>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Ligue 1 [25.10 - 27.10.2013]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Marathonbet :



Przed nami 11. kolejka w Ligue 1.Moim zdaniem mecz otwierający jak i mecz zamykający kolejkę są najciekawsze i będzie co oglądać.Na start, Nantes u siebie podejmie Lille - oby dwie ekipy spisują się świetnie, Kanarki zanotowały już cztery zwycięstwa u siebie natomiast LOSC ostatnio na wyjeździe ograło Montpellier, kto wygra ma szansę na wskoczenie na pozycję wicelidera.
W sobotę po południu Marsylia na Velodrome będzie chciała odbić się od dna, porażki w lidze i LM mocno przetrzebiłby morale OM i w sobotę najlepsza okazja aby się odkuć.Świetne w ostatnim czasie Guingamp zagra z Ajaccio, Toulouse zagra z Rennes a Bastia na Korsyce z Niceą.
W niedziele Lyon jedzie do Księstwa, a wieczorem hit bo Les Verts zagrają ze świetnym ostatnio Paryżem.PSG nie ma sobie równych w LM, ale z ekipą Galtiera zawsze im się grało trudno, jak będzie tym razem ?

Zapraszam do dyskusji.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Cicho coś, więc zacznę:
Tuluza Rennes
Tuluza nie przegrała jeszcze meczu u siebie i nie wyobrażam sobie, żeby ich pogromcą miało być Rennes. Rennes na wyjazdach spisuje się bardzo kiepsko, by nie powiedzieć, że wręcz fatalnie. Mało aktywni w ofensywie, nie stwarzają zbytniego zagrożenia pod bramką rywala , z reguły zepchnięci do defensywy musieli odpierać zmasowane ataki gospodarzy. Na całe ich szczęście ofensywy Lyonu czy Montpellier mocno zawodzą w tym sezonie i dwukrotnie szczęśliwie wychodzili obronną ręką. Z ostantio dobrze dysponowanym beniaminkiem Guingamp już tyle szczęścia nie było... Do tego słabiej zaczęli też spisywać się przed własną publicznością gdzie tylko zremisowali z Valencinnes, które ma olbrzymie problemy ze zdobywaniem punktów w tym sezonie, a wcześniej dostali 1-3 od Nantes. Czyżby jakiś kryzys? Tuluza nie dość, że nie przegrała u siebie to na 5 ostatnich spotkań wygrali 4, ulegając jedynie PSG w Paryżu...
Tuluza 2.05 ⛔
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Nantes – Lille 1 AH 0.0 2,08 4/10 bet365
Lille wygrali 4 z 5 osatnich meczy, ale zespoł gral ze słabeluszami:Evian, Sochaux czy Ajaccio i bardzo słabym w tym sezonie Lyonem. W osatniej kolejce wygrali z Motpellier 1:0, ale był to bardzo ale to bardzo szczesliwy wynik dla nich bo zdecydowanei lepsze wrażenie w tym emczu zostawili zawodnicy z Montpellier. Osobiscie wydaje mi się ze dzisaj zespoł z Lille nie uniknie porażki, Nantes gra bardzo dobrze u siebie, a bukmacherzy sa bardzo chojni tutaj. Mam nadzieje że dzisaj szczescie będzie sprzyjało lepszym.​
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nantes - Lille | over2 - 1,83 (Marathonbet)⛔

Najpierw miałem kombinować z btsem, ale jak na o2 jest tak świetny kurs to warto się w to pobawić.Z gry bardziej podobają mi się gospodarze, a przede wszystkim u siebie co dowodzi skuteczność zwycięstw w Kraju Loary (4/5), w dodatku mają jednego z lepszych napastników L1 u siebie w składzie bo Djodrdzievic ciągnie niesamowicie tę ekipę, mimo, że mniej strzela Gakpe to jego gra też jest bardzo pożyteczna.U siebie stwarzają sporo okazji, część z tego wykorzystują co pozwala na tak wysoką pozycję.Lille to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie, mimo, że rozsprzedali część zespołu to nadal są bardzo skuteczni i grają nieźle.Piłkarsko moim zdaniem słabiej niż dzisiejszy rywal, ale za to są do bólu skoncentrowani i nie popełniają błędów.Tracą mało bramek, ale też mało strzelają tyle, że w miarę fajnie w tym sezonie wygląda Kalou, gorzej trochę Rodelin, ale też Guaye jest ciekawy.Raczej wiele nie strzelą, ale uważam, że dziś stracą co najmniej jedną bramkę i nie będzie mniej niż dwie bramki dlatego też uważam, że warto zainwestować w ten typ, oby dwie ekipy mają o co grać, jakoś tak od rana chodzą mi po głowie bramki w tym spotkaniu więc sam to próbuję.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
GUINGAMP - AJACCIO under 2.5 @1.65 Bet365 ⛔

Spotkanie dwóch najbardziej &quot;underowych&quot; teamów w L1. Beniaminek zaskakująco wysoko w tabeli z bardzo dobrym bilansem 4-2-4, u siebie gra naprawdę dobrze (10 punktów w 5 meczach) strzelając sporo bramek. Goście z Korsyki to bardzo przeciętny zespół, a na wyjazdach nawet gorzej niż przeciętny, czego dowodem tylko 1 strzelona bramka w 4 wyjazdach w tym sezonie. Można się spodziewać, że remis w tym meczu Korsykanie przed meczem biorą w ciemno i od początku zagrają mocno z tyłu a gospodarze nie rzucą się z całą mocą na rywala, bo mimo wysokiej pozycji trzeba pamiętać, że ich głównym celem jest utrzymanie i każdy punkt ma dużą wartość.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Guingamp Ajaccio:
Przy okazji ostatniej kolejki pisałem:

* Ajaccio Nantes * Jeżeli po przerwie reprezentacyjnej nic się nie zmieni to mamy prezent od buków. Ajaccio gra katastrofalnie, beznadziejna ofensywa plus kiepska obrona.Mają dużo szczęścia jak to miało miejce z Lyonem czy Montpellier, bo obie te drużyny również cieniują przez Ajaccio zdołało ugrać punkt(y). Gdy przyszło zmierzyć się z rywalem formie to nie mieli nic do powiedzenia i dostali baty od Lille 0-3.
I nic się w tej kwestii nie zmieniło, z Nantes znowu nie pokazali nic specjalnego. Teraz posypała im się ofensywa. Wypadli: Mutu, Cavalli, Mostefa, Diarra oraz Arrache
z kolei o Guingamp pisałem tak:
evian bez podstawowego bramkarza laquaita bez trojki obroncow djedje mensaha oraz ehreta w pomocy zabraknie barbosy czyli najlepiej asystujaceo a takze kone oraz bertgolio
evian nie nalezy do najlepszuch w defensgwie. sprp traca. do tego teraz sporo oslabien na tylach
guingamp sie ozywilo . w pewnym stylu ograli rennes 2-0 wczesniej porazka na trudbym terenie w Nicei nie moze dziwic ale tylko 0-1 jescze wczesniej rozbili sochaix 5-1 . z reims przyzwoite zawody i remis, a podzial punktow to soecjalnosc ekopy reims. z bastoa pozostaje niedosyt z remisu bo byli lepsza strona,mieli szanse przechylic szale zwyciesrwa na swoja korzysc ale zmarnowali karniaja w doliczonym czasie gry. ograki lorient 2-0. przegrali po slabych zawodach na trudnym terenie st etienne oraz porazka w Paryzu oraz z marsylia nie moga specjalnie dziwic bo byly wkalkulowane. z przekeoju widac ze nie taxcy slabi i powinni powalczyc z oslabion evian ktorego wyniki w ostatnim czasie nie zachwycaja
Wykorzystali osłabienia w szeregach Evian i wygrali 2-1.
Ajaccio bez formy, osłabieni, po za domem. Guingamp powinno ponownie wykorzystać problemy rywala.
Guingamp 1.75 ✅
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Marseille - Reims - under 2,5, @ 1,73 Oddsring ⛔ sie rozstrzelali..

dwie underowe druzyny, h2h 0-0 i 0-1 dla marsylii, w tym sezonie słabo w LM jak i w lidze,reims autobus w polu karnym i oczekiwanie na kontry możliwe ze beda dwa jajka, reims w ciagu 10 meczy strzelilo 8 bramek i tyle samo stracilo.

ewentualnie, reims +1 @ 2,50 Oddsring ✅
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLigue 1 2013/2014
Spotkanie: Saint Etienne - Paris Saint Germain
Typ: 2
Kurs: 1,95
Buk: Tempobet
Data i godzina: 27.10.13 21:00

W niedziele o godz. 21:00 na Stade Geoffroy-Guichard w Saint Etienne gospodarze podejmą aktualnego Mistrza Francji drużynę Paris Saint Germain. Les Verts są na siódmym miejscu w lidze, PSG to lider rozgrywek.

Gospodarze mają kilka atutów, które mogą zadecydować o ich dobrej postawie. Przede wszystkim, Zieloni mogą liczyć na doping nawet 35 tysięcy kibiców. W tym sezonie ASSE rozegrało 5 spotkań przed własną publicznością – trzy z nich zakończyły się wygraną gospodarzy (Lorient, Bordeaux, Guingamp), raz padł remis (Bastia), raz zwyciężyli goście (Tuluza). Fakt trzeci - ostatnie trzy pojedynki miedzy tymi ekipami skończyły się albo zwycięstwami AS Saint Etienne albo remisami - Zielonym udało się zwyciężyć w Paryżu w meczu ligowym w ubiegłym sezonie oraz wyeliminować PSG z Pucharu Ligi.

Paryżanie będą chcieli się zrewanżować za te wszystkie porażki. Są w stanie to zrobić z kilku powodów. Po pierwsze – w Ligue 1 nie zaznali smaku porażki – siedmiokrotnie wygrywali oraz trzy razy zremisowali swoje spotkania, dzięki czemu są liderem tabeli. Wysoką dyspozycję potwierdzają również zwycięstwa w Lidze Mistrzów – 4:1 z Olympiakosem, 3:0 z Benficą oraz niedawny pogrom 5:0 z meczu z Anderlechtem. Cztery trafienia w tym spotkaniu zaliczył Zlatan Ibrahimović, który wydaje się być w momencie niemal piłkarskim Półbogiem. Kapitalne spotkanie z Bastią, w którym strzelił dwie bramki (z czego jedną piętą – ta bramka została już okrzyknięta jednym z najpiękniejszych trafień sezonu), teraz Zlatanshow w Belgii… na miejscu rywali powątpiewałbym w sens gry przeciw Szwedowi.

Warto parę słów powiedzieć o obronie PSG. Gregory van der Wiel dzięki swojej postawie w meczu z Mistrzem Belgii został wybrany przez wiele redakcji sportowych do jedenastek trzeciej kolejki LM (oczywiście wraz z Ibrą). Sirigu również jest w kapitalnej formie – gdyby wyjąc z obliczeń wpuszczonego gola z karnego w meczu z Maryslią bramkarz Paryżan byłyby niepokonany od 610 minut.

Zwycięzca może być tylko jeden – nie wyobrażam sobie tego, by grający niemal hegemoniczny, absolutny futbol zespół PSG nie wygrał tego spotkania.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Lorient – Sochaux over 2,5 2,0 5/10 i 2 5,25 1/10 bet365
Lorient dzisiaj dość mocno osłabieni, gdzie nie wysatpi aż 5 podstawowych piłkarzy. Dla gości dobrą wiadomością jest to że do składu wraca duet Cedric Kante i Sebastien Corchia, ale do końca nie ejst tak kolorowo bo ze składu wypadł Carlão. Jest to mecz miedzy 18 i 19 drużyna Ligue 1.Lorient gra bardzo dobrze i pewnie na swoim stadionie, mecz jest rozgrywany na sztucznej murawie która zawsze sprzyja szybkiej grze. W meczach tych drużyn pada dość dużo goli, wydaje mi się że dzisiaj możemy być świadkami bardzo ciekawej i ofensywnej gry z obu stron. W obliczu kilku osłabień Lorient postawie minimalna stawkę na gości.

Valenciennes – Evian over 2,5 4/10 2,1 bet365
W tym meczu także pójdę w over, oba zespoły mają słaba defensywę, Valenciennes jak i Evian potrzebują w takich meczach punktów.​
 
T 4

tomek86

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna
Spotkanie:Monaco - Lyon
Typ:Monaco -1
Kurs:1.94
Bukmacher:Pinnacle

Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, AS Monaco jak beniaminek regularnie wygrywa wiekszość ligowych meczy celując w mistrzostwo kraju. Natomiast Lyon zaczął sezon bardzo słabo, chyba jest to dla nich jak narazie jeden z najgorszych sezonów w ostatniej dekadzie. Ich forma jest spowodowana problemami kadrowymi. Znowu nie zagra kontuzjowany Gourcuff (4-2) a także obrońcy Lopes (4-0), Umiti (4-0) i Bakary Kone (7-0) oraz ich najlepszy strzelec w tym sezonie Lacazette (9-4) który dostał ostanio czerwoną kartkę.

Trener Monaco nie moze narzekać na problemy kadrowe, dodatkowo do gry wracacają Kurzawa (8-0) i Riverie (7-6). Tak więc typ może banalny ale wg mojej oceny warty zagrania.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Monaco – Lyon 1 AH-1 1,85 6/10 bet365
Claudio Ranieri dzisiaj dzisiaj będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy, do składu wracają Kurzawa i napastnik Riviere ale oni prawdopodobnie zaczną mecz na ławce. Lyon nie ma takich luksusów, zespół jest cieniem tego wielkiego Lyonu sprzed kilku sezonów. Ponadto goście dzisiaj będą zmęczeni po wyczerpującym meczu z Rejka w LE. Jakby nie dwa zwycięstwa na początku sezonu to Lyon znalazłby się w strefie spadkowej. Dla mnie oba kluby dzieli przepaść, Monaco będzie wypoczęte. Nie wydaje mi się żeby powtórzyła się niespodzianka z tamtego tygodnia gdzie Monaco sensacyjnie zremisowało z Sochaux​

St Etienne – PSG 1 AH+0,5 2,08 4/10 over 4,5 kartek 1,83 3/10 bet365
Gospodarze dzisiaj wystąpią w pełnym składzie, czego nie można powiedzieć o PSG gdzie dzisiaj nadal nie zagra Thiago Silva, Javier Pastore i Christophe Jallet. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, PSG ma fantastyczny październik, jak na razie wygrali wszystkie mecze we wszystkich rozgrywkach w jakich biorą udział. St Etienne nie jest słabym zespołem, mieli ostatnio trochę obniżkę formy ale wynikało to z kilku kontuzji i zawieszeń zawodników, ale dzisiaj już. Jeśli popatrzymy na historie spotkań obu tych zespołów to ostanie 3 mecze zespół z PSG nie mógł z nimi wygrać. Wydaje mi się ze w tym meczu PSG może dostać trochę zadyszki i może tutaj być nawet jakaś niespodzianka, ale zakład z handicapem będzie bezpieczniejszy. Sędzią na dzisiejszy mecz będzie Ruddy Buquet, jest on słynny z dawania wielu żółtych kartek, jak na razie ten sędzia dał 26 żółtych kartek w zaledwie 5 meczach tego sezonu i tylko raz pokazał mniej niż 5 kartek w meczu. W tym meczu zdecyduje się na zagranie w stronę gospodarzy i overu kartkowego.​
 
typer_miras 7

typer_miras

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna, Francja: Ligue 1 ⛔
Spotkanie: AS Saint Etienne - Paris Saint Germain, 21:00
Wynik: 2:2 (1:0)
Typ: Drużyna 2 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bet-at-home


Analiza:
Piękny kurs na piękne spotkanie.

PSG obecnie w wielkim gazie, zawodnicy tworzą zgrany kolektyw. Ibra jest cały czas w stanie robić piłkarskie masakry, co pokazał w ostatnim spotkaniu. Ostatnie pięć meczów PSG to aż cztery razy over 2.5. PSG dzisiaj jest w stanie dużo pokazać.

Jeżeli popatrzeć na St. Etienne, jest to solidny średniak, który w lidze aktualnie zajmuje miejsce dziewiąte. Ale co jest bardzo interesujące, aż siedem ostatnich spotkań tego zespołu to over 2.5.

Podsumowując, St. Etienne gra niezła piłkę, ale to o wiele za mało na PSG, które jest na fali. Ostanie mecze obu drużyn obfitują w bramki, więc sądzę, że na Stade Geoffroy-Guichard paryżanie bez spinania się rozstrzygną spotkanie na swoją korzyść, a over 2.5 zostanie pokryty.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Myślę że nie bez znaczenia są zmiany w składach w porównaniu do poprzednich meczów pomiędzy StE a PSG. W drużynie dzisiejszych gospodarzy nie ma już Aubemeyanga, który skoro przeszedł za grubszą kasę do BVB, musiał być ważną częścią składu. W Paryżu natomiast jest już El Matador - Edinson Cavani, ponadto nie gra już David Beckham który chyba jednak mimo wszystko nie dawał PSG jakości (jeśli się mylę proszę mnie poprawić).
 
M 0

midnight_89

Użytkownik
St Etienne – PSG / over 2,5✅✅✅
1,92 Oddsring
Myślałem dziś dużo nad tym spotkaniem, skłaniałem się bardziej do gry na PSG mimo argumentów które podał kolega wyżej. Postanowiłem pograć jednak na ilość bramek w tym spotkaniu co w moim odczuciu jest o wiele pewniejszym zakładem niż gra na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn. PSG jeśli zagra na poziomie który prezentuje ostatnio samo powinno pokryć ten over. Jeśli chodzi o gospodarzy to średnia bramek w lidze w ich spotkaniach to 2,8 przy czym na swoim podwórku wynosi 3,2.
Pozdrawiam ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
AS Saint-Etienne – Paris Saint Germain
Typ: 1 ⛔ 2-2
Kurs: 5,80 | MarathonBet

Wszystkie racjonalne argumenty wskazują na zwycięstwo gości. Jednak ja dziś spodziewam się przełamania formy ze strony AS Saint-Etienne. Ile spotkań z rzędu PSG może zagrać na tak wysokim poziomie jak ostatnio ? W końcu musi przyjść słabszy mecz. Dziś grają na ciężkim terenie, będą lekko osłabieni. Wielkiej motywacji nie widzę z ich strony, także przy małym szczęściu gospodarze mogę wygrać to spotkanie. Po takim kursie spróbuje.
Szkoda ASEE, bo czerwona kartka ustawiła cały mecz. Do tego czasu grali naprawdę rewelacyjnie, no i jeszcze w doliczonym czasie gry bramka na 2-2...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 9

kiziorex

Użytkownik
Ze stawianiem na PSG trzeba brać dużą poprawkę - ta drużyna widać że celuje w LM, natomiast Ligue 1 postanowili przeciułać jak najmniejszym nakładem sił co było widoczne w poprzednim sezonie.
Stąd też rożne dziwne wyniki.
 
M 88

macior1

Użytkownik
Ze stawianiem na PSG trzeba brać dużą poprawkę - ta drużyna widać że celuje w LM, natomiast Ligue 1 postanowili przeciułać jak najmniejszym nakładem sił co było widoczne w poprzednim sezonie.
Stąd też rożne dziwne wyniki.


Ale co ma piernik do wiatraka na tej fazie rozgrywek,w LM juz awans praktycznie zrobili i gra o cos zacznie sie dopiero pod koniec lutego.W tym meczu dal ..... Marquinos ktory podarowal 2 prezenty dla zielonych ...ale co by nie mowic to zieloni zagrali dobry mecz i powinni to wygrac
 
K 9

kiziorex

Użytkownik
Co ma piernik do wiatraka to zobaczysz jak w kolejnych meczach LM będą wygrywać po 3;0 a z Valenciennes 1;1 albo zwycięstwa po 1;0 w męczarniach.
Widac nie oglądałeś poprzedniej edycji Ligue 1 , ale to już nie mój problem, chcecie to stawiajcie.
Poza tym grupy jeszcze nie wygrali a wyjście z 1 miejsca to tez gra o &quot;coś&quot;.
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
PSG - Lorient
TYP: PSG wygra trzema bramkami - KURS: 2,30 ✅
BUK: MILENIUM


BUM!!!! Jedziemy! A co... PSG po remisie na wyjeździe z St. Etienne napier**li Lorientowi. Zagrałem na podstawie, że wygra trzema bramkami. Dla tych co wolą ostrożniejsze granie polecam też, że wygrają dwoma bramkami za 1,52. Dla mnie to jest pewniak na jutro. PSG u siebie bardzo mocne... Poza tym Lorient kompletnie bez formy, a wyjazdy to już tragedia pod Smoleńskiem jest... Poza tym warto też wiedziec, że PSG ostatnio &quot;walnęło&quot; ostatnio u siebie, Bastię 4-0, która wcześniej u siebie pogromiłą Lorient 4-1! To kolejny powód, który sprawił, że przekonałem się do tego typu. Polecam pewniaka ode mnie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom