>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Premier League (3.11 - 5.11.2018)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Huddersfield-Fulham
-2.5. Kurs 1.8 Fortunka
+3.5 kartki kurs 1.8 sts
Tutaj namy pelne dno i spadek,to sa ekipy na poziomie ligi nizej i takie mecze sa o tak zwane 6 pkt.Sadze,ze nikt tu nie bedzie odstawial nogi i bedzie sporo walki. Okolo 4 kartek jest w zasiegu w tym meczu.
Under takze jak najbardziej Widze mecz na styku.
Zgadzam się z typem na kartki w dzisiejszym meczu, waga spotkania duża, presja też, będzie dużo walki i fauli, będą kartki, sędzia Anthony Taylor sprzyja temu, w ostatnich meczach trochę mniej kartek rozdaje, ale na początku sezonu dawał sporo.
Nie ryzykowałbym jednak grania na under bramkowy. Jest to 11. kolejka, Huddersfield bez zwycięstwa, bez bramki u siebie, wszystko wskazuje na under, ale prawo serii mówi, że dziś gospodarze strzelą i to może nawet niejedną ;) Najlepszy przykład na to, o czym piszę są dwa weekendowe mecze w La Liga i Bundeslidze. Betis w 10 meczach strzela 5 bramek, wczoraj nagle strzelają 3. Mainz w 9 meczach 5 bramek, nagle 2 strzelają. Dziś może być podobnie, tym bardziej, że tu jedna bramka automatycznie powoduje wymianę ciosów, bo nikogo nawet remis nie zadowoli, nie mówiąc o porażce z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Popieram przedmówców. Wiem, że to truizm, ale trzeba stwierdzić jasno, że czeka nas dziś mecz walki.
A jako, że gram ostatnio speciale z wysokimi kursami na względne przeczucie, i w ten weekend to się oplaciło, to i tym razem postanowiłem coś zaproponować.
Powyżej 15 rzutów wolnych w każdej z połów @ 6,00 William Hill
Nie ukrywam że gram z racji okazałego kursu. Nie będę przytaczał h2h czy ostatnich spotkań, ale ja spodziewam się w tym meczu nie odpuszczania żadnych piłek i dużej ilosci pojedynków na styku. Przy takim kursie próbuję, bo środek w obu drużynach bardzo zagęszczony (wystarczy popatrzeć na dzisiejsze ustawienia). Trenerzy dość mocno obstawili środek co zwiastuje bardzo dobrze dla powyższego zakładu i tych ktore już tu przytaczaliście (over kartkowy). Dla mniej pewnych polecam over 13 freekicks w każdej z połów po kursie 3,60.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom