>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka La Liga [04/11-06/11/2016]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
11. kolejka La Liga

Co sądzicie o spotkaniach 11. kolejki? Hit na Ramon Sanchez Pizjuan będzie bardzo emocjonujący. Jak dotąd Sevilla była świetnie wykonuje swoje założenia, a na pewno może być jeszcze lepiej. Czy sprostają i wygrają z Barceloną? Zapraszam do analizowania, oraz merytorycznej dyskusji.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Sevilla - Barcelona BTS 1.56 uni
Wydaje mi się, że to jeden z pewniejszych betów tej kolejki, może kurs nie rozpieszcza, ale warto do jakiegoś dubelka skleić. Barcelona nadal bez tych samych zawodników Alba, Pique, Iniesta to może być plus na mój typ, bo w obronie nic ciekawego nie grają, ulegli teraz w LM Manchesterowi City. Sevilla na gładko wygrała z Dinamo, skoro strzelili również w lidze bramkę w meczu z Atletico to dlaczego nie strzelą z Barceloną? Spodziewam się ofensywnego spotkania, Sevilla walczy o najwyższe cele i na pewno nie odpuści, a i Barcelona nie może pozwolić sobie na kolejne straty punktów. Powodzenia
 
empel 112

empel

Użytkownik
Czy nie warto iść krok dalej ? Wg mnie warto zagrać dubelka over 1,5 bramki Valencii i Sevilli. Kieruje się głownie tym że i Barca i Celta grały w tygodniu mecze w pucharach, dodatkowo osłabienia w defensywie Barcy powinny zrobić swoje. Celta po ciężkim przegranym meczu w Amsterdamie, obie drużyny straciły po 3 bramki. Sevilla widać zaczęła trybić tak jak powinna i zaczyna to jakoś wyglądać.
Gram dubla
over 1,5 gola Valencia @2.50
over 1,5 gola Sevilla @2,62
[email protected]
dodatkowo bez analizy Las Palmas over 1,5 bramki @ 1.83
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ossasuna - Alaves
Spotkanie drużyn z dołu tabeli. Ossasuna 19, Alaves radzi sobie trochę lepiej i jest 15. U siebie drużyna z Pampeluny ostatni raz wygrała ok 4 miesiące temu. Większość to porażki i nie które dosyć wysokie i remisy. Alaves na wyjeździe strzela gole ale przegrywa i słabo im idzie. H2H jest wyrównane. Ostatnio wygrała Ossasuna, przed tym meczem 2 razy Alaves. Ale zawsze padało sporo bramek. Dlatego tu przedstawię moje typy na ten mecz:
over 2,5 --&gt; @2,3
BTS --&gt; @1,89
Wygra Alaves + over 2,5 --&gt; @6,00 (Ryzykowny, ale Alaves lepiej gra i jak dla mnie są lekkim faworytem)
Buk: Fortuna
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
StadionEstadio Santiago Bernabéu (Madrid)
nie 06/11/16 12 : 00 Real Madryt-Leganés


Po remisowym spotkaniu z Legia w Warszawie 3-3 i fali krytyki dla zdobywcy Pucharu Ligi mistrzow z ub. sezonu druzyna Realu zagra w lidze hiszpanskiejz Leganes.Krolewscy chyba juz ochloneli z ``wpadki`` tak to mozna nazwac mecz z Legia i teraz skupia sie na pojedynku z beniaminkiem. Leganes mierzyl sie z krolewskimi dawnobo 12 lat temu w pucharze 26.10.2004Copa del ReyLeganes1 - 2 Real Madrid.Przyjezdni zajmuja 16 poz w tabeli z `10` oczkami i raczej tak po tej kolejce zostanie.
Druzyna gospodarzy by nie stracic dystansu do czolowki musi zdobyc 3 pkt kazdy inny rezultat to naprawde da Realu bedzie kleska.Gospodarze traca czesto gola w swoich spotkaniach ,nie wiem jak tym razem bedzie w spotkaniu ale niskiego wyniku tu nie upatruje a raczej handicap i kilka goli , bo stawianie na samo spotkanie ``golego``kursu 1,10 mija sie z celem.
podopieczni `Zizu`` powinni dac troszke radosci swoim kibicom i odniesc przekonywujace zwyciestwo.Przyjezdni w tym sezonie wykonali ``malą niespodzianke`` remisujac z Atletico 0-0 na wlasnym obiekcie , ale z Barcelona ulegli az 1-5 na Estadio Municipal de Butarque.Napastnicy z Leganes sa malo skuteczni bo tylko brazylijczyk Luciano ma na koncie 1 gola , jedynie skutecznym zawodnikem jest pomocnik z Argentyny A. Szymanowski z 3 golami.Moim zdaniem Ronaldo ktory chyba byl zalamany po meczu w Warszawie ponownie nie zdobyl gola pokaże swoj kunszt w raz z Balem i Mortata i na Estadio Santiago Bernabéu kibice ujrza kilka goli.
Gospodarze nadal bez Modrica i S,Ramosa w skladzie , ale to raczej im nie przeszkodzi w pokonaniu przyjezdnych


over 3,5//1,45 ⛔
HE-2 //1.55 ✅ 3-0

Sportingbet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Malaga - Gijon
Typ: 1
Kurs: 1.72
buk: bet365
Wynik: 3:2
✅

Malaga w ostatnich spotkaniach spisywała się całkiem nieźle: wygrała dwa spotkanie, jedno zremisowała, a oprócz porażki z Atletico minimalnie przegrała też z Betisem na wyjeździe. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Sportingiem Gijon, które nie zachwyca. Goście nie potrafią odnieść zwycięstwa od trzech spotkań, a na wyjeździe nie wygrali od 30 Lipca. Domyślam się, że zła passa musi się kiedyś skończyć, ale nie dziś. Nie zanosi się na to żeby goście mieli dziś zdobyć jakiekolwiek punkty. Malaga u siebie spisuje się dobrze, a w ostatnich trzech spotkaniach odnieśli same zwycięstwa. Kurs jest niezły jak na grę u siebie, dlatego też ja to pobieram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
20:45 Malaga - Gijon
Typ: 1
Kurs: 1.72
buk: bet365
Wynik:​

Malaga w ostatnich spotkaniach spisywała się całkiem nieźle: wygrała dwa spotkanie, jedno zremisowała, a oprócz porażki z Atletico minimalnie przegrała też z Betisem na wyjeździe. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Sportingiem Gijon, które nie zachwyca. Goście nie potrafią odnieść zwycięstwa od trzech spotkań, a na wyjeździe nie wygrali od 30 Lipca. Domyślam się, że zła passa musi się kiedyś skończyć, ale nie dziś. Nie zanosi się na to żeby goście mieli dziś zdobyć jakiekolwiek punkty. Malaga u siebie spisuje się dobrze, a w ostatnich trzech spotkaniach odnieśli same zwycięstwa. Kurs jest niezły jak na grę u siebie, dlatego też ja to pobieram.
Zastanawiam się nad typem Sporting strzeli @ 1,66 ✅
Kurs na gola Gijon prawie taki sam jak na wygraną Malagi, co o tym sądzisz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 15

jogabonito

Użytkownik
Na Becie kurs na Malagę spadł do 1.625 i zastanawiam się czy nadal jest value. Gospodarze mają problemy z kontuzjami, ale wraca Llorente na środek obrony, ponadto czerwień Gonzalo Castro została anulowana i będzie mógł zagrać z Gijonem. Malaga traci sporo bramek, więc gol dla Gijonu możliwy, aczkolwiek Sporting nie potrafił strzelić bramki zarówno Alaves jak i Granadzie. Do XnanthiQ - jeśli dajesz już Sporting strzeli @1.66 to lepiej brzmi opcja BTS za @2.1. Poza tym w miarę bezpieczna opcja Malaga -0.25 za 1.425. ✅
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dla mnie najlepszym typem tej kolejki jest Las Palmas. W meczach z Celtą czy Espanyolem te remisy były ze wskazaniem na nich. Eibar też punktuje, ale ich ostatni mecz na Espanyolu już dał żółtą lampkę. Oba zespoły dużo strzelają pasuje tu +2,5g, ale ja czuję że skończy się 1-0. Powodzenia.

Las Palmas 1 @2,0 2/10 efortuna
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sandro Ramirez strzeli @ 2,65 Unibet✅

Wydaje mi się, że jest tutaj value na byłego zawodnika Barcy. Początek sezonu miał średni, ale w ostatnich 6 meczach strzelił 4 gole. Jeszcze ciekawiej wygląda jego seria w domu, bo tutaj 3 ostatnie mecze kończył z bramką na koncie. Jest obecnie główną strzelbą zespołu, bo kontuzji doznał Charles, a więc to na niego będzie gra i myślę że jakieś okazje w meczu będzie miał i oby to wykorzystał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Osasuna - Alaves
W ramach jedenastej kolejki Primera Division przedostatnia w tabeli Osasuna podejmie na własnym obiekcie drużynę Alaves. Gospodarze jak już wspomniałem zajmują dziewiętnastą pozycję w klasyfikacji - jednak ścisk w dole tabeli jest tak duży, że dziewiętnaste i dwunaste miejsce dzielą tylko cztery punkty, więc cały czas jest o co grać.
Osasuna w każdym z ostatnich sześciu spotkań strzelała przynajmniej jedną bramkę, ale również przynajmniej jedną tracili. Na własnym stadionie w pięciu rozgrywanych meczach tego sezonu nie zdołali jeszcze wygrać - dwa razy remisując i trzykrotnie przegrywając. Ich bilans bramkowy to 12-20 - jak widać zespół z Pampeluny nie ma problemu ze zdobywaniem goli, ich słabym punktem jest defensywa, w dziesięciu meczach stracili aż dwadzieścia bramek, gorszy bilans ma tylko ostatnia Granada &quot;z dorobkiem&quot; dwudziestu czterech wpuszczonych goli. Co ważne na dziesięć spotkań z udziałem Osasuny sześć kończyło się wynikiem pokrywającym linię over 2.5 bramki w meczu.
Goście natomiast plasują się na pozycji piętnastej - obie drużyny dzieli różnica trzech punktów. W pięciu spotkaniach wyjazdowych zanotowali trzy porażki, remis i zwycięstwo, co najciekawsze z FC Barceloną. Podopieczni Mauricio Pellegrino także potrafią zdobywać gole, pokonywali w tym sezonie bramkarzy rywali już dziesięciokrotnie - tracąc przy tym piętnaście bramek. W sześciu na dziesięć spotkań wynik meczu pokrywał linię over 2.5 bramki.
H2H wygląda dosyć ciekawie, bo w pięciu ostatnich spotkaniach aż czterokrotnie padało ponad 2.5 gola w meczu.
Uważam, że w tym spotkaniu padnie sporo bramek i możemy spodziewać się otwartego meczu - oba zespoły mają więcej do zyskania aniżeli stracenia.
over 2.5 @2.25 ⛔
over 3.5 @4 ⛔
BTS @1.95 ⛔

Niestety, spodziewałem się gradu bramek, a tu skromne 0:1 dla przyjezdnych. Oczekiwałem nieco więcej ze strony Osasuny..
Las Palmas - Eibar
W tym spotkaniu także spodziewam się bramek po obu drużynach. Gospodarze najbardziej overowa drużyna w lidze hiszpańskiej - dużo strzelają i tracą. Eibar również nie odbiega zbyt daleko pod tym względem. Las Palmas jest faworytem, ale goście nie ustąpią kroku.

over 2.5 @1.73
BTS @1.62
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Powiem szczerze, że mam lekkie wątpliwości co do Realu. Owszem Królewscy są zdecydowanymi faworytami swojego spotkania pod każdym względem jednak chodzi tutaj o godzinę meczu. Wiadomo, że takie kluby jak Real.czy Barcelona mają spore problemy. Żeby grać w tak nietypowych godzinach
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Powiem szczerze, że mam lekkie wątpliwości co do Realu. Owszem Królewscy są zdecydowanymi faworytami swojego spotkania pod każdym względem jednak chodzi tutaj o godzinę meczu. Wiadomo, że takie kluby jak Real.czy Barcelona mają spore problemy. Żeby grać w tak nietypowych godzinach
Real jest świeżo po kompromitacji z Legią, więc muszą się przeprosić z kibicami wysoką wygraną na swoim stadionie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kieruje się głownie tym że i Barca i Celta grały w tygodniu mecze w pucharach, dodatkowo osłabienia w defensywie Barcy powinny zrobić swoje. Celta po ciężkim przegranym meczu w Amsterdamie, obie drużyny straciły po 3 bramki.
Co do Celty to kompletnie nie trzeba się martwić LE, bo tam grali głównie zawodnicy rezerwowi. Wystąpili z podstawowego składu: Sergi Gomez, Hugo Mallo i Nemanja Radoja. Dwóch pierwszych zagrało tylko dlatego, że pauzują w lidze za kartki i to jest większy kłopot, bo to jednak dwóch podstawowych zawodników. Pozostali zawodnicy jacy grali, to głównie rezerwowi i to bardzo - Sene, Lemos, Rossi czy Planas. Do tej grupy teoretycznie można dorzucić Fontasa, ale on jest po kontuzji i dlatego póki co nie może się przebić do podstawowego składu, chociaż wydaje mi się, że w niedzielę zagra obok Cabrala, na lewą stronę pójdzie Roncaglia, a na prawą Jonny. Przemeblowana obrona i ten powód bardziej mnie przekonuje, żeby zagrać na bramki gości, ale moim zdaniem warto też w stronę Celty, bo jednak strzelają mnóstwo goli. W fajnej formie jest Iago Aspas, do tego Pione Sisto wreszcie wszedł do podstawowego składu i jedynym minusem mogłaby być absencja Orellany, który jednak zaczął trenować i może wróci na niedzielę, choć bardziej spodziewam się go na ławce.
---
Co do sobotnich spotkań, to niestety nie obrodziło jakimiś cudownymi spotkaniami. O 13 mecz, w którym zdarzyć się może wszystko, choć patrząc na ekipy, to zapowiada się nuda. Jedyne, co dla nas może uratować ten mecz, to występ Tytonia.
Później mecz RSSS-Atletico i tutaj wielka zagadka. Atletico w trzech kolejnych meczach straciło gola, co ostatni raz zdarzyło im się na przełomie marca i kwietnia - wtedy 4 takie mecze - a tutaj gospodarze w niezłej dyspozycji. Sporym jednak kłopotem będzie brak Inigo Martineza po stronie Basków, bo zagra duet Mikel Gonzalez-Raul Navas, a to jednak zdecydowanie najsłabsze z trzech możliwych zestawień środka obrony. Przyczyna prosta - Inigo jest zdecydowanie najlepszym stoperem.
O 18:15 można nazwać mecz derbami baskijskimi, bo wielokrotnie pisałem o Osasunie, że ich można w ten sposób traktować. Czego się spodziewać? Wielu piszę, że overy i w sumie nie jest to głupi pomysł, ale jedno &quot;ale&quot;. Nie ma Deyversona po stronie gości, który strzelił 4 z 10 bramek dla Alaves. Dużo i widać spory wpływ Brazylijczyka na grę drużyny ze stolicy Kraju Basków.
Gwoli ścisłości dodam, że po stronie Osy nie będzie Oriola Riery - 2 gole i 1 asysta. Liczby może nie rzucają na kolana, ale zawsze to udział w 3 z 12 goli dla Rojillos, a dodatkowo fajnie się uzupełniali z Sergio Leonem. Teraz pewnie wyjdzie Kenan Kodro, który ma podobne warunki do Riery, ale mimo wszystko umiejętności nie te i półka niżej.
Osobiście ciekaw jestem, jak wypadną te derby, bo widzę dwa scenariusze: albo strzelanina, albo mnóstwo spięć, twardej gry i mordobicia na boisku.
Las Palmas-Eibar
Znowu zabraknie Kanaryjczyków w polskiej tv, a szkoda, bo tydzień temu stworzyli super widowisko z Celtą i teraz też spodziewam się fajnego spotkania z Eibar. Z samych statystyk już dobrze to wygląda:
Las Palmas: 8 na 10 overy; u siebie 3 na 5
Eibar: 6 na 10 overy; na wyjazdach 4 na 5(jedyny under z Realem...)
Ważny tu będzie sposób gry obu ekip i ten powinien być przydatny. Las Palmas gra mega piłką, co udowadnia w każdym meczu. Tydzień temu przyjechała Celta, która zagrała z kontry i na tym skorzystała, bo władowała 3 sztuki do przerwy. Dzisiaj Eibar zrobi dokładnie to samo, bo Armeros nie są od ładnej gry piłką, a bezpośrednich podań, które w szybkim tempie mają odszukać zawodnika w polu karnym rywala. Jest Pedro Leon, jest Sergi Enrich, który świetnie gra w powietrzu, a centry Luny też są tutaj naprawdę znaczące. Dlatego uważam, że dla Eibar powinien to być idealny rywal, gdyż nie muszą robić gry, a poczekają na swoje okazje, a tych się doczekają, bo Las Palmas nie jest idealne w defensywie. Amarillos grają mega ofensywnie, czemu trudno się dziwić, jeśli masz w składzie: Livaje, Araujo, Boatenga, Viere, Tane itd. Jest w kim wybierać, a Quique Setien powiedział, że mogą wyjść nawet dwójką nominalnych napastników, choć to akurat byłoby ze szkodą dla ich gry.
Mimo wszystko czekam na fajny mecz i kilka bramek. Las Palmas mogłoby wreszcie wygrać na przełamanie i uważam, że tak się stanie. Mimo wszystko jednak bez czystego konta, bo Eibar strzela sporo goli - w każdym meczu sezonu, więc widzę tutaj jakieś 2:1/3:1, a może i jeszcze lepszą strzelaninę, bo jedni i drudzy w tym sezonie już takowe zaliczali.
Over 2,5+BTS @ 2,00 Bet365⛔1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Real Sociedad - Atletico Madryt
Typ: Real Sociedad zdobędzie ponad 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jakiś czas temu granie na gole drużyn, które grały z Atletico Madryt było nieopłacalne, ale teraz coś niedobrego zaczyna się dziać z obroną drużyny z Madrytu. W ostatnim meczu dali sobie strzelić dwa gole, a grali u siebie z Malagą. Wcześniej była porażka z Sevillą 0:1 oraz wysokie zwycięstwo z Granadą. Z Granadą wygrali różnicą sześciu goli, ale jedną bramkę stracili. Atletico Madryt dało sobie strzelić pierwszą bramkę w LM, a dokonał tego Rostov. Jak na tak dobrą obronę Atletico Madryt, to dużo tych bramek stracili w ostatnim czasie. Z Realem Sociedad mogą mieć duże kłopoty, bo Sociedad gra ostantio świetnie. Co najmniej dwa gole Real Sociedad strzelił w trzech ostatnich meczach LaLiga. Real Sociedad u siebie wygrał trzy ostatnie mecze: z Las Palmas 4:1, 1:0 z Betis, 3:0 z Alaves. Łatwo się tam nie gra i gospodarze mogą dwa razy trafić do bramki Atletico, skoro Maladze się udało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Real Sociedad - Atletico
Typ: 1X
Kurs: 2.20
buk: unibet
Wynik: 2:0 ✅
Baskowie w ostatniej kolejce poradzili sobie na wyjeździe z Leganes, wygrali z nowicjuszem 2:0. Drużyna Eusebio Sacristana gra ostatnio coraz lepiej, Real wygrał trzy z czterech ostatnich spotkań ligowych u siebie co napawa optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. W dobrej formie jest brazylijczyk Wilian Jose, który ma na swoim koncie pięć trafień i jedną asystę. Kroku w strzelaniu goli dotrzymać ma mu Vela, który co sezon pokazuje się z bardzo dobrej strony. Atletico, który przegrało z Sevillą 0:1, tydzień temu pozytywnie odpowiedziało na tą porażkę wygrywając z Malagą 4:2. W tygodniu Atletico męczyło się trochę w LM z ekipą Rostov lecz gola na wagę zwycięstwa w 93 minucie strzelił Griezmann. Gospodarze będą musieli uważać na trójkę Griezmann, Gameiro i Carrasco. Cała trójka strzeliła łącznie 16 goli w lidze dla ekipy Atletico. Dziś jednak ekipę gości czeka kolejne ciężkie zadanie, bowiem w poprzednim sezonie dużo drużyn jak Barcelona, Valencia, Villarreal traciło bardzo ważne punkty na stadionie Anoeta. Idę w stronę gospodarzy, bo to oni przekonują mnie do siebie swoją obecną grą. Na dodatek własne boisko będzie dziś ich atutem żeby urwać punkty Atletico. Kurs bardzo dobry, dlatego też to pobieram.
20:45 Las Palmas - Eibar
Typ: 1
Kurs: 2.00
buk: unibet
Wynik: 1:0 ✅
:​

W ostatnim spotkaniu zespół z Gran Canarii przegrywał już 0:3 po pierwszej połowie domowego spotkania z Celtą Vigo, ale w drugiej połowie zespół potrafił się podnieść strzelił trzy gole i uratował remis. Gospodarze pokazali się z dobrej strony w kilku spotkaniach: zremisował z Realem, odrobił straty z Osasuną i z Celtą, ale najgorszą bolączką tego zespołu są zwycięstwa. Drużyna nie wygrała już szóstego spotkania z rzędu,a dzisiejsze spotkanie powinno być przełamaniem złej passy. Na gwiazdę drużyny wyrasta nam Kevin Prince Boateng, który ma na swoim koncie cztery trafienia. Jak widać duże nadzieje są pokładane w tym zawodniku jeśli chodzi o gole w zespole. Goście po raz kolejny dobrze rozpoczęli ten sezon, punktując w każdym spotkaniu dlatego też teraz ich pozycja w tabeli wygląda przyzwoicie. Ja jednak idę w stronę gospodarzy bo to oni przemawiają do mnie. Eibar gra w kratkę, a ich ostatnie wyniki na wyjeździe nie napawają optymizmem. Na dodatek tylko jeden z ostatnich sześciu meczów na stadionie rywala wygrali piłkarze Eibar z Las Palmas. Chce dodać, że Las Palmas nie przegrało żadnego z dziewięciu ostatnich spotkań na swoim stadionie,a dziś zapewne będą chcieli podtrzymać tą passę mam nadzieje, że wygrywając z swoim rywalem.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Sociedad dzisiaj bez Inigo co jest wielką stratą dla defensywy. Odnalazł formę i dostał niedawno powołanie do reprezentacji Hiszpanii.
Generalnie Txuri-Urdin złapali wiatr w żagle i grają niezły futbol. Ale to jest ofensywny futbol, który Atletico pasuje. Rojiblancos gorzej czuliby się gdyby mieli mierzyć się z ekipą solidniejszą w tyłach, która grałaby nieco asekuracyjnie jak Sevilla, która czekała na swoją szansę, ale też bardzo uważnie zagrali w tyłach. Na szczęście nie będzie Savica, który ostatnio był w słabej formie.
Według mnie Atletico to wygra, ale zapewne coś straci, bo ostatnimi czasy defensywa czy bramkarz robią babole. A i ekipa Eusebio poczynili ostatnio postęp. Rulli też miał problem, ale powinien wystąpić.

Co do Osasuna - Alaves to większe szanse na zwycięstwo daje gospodarzom. U siebie grają zawsze solidnie, co nie przekładało się niestety na wyniki. Ale jeżeli zagrają lepiej w defensywie to z pewnością 3 punkty zostaną na El Sadar. U gości pauzuje najlepszy strzelec Deyverson.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Sevilla - Barcelona​



Jako kibic Barcy piszę ten post będąc trochę przerażonym faktem, co się dzieje aktualnie w tej drużynie. Być może znowu zostanę pokarany za to, że typuję przeciwko FCB, ale już dawno nie łamałem tej zasady, by tego nie robić. Może tego nie widać, bo nie ma żadnej serii, ale... Busquets jest po prostu niemożliwy, coś się tam wydarzyło z formą. Biega najwięcej, ale niestety biega bez sensu. Odpoczywał na City, a w drugiej połowie nawet nie nadążał faulować. Sevilla jakikolwiek bilans by nie miała z Barcą, trzeba to powiedzieć - jest bardzo mocnym underdogiem w tym meczu. Dodatkowo wiemy, że zagra nieopierzony Denis Suarez w miejsce Iniesty. On, jak i Gomes mają potencjał, ale to jeszcze za szybko, aby grać super mecze. Muszą się dostosować do stylu gry i go zrozumieć. Niestety nie będzie to łatwy mecz, bo Sevilla na Sanchez Pizjuan nie przegrywa. Takie są fakty i trzeba to powiedzieć, że ten teren jest najtrudniejszym w całej La Lidze. Ostatnio podejmowali Atletico, z którym również nie mają dobrego bilansu i widzieliśmy jak się skończyło. Sevilla bez Nasriego, co jest niemałym osłabieniem, bo facet praktycznie z N&#39;zonzim tworzy środek pola. Jednak to, co podkreślałem w meczu z City - dla Barcy jest to bardzo ważne spotkanie. Zresztą, dla obu drużyn. 3 punkty dadzą bardzo dużo w tabeli, gdzie będzie można albo odskoczyć rywalom, albo jeszcze ścisnąć rywalizację. Barca na pewno bez: Iniesty, Pique, Mathieu i być może Alby. Czyli środek pola znowu wielkim znakiem zapytania. Podsumowując, zostawię kilka swoich propozycji na ten mecz:

Sevilla handi (+2) @1.50 ✅✅✅Unibet &gt; Nigdy nie widziałem Sevilli przegrywającej 2/3 golami na Pizjuan w meczu o stawkę.

Sevilla lub remis @2.30 Unibet⛔⛔⛔
Over 6.5 żółtych kartek w meczu @1.80 sts✅✅✅
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Osasuna - Alaves
Over 2 ::: 1,71 ::: 1/3 Pinek ⛔
Myślę, że w tym meczu padnie minimum 2 bramki, a czemu? Już Wam piszę. Osasuna jest na przedostatnim 19 miejscu w tabeli, a ich ostatnie mecze to wyniki:
1:1 na wyjeździe z Bilbao
1:2 u siebie z Betisem
2:3 na wyjeździe z Eibarem
2:2 u siebie z Las Palmas
3:1 na wyjeździe z Villarrealem
1:2 na wyjeździe z Espanyolem
W tym sezonie zanotowali tylko jeden wynik poniżej 2 bramek, było to z Celtą 0:0 18 września na wyjeździe. Jak widać w zdecydowanej większości meczów Osasuny działo się i to nie mało, strzelają bramki co mecz i tracą.
Osłabienia to: Riera 8/2, Riviere 4/0, Flano 2/0, Digard 3/0.

U gości również w ostatnich meczach jest dość wesoło i wygląda to tak:
1:4 u siebie z Realem
3:0 na wyjeździe z Sociedad
1:1 u siebie z Malagą
2:1 na wyjeździe z Sevillą
3:1 u siebie z Granadą
2:1 na wyjeździe z Valencią
Podobnie jak u gospodarzy co mecz prawie strzelają i tracą po bramce.
Alaves dzisiaj na pewno bez: Laguardia 9/1 obrońca, Deyverson 9/4 najlepszy strzelec.

Kurs wydaje mi się dość wysoki jak na tak niski over, ja tutaj widzę spokojnie over 2,5, a wynik uważam, że może zakończyć się nawet na 2:2 jednak gram po najniższej linii oporu.
Wynik: 0:1
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Real Sociedad dzisiaj bez Inigo co jest wielką stratą dla defensywy. Odnalazł formę i dostał niedawno powołanie do reprezentacji Hiszpanii.
Generalnie Txuri-Urdin złapali wiatr w żagle i grają niezły futbol. Ale to jest ofensywny futbol, który Atletico pasuje. Rojiblancos gorzej czuliby się gdyby mieli mierzyć się z ekipą solidniejszą w tyłach, która grałaby nieco asekuracyjnie jak Sevilla, która czekała na swoją szansę, ale też bardzo uważnie zagrali w tyłach. Na szczęście nie będzie Savica, który ostatnio był w słabej formie.
Według mnie Atletico to wygra, ale zapewne coś straci, bo ostatnimi czasy defensywa czy bramkarz robią babole. A i ekipa Eusebio poczynili ostatnio postęp. Rulli też miał problem, ale powinien wystąpić.


Co do Osasuna - Alaves to większe szanse na zwycięstwo daje gospodarzom. U siebie grają zawsze solidnie, co nie przekładało się niestety na wyniki. Ale jeżeli zagrają lepiej w defensywie to z pewnością 3 punkty zostaną na El Sadar. U gości pauzuje najlepszy strzelec Deyverson.
&quot;Choć w minioną sobotę Atlético Madryt wygrało ligowe spotkanie z Málagą 4-2, kończyć je musiało w dziesięciu, ponieważ w 60. minucie za obejrzenie drugiej tego wieczora żółtej kartki boisko opuścić musiał Stefan Savić. Sam zawodnik mówić mógł jednak o sporym pechu, ponieważ we wspomnianej sytuacji bezpośrednio przed popełnieniem faulu na Chorym Castro ewidentnie poślizgnął się.

Madrycki klub uznał, że kartka pokazana została wówczas niesłusznie i nie zwlekając ani chwili złożył do Komisji Apelacyjnej wniosek o anulowanie jej. Wspomniana Komisja wniosek rozpatrzyła pozytywnie i zdecydowała uchylić karę nałożoną na czarnogórskiego obrońcę, dzięki czemu będzie on mógł wystąpić w sobotnim starciu z Realem Sociedad.

źródło: oficjalna strona Atlético Madryt&quot;

Chyba, niestety będziemy mieli Savicia w składzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom