie beda chcieli to Ci napisza dlaczego
 
Do góry Bottom