>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Węgier (29-31.07.2011)

Status
Zamknięty.
matthias 18

matthias

Użytkownik
30.07.2011, 14:00
GP Węgier 2011 - sesja kwalifikacyjna
Typ: Lewis Hamilton (zwycięzca)
Kurs: 4,5 (BetClic)
11. eliminacja cyklu MŚ Formuły 1 - Węgry. Ciasny, techniczny tor, uchodzi za jeden z najtrudniejszych jeżeli chodzi o wyprzedzanie. Prosta startowa (najdłuższa na torze) też niezbyt długa. Na tym torze mamy niemal co roku &quot;procesje&quot;, bo po prostu tor bardzo utrudnia wyprzedzanie. Obok Monte Carlo i pewnie Singapuru być może jest to najtrudniejszy tor pod tym względem. Pozycja w kwalifikacjach będzie kluczowa, dlatego można je tutaj nazwać takim małym wyścigiem.
Główni pretendenci do PP to obaj kierowcy Red Bull&#39;a i McLaren&#39;a oraz Fernando Alonso. Czemu typuję właśnie na Hamiltona? Po pierwsze, muszę powiedzieć, że kurs mnie bardzo zachęcił. Gram za małą stawkę, trochę dla zabawy, bo to F1 i tutaj bardzo, ale to bardzo trudno przewidzieć co się stanie. W tym przypadku jednak myślę, że kurs jest grubo zawyżony. Lewis po krótkim spadku formy spisuję się ostatnio doskonale. Odniósł zwycięstwo po pięknym wyścigu w minioną niedzielę. Wygrał wcześniej Q2, a Q3 przegrał z Webber&#39;em o 55 tysięcznych sekundy! GP Niemiec pokazało też, że Red Bull zdecydowanie dostał zadyszki i nie są już siłą dominującą. Po dzisiejszych treningach (wygranych przez Lewis&#39;a, Button też fantastycznie) uznałem, że McLaren może w końcu przelamać passę Red Bull&#39;a. Nie będzie łatwo, ale to jest okazja, jakiej jeszcze nie mieli. Co do Alonso, on jest niewątpliwie szybki, być może najszybszy jeżeli chodzi o tempo wyścigowe, ale Ferrari jednak jeszcze brakuje trochę jeżeli chodzi o tempo kwalifikacyjne.
Podsumowując, typ ryzykowny, ale przy tym kursie i okolicznościach warto. Ja zagrałem po stawce 9 złotych, ale to bardziej dla zabawy. Dorzucę chyba coś jeszcze na zwycięstwo Hamilton&#39;a w wyścigu. Póki nie ma wyników kwalifikacji kurs na BetClicu to 4,00, jeżeli będzie miał PP to spadną także łapię okazję.

⛔ Było tak blisko... No ale trudno, liczę, że Hamilton zrewanżuje się jutro ????
 
Baqu 782,6K

Baqu

Forum VIP
30.07.2011 14:00 Vettel v Alonso | Vettel | 1.4 | SB ✅

Moim zdaniem red bulle będą mocne na hungaroring przy dobrej pogodzie. Nie będzie już to tak wielka dominacja
jak w początkowym stadium sezonu, ze względu na zmiany regulaminu, aczkolwiek powinni tutaj sobie dobrze poradzić.

30.07.2011 14:00 Webber v Alonso | Webber | 1.95 | SB ⛔

Typ wynika z powyższego rozumowania. W bwin Webber &quot;tylko&quot; za 1.7
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyskusja wrze tradycyjnie, więc zarzucę zabawowy typ oparty na pewnym spostrzeżeniu (jakieś &quot;normalne&quot; typy może później się pojawią;)) :
W trzech poprzednich GP na tym torze 3-krotnie był niesklasyfikowany !
Pomijając sezon 2008, gdzie zasiadając w Spykerze nie ukończył większości wyścigów 2 kolejne sezony oraz obecny wyglądały następująco :
2009 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Hiszpanii, wygrana Buttona)
2010 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Australii, wygrana Buttona)
2011 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Kanady, wygrana Buttona)..
Prawda, że ciekawy zbieg okoliczności ?;)
O kim mowa ?
Adrian Sutil !
Sutil Niesklasyfikowany @ 4.00⛔ Bwin
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Dzis b365 zrobilo promocje na kwalifikacje. 2.50 na Algersuariego w parze z Buemim... Zagralem, coz innego mi pozostalo ????
ja postawiłem, że jutro nie będzie sklasyfikowany Bernd Maylander ale co kogo to obchodzi?
Co Twój post wnosi do tematu?
żeby nie było offtopa, to napiszę kilka przemyśleń...
Wydaje mi się, że Hamilton może jutro pokusić się o zwycięstwo, do Vettela stracił tylko 0,163 sekundy a wiadomo jak Niemiec jeździ, kiedy ktoś go godni... po prostu nie daje sobie rady i popełnia błędy, natomiast Hamilton przez cały weekend spisywał się bardzo dobrze, nie wliczając błędu w trzecim treningu.
Ferrari trochę straciło do trzeciego Buttona i właśnie Anglik ma bardzo duże szanse na podium. &quot;Oszczędza&quot; opony, a z wywiadu udzielonego przez Alonso po kwalifikacjach jest szansa, że kierowcy będą w pit topach po 3 lub 4 razy.
Konkretne typy pojawią się wraz z wystawieniem przez jakiegoś bukmachera lepszej oferty na wyścig...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
powie mi ktos czy Vettel majac pole position przegral kiedys start w tym sezonie ? i jak tak to z kim ?
czaje sie na zaklad : lider po 1 okrazeniu - Vettel 1,40
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
powie mi ktos czy Vettel majac pole position przegral kiedys start w tym sezonie ? i jak tak to z kim ?

czaje sie na zaklad : lider po 1 okrazeniu - Vettel 1,40
Przegrał start w GP Chin, bodajże z dwoma kierowcami McLarena.

Przegrał też start w GP Hiszpanii, ale tam startował z II pozycji.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Cytowanie selektywne - zaznacz wybrany fragment posta i wciśnij ten przycisk
W Chinach wyprzedziły go oba McLareny i tyle...
Pozycje lidera po 1.okrążeniu tracili także :
- Webber w Hiszpanii, gdzie prowadzenie objął startujący z 4.msca Alonso,
- Alonso w Wlk.Brytanii, gdzie wyprzedził go Vettel,
- Webber w Niemczech wyprzedzony przez Hamiltona...
Pamiętajmy, że RB miały problemy z KERSem, a także chyba jakieś z DRS skoro nawet &quot;mózg&quot; zespołu przyglądał się tylnemu skrzydłu w bolidzie Vettela podczas jego pobytu w boksach...
Dodatkowo akurat dziś mogą być mijanki po starcie, gdyż po dość długiej i szerokiej prostej jest ostry zakręt i lepiej chyba odpuścić granie Vettela po takim kursie...
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dyskusja wrze tradycyjnie, więc zarzucę zabawowy typ oparty na pewnym spostrzeżeniu (jakieś &quot;normalne&quot; typy może później się pojawią:wink ???? :

W trzech poprzednich GP na tym torze 3-krotnie był niesklasyfikowany !
Pomijając sezon 2008, gdzie zasiadając w Spykerze nie ukończył większości wyścigów 2 kolejne sezony oraz obecny wyglądały następująco :

2009 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Hiszpanii, wygrana Buttona)
2010 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Australii, wygrana Buttona)
2011 - do GP Węgier niesklasyfikowany 1 raz (GP Kanady, wygrana Buttona)..

Prawda, że ciekawy zbieg okoliczności ?:wink:
O kim mowa ?
Adrian Sutil !

Sutil Niesklasyfikowany @ 4.00 Bwin
Dobre ???? , ale Kubica też nie kończył 3 razy pod rząd GP Australii, ale jak już przyjechał to na drugim miejscu.
Odnośnie Sutila to, jednak skłaniałbym się ku temu, że dojedzie. W Wielkiej Brytanii 11 w kwalifikacjach i 11 na mecie. W Niemczech 8 w kwalifikacjach i 6 na mecie. Teraz znowu 8 w kwalifikacjach a kurs w efortuna, że będzie w TOP 10 wynosi 1,66. Jeżeli nic się nie stanie na starcie to Sutil znowu powinien na luzie wejść do TOP10. Ogólnie Force India wyrasta na 5 siłę w F1 także kurs 2,7 na TOP 10 dla di Resty, który startuje 11 też jest kuszący.
Poza tym
Alguersuari - di Resta
kurs: 1,5
Jak wygląda sprawa z Torro Rosso wszyscy wiedzą. O di Reście już napisałem
Buemi - Kovalainen
kurs:1,2
Rozumiem, że Team Lotus robi postępy i do Torro Rosso traci już tylko trochę ponad sekundę a Buemi cofnięty o 5 pozycji startuje przedostatni, ale sam fakt, że bukmacher wystawił taki Head to Head trzeba traktować jako prezent nawet po takim kursie. W dodatku Torro Rosso ma tępo wyścigowe na poziomie Williamsa czy Saubera.
Petrov - Sutil
kurs: 1,68
Następny prezent. Nie wiem co kieruje bukmacherami to wystawiania takich kursów. Force India jest coraz lepsze i dogania Mercedesa a Lotus Renault musi jeździć na super miękkich w Q1 żeby nie odpaść. W dodatku na starcie Petrov startuje 2 rzędy za Sutilem.
Massa TOP 6
kurs: 1,5
Kto może zagrozić Massie. Oprócz kierowców trzech czołowych zespołów nikt. Mercedes ma stratę co najmniej 0,5 sekundy na okrążeniu a w dodatku słabe tempo wyścigowe, kolejny prezent.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dzisiaj proponuję typ wg planu, że podium zajmie RB i 2McLareny;)
Ferrari - McLaren (więcej punktów) @ 1.45✅ Unibet
H2H w tym sezonie 3:7, w tym 3 ostatnie wyścigi to zwycięstwa w tej parze Ferrari (słabe GP Europy McLarena i 2 ostatnie wyścigi Buttona, w których nie dojeżdżał do mety)...
W kwalifikacjach 2.Hamilton &amp; 3.Button kontra 4.Massa i 5.Alonso...
Czego można się spodziewać w wyścigu ?
Zapewne ataku na pozycję lidera już na 1.okrążeniu, któregoś z Brytyjczyków i walkę o zwycięstwo do samego końca wyścigu oraz miejsca w czołówce ; wystarczy już &quot;przygód&quot; McLarenów z nakrętkami, bolidami itd:razz:
Ferrari - Alonso 2-4 miejsce i Massa tradycyjnie 5-7, więc McLaren, jeśli pojadą wg planu uzbiera więcej punktów...
Ew.Jeśli ktoś woli wersję, iż Vettel wygra, a Webber jak zawsze solidnie zapunktuje, to :
Ferrari - Red Bull @ 1.45✅ Unibet
Massa TOP 6✅ trzeba się zgodzić z Jarnim;) 6-krotnie w tym sezonie w Top6, od powrotu do Europy 3 razy 5.miejsca, jeśli uniknie przygód typ powinien wejść spokojnie.
 
devva 2

devva

Użytkownik
Mclareny maja zazwyczaj dobre starty, jeśli Vettel nawet utrzyma prowadzenie po pierwszym okrążeniu, nie będzie to oznaczać że wygra. Czołówka jest tak bardzo wyrównana, że na pewno będzie fascynujący wyścig.
Co do typów, ciekawy wydaje się pojedynek w Leatm Lotus:
Jarno Trulli - Heikki Kovalainen 1.95 Bwin. ⛔
Trulli od początku sezonu narzekał ze prowadzenie bolidu, teraz dostał nowe wspomaganie kierownicy i jest bardzo zadowolony. W kwalifikacjach co prawda przegrał z Heikkim ale przez cały weekend sprawiał wrażenie szybszego. W wypowiedziach po kwalifikacjach Mike Gascoyne zaznaczył że Jarno popełnił parę błędów na swoim najszybszym okrążeniu, ale widać poprawę. Włochowi nowe części bardziej odpowiadają niż Heikkiemu dlatego sam zagrałem to.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
http://sport.onet.pl/f1/alonso-zapowiada-ekscytujacy-wyscig,1,4808261,wiadomosc.html
Według mnie warto zainwestować troszkę pieniedzy w zakład -&gt; Alonso (1-3) @ 1.60 ???? (Unibet)
Alonso jak coś zaplanuje to zrobi wszystko,żeby tak było. Sam sobie bedzie chcial zrobic prezent w postaci podium i jestem ciekaw jak mu to wyjdzie ????
&quot;Tu o zwyciestwo moze walczyc wiecej niz 2 kierowcow&quot; - według mnie 3-4 na pewno powalczy o pudełko a sposród nich bedzie Alonso ????
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Massa TOP 6 1,5
dlaczego taki duży kurs (1,5)? trochę mnie to zdziwiło, ponieważ Brazylijczyk ostatnio spisuje się całkiem dobrze, w 4 ostatnich wyścigach dojechał kolejno na pozycjach: 5,5,5,6 także moim zdaniem kurs nieco zawyżony i wart zagrania. Swoją drogą kto mu może zagrozić? Webber z awaryjnym KERSem? Przeciętny Rosberg, który starcił 0,748s do Massy?
Alguersuari-Di Resta 2 1,5
dlaczego taki typ? Głównie daltego, że w Q2 Hiszpan stracił 0,714s. do Di Resty.
Przez cały weekend Di Resta spisywał się bardzo dobrze. W 2 treningu był 9, w 3 treningu 10, a w kwalifikacjach 11.
koledzy wyżej wypowiedzieli się już wystarczająca na temat niektórych typów, więc nie będę się rozpisywał dlaczego tak, a nie inaczej... Petrov-Sutil 2, M.Schumacher-Heidfeld 1
oczekuję dziś ciekawego wyścigu, na pewno będzie ostra walka o zwycięstwo i dla mnie zagadką na dzisiejszy wyścig jest Button. Startuje z czystej strony toru obok Hamiltona. Na starcie Vettel będzie zajęty blokowaniem Hamiltona i może &quot;zapomnieć&quot; o drugim Angliku.
Także na dziś proponuję zakład &quot;solo&quot; na win Buttona po minimalnej stawce, a na pewno będzie trochę więcej emocji. (kurs 8,50)
niektóre typy się powtórzyły, ale to jedyne rozsądne zdarzenia, warte zagrania
kursy efortuna
 
Baqu 782,6K

Baqu

Forum VIP
Panowie, którzy podają typy, a nie podają ani kursu ani bukmachera...

jakbyście mogli to poprawić, gdyż wasze posty w dużej części nie pomagają, a jedynie sieją zamieszanie.

później usunę post

pozdr,
Baqu

Mclareny maja zazwyczaj dobre starty, jeśli Vettel nawet utrzyma prowadzenie po pierwszym okrążeniu, nie będzie to oznaczać że wygra. Czołówka jest tak bardzo wyrównana, że na pewno będzie fascynujący wyścig.
Co do typów, ciekawy wydaje się pojedynek w Leatm Lotus:
Jarno Trulli - Heikki Kovalainen 1.95 Bwin.

Trulli od początku sezonu narzekał ze prowadzenie bolidu, teraz dostał nowe wspomaganie kierownicy i jest bardzo zadowolony. W kwalifikacjach co prawda przegrał z Heikkim ale przez cały weekend sprawiał wrażenie szybszego. W wypowiedziach po kwalifikacjach Mike Gascoyne zaznaczył że Jarno popełnił parę błędów na swoim najszybszym okrążeniu, ale widać poprawę. Włochowi nowe części bardziej odpowiadają niż Heikkiemu dlatego sam zagrałem to.
w Pinnacle masz 2.14

- - - -

31.07.2011 14:00 Rubens Barrichello vs Jaime Alguersuari| Rubens | 2.14 | Pinnacle ⛔

Value w kursie. Jaime fakt w wyścigach spisuje się lepiej, aczkolwiek przez cały weekend to brazylijczyk
pokazał, że jest szybszy, oby tylko mu silnik nie padł tak jak w niemczech.

31.07.2011 14:00 Felipe Massa vs Mark Webber | Webber | 1.952 | Pinnacle ✅

przykładowo w bet365 na Marka jest 1.66, w innych też niżej, Massa już pokazał, że w deszczu
to on jeździć nie potrafi i często wylatuje poza tor.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
niecodziennie zdarza się trafić kurs 8,50 także dzisiejsze zwycięstwo Buttona podwójnie mnie cieszy :cool:
co do samego wyścigu, to był ciekawy do momentu, aż Hamilton wyprzedził Vettela, później nic szczególnego się nie wydarzyło, no może poza ucieczką Heidfelda i wybuchem tylnej lewej opony... coś mi się wydaje, że Nick dostał polecenie szybkiego opuszczenia pit stopu, ponieważ podczas zmiany opon, coś &quot;eksplodowało&quot; pod bolidem Niemca. Ciekawa też była krótka &quot;walka&quot; pomiędzy McLarenami. Fajnie się oglądało dwóch walczących Anglików.
Natomiast jeden z kierowców Virgin nie popisał się w alei serwisowej, stawiając bolid bokiem do toru jazdy.
Sutil zawiódł na całej linii, co on w ogóle zrobił? a Hamilton powinien chyba zmienić inżyniera wyścigowego. Szkoda trochę, ponieważ była szansa na podwójne zwycięstwo McLarena.
To chyba byłoby wszystko, na co warto było zwrócić uwagę w tym wyścigu.
No i transmisja Polsatu woła o pomstę do nieba! Co chwilę tracili sygnał, to się nazywa profesjonalna stacja telewizyjna. Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy inni też, ale już nie mogę oglądać &quot;ekspertów&quot; Polsatu. Pan Zientarski i Pan Borowczyk powinni wziąć się za siebie. RTL zawsze prowadzi relację na żywo z toru.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Hamilton miał fantastyczną okazję, ale podczas 3 (?) stintu gdy miał uciekać Vettel&#39;owi zrobił się bigos i potem już było tylko coraz gorzej. A co do Button&#39;a, to odniósł kolejne zwycięstwo po solidnej i konsekwentnej jeździe. Jego 1. zwycięstwo właśnie na Hungaroringu w 2006 też wynikało z wytrwałej jazdy bez zastanawiania się tylko nad tym którym się aktualnie jest. Wielki plus dla niego.
Co do relacji beznadzieja, prędko na kompa poleciałem livestream&#39;u szukać :p
Najlepsze relacje daje BBC, komentarz miodzio, profesjonalnie. Jest możliwość oglądania BBC przez internet za chyba niedużą opłatą z góry za cały sezon.
@Johny609:
Ten kurs na Guzika to był na live czy jak?
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
http://sport.onet.pl/f1/alonso-zapowiada-ekscytujacy-wyscig,1,4808261,wiadomosc.html
Według mnie warto zainwestować troszkę pieniedzy w zakład -&gt; Alonso (1-3) @ 1.60 ???? (Unibet)✅✅✅
Alonso jak coś zaplanuje to zrobi wszystko,żeby tak było. Sam sobie bedzie chcial zrobic prezent w postaci podium i jestem ciekaw jak mu to wyjdzie ????
&quot;Tu o zwyciestwo moze walczyc wiecej niz 2 kierowcow&quot; - według mnie 3-4 na pewno powalczy o pudełko a sposród nich bedzie Alonso ????
planowo pudło na urodziny ????
 
piotryna 8

piotryna

Użytkownik
Polsat sie starsznie wieszal ale podobno z powodu nawalnicy ????

Smiac mi sie chcialo, gdy w momencie gdy hamilton popelnil blad i wyprzedzil go Button, komentatorzy gadali o jakis bzdurach, jakby nie widzieli ze oba McLareny sa obok siebie! 5.3 sekundy a 0.6 to jest znaczaca odleglosc miedzy bolidami... Zenua!
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Ciekawe co dalej. Niby Red Bull już nie jest o tyle mocniejszy od reszty, ale za to na Spa-Francorchamps jest ogromna przewaga przyczepności aerodynamicznej nad mechaniczną, także ich dmuchane dyfuzorki mogą zrobić swoje :razz:
Jeżeli w tym wyścigu McLaren czy Ferrari im dorównają, lub pojadą lepiej to znaczy, że faktycznie nadgonili. Bo w mojej ocenie na Węgrzech po prostu byli szybsi (McLaren), co pokazały kwalifikacje. Hamilton zepsuł bodaj 3 sektor podczas szybkiego kółka... Ale to wszystko może wynikać z przychylnej dla nich specyfiki toru.
Tak więc Belgia dużo &quot;wyjaśni&quot;. A co do MŚ to przypomnijcie sobie tylko jaka była sytuacja Kimiego w połowie sezonu 2007 a jaka jego pozycja na końcu ;)
Nic nie jest przesądzone, choć jak wiadomo cuda musiałyby się dziać (nie żebym tutaj zachęcał do kuponów na Hamiltona czy Alonso:razz ????
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
ciekawe czy Heidfeld wystartuje w następnym wyścigu?
W telewizji nie pokazali dokładnie pożaru jego bolidu, ale od czego jest YT...
http://www.youtube.com/watch?v=s9tF7g3CwK8&amp;amp;feature=related
w telewizji nie wyglądało to tak groźnie, a Niemiec był chyba załamany tym zdarzeniem.
Co do GP Belgii, to w tamtym roku, Kubica pokazał się z dobrej strony, a zwyciężył Hamilton, także McLaren może być mocny w następnym wyścigu, a Lotus-Renault może w końcu zapunktuje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom