>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Ekstraklasy 29.10 - 31.10.2010

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


Piątek 29/10/2010
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
2.10 3.10 3.25
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
2.15 3.10 3.25
Sobota 30/10/2010
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
1.90 3.25 3.80
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
2.20 3.10 3.10
Cracovia Kraków - Polonia Bytom
2.20 3.10 3.10
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
2.20 3.10 3.10
Niedziela 31/10/2010

Lech Poznań - Wisła Kraków
2.35 3.10 2.85
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
1.65 3.50 4.75
kursy - Betclic
Niezwykle ciekawie zapowiada się 11 kolejka ekstraklasy. Już w piątek starcie na szczycie tabeli, bezbłędna przed własną publicznością Jagiellonia zmierzy się z Polonią Warszawa. Czy piłkarze z Białegostoku podniosą się po wysokiej porażce z Widzewem? Dwa szlagiery czekają nas natomiast w niedziele, słabiutki w lidze Lech zagra przy Bułgarskiej z Wisłą Kraków, mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze magnetyzują. Podobnie jak pojedynki Legii z Górnikiem. Podbudowani warszawiacy kontra rewelacja rozgrywek, będzie się działo. Zachęcam do dyskusji oraz pisania analiz.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Lech Poznań - Wisła Kraków
Jak nie teraz to kiedy ? Przeciwnik z wyższej półki, to znaczy dobra marka, ale słabo się prezentująca. Ostatnio wysoko wygrali nad Lechią Gdańsk, ale wynik, a gra to zupełnie co innego. Wielu uważa i w wielu programach sportowych po tej kolejce &quot;znawcy&quot; mówili, że wcale Wisła tak dobrze nie wyglądała. Po prostu Lechia miała w tym meczu mniej szczęścia i skuteczności, a Wiślakom o dziwo, bramki padały praktycznie po każdej akcji. Więc tutaj z typem na Wisłę bym uważał, bo tak jak ktoś powiedział, że ta 10 kolejka jeszcze o niczym nie świadczy, jeden mecz nie można nazwać formą.
Lech zagra z nożem na gardle, a jak nie przełamać złej passy jak nie u siebie i ze słabo grającą Wisłą ?
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Serie zwycięstw u siebie w Polskiej ekstraklasie nie utrzymują się długo. Nasza liga to nie &quot;europejska&quot;, gdzie zespoły potrafią przez cały sezon nie stracić u siebie punktów. Polonia to przeciwnik z wyżej półki, ja osobiście postawiłbym remis.
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Tak jak wyżej pisałem, jeden mecz to jeszcze nie forma. Trudno tu coś wytypować. Legia i Górnik to drużyny które jeszcze nie zanotowały w tym sezonie remisu. Więc może padnie w 11 kolejce ? Ja osobiście tak bym typował to spotkanie.
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Korona ostatnio dostała kubeł zimnej wody i wysoko przegrała. Lechia tak jak wyżej pisałem, w każdym meczu dobrze się prezentują, do tego atut własnego boiska. Jeżeli absencje w Koronie nadal się utrzymają, czyli brak Niedzielana itp. to można spróbować grać na Pomorzan.
Cracovia i Śląsk Wrocław, uważam że wygrają swoje mecze tak na przełamanie ???? .
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wczoraj Wisla zagrala bardzo przyzwoity mecz w PP z Widzewem. Po raz pierwszy w tym sezonie obrona zagrala poprawnie (swietny mecz Clebera), bardzo dobra forme trzyma Pawelek (walczy o kontrakt w koncu ????), wiadomo ze on zawsze moze puscic glupia bramke ale Buric pod tym wzgledem nie jest wcale gorszy od Mariusza ;-) W srodku pola po raz kolejny zdominowalismy przeciwnika a rowniez ze stwarzaniem sytuacji jest co raz lepiej (w koncu zaczely dobrze funkcjonowac skrzydla, Maly jak i Kirm prezentuja sie obecnie dobrze). Brakowalo skutecznosci ale gralismy bez klasycznej 9 (Rios to typ cofnietego napastnika). Na Lecha wroca Sobol i Brozek. Zobaczymy co dzis w Krakowie pokaze Kolejorz i po tym meczu bedzie mozna sie pokusic o jakies typy na szlagier ligi (warto zauwazyc ze Poznaniacy beda mieli dzien krocej na regeneracje co przy ich terminarzu moze miec spore znaczenie).
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Serie zwycięstw u siebie w Polskiej ekstraklasie nie utrzymują się długo. Nasza liga to nie &quot;europejska&quot;, gdzie zespoły potrafią przez cały sezon nie stracić u siebie punktów. Polonia to przeciwnik z wyżej półki, ja osobiście postawiłbym remis.
A ja powiedziałbym co innego mecz z Kielcami pokazał że Jaga potrafi grac ciekawą ładną dla oka piłke i przedewszystkim strzela co dla zespołu pomimo absencji jej największej gwiazdy i torpedy Frankowskiego było własnie w tym meczu bardzo ważne oba zespoły swoje mecze wygrały w pucharze Polski lecz piłkarze z Białegostoku grali o 30 minut krucej niż ich rywale z Warszawy wg mnie może to miec wpływ na ten mecz, może nie tak w duzym stopniu ale patrząc na kondycje Polskich piłkarzy mam prawo tak twierdzic,Jaga Lepiej gra przed własną publicznoscią o tym że potrafią wygrywać po tak slomotnej porażce pokazali w pucharze Polski.
 
K 0

k.bookie

Użytkownik
Cracovie raczej warto odpuścić z powodu zmiany na ławce trenerskiej. Posiadają duży potencjał, ale dopiero się okaże przy nowym trenerze czy tak naprawde Ulatowski źle ich ustawiał w obronie, czy może zwyczjanie są źle przygotowani fizycznie. Jednak zawsze taka zmiana wywołuje dużą mobilizacje w szeregach piłkarzy i nic nigdy nie wiadomo
Jak dla mnie: Nie obstawiać
 
M 0

mech

Użytkownik
Jak dla mnie to w tym meczu (Cracovia - Polonia B.) najbardziej prawdopodobnym wynikiem wydaje się remis. Z jednej strony mamy zespół w wielkim kryzysie, może bardziej mentalnym niż fizycznym, zapewne od piątku z nowym trenerem. Zawodnicy będą chcieli się pokazać nowemu szkoleniowcowi, swoim kibicom, a także udowodnić sobie, że są jednak coś warci. Z drugiej strony bytomska Polonia, która jak wiadomo punkty zdobywa głównie na własnym boisku, a na wyjeździe najczęściej notuje przegrane i remisy. Zapowiada się mecz walki więc pokusiłbym się o under.

Cracovia Kraków - Polonia Bytom - X lub under 2.5
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Cracovia posiada duzy potencjal?
Badzmy powazni, oni od trzech lat walcza o utrzymanie i to nie z powodu slabych trenerow ale wlasnie braku potencjalu pilkarskiego. Uwazam rowniez ze ich problemem nie jest przygotowanie kondycyjne, oni sa po prostu slabi pilkarsko. Najslabsza formacja jest oczywiscie obrona i tu trzeba szukac dobrych typow. Bytom ostatnio ma problemy ze strzelaniem goli ale poziom defensywy Pasow to swietne okolicznosci na przelamanie tej tendencji. Brak zgrania linii defensywnej (co chwile graja w zmienionym skladzie), mieszanka slabych i przecietnych pilkarzy w tej formacji, ostatnie wyniki - argumentow troche jest i nie ma takiego trenera na swiecie ktory ogarnie to z marszu
Czyste konto Cracovia - Nie 1,44
Polonia over1,5 3,25 value IMO
Polonia DNB 2,25
Kursy z b365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cygi wlał nadzieję tą analizą ;).
Ja powiem jak u Nas w obozie.
Szykuje się kilka zmian.Wraca do składu Ujek, który przed prawie jeden miesiąc nie grał i m.in dlatego nie strzelaliśmy bramek [ drewniany Podstawek już nigdy w karierze nie strzeli, Wojsyk młody i słaby, a Bykowski nigdy nie strzela, należy się przyzwyczaić ] i partnerować mu ma Milenkowic - nie jest on ulubieńcem Szatałowa, ale w Bytomiu domagają się jego gry bo chłopak bryluje ostatnio w ME gdzie w kilku grach zdobył kilka bramek [ na WKS strzelił trzy bramki w 45 minut ].Obrona i bramkarz zostają bez zmian za to do środka pola ma wskoczyć Tymiśki, który raczej zastąpi Sawalę, ale może być tak, że zagra Vascak, który jest w coraz lepszej dyspozycji.
Są nowe twarze w przedniej formacji i od razu ilośc sytuacji pod bramkowych powinna się zwiększyć.W ostatnim meczu ze Śląskiem było ich mało, a nawet jak były to Podstawek nie potrafił strzelić.Pod koniec spotkania graliśmy już 4-6-0 nie wiedzieć czemu trener podjął taką decyzję grając z rywalem z którym będziemy walczyć o utrzymanie.
Ja też liczę na większą ilość goli z Naszej strony bo pokazali w meczu z Widzewem czy Dysko, że potrafią stwarzać sytuację i strzelać.
Ostatnio prowadziliśmy krótką dyskusję z Cygim i Jackiem na temat Craxy i jednogłośnie stwierdziliśmy to co kolega napisał wyżej, że piłkarze Cracovii nie nadają się na ekstraklasę.Jest tam zlepek piłkarzy, którzy może i mają predyspozycję do gry w Ekstraklasie - Tsibazonkiza, Ślusarski, ale w połączeniu z Polczakiem, Wasilukiem, Cabajem nie ma prawa to wypalić.
Ja sobie życzyłbym zwycięstwa i żeby Cygeiro awizowane typy weszły ;).
Jedziemy do Krakowa w sile 1200 osób.
PB : *.
// E : Horus świetna analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Polska Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Typ: Jagiellonia Białystok DNB ✅
Kurs: @1.53 |Bet365
Wynik: 1:0

Twierdza Białystok czeka na kolejnego rywala. Ten, tym razem zwie się Polonia Warszawa, w której władze sprawuje bardzo barwny człowiek, jakim jest Józef Wojciechowski. Jagiellonia u siebie w dotychczasowych 5 meczach w tym sezonie zgarnęła komplet 15 punktów. Oto dokładne wyniki:
Jagiellonia Białystok
- GKS Bełchatów 3:1
Jagiellonia Białystok -
Lech Poznań 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:0
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 3:0
Tak więc, czy i tym razem goście wyjadą z Białegostoku bez punktów? Mam nadzieję, że tak. Będzie jednak ciężko, bo Polonia to silny kadrowo zespół, który na wyjeździe jeszcze nie przegrał (3 remisy i 1 wygrana). A ma za sobą podróże na trudne tereny do Wrocławia, Gdyni, Łodzi i Zabrza. 18stka stołecznego klubu na jutrzejsze spotkanie prezentuje się następująco.
Bramkarze: Michał Gliwa, Sebastian Przyrowski​

Obrońcy: Dariusz Pietrasiak, Piotr Dziewicki, Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski, Jakub Tosik, Marek Sokołowski​

Pomocnicy: Janusz Gancarczyk, Adrian Mierzejewski, Andreu Mayoral, Łukasz Trałka, Bruno Coutinho, Łukasz Piątek​

Napastnicy: Daniel Gołębiewski, Łukasz Teodorczyk, Artur Sobiech, Euzebiusz Smolarek​

O gościach więcej nie będę się za bardzo rozpisywał, gdyż wolę skupić się na gospodarzach. Jagiellonia po ostatniej wpadce ligowej z Widzewem Łódź w tygodniu pokonała Koronę Kielce w Pucharze Polski 1:0 i awansowała do dalszej fazy rozgrywek. Było to bardzo ważne zwycięstwo, które potwierdziło, że nie ma mowy o żadnym kryzysie. Polonia natomiast ma w nogach pucharową dogrywkę, co może mieć jakieś znaczenie w kontekście jutrzejszego spotkania. W Jadze najbardziej martwią kontuzje (ale czy aby na pewno?). Od dłuższego czasu kontuzjowany jest El Mehdi Sidqy. Urazy mają/mieli również, Thiago Cionek, Hermes, Tomasz Frankowski oraz Igor Lewczuk. Sam Michał Probierz powiedział, że co do występu tych graczy nie jest pewny i decyzje o tym czy zagrają podejmie w piątek rano po rozruchu. Jednak ja osobiście za bardzo nie wierzę, aby była opcja, że żaden z tej czwórki zawodników nie zagra jutro z Polonią. Wiemy, że Michał lubi różnego rodzaju zagrywki taktyczne i spodziewam się, że tym razem jest podobnie. Sam Hermes niespełna 2 godziny temu na antenie Orange Sport Info poinformował, że jest praktycznie w 100% gotów do gry i tylko od trenera zależy czy wystąpi w pierwszej jedenastce. Wierzę również, że do gry zdolny będzie Cionek, który już od dłuższego czasu był niedysponowany, ale z informacji jakie miałem jeszcze 2 dni temu miał być uwzględniany przy dobieraniu składu na mecz z Polonią, no i Franek - łowca bramek, który ma do wyrównania rachunki z obecnym szkoleniowcem gości - Pawłem Janasem. Jak pamiętamy, Janas za swojej kadencji selekcjonerskiej nie powołał Franka na mundial w Niemczech, mimo, że ten był najlepszym strzelcem reprezentacji w eliminacjach i głównie dzięki niemu uzyskaliśmy awans. Decyzja ta, jak i sama forma poinformowania piłkarza o tym, że na mistrzostwa świata nie jedzie wzbudziła wiele dyskusji, a sam Tomasz Frankowski nie ukrywa żalu do trenera Janasa aż po dziś. Tak więc o ile zdrowie pozwoli, to obrońcy Polonii powinni w szczególności bać się Tomka, który będzie podwójnie zmotywowany do strzelenia bramki. Najmniejsze szanse na grę ma Igor Lewczuk. W dobrej formie jest Marcin Burkhardt, którego gra jest już bliska tej za jego najlepszych czasów. Osobiście polecam granie opcji Jagiellonia Białystok DNB, gdyż biorąc pod uwagę, że przynajmniej 2 z 4 potencjalnych kontuzji w zespole jest prawdopodobnie tylko zasłoną dymną, a i Tomek powinien w moim odczuciu bez problemów zagrać, dodając to, że nietuzinkowy Bruno jest znany w Białymstoku i trener Probierz zapewne nakaże swoim defensorom bardzo dokładnie krycie tego piłkarza i nie będzie miał on za wiele miejsca na rozgrywanie piłki, nie mówiąc już o strzałach, przypominając jednocześnie o magii własnego boiska na którym Jaga nie przegrała w rozgrywkach krajowych już od ponad roku, nie wydaje mi się aby gospodarze mogli jutro przegrać. Warto również zauważyć, że w dobrej dyspozycji są zmiennicy, czyli Maciek Makuszewski i Frank Essomba, a więc Jaga ma kim straszyć.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów 3:1
Jagiellonia Białystok -
Lech Poznań 2:0 ⛔
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1 ⛔
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 2:0 ⛔
Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom 3:0 ⛔
No właśnie, z kim ta Jaga u siebie wygrała ? Z żenującym Leszkiem, ze słabą Wisłą Kraków, z Zagłębiem Lublin i Polonią Bytom kandydatem do spadku tuż obok Cracovii. Jedynie mecz z GKSem można potraktować jako tako poważniej. Polonia Warszawa to jednak nie będą tacy chłopcy do bicia jak poprzedni rywale. Według mnie czysta jedynka nie adekwatna do ryzyka, ale 1 DNB można już spróbować. Popieram typ jak najbardziej.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Akurat Wisla na Jadze zagrala najlepsze spotkanie w rundzie (a na pewno najlepsze do czasu Lechii), mecz stal na bardzo dobrym poziomie i Jadze za jego wygranie nalezy sie szacunek.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
1:0​

Co mogę napisać o tej kolejce? Na pewno to, że jest dość trudna do wytypowania. Jutro dwa ciekawe spotkania w których na próżno szukać zdecydowanego faworyta. Pojedynek Jagiellonii z Polonią bardzo ładnie opisał Horus więc spróbuję kilka zdań napisać do meczu GKS Bełchatów z Widzewem. Oczywiście i w tym meczu nie można wskazać zdecydowanego faworyta. W tabeli dzielą obie drużyny zaledwie dwa punkty. Gospodarze jutrzejszego spotkania znajdowali się na wyższej pozycji jednak porażki w dwóch ostatnich kolejkach spowodowały spadek (z Koroną i Arką). Natomiast Widzew skrupulatnie gromadzi punkty na swoim koncie. Przegrali tylko z Wisłą i Legią (oba po 0:1). W ostatniej kolejce wysoko pokonali lidera z Białegostoku co na pewno jest czynnikiem motywującym zawodników. Dla gospodarzy motywująco muszą podziałać porażki oraz fakt, że teraz zagrają przed własną publicznością gdzie spisują się bardzo dobrze (zanotowali 4 zwycięstwa i 1 remis). Jednak będą musieli sobie radzić bez Tomasza Wróbla i Mateusza Cetnarskiego. Niepewny jest występ Marcina Żewłakowa, Zlatko Tanevskiego oraz Janusza Gola. Te braki na pewno nie ułatwią zadania trenerowi Bartoszkowi przy ustaleniu wyjściowej 11 oraz taktyki. W przypadku ekipy Widzewa można spodziewać się takiego składu jak w wygranym meczu z Jagiellonią. Jakby popatrzeć na same statystyki to można dojrzeć więcej plusów po stronie gospodarzy. Jednak gdy oceni się obecną dyspozycję zespołów oraz osłabienia to już jest ciężej o to. Osobiście trochę więcej szans daję drużynie gości. Bardzo prawdopodobny wydaje się też podział punktów. Dlatego zdecyduję się na propozycje z podpórką.

Moje propozycje:

Widzew lub remis (około 1.60 )⛔
Widzew dnb (około 2.30)⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Polska Ekstraklasa
GKS Bełchatów - Widzew Łódź
Typ: remis lub Widzew Łódź ⛔
Kurs: @1.72 |Bet365
Wynik: 1:0
Mam zamiar skorzystać z wysokiego kursu, który według mojej oceny jest na drużynę gości zdecydowanie zawyżony. Bełchatów już od jakiegoś czasu mnie nie przekonuje i wydaje mi się, że drużyna zdobywała ostatnie punkty głównie dzięki umiejętności poszczególnych piłkarzy (zwłaszcza Małkowskiego), a nie dzięki kolektywowi. Zespół ten jest jednak niespodzianką ligi, gdyż przed startem rozgrywek wielu typowało go do walki o utrzymanie, ja natomiast aż tak negatywnie do jutrzejszych gości nie byłem nastawiony, ale nie ukrywam, że spodziewałem się, że ich miejsce będzie gdzieś w dolnej części tabeli. Ostatnie spotkania, to 3 wyjazdowe porażki (2 w lidze i 1 w Pucharze Polski). Słaba była zwłaszcza I połowa pucharowej potyczki z 1 ligowym Podbeskidziem. Wprawdzie bełchatowianie są niepokonani w tym sezonie u siebie, ale mogło być zdecydowanie inaczej gdyby nie fatalna skuteczność Lechii w 5 kolejce i spora ilość szczęścia GKSu, bo gospodarze powinni to spotkanie przegrać nawet kilkoma bramkami. Widzew natomiast ma za sobą świetne spotkanie z Jagiellonią, gdzie rozbili rywala (niestety) 4:1, mogąc strzelić jeszcze nawet z 2 gole. Trio Panka, Sernas, Robak bardzo dobrze się rozumie i o ile cała drużyna gości wyjdzie na boisko pewna swoich umiejętności, z wiarą w 3 punkty, to jestem spokojny o wynik i o to, że w Bełchatowie nie przegrają. Wprawdzie nie widziałem ich pucharowego starcia z Wisłą Kraków, które przegrali, ale wystarczy mi obraz ich gry podczas spotkań ligowych, aby stwierdzić, że ta drużyna może sprostać każdemu. Na wyjeździe jeszcze nie przegrali i wierzę, że jutro też nie polegną. Głównym czynnikiem, który zadecydował o moim typie jest aktualna forma i większa ilość niepewnych gry piłkarzy Bełchatowa.
Tak przedstawiają się braki kadrowe w obu zespołach:
GKS Bełchatów:
Nie zagrają: Cetnarski, Wróbel
Niepewni gry: Poźniak, Żewłakow, Gol, Drzymont, Tanewski

Widzew Łódź:

Niepewni gry: Ukah, Ostrowski, Budka, Szymanek
Ja skorzystam z typu x2 po kursie 1.72 - myślę, że warto. EDIT:
O proszę, kolega wyżej również myśli tak jak ja.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
O meczu Cracovia - Polonia Bytom napisano już sporo w tym temacie i to dobrze napisano. Cracovia to nie jest drużyna, to jest zlepek piłkarzy którzy chyba nie wiedzą po co zostali ściągnięci do tej drużyny. Ulatowski pożegnał się już z drużyną, a raczej DOPIERO. Drużynę przejął trener ME, więc zbyt dużej poprawy gry pewnie nie będzie, zresztą &quot; z pustego nawet Salomon nie naleję&quot; czy jakoś tak.
Typ na PB z podpórką bardzo ładnie wygląda.
Mecz w Poznaniu bardzo ciężki do typowania i ja na 100% go odpuszczę. Może się wydawać, że Lech po spotkaniu w PP się przebudził lecz czym jest zwycięstwo z Cracovią ? To była ich powinność. Tak samo mecz Wisły w lidze z Lechią, dobry wynik Krakowian lecz gra pozostawiająca wiele do życzenia. Cygeiro piszę, iż gra w PP wyglądał już lepiej i muszę mu wierzyć, bo meczu nie miałem mozliwości oglądać.
Także dwie nieprzewidywalne w tym sezonie drużyny pewnie zagraja na remis, lecz jak pisałem NO BET.
Mecz w Warszawie hmmm.
Pod znakiem zapytania stoi występ Kucharczyka i to może byc mały problem drużyny z Łazienkowskiej gdyż ten młody zawodnik ostatnimi czasy ciągnie grę drużyny i idzie mu to całkiem dobrze. Legia WRESZCIE zaczęła grac tak jak powinna od początku sezonu. Dwa ciężkie wyjazdy do Kielc i Łodzi, przywiwzione 6 pkt kto by pomyślał ;)
Zdaję się, że u siebie przy wspaniałych rozśpiewanych TRYBUNACH muszą kontynuować udaną serię i zwyciężyć z PRZECIĘTNYM Górnikiem.
Pozdro VNM.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wg mnie Cracovia to dno ale tylko w obronie. Z przodu coś potrafią. Jak w wielu klubach brakuje tu supersnajpera który setki potrafi wykorzystywać, bo stwarzać sytuacje to ten zespół potrafi.

Legia - Górnik
Tu już nie ma co doszukiwać się typów przeciwko Legii. Grają jako tako lepiej, widać że zaczęło im zależeć. Natomiast rywal wg mnie wcale nie jest przeciętny, a wręcz słaby. Ja zachodzę w głowę jak zespół z taką grą może być na 3 miejscu. Górnik dobrze zagrał jedynie z Zagłębiem. To był mecz, który w ich wykonaniu zapamiętałem. Reszta wygranych to po prostu umiejętność wykorzystania stworzonych sytuacji (najczęściej jedna dwie w meczu) i jakaś tam konsekwencja w grze obronnej, ale na boisku szczególnego wyrazu to nie ma. Dla mnie powinna siąść 1. Na tą chwilę w Tobet 1,70 (polecam firmę - zajefajna promocja obrotowa. Mam nadzieję że w listopadzie też będzie aktywna)

Jaga - Polonia
Tu jestem za Polonią między innymi ze względu na &quot;poróżnienie&quot; Janasa z Frankiem. Tomek chce udowodnić, że niesłusznie nie pojechał na Mundial do Niemiec. Tylko ja niewiem w jaki sposób on to zamierza zrobić. To że teraz w &quot;rewanżu&quot; wbije gole Polonii nic nie zmieni. Teraz strzela okej, nikt nie kwestionuje że Franek to profesor wśród polskich napastników, ale wtedy, kiedy było trzeba nie strzelał. Za zasługi się na Mundial nie jedzie. Inna sprawa, że Franek prawdopodobnie nie zagra.
O sytuacji kadrowej Jagi było pisane. W Polonii napewno nie zagra Mynar, Nikolić i Rachwał
Argumenty czysto sportowe są równe po obu stronach. Jaga tworzy zgraną drużynę, Polonia też wygląda coraz lepiej. Osobiście podoba mi się nastawienie taktyczne i konsekwencja w prowadzeniu gry.
Odrobinę nieobiektywnie typuję 2x
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Franek prawdopodobnie zagra. Cionek i Hermes zdrowi. Wszyscy oprócz El Mehdiego będą do dyspozycji trenera. Polonia ostatnio nie spisuję się najlepiej, a to, że wygrała z Cracovią to nie ich zasługa, a raczej słabości Cracovii. Prawdopodobnie w pierwszym składzie wyjdzie Grosik z Frankiem, a w pomocy Bury i Tomek Kupisz wspierani przez Grzyba i Hermesa. Powrót Thiago mocno uspokoi grę tej drużyny w obronie. Na prawej obronie zagra prawdopodobnie Lewczuk. Ja postawiłbym, że Jaga wygra to spotkanie dwoma bramkami. Typ nie jest zbyt pewny, jednak Jaga u siebie bardzo często wygrywa w takim stosunku nie tylko w tym sezonie, ale również w ubiegłym.
 
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
na dziś zaryzykuje i postawie na Jagiellonie, do składu wraca Frankowski i właśnie na tą informację czekałem, Franek utrze nosa Janasowi za to, że w 2008 roku nie wziął go na MŚ w Niemczech. U siebie Jaga bardzo silna, we wtorek wygrali w Kielcach z Koroną 1:0 w PP. Polonia mimo iż w składzie byli reprezentanci Polski nie potrafili wygrać w regulaminowym czasie z KSZO i tylko dzięki ogromnemu szczęściu mogą zawdzięczać awans. Dla pewności stawiam JAGA DNB 1.

JAGIELLONIA - POLONIA 1 DNB 1,52

Do tego dokładam X2 w meczu GKS z Widzewem. Oglądałem ich ostatni ligowy mecz z Jagą i się świetnie zaprezentowali. GKS jakby ostatnio spadek formy, jakoś mnie nie przekonują swoją grą. Myślałem dać 2 na Widzew ale ze względu, że Widzew lubi sobie zremisować na wyjeździe dałem X2.

GKS B. - WIDZEW Ł. X2 1,57
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
No właśnie, z kim ta Jaga u siebie wygrała ? Z żenującym Leszkiem, ze słabą Wisłą Kraków, z Zagłębiem Lublin i Polonią Bytom kandydatem do spadku tuż obok Cracovii. Jedynie mecz z GKSem można potraktować jako tako poważniej. Polonia Warszawa to jednak nie będą tacy chłopcy do bicia jak poprzedni rywale. Według mnie czysta jedynka nie adekwatna do ryzyka, ale 1 DNB można już spróbować. Popieram typ jak najbardziej.
No i co z tego ?? Wisła i Lech to jak na nasze warunki potentaci piłkarscy nie zaleznie od tego jak grają są zawsze grozni.Ich zwycięstwa są jak najbardziej na +,dla mnie gra Poloni to dalej nie wiadoma mogą odwalic kaszane i ten mecz w topią widziałem mecz Jagi z Kielcami i gra mi się naprawde podoba,grają ciekawą piłkę ładną dla oka a o taką trudno w naszej lidze,nawet podania się im kleją :grin:
na ✅ z pewnoscią będzie własny stadion.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Całkowicie sie zgadam z moimi poprzednikami: flamastrem, horusem oraz bombelkszo co do typu na Widzew.
Znamy już składy obu drużyn:
GKS: Sapela – Tanevski, Lacić, Drzymont, Popek, Gol, Baran, Da Silva, Poźniak, Małkowski, Kuświk

Rezerwowi: Łukasz Budziałek, Grzegorz Fonfara, Wojciech Jarmuż, Jeremiah White, Łukasz Bocian, Mariusz Zawodziński, Dawid Nowak

Widzew: Mielcarz – Ben Radhia, Bieniuk, Pinheiro, Dudu, Broź, Panka, Durić, Grzelczak, Sernas, Robak

Rezerwowi: Bartosz Kaniecki, Tomasz Lisowski, Rafał Grzelak, Damian Radowicz, Sebastian Ceglarz, Łukasz Grzeszczyk
Proponuję jeszczę z ofert Tobeta:
Widzew over 0,5 gola
Kurs: 1.48
oraz
Widzew over 1.5 gola
Kurs: 2.90
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

statystyka są jak spódniczka mini, niby sporo można zobaczyć ale najważniejszego nie widać...[/quote]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom