>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka PGE Ekstraliga - 31 lipca

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




wynik pierwszego meczu: 48-42 dla Torunia
Live nSport 17:00


wynik pierwszego meczu : 55-35 dla Rybnika


wynik pierwszego meczu: 50-40 dla Zielonej Góry
Live nSport 19:30


wynik pierwszego meczu: 45-45​

Po przerwie na DPŚ powracamy z Najlepszą Ligą Świata. Walka o Play - Off trwa w najlepsze. Kto dzisiaj się przybliży do najlepszej czwórki? Rzut oka na tabele:

W Tarnowie arcyciekawe spotkanie. Jeśli gospodarze wygrają a najlepiej za 3pkt to będą mieli szanse na utrzymanie. Porażka ich przekreśla i spadną z ligi. Torunianie zdobywając 3 oczka zapewnią sobie większy spokój prze kolejnymi meczami. Dużo jak zwykle będzie zależało od Duńczyków. W Toruniu do składu powraca Kacper Gomólski który wraz z Martinem Vaculikiem i Gregiem Hancockiem znają doskonale ten tor.
Grudziądz jest zdecydowanym faworytem w starciu z Rybnikiem. Dodatkowo goście pojadą bez kontuzjowanego Fricke. 20pkt zaliczki czy starczy aby obronić się przed bonusem? Myślę,że będzie blisko tego wyniku. GKM powalczy o pełną pule.
Leszno w nieciekawej sytuacji. Czy dzisiaj uda im sie wygrać z bardzo mocnym Falubazem? Dudek , Doyle , Protasiewicz i Pieszczek wykonuja kawał dobrej roboty. W Lesznie ciągle czegoś brakuje. Jak jedzie jeden to kolejny zawodzi i tak na okrągło. Jak po przerwie będzie prezentował się Zengota , Musielak i Pedersen? Bardzo ciekawe spotkanie nam się zapowiada. Leszno jeśli przegra to najlepsza czwórka im odjedzie bardzo daleko.
W Gorzowie nie sądzę aby przyjezdni mogli zagrozić gosp. Na swoim torze Stal jest piekielnie mocna i dzisiaj to oni zgraną komplet pkt.

Jak Wy widzicie dzisiejsze mecze? Zapraszam do wspólnej dyskusji i podawania typów.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra @ 3,58 STS
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra (+6,5) @ 1,70 STS
Dla mnie te kursy przegięcie. Falubaz zawsze w Lesznie jest silny i solidny. Doyle mega petarda. Ten tor pasuje też Dudkowi i Protasiewiczowi, a i na IMPie Pieszczek pokazał że potrafi tutaj jechać. Ogólnie ten Pieszczek to dziwny zawodnik bo na wyjazdach ma średnią blisko 2,00, a u siebie w okolicach 1,2. Falubaz w przeszłości w Lesznie jadąc w zasadzie w 2 zawodników potrafił spokojnie przekraczać 40 punktów. A tutaj mamy solidną czwórkę. A i jest jeszcze Karpov i Loktajew którzy też coś dorzucą. Mecz dla mnie na typowo 50 na 50 a tu mamy 3,58 na Falubaz co pobieram. Owsze Unia musi ten mecz wygrac a dla Falubazu to jest mecz trochę o pietruszkę, jednak presja nie zawsze jest pomocna.

Doyle over 9,5 @ 1,70 STS
Doyle w gazie, ma szybki sprzęt a tor w Lesznie powinien mu pasować.

Dudek over 10,5 @ 1,70 STS
Dudek zawsze jest mocny w Lesznie i kręci tutaj mega wyniki. Myślę że dzisiaj będzie podobnie.

Emil over 10,5 @ 1,70 STS
Emil pomału dochodzi do ładu ze sprzętem i jest coraz szybszy. Dzisiaj jedzie z juniorem, na nim spoczywa ciężar gatunkowy tych biegów no i musi je wygrywać. Jedn zwycięstwo + 4 razy drugie miejsca są jak najbardziej w zasięgu Emila.


Tarnów - Toruń @ 1,50 STS✅
Hancock, Vaculik, Gomólski - wszyscy z przeszłością Tarnowską, którym tor nie jest obcy. W Tarnowie jednak jest za dużo dziur: Michelsen, Świderski + juniorzy. Ciężko im będzie wygrać to spotkanie.


I na koniec za symboliczne 10 zł:
Gorzów - Wrocław @ 14,08 STS⛔
Tak szczerze to nie chce mi się za bardzo w to wierzyć ale daje to za symboliczną kwotę. Dlaczego? A no bo jeśli Gorzów się podpuści Sparcie to wyrzuca w zasadzie Leszno z PO wpuszczając tam Wrocławiam. W 100% sportowej rywalizacji to Gorzów powinien spokojnie pokonać Wrocław, ale nie ma pewności czy komuś nie zabrało się tam na jakieś kombinacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 833

sebunited16

Użytkownik
Tarnow-Torun - handicap : 2-0
Twój typ: 2Kurs: 1,75 betgun✅

Po stronie gości zawodnicy z dużym stażem jazdy na Mościcach, szczególnie Greg i Vaculik , swoje jeździł również Gomólski. Warto napomnieć, że Amerykanin w tamtym sezonie jako gość pojechał 6x3. Jak pamiętam Holder też nie najgorzej radził sobie w Tarnowie. U gospodarzy pewnym punktem Kołodziej, nieco mniejszą zdobycz zapewnia duet Kenio- Leon. Jednak dalej zaczynają się już dziury nie widzę tutaj większej zdobyczy punktowej Świderskiego czy Michelsena od Miedziaka czy wspomnianego Gomólskiego. Kolejnym atutem po stronie gości jest dobrze punktujący junior, który może oczywiście pojechać z rezerwy zwykłej, po stronie gospodarzy takiego atutu nie widzę. Podsumowując większa jakość po stronie Torunia, doświadczeni zawodnicy z przeszłością w Tarnowie, słabość ekipy gospodarzy która w tym sezonie przegrywała już u siebie z Gorzowem, Zieloną, Wrocławiem, blisko porażki byli z GKM, gram na zdobycz gości powyżej 46 pkt. :


Grudziądz - Rybnik -22,5 1⛔
Walka o bonus. Gospodarze u siebie piątką bardzo dobrze punktujących seniorów. Juniorka ze względu na tor dla mnie remisowo. U gości jedynie widzę Griszę mocno punktującego, jak wiadomo lubi ścigać się po szerokiej, pojedzie 6 razy. Nie jedzie Fricke za niego junior, jednak ani AJ ani Rysiu za wiele tutaj nie zdziałają, pewniakiem do taktyka tylko Rosjanin. Nie ugrają rybniczanie 34 pkt.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
M.Vaculik powyżej 10 - 1,65 ,(14)✅ ✅ ✅ peffunia Betsafe
Martin zna Tarnowski owal jak mało kto. Zdobywał tu juz komplety. Dzisiaj razem z Gregiem powinien byc liderem przyjezdnych. Problemy może mu sprawić Janek Kołodziej i to by było chyba na tyle bo nie wierze w Madsena czy Bjerre im czsto zdarzają się wpadki. W Tarnowie zapowiada się beton że aż strach więc spokojnie Vacul sobie w takich warunkach poradzi. Dodatkowo ważna informacja że jedzie w 12 biegu a tam będzie 2 juniorów + Bjerre a więc też teoretycznie łatwy bieg. Myślę,że po 4 startach powinien mieć już minimum 10 oczek na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
GKM Grudziądz-ROW Rybnik(+22,5) 1 @ 1,85 Bet.syf⛔54:36

Trochę linia podskoczyła, ale ja grałem przy 20,5. Nadal jednak uważam, że warto, bo GKM u siebie jest prawdziwą potęgą. Nie ma słabych punktów w formacji seniorskiej, do tego Nowak potrafi zaskoczyć wielu seniorów i to tych z górnej półki. Po stronie gości nie ma Fricke&#39;a, a więc zostają AJ i Grisza, którzy na wyjazdach też nie pokazują nic wielkiego. Dla mnie tutaj ekipa ze Śląska będzie miała problemy z wyjściem z 30 punktów.

Unia Tarnów-KS Toruń(-6) 2 @ 2,03 Bet.syf✅31:58

Kilku byłych zawodników Unii po stronie gości, a zatem problemów z torem mieć nie powinni. Unia nic wielkiego nie jedzie i tak naprawdę ich siła to trzech zawodników: Kołodziej, a do tego Bjerre i Madsen, z tym że Duńczycy też spokojnie do objechania. U gości w dobrej formie Vaculik, do tego Hancock odpoczywał wczoraj, jest Holder, Ginger może i powinien wygrywać ze Świderskim i Michelsenem, a jest jeszcze Przedpełski, który nawet w okolicach 10pkt powinien dorzucić. Mi się widzi jakieś 50:40 dla gości z Torunia.

Krzysztof Buczkowski(-4)-Rune Holta 1 @ 2,05 Bet.syf✅14:7

Buczek z Okoniem to jedna z najlepszych par w E-lidze, a u siebie to są prawdziwe torpedy GKM-u. Dzisiaj mają naprawdę słabego rywala, więc powinni go rozgromić. Jednocześnie nie wchodzi w grę żadne odpuszczanie, bo mają do odrobienia 20pkt. Buczek 2x jedzie przeciwko Holcie i już tam powinien nadrobić punkty, a do tego nie widzę zawodników, z którymi Holta miałby wygrywać. Trudny układ biegów w swoich parach u Norwega - 3x AJ i potem Grisza. U Krzysia widzę jakieś 8-10pkt przed nominowanymi i powinno wystarczyć by w nich pojechać i zrobić swoje, czyli powiększyć przewagę nad Holtą.

Emil Sajfutdinow-Jason Doyle(+2) 2 @ 1,70 Bet.syf▶

Emil wraca do formy, ale pamiętajmy, że po drugiej stronie naprawdę jeden z liderów KSF. Doyle mimo wczorajszej wpadki powinien znowu pokazać, że jest w stanie punktować na wysokim poziomie i liczę na dwucyfrówkę. Do tego może się okazać, że będzie potrzebny na torze 6 razy, a to już będzie idealnie pod ten typ. Co najmniej 2 razy spotkają się panowie przed nominowanymi i uważam, że jedna wygrana Australijczyka powinna tutaj załatwić sprawę.

Matej Zagar-Vaclav Milik(+3) 2 @ 1,69 Bet.syf✅

Przesadzili z taką linią na Czecha. Milik jest naprawdę solidnie dysponowany, co udowodnił podczas DPŚ. Dzisiaj z numerem 5 i jedzie w parze z juniorami. Ma szczęście, bo omija go w programie Zmarzlik, a zatem można oczekiwać, że zrobi trochę tych punktów, do tego liczę na jego dodatkowy bieg w roli RT, a Zagar nie jest powiedziane, że pojedzie 5 razy, bo chętnych na te nominowane biegi jest naprawdę wielu w Gorzowie. Oczywiście Słoweniec u siebie, ale w parze z Pawlickim, na którym będzie tracił. Nie ma szans, by tutaj ograł Czecha taką ilością punktów.

Damian Baliński under 5 @ 1,62 Bet.syf✅3

Ma szczęście, że jedzie w parze z Wieczorkiem, więc w pierwszym biegu ma punkt praktycznie z urzędu, ale potem, to już będą rezerwy za Kamila i pewnie pojedzie w parze z Łagutą, 2x z AJ i raz z Holtą. Wszyscy gospodarze dużo mocniejsi od niego, a zatem trudno oczekiwać po nim punktów, które mogłyby pogrążyć ten zakład.

Tomasz Jędrzejak under 4,5 @ 1,62 Bet.syf⛔

Ogór na wyjazdach nigdy nie błyszczał i nie będzie. Dzisiaj z numerem 4 i 3x w parze z Janowskim, a potem z Milikiem. Do tego jest jednym z pierwszych kandydatów do rezerwy taktycznej, tzn. żeby jego zmienić. Przeciwko niemu jedzie m.in. para KK-Zmarzlik, a w biegu 13 Puk-Zagar. Nie widzę tutaj zbyt dużych szans na jakiś wielki dorobek punktowy z jego strony, a do tego myślę, że ewentualne biegi nominowane też nie są pewniakiem dla niego.

Do tego pobieram typ Raduli na Vaculika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
GKM Grudziądz vs ROW Rybnik (handicap)
Typ: GKM Grudziądz (-24)
Kurs: 1,90

Gospodarze wiedzą o co walczą. Rybnik osłabiony i szczerze mówiąc kompletnie ich nie widzę w tym meczu. Jak zwykle 3 serie zajmie gościom znalezienie ustawień, a i wtedy nie wszyscy będą w stanie nawiązać rywalizację z gospodarzami. To może być wielki mecz GKM-u.
Artiom Łaguta vs Rune Holta (H2H)
Typ: Artiom Łaguta (-4)
Kurs: 2,15

Spore handi do odrabiania dla Artioma, ale to jest zakład głównie przeciwko Ryśkowi. W ogóle nie widzę jego dobrego występu na tym torze (geometria i przygotowanie). Jego kwadratowy styl sprawi mu dzisiaj wielkie trudności. W ogóle nie przejmowałbym się występem Artioma na DPŚ. Nie ta motywacja i nie te warunki torowe co dzisiaj w Grudziądzu.
Grigorij Laguta (suma punktów)
Typ: Grigorij Laguta - powyżej 9
Kurs: 2,20

To powinien być jedyny zawodnik gości, który postawi większy opór gospodarzom. Styl jazdy bardzo pasuje do tego toru. Do tego ma bardzo dobre starty. Jego 10-11 oczek nie musi się wcale gryźć z powyższymi typami.
/Strasznie szkoda tego meczu. Gdyby nie defekt Antonia to Artiom wygrałby H2H. Do tego defekt Ruska w 15.biegu i handicap też się wysypal na ostatniej prostej.
* * *
Unia Tarnów vs KS Toruń (handicap)
Typ: KS Toruń (-6)
Kurs: 1,90

Toruń ma potężny kapitał w postaci trójki: Hancock-Vaculik-Gomólski. Pozostali torunianie także potrafią się ścigać w Tarnowie stąd wnioskuję kontrolowany i pewny sukces gości.
Zakład dnia!
Janusz Kołodziej vs Martin Vaculik (H2H)
Typ: Janusz Kołodziej
Kurs: 1,66

Nienajwyższy kurs, ale zdarzenie wydaje się absolutnie pewne. Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że Janek pojedzie 6 biegów. A to już zrobi olbrzymią różnicę. Tym bardziej, że Martin w tym roku nie jedzie tego czego wszyscy oczekiwali.
Chris Holder (suma punktów)
Typ: Chris Holder - powyżej 7
Kurs: 1,80

Dość niska linia jak na tego zawodnika. Co prawda tor Tarnowie to nie jest jego ulubiony obiekt, ale wydaje się, że tej klasy zawodnik powinien robić 8 punktów w meczu. Tym bardziej, że jest prowadzącym parę i ma jako uzupełnienie tylko Miedzińskiego.

* * *
Stal Gorzów vs Sparta Wrocław (handicap)
Typ: Stal Gorzów (-24)
Kurs: 1,90

Nie za bardzo wiem kim goście mieliby zdobyć 33 punkty. Słabi juniorzy, niepewni prowadzący, druga linia to już w ogóle słabizna. Gospodarze mają potężny kapitał własnego toru, niezwykle silny i wyrównany skład.
Michael J. Jensen vs Tomasz Jędrzejak (H2H)
Typ: Michael J Jensen (-4)
Kurs: 2,37

Ogór w Gorzowie? No nie... Dzisiaj dodatkowo utrudnione zadanie bo w parze Magic. Dun podczas DPŚ pokazał klasę. Dodatkowo ostatnio w Gorzowie notował świetne wyniki. Jędrzejak zapewne pojedzie max 3 biegi bo gdzieś tam po drodze wskoczy za niego rezerwa taktyczna. Jensen zaś powinien się zakręcić koło 10.
Bartosz Zmarzlik (suma punktów)
Typ: Bartosz Zmarzik - powyżej 10
Kurs: 1,66

Dominator jest od tego żeby dominować. Wczoraj świetny występ w Cardiff. U siebie prawdziwy kozak. Zapewne potraktuje ten mecz prestiżowo, wszak wśród gości Tajski i Magic.
* * *
Polecam
Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra (handicap) &gt;&gt;&gt; ZWROT (zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
Typ: Falubaz (+8)
Kurs: 1,83

Spodziewałem się nieco niższego hanidcapu. Co by nie mówić to Falubaz ma skład, który może ten mecz nawet wygrać. Czwórka Dudek-Doyle-Protasiewicz-Pieszczek jest w stanie wygrać mecz. A przecież jest jeszcze solidny Karpow i niezły junior Niedźwiedź, który potrafi w pojedyńczych biegach urywać punkty wyżej notowanym rywalom.
Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra (zwycięstwo 3.drogowo) &gt;&gt;&gt; ZWROT (zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
Typ: Falubaz Zielona Góra
Kurs: 3,75

Jak wyżej. Kurs jest naprawdę zachęcający do grania tego zdarzenia. Wbrew pozorom uważam, że nie powinno być wyżej niż 2,50, a zatem olbrzymie value.
Grzegorz Zengota vs Patryk Dudek (H2H) &gt;&gt;&gt; ZWROT (zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
Typ: Patryk Dudek (-2)
Kurs: 2,00

Patryk to taki zawodnik, który dzisiaj jest w stanie zrobić komplet. Progres Grzesia doceniam, ale to wciąż różnica jednej jak nie dwóch klas. Nawet w Lesznie. W razie czego Duzers zawsze może wskoczyć z RT (gdyby mecz potoczył się na korzyść gospodarzy). W drugą stronę Zengi to raczej 2-3 wybór Skóry na taką okoliczność.
Patryk Dudek (suma punktów) &gt;&gt;&gt; ZWROT (zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
Typ: Patryk Dudek - powyżej 11
Kurs: 2,50

Świetny kurs dla takiej linii. Jeśli pojedzie 6 biegów to w ogóle nie ma o czym gadać, a tak jak wyżej wspomniałem nawet w 5.biegach jest w stanie to zrobić.
Emil Sajfitdinow (suma punktów) &gt;&gt;&gt; ZWROT (zawody odwołane z powodu opadów deszczowych
Typ: Emil Sajfutdinow - powyżej 10
Kurs: 1,83

Wydaje się, że Emil w końcu znalazł w swoim sprzęcie to czego szukał. W Vojens doskonały występ. W Cardiff już słabiej, ale wiadomo jak to u ruskich na DPŚ (nie ta motywacja $$$). Dzisiaj powinien być silnym punktem Unii. Teoretycznie jest nawet szansa na szósty bieg z jego strony.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Bartosz Zmarzlik under 11.5 @ 2.03 betsson ⛔ 3 2 1* 3 3 ;/

Wchodze w ten typ z wielka wiara :grin:
Bartek zbija srednia na przyszly sezon, moze puszcza mecz Spartanom zeby wykulac Leszno ? :grin:
Czuje 4 starty mlodego mistrza ;)

+ Spartanie +24 ✅ izzzzzi 45 : 39


Powodzenia, :cool:
 
maniek81 330,3K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Bartosz Zmarzlik under 11.5 @ 2.03 betsson

Wchodze w ten typ z wielka wiara :grin:
Bartek zbija srednia na przyszly sezon, moze puszcza mecz Spartanom zeby wykulac Leszno ? :grin:
Czuje 4 starty mlodego mistrza ;)

+ Spartanie +24


Powodzenia, :cool:
Dokładnie. To samo czuję, dzisiaj maksymalnie 4 starty. Tu nie trzeba śrubować wyniku, bo bonus pewny, a zmęczenie po DPŚ też zapewne jest. W Sts - Zmarzlik under 12.5 po kursie 1.50. Do dubelka jak znalazł.✅✅✅ /12 pkt. i gitara ???? /
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Handi na Wrocław jest co najmniej smierdzacy +24 pkt? Gdzie wczoraj KK i Bartek walczyli do nocy, przebyli dluga podroz i dzisiaj pojada w meczu praktycznie o nic?
Ja tu widze zwyciestwo gospodarzy max 10-14 punktami, nie wiem skad takie handi.
Wroclaw [email protected] bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
radula 5,4K

radula

Użytkownik

wynik pierwszego meczu: 50-40 dla Zielonej Góry
11.08.2016 Live nSport 19:30

Zaległe spotkanie już jutro. Leszno po porażce w Rybniku strasznie sobie utrudniło walkę o awans do najlepszej czwórki. Patrząc na aktualną formę Byków ciężko im będzie wygrać ten mecz za 3pkt.
Jak Wy widzicie to spotkanie?
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Zielona chyba zawsze dobrze się czuła w Lesznie, słaby Nicki, Emil po kontuzji, Musielak ciągle rotowany, pewniakiem co do wyniku jest chyba tylko Zengota i Pawlicki, stąd logika nakazywałaby grać handi dodatnie na Zieloną, ale tam jest jeden problem - nie ma już ZZ, a jest Łoktajew, który rok się nie ścigał, ciężko wyrokować nad tym, jak on pojedzie w tym Lesznie, bo to dla niego drugie zawody po karencji. Szykują się ciekawe zawody, bo obie drużyny mają swoje dziury w zespole, a i Unia i Falubaz potrzebują punktów do bycia w PO.
/e: fakt, teraz rzuciłem okiem na tabelkę i ZG już pewne PO ????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Już z tymi punktami do bycia w PO Falubaz nie potrzebuje takie małe sprostowanie. Ale jeśli Falubaz będzie miał Handi +4-6 pkt można śmiało iść w stronę gości.
Tak jak wspomniałeś:
Zielona chyba zawsze dobrze się czuła w Lesznie,
Do tego nie wiadomo czy pojedzie Nickuś czy Pająk... postawa Toffika też nie zadowala. Szykuje się ciekawe spotkanie na Smoczyku ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zielona chyba zawsze dobrze się czuła w Lesznie, słaby Nicki, Emil po kontuzji, Musielak ciągle rotowany, pewniakiem co do wyniku jest chyba tylko Zengota i Pawlicki, stąd logika nakazywałaby grać handi dodatnie na Zieloną, ale tam jest jeden problem - nie ma już ZZ, a jest Łoktajew, który rok się nie ścigał, ciężko wyrokować nad tym, jak on pojedzie w tym Lesznie, bo to dla niego drugie zawody po karencji. Szykują się ciekawe zawody, bo obie drużyny mają swoje dziury w zespole, a i Unia i Falubaz potrzebują punktów do bycia w PO.
Co rozumiesz przez określenie &quot;ciągle rotowany Musielak&quot;? Musielak w tym sezonie wystąpił w 10 z 11 meczów Unii. Wystąpił w 44 biegach więc łatwo policzyć żę jedzie średnio statystycznie 4,4 biegu na mecz. Na wyjazdach parasol, ale u siebie bardzo solidny. Średnia 2,00, przywozi te dwójki i jedynki z bonusami (ma de facto najwięcej bonusów w drużynie), a więc wywiązuje się w zupełności ze swojego zadania. Pomijając ten pierwszy mecz Leszna z Gorzowem gdzie Piter wyraźnie był nieprzygotowany i nie w formie to w pozostałych meczach domowych para Pawlicki-Musielak nie przegrała drużynowo biegu na Smoku. Odstawiony raz od składu na mecz w Toruniu. Ja tutaj żadnej rotacji nie widzę.

A co do Nickiego to Nicki nie jedzie jutro ;)
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Co do Musielaka, to może źle napisałem, nie o sam fakt rotowania mi chodziło, o tyle, że zawsze jak był jakiś mecz Unii, bądź też coś czytałem/słuchałem magazynów, to jeszcze w czasie kontuzji Emila, były ciągle dyskusje o tym, kogo zastąpi jak wróci, ciągle było o tym Musielaku, Kildemandzie sam też stracił raz miejsce - chodziło mi bardziej o tą całą otoczkę wokół niego, Kildemanda i powracającego Emila.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Bardzo, bardzo ciekawe spotkanie. Podczas ostatniej próby rozegrania tego spotkania, gdy ulewa storpedowała zawody, na Falubaz było handi (+8), fajnie jakby teraz było podobnie. Powrót Saszki Łoktajeva będzie ciężki. Z całą sympatią do niego ale w ostatnim pojedynku z GKM nie było widać ani szybkości, ani walki. Z mojej strony oceniając - sprzętowo jest nieprzygotowany mimo, iż zapewniał że łącznie ma 4 silniki (w tym 2 nówki). Zresztą wielu ludzi, w tym ja - już po próbie toru to stwierdziło. Jego fury nie ciągną... co sam zawodnik potwierdził już po próbie toru. Doszły mnie słuchy, że w razie potrzeby P. Protasiewicz ma mu pomóc, być może pojedzie na jego jednostce. Ale czy już dzisiaj? tego nie wiadomo.
Falubaz w Lesznie jedzie ostatnimi laty świetnie. Potrafili 3 liderów doprowadzać do stanu, gdzie w ostatnim biegu decydowały się losy spotkania. Teraz do trójki (Pepe, Duzers, Doyle) dołączyć można Pieszczka (świetny wystep w IMP na leszczyńskim torze) no i Karpova.
Nie wiem jak Leszno sobie radzi w takiej ciężkiej sytuacji, z nożem na gardle ale atmosfera jak i morale trochę upadła. Widzą, że dzisiaj muszą wygrać, podobnie jak w niedzielę muszą walczyć w Grudziądzu... sytuacja fatalna.
W ostatnich 6 spotkaniach w Lesznie (2011-2015) Falubaz zawsze robił minimum 42 pkt.
Podsumowując: Grać Handi (+6-8pkt) na Falubaz. Ja za mniejszą stawkę czysto na Falubaz, o ile kurs zachęci.
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Bardzo, bardzo ciekawe spotkanie. Podczas ostatniej próby rozegrania tego spotkania, gdy ulewa storpedowała zawody, na Falubaz było handi (+8), fajnie jakby teraz było podobnie. Powrót Saszki Łoktajeva będzie ciężki. Z całą sympatią do niego ale w ostatnim pojedynku z GKM nie było widać ani szybkości, ani walki. Z mojej strony oceniając - sprzętowo jest nieprzygotowany mimo, iż zapewniał że łącznie ma 4 silniki (w tym 2 nówki). Zresztą wielu ludzi, w tym ja - już po próbie toru to stwierdziło. Jego fury nie ciągną... co sam zawodnik potwierdził już po próbie toru. Doszły mnie słuchy, że w razie potrzeby P. Protasiewicz ma mu pomóc, być może pojedzie na jego jednostce. Ale czy już dzisiaj? tego nie wiadomo.

Falubaz w Lesznie jedzie ostatnimi laty świetnie. Potrafili 3 liderów doprowadzać do stanu, gdzie w ostatnim biegu decydowały się losy spotkania. Teraz do trójki (Pepe, Duzers, Doyle) dołączyć można Pieszczka (świetny wystep w IMP na leszczyńskim torze) no i Karpova.

Nie wiem jak Leszno sobie radzi w takiej ciężkiej sytuacji, z nożem na gardle ale atmosfera jak i morale trochę upadła. Widzą, że dzisiaj muszą wygrać, podobnie jak w niedzielę muszą walczyć w Grudziądzu... sytuacja fatalna.

W ostatnich 6 spotkaniach w Lesznie (2011-2015) Falubaz zawsze robił minimum 42 pkt.

Podsumowując: Grać Handi (+6-8pkt) na Falubaz. Ja za mniejszą stawkę czysto na Falubaz, o ile kurs zachęci.
Też gdzieś czytałem, że Pepe pożyczy silnik dla Łoktajeva i to już raczej na ten mecz.

Znalazłem &quot;Rozmawiałem z nim. Tłumaczył, że jego silniki też nie jadą. Swoją pomoc zaoferował mu już kapitan. Pożyczy mu swój bardzo dobry silnik. Jeździł na nim na treningu i widziałem, że bardzo dobrze się spisywał. Sasza będzie miał odpowiedź czy to coś u niego, czy zawodzi sprzęt - wyjaśnił Marek Cieślak.&quot;
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra powyżej 1,5 podwójnych zwycięstw @1.65 w STS.PL
Prosta sprawa, jeżeli chcą wygrać to spotkanie, bądź nie przegrać go w kosmicznych wymiarach, to dwa razy wygrać podwójnie muszą, a i mają zawodników ku temu. Para Doyle - Karpow, Dudek - Łoktajew (jeżeli będzie na silnikach Pepe), a i nie skreślałbym właśnie Protasiewicza w biegach z Pieszczkiem. Wydaje mi się, że dwie podwójne wygrane Falubazu, patrząc na to, jak prezentują się w Lesznie, są w ich zasięgu.
BTW. STS wystawił +3,5, ale oni coś zaniżają ostatnio, więc jeśli buk365 wystawi +5-7 to walę w ciemno ????
/e: biegi 8 i 11 wygrane przez FZG 5:1 ✅
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Buk365:
Patryk Dudek over 10 @1.66
Co tu dużo mówić. Wszyscy wiemy, w jakiej dyspozycji jest Patryk, wozi każdego, gdzie chce i kiedy chce. Jeżeli Falubaz myśli tutaj o dobrym wyniku, to dwupunktówka Dudka jest tutaj obowiązkiem. Rok temu w 7 startach 14+2, dzisiaj pojawi się 5, może 6 razy na torze, ale jestem o niego spokojny nawet przy 5 startach.
/e: 12+1 w 6, gładko ✅
Piotr Protasiewicz over 9 @1.95
Pepe ma najwyższą średnią w Falubazie, jeżeli chodzi o wyjazdy, bo wynik 2.107. Wspólnie z Dudkiem i Doylem powinni tutaj ciągnąć wynik Falubazu, a w przypadku -6 z pewnością będzie się pojawiał na torze jako taktyk. W dodatku w parze z juniorem. Sytuacja analogiczna, co u Dudka, ale jestem o tę dwójkę spokojny.
/e: uratował w ostatnim biegu, idealnie 10, 3/3 B-) ✅
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra
1. Unia Leszno vs Falubaz Zielona Góra (+6) - 1,80
2. Polecam Nicki Pedersen vs Jason Doyle (0) - 2,00

3. Zakład dnia Piotr Pawlicki - powyżej 9 - 2,00

1. Unia jest w dołku i pod wielką presją. Falubaz ma ludzi, którzy na tym torze mogą czynić cuda: Dudek-Doyle-Protasiewicz-Pieszczek. Oni są w stanie zrobić 40 punktów, a przecież jeszcze reszta coś dorzuci. Dla nieco odważniejszych czysta dwójka z kursem 2,87 także jak najbardziej do grania.
2. Panowie na przeciwległych biegunach. Nawet jeśli Nicki pojedzie w 6 biegach to i tak uważam, że Jason jest w stanie to wygrać.
3. Piotr jest jednym z niewielu w Lesznie, który coś jedzie. Dzisiaj musi pojechać dobrze. 9 punktów to raptem 2 na bieg. A kto wie, czy nie pojawi się szansa na dodatkowy bieg w ramach RT.
Muszę przyznać, że oferta na ten mecz jest kapitalna i aż by się chciało grać wszystko. Spróbowałem jednak wybrać te najciekawsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom