>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 Kolejka Ligue 1 [28.10-31.10]

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


https://otobet.com/?ref=4808927680117762
Kursy by Otobet
Przed nami jedenasta kolejka we Francuskiej Ligue 1, na prowadzeniu nadal mamy rewelację tego sezonu zespół Nicei. Drugie miejsce zajmuje zespół Monaco tuż za nimi o 2pkt. PSG. Jak spisze się zespół Marsyli którzy pod wodzą nowego właściciela oraz szkoleniowca (Rudiego Garcii) zremisowali w ostatniej kolejce z PSG. Już od piątku zaczynamy ciekawym spotkaniu pomiędzy Lille a PSG następnie sobotę rozpoczniemy od spotkania Tolousea z Lyonem w późniejszych godzinach popołudniowych Saint-Etienne podejmie zespół Kamila Glika Monaco. Czy Turbo-Grosik kolejny raz okaże się ważnym ogniwem Rennes ? W tej kolejce podejmą Metz który traci sporo bramek.

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy :!:​
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Lille - PSG

Liczyłem, że będzie na under3 kurs w granicach 1,7 ale niestety nic takiego nie ma więc tu nic raczej nie grałbym choć skłaniam się ku temu, żeby iść w stronę undera.Lille bardzo słabe u siebie, ale na mecz z takim rywale zepną się chociażby jak Nancy czy ostatnio Marsylia i uprzykrzą życie Paryżanom.Bo tak idzie z nimi coś ugrać.Ostatnio taka metoda jest skuteczne, a do tego cegiełke dokłada samo Paris Saint Germain.Nie ukrywajmy, że tej drużynie aktualnie brakuje wiele do tego aby być hegemonem we Francji, nie mówiąc o Europie.Na razie to co robi Emery jest rozczarowaniem i na ten moment nie jestem w stanie wymienić pozytywu w tej drużynie.Nie ma lidera, nie ma następcy Ibry, a pojawiąją się problemy z Verrattim, Krychowiak nie gra, a jak gra to jest cieniem gracza z Sevilli, Moura to już dawno przestał się rozwijać, Pastore nie gra, jedynie co to nieźla gra Rabiot.Nie mniej zmierzam do tego, że tę druzynę idzie zamęczyć, przeszkadzać jak ostatnio OM Garcii i można wywieźć punkty.Nie chcę tu typować wyniku, ale Lille nie będzie chciało przegrać więc jak już to skłaniałbym się ku meczowi bez wielkiej ilości bramek.


Toulouse - Olympique Lyon | Toulouse lub remis - 1,55⛔⛔⛔

Dla odważniejszych Tuluza DNB.Idę z pełnym przekonaniem w stronę gospodarzy.Widziałem ich ze dwa razy w lidzę, widziałem z PSG i to co pisałem wyżej - potrafili uprzykrzyć życie lepszej ekipie, byli świetnie dysponowani i ustawieni przez Dupraza.Część ekipy już znam sprzed paru lat jak Yago, Sylla, Akpa-Akpro, fajnie ustawieni przez byłego trenera Evian, w dodatku furorę w bramce robi Lafonte (17 lat) zaś w przodzie świetny jest Braithwaite (6 bramek w lidze), a i odkurzony jest Toivonen.Mega pozytywny zespół pod względem tego, że wygrzebali się z gówna sezon temu, a teraz grają dobrą piłkę i są wysoko w tabeli.Na przeciwnym biegunie OL, strasznie rozczarowująca postawa drużyny Gennesio i myślę, że jego czas w Lyonie się kończy .Ekipa gra w kratkę, Lacazette jest nie do końca w tak dobrej formie jak w zeszłym sezonie, to samo Fekir po kontuzji, ponadto on nie powinien wystąpić bo z Niceą dostał czerwoną kartkę.Nie widzę tu zwycięstwa gości dlatego typ w stronę gospodarzy, którzy są na fali, a OL nie ma dobrego czasu i myślę, że ten mecz zadecyduje o tym, że Aulas dokona zmiany trenera.

Guingamp – Angers |Guingamp 0.0 – 1,60 ✅✅✅

Tu świadomie w stronę gospodarzy.Bardzo lubię ich trenra bo uważam, że jest idealny do drużyn o potencjale EAG.Ta ekipa gra jest taka, że można się momentami spodziewać ciekawego i zaskakującego meczu z ich strony, chociażby jak z Lyonem na Gerland.Nie uświadczysz tam wielkich nazwisk w składzie, ale siłą ich właśnie jest drużyna.Sam jak oglądam ich mecz to nikt nie wpada mi w oko – prócz Privata (znam go z Sochaux), ale sam pomysł na grę i momentami jego realizacja są fajne i skuteczne.Goście drugi sezon w L1 i drugi grają nieźle, również dobrze zdyscyplinowana ekipa, ale w sobotę stawiam na gospodarzy, nie sądzę, że u siebie przegrają dlatego w miarę bezpieczna opcja z DNB.


Saint Etienne – AS Monaco | BTS – TAK – 1,90 ✅✅✅

Nigdy bym nie przypuszczał, że w takim meczu zagram bts.Ale czasy się zmieniają I w tym sezonie oby dwie drużyny grają zupełnie inaczej niż w zeszłym sezonie.Mój ulubiony trener w L1 – Galtier, cały czas prowadzi ASSE I troche już się dusi, widać to.Kiedyś ta ekipa była skałą w obronie, grali genialnie w defensywie.Teraz nieco się to zmieniło, Lacroix na środku nie jest jest aż tak dobrym stoperem jak był kiedyś Zouma czy chociażby Bayall Sall.Dalej gra Loic Perrin na środku, przed nimi Veretout, Salnes i Saivet, których znam słabej i nie mają oni takiej jakości jak miał kiedyś Lemoine, Cohade.Ekipa nie jest tak pewna w sferze defensywnej jak wcześniej.A będzie to o tyle trudne w niedziele, że naprzeciw będzie najlepsza ofensywie ekipa we Francji.Tyle ile oni mają talentu w ofensywie to głowa boli – Silva, Lemar,Falcao, Germain czy mój ulubieniec Mbappe.Ogromna siła i zapewne coś strzelą na Geoffrey-Guichard, o to się nie boję.Jedyne co to to, że ekipa Jardima znacznie słabiej gra w defensywie, ale jest to pokłosie aż tak ofensywnej gry.Jemerson, Glik popełniają błędy co skutkuje bramkami, ale na razie gracze ofensywni nadrabiają to z nawiązką.Stawiam tu both to score, oby dwie drużyny nieco rozluźnione w defensywie, a i w ofensywnie też coś postrzelają.

Kursy z 365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Nice - Nantes
Nie wiem skąd taki kurs na gospodarzy, ale skoro buki robią nam promocję to pobieram z pocałowaniem rąsi ???? . 2 argumenty za Niceą i myślę, że to wystarczy. U siebie 5 winów i remis z Lille, 13-4 w bramkach. Są w gazie, trzeba łapać punkty z takimi drużynami, bo grupa pościgowa, o ile można o tym mówić po 10 kolejkach, jest silna. 2 argument to to, że Kanarki grały w środę Puchar Ligi, więc casu na odpoczynek było zdecydowanie mniej.
Nice -0.5 (azjan)
1.95
Bet365
4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Ja tam bym uważał na PSG. Zgadza się są faworytami tego spotkania i to pod każdym względem są lepsi od Lille. Jednak Paryżnanie w żadnym wypadku mnie nie przekonują. SPoro razy tracili już punkty, czy wygrywali w niezbyt przekonujący sposób z dosyć przecietnymi zespołami.
Wierząc doniesieniom medialnym w tym zespole nie dzieje się za dobrze. Bowiem to własnie zawodnicy dyktują trenerowi kto ma grać,a kto na ławce. Więc coś jest nie hallo..
Co do Nice również jestem nieco zdziwiony tym kursem. Jednak jak zobaczymy na wcześniejsze tygodnie kurs na ten zespół zazwyczaj jest nieco zawyżony . Nic tylko korzystać ????
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Nice spróbuję ugryźć bo widać ze się wszystko klei ostatnio a to czasem ważniejsze niż sklad czy marka..kurs fajny szczegolnie ze u siebie grają i kurs 1.9 elegancki do jakiegoś dubelka...ale napewno nie z PSG i sumie jak patrze na mecz z Lille na wyjeździe to jakoś mi wychodzi X.. dlatego dołączam się do kolegi wyżej i odradzam PSP jeśli komukolwiek taki typ przyjdzie do głowy. Na bukmacherski rozum mecz na wyjezdzie+kurs poniżej 1.8 = szkoda zachodu ;)
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam psg wedlug mnie dzis wygra, czysto pilkarsko to druzyna o niebo lepsza ale druga sprawa czy kurs jest dobry. W tym momencie 1,6 i caly czas rosnie a wiec cos jest na rzeczy..
Z drugiej strony ta druzyna musi zaczac regularnie wygrywac bo z takim potencjalem i w takiej lidze byc na 3 miejscu to dla szejkow wstyd ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
OSC Lille - Paris Saint-Germain
Podwójna szansa
OSC Lille lub X
2.40
Bwin⛔⛔


Szukam niespodzianki, mimo że Lille od początku sezonu gra słabo, do tego dochodzą osłabienia, bo w ekipie gospodarzy zabraknie: Marko Basy, Erica Bautheac, Nicolasa De Preville, Rony Lopesa, Ryana Mendesa i Obbadiego.

PSG zobaczymy dziś w swoim najlepszym składzie, mimo że ich gra zbytnio nie zachwyca, bo zajmują 3 miejsce, co wydaje się dziwne, jak na taki zespół, z taką kadrą i mając dodatkowo szejków.
Paryżanie są zupełnie inną drużyną niż byli w ubiegłym sezonie.

Lille dotychczas na własnym stadionie doznali dwóch porażek. Jedna była bolesna, bo aż 1:6 z Monaco.

Przyjezdni nikogo konkretnego nie pokonali w meczach wyjazdowych, jak już przyszło się zmierzyć z lepszą ekipą czyli AS Monaco, to skończyło się to porażką 3:1.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
PSG over 1.5 gola @1.8 ⛔ Ehh było grać ten czysty win ????

PSG nie gra już tak szałowo i można szukać wpadek ale wątpie żeby stracili pkt z Lille no ale kurs mały więc idę w bramki Paryżan. Monaco wbiło 2, Tuluza 4 więc mam nadzieję, że PSG chociaż dwa razy ukłuje. Poważniejsze braki w Lille dzisiaj to Basa, Lopes i Mendes. Nicea ucieka, trzeba gonić mam przeczucie, że te dwie bramki dzisiaj wcisną.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Witam psg wedlug mnie dzis wygra, czysto pilkarsko to druzyna o niebo lepsza ale druga sprawa czy kurs jest dobry. W tym momencie 1,6 i caly czas rosnie a wiec cos jest na rzeczy..
Z drugiej strony ta druzyna musi zaczac regularnie wygrywac bo z takim potencjalem i w takiej lidze byc na 3 miejscu to dla szejkow wstyd ????

Potencjał to oni mają w obroni i w pomocy. Na tym konczy się ich potencjal. Nie wiem co tam robi jeszcze Cavani..z takimi napastnikami to nie ma szans ze obronia mistrzostwo. Cavani potrzebuje z 10 okazji zeby cos ustrzelic, jak ma dzien to i do pustej nie trafi
 
B 13

bukmacher1111

Użytkownik
Sam nie ma pojęcia skąd znowu taj wysoki kurs na Nice. Jeszcze przed tygodniem grali na wyjeździe, no ok,ale teraz? Wszystkie mają po swojej stronie, w dodatku może zagrać Mario, który Wraz PLEO mogą namieszac każdemu. Grają bardzo ofensywnie nie mają żadnych problemów ze strzelanie bramek. Wychodzi im to bardzo dobrze... Jako jedyna drużyna tak.naprawde ciągle gra na swoi..poziomie, a tego na pewno nie można powiedzieć chociażby o. psg Czy Monaco, gdzie to umieją zgubić punkty.
Jedyny problem Nice to defensywa. Tracą bramki za bramkami. Ich styl przypomina mi Wieśniaków, którzy zwojowali swego czasu Bundeslige..
Typ Nice win @1.91
Typ Nice DNB 1.41
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Toulouse - Lyon 2,70 Bet365 ⛔
Gospodarze średnio na wyjazdach grają, ale na własnym boisku już 4 drużyny odprawili do domu. Co ciekawsze to wygrywali już z Monaco, PSG, a do tego Bordeaux i Guingamp, a więc sama czołówka ligi. Liderem ekipy jest Braithwaite, który w 7 spotkaniach strzelił 6 bramek.
Z kolei w Lyonie po rozbudzonych apetytach w ubiegłym sezonie jest rozczarowanie. Zespół gra w kratkę. Walka na dwóch frontach nie działa widocznie korzystnie na ekipę Genesio Bruno. Lacazette dalej ciągnie grę Lyonu ale nie jest tak dobrze jak w zeszłym roku, a do tego zespół mu nie pomaga.
Siłą ekipy z Tuluzy jest własne boisko, z kolei Olympique Lyon gra słabo w ostatnim okresie.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Toulouse - Lyon
Również uderzam w gospodarzy dzisiejszego meczu. Głównie ze względu na świetną ich dyspozycję w meczach na własnym gruncie. Powtórzę się, ale trzeba to powiedzieć, że wygrane u siebie z Monaco, czy PSG to nie żaden przypadek. Tuluza już od 4 spotkań pozostawia w domu 3 punkty i dzisiaj podejmuje Lyon, który jest faktycznie widocznie wyczerpany tym przymusem grania co rusz na wysokim poziomie - mowa tu o LM, gdzie grupę ma bardzo wymagającą. Dodatkowo w wyjazdowych meczach notuje średnie wyniki - potrafi przegrywać m.in. z.... Dijon, czy Liorent, które potęgami ligi nie są- wręcz przeciwnie. A Tuluza jest przecież w świetnej formie u siebie. Ostatnio Lyon dodatkowo pogrążył się u siebie przegrywając 1:3 z Guingamp. Atmosfera na pewno panuje tam specyficzna i wiele się mówi, co nie wpływa dobrze na nic. Faworytem na pewno są gospodarze.

Toulouse wygra mecz @ 2.70
bet365
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Nancy - Caen
Obydwie drużyny w słabej formie, w ostatnim meczu między nimi Nancy zwyciężyło 4-2 w Pucharze Francji, bodajże kilka dni temu. Zremisowało również Bordeaux 1-1. Caen od trzech meczy porażki, grają słabiutko, z Nancy trochę powalczyli ale przegrali. Jak dla mnie Nancy faworytem, bo ciężkim meczu z dużą liczbą goli, H2H w 100% przemawia również za nimi.
Moje typy:
Nancy - 2,13 ✅
Over 2,5 gola - 2,36 ⛔
Obie drużyny strzelą gola: TAK - 1,96 ⛔
Buk: Fortuna
Edit: No Caen zawiodło mnie trochę, ani jednego gola, a spodziewałem się że bardziej powalczą, niestety ale tylko 1 na plus
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Jedyny problem Nice to defensywa. Tracą bramki za bramkami. Ich styl przypomina mi Wieśniaków, którzy zwojowali swego czasu Bundeslige..
Wystarczy zerknąć do tabeli, by zauważyć, ze wraz z PSG mają najmniej straconych bramek w lidze. Nie wprowadzaj ludzi w błąd
 
Do góry Bottom