>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka Primera Division 21-22 listopada 2009r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Już za tydzień wielki mecz pomiędzy Realem a Barceloną, jednakże zanim dojdzie do tego długo wyczekiwanego pojedynku piłkarze na boiskach hiszpańskiej Primera Division rozegrają 11 kolejkę. Real podejmuje słaby w tym sezonie Racing Santander, a Barcelona zmierzy się z nieobliczalnym Athleticiem Bilbao. Kolejny ważny mecz czeka Atletico, którego możliwości zweryfikuje wysoko notowane Deportivo.

Zapraszam do typowania i analizowania spotkań 11 kolejki ;)

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Unibet:

 
D 0

damian921013

Użytkownik
Wydaje mi się że całkiem ciekawie zapowiada się spotka Osasuny z Valencio. Ja obstawie chyba na Valencie bo jest niezły kurs i ostatnio złapali swój rytm. Villa i spółka nie zawiodą!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wydaje mi się że całkiem ciekawie zapowiada się spotka Osasuny z Valencio. Ja obstawie chyba na Valencie bo jest niezły kurs i ostatnio złapali swój rytm. Villa i spółka nie zawiodą!
W Osasunie wirus AH1N1 z tego powodu nie zagrają Juanfran i Miguel Flano to bardzo istotni zawodnicy dla tej drużyny. Normalnie na Valencię w Pampelunie bym nie grał, ale wobec tych absencji rozważę taką opcję.

Na Real i Barcę tradycyjnie mizerne kursy, czy zagram zastanowię się jeszcze trochę. Kusi natomiast Villarreal. Kurs 1,65 na wygraną z Valladolid wygląda kusząco. Podopieczni Ernesto Valverde po fatalnym starcie wyraźnie odżyli. Dwie wygrane w lidze + pewne zwycięstwo nad Lazio w Lidze Europejskiej dodały optymizmu. I choć Villarreal odnotowało porażkę 2:3 z Sevillą przed przerwą na reprezentacje to na El Madrigal powinno powrócić na zwycięską ścieżkę.

Wstępnie:
Villarreal - 1,65 [7/10] ✅
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Całkiem przyzwoity kurs jest na Seville, fakt grają w przyszłym tygodniu Champions League, ale chyba nie będą się oszczędzać na ten mecz. Zastanawiał Ktoś się nad grą na Seville ?
Osobiście nie stawiałem Sevilli mnieli troche problemów w meczu z Villareal przypomne wynik 3:2.Chodz z Tenerife powinni wygrać.Jeśli chcesz stawiać ten mecz to raczej nie za poważne pieniądze nie wiem czy przypadkiem był słaby mecz z Villarreal.Zauważyłem dużą trudność kontrowania ataków ze strony Sevilli ale to 1 meczyk.A Tenerife gra na własnym stadionie nawet dobrze tylko 1 meczyk przegrany.
 
kasday 0

kasday

Użytkownik
Ja stawiam na Seville w sobotę w meczu wystąpią Renato, Konko i Negredo którzy nie wystąpili w meczu z Volfsburgiem, ale za to może nie wystąpić Adriano.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Athletic Bilbao - FC Barcelona (Handicap 1:0) X (3,80)
Myślę, że typ godny ryzyka - Barca ma przed sobą ważny tydzień - w środku tygodnia mecz z Interem w LM, a za tydzień Gran Derbi. Dlatego też myślę, że w obliczu grypy Abidala i Toure, dodając do tego uraz Zlatana Ibrahimovicia sytuacja kadrowa daleka jest od ideału. Myślę, że Guardiola nie wystawi najsilniejszej jedenastki z Baskami, jednak Barca ma na tyle szeroką ławkę, że jedną bramką wygra z drużyną z Bilbao. Ostatnie spotkania Barca z Baskami wygrywała, więc myślę, że dobra passa zostanie podtrzymana minimalnym zwycięstwem
 
stanczi 0

stanczi

Użytkownik
Villarreal - 1,65 [7/10]
100% poparcia jeśli chodzi o Łodzie. W końcu coś się w tym klubie ruszyło, bo ciężko było patrzeć, jak zespół tej klasy z niewiarygodną lekkością oddaje punty na rzecz klubów, które pod koniec sezonu powinny walczyć o utrzymanie. Według mnie wygrane w stosunku 5:0 spotkanie z beniaminkiem z Teneryfy, będzie milowym krokiem w kierunku wyjścia klubu z dołka.
Drugi typ, który zwrócił moją uwagę to pojedynek na Ono Estadi.
Mallorca do tej pory z kompletem punktów grając przed własną publicznością(jedyna drużyna obok Barcelony i Realu Madryt). Transfery dokonane przed sezonem nijak się mają do aktualnej formy. Widać, że drużyna ma aspiracje do tego by zająć miejsce promowane udziałem w europejskich rozgrywkach, ale żeby to osiągnąć trzeba zdobywać punkty, szczególnie z takim rywalem jak dzisiaj. Przełamanie serii ? Myślę, że jeszcze nie teraz.
Villarreal - Valladolid 1.67✅
Mallorca - Almeria 1.85✅
 
vatoloco123 3

vatoloco123

Użytkownik
Athletic Bilbao - FC Barcelona (Handicap 1:0) X (3,80)

Myślę, że typ godny ryzyka - Barca ma przed sobą ważny tydzień - w środku tygodnia mecz z Interem w LM, a za tydzień Gran Derbi. Dlatego też myślę, że w obliczu grypy Abidala i Toure, dodając do tego uraz Zlatana Ibrahimovicia sytuacja kadrowa daleka jest od ideału. Myślę, że Guardiola nie wystawi najsilniejszej jedenastki z Baskami, jednak Barca ma na tyle szeroką ławkę, że jedną bramką wygra z drużyną z Bilbao. Ostatnie spotkania Barca z Baskami wygrywała, więc myślę, że dobra passa zostanie podtrzymana minimalnym zwycięstwem
Barca ma szeroką ławkę? To kto w takim razie może zastąpić Xaviego, Inieste, Messiego czy Ibrahimovica? Rok temu Barcelona także grała po przerwie na reprezentacje w Bilbao i wymęczyła 1-0. Teraz bardziej skłaniałbym się ku remisowi ponieważ Katalończycy są w słabszej formie w porównaniu do tej z poprzedniego sezonu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Myślę, że Barcelonie będzie bardzo zależało, żeby utrzymać pozycję lidera przed meczem z Realem.
Podobno tak kształtuje się meczowa osiemnastka:
Bramkarze: Valdes, Pinto
Obroncy: Alves, Pique, Marquez, Puyol, Maxwell, Chygrynskiy,
Pomocnicy: Xavi, Iniesta, Messi, Keita, Busquets, Jeffren, Jonathan dos Santos,
Napastnicy: Pedro, Henry, Bojan.
Z serwisu AthleticBilbao.pl:
W Athletic nie zagrają już tradycyjnie Munoz, Aitor Ocio, Zubiaurre i Iturraspe którzy są kontuzjowani już od dłuższego czasu. W tym tygodniu doszedł do tego jeszcze Iker Muniain.
Myślę więc, że Barca wygra ten mecz 2:1
E: Nie będzie Marqueza - podejrzenie świńskiej grypy. Zamiast niego do kadry dołączył Fontas.
 
mariuszd4 0

mariuszd4

Użytkownik
Barcelonie ostatnimi czasy nie grało się łatwo na San Mames. Byly to zwycięstwa odniesione przewagą jednej bramki. Do tego dochodzą absencje takich graczy jak: Ibrahimovic, Abidal, Toure czy Marquez ( choc tez ostatni nie jest obecnie w wyborowej formie). Ja osobiscie typowałbym wynik under 2,5. Kurs bardzo ciekawy, bo 2,08 w unibecie.
 
lothar2512 0

lothar2512

Użytkownik
Spotkanie: Osasuna-Valencia
Typ: 2
Kurs: 2.00
Buk: Sportingbet
Analiza:

Osasune stac na sporo jesli w gre wchodzi wlasny stadion i przeciwnik z wyzszej polki. Wyzwala to w kibicach i pilkarzach wieksza motywacje do kibicowania i pokazania sie z jak najlepszej strony przed wlasna publicznoscia. Przykladem tego byl z pewnoscia mecz z Barca gdzie padl wynik 1-1 a wsrod publicznosci bylo chyba z 100 stopni! Podejrzewam ze taki przebieg bedzie mial pojedynek z Valencia, ktora zeby odniesc zwyciestwo bedzie musiala wzniesc sie na wyzyny swoich umiejetnosci i formy.Zwyciestwo gosci po wyrownanym meczu.
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
vs
Mallorca - Almeria
Typ: Mallorca @ 1.75 betsafe
✅3:1
Kolejne spotkanie 11. kolejki Primera Division, które zostanie rozegrane dziś o godzinie 17.00 na Son Moix. Spotkają się tam ze sobą Real Mallorca i Almeria. Kluby te w ligowych rozgrywkach radzą sobie nawet dobrze.
Mallorca zajmuje aktualnie 6 miejsce w tabeli. Na swoim koncie ma 17 pkt, a jej bilans wynosi 5-2-3. Wszystkie dotychczasowe zwycięstwa zostały odniesione tylko na własnym stadionie! W meczach domowych Mallorca pokonywała drużyny o podobnej klasie do Almerii, co pozwala myślec optymistycznie o wygranej gospodarzy w tym meczu. W ostatnim meczu Mallorca przegrała po bardzo dobrej walce z FC Barcelona na Camp Nou, mimo tego, że przegrali ten mecz 4:2 to zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Po przegranym meczu z Barcelona Mallorca zaliczyła 5 mecz z rzędu bez wygranej na wyjeździe. Mallorce w tym sezonie zdarzają się dobre jak i złe momenty w grze. Najpierw w meczu wyjazdowym potrafią dostac srogie lanie, a potem w meczu na własnym stadionie gromią swojego przeciwnika. Dodam jeszcze, że Mallorca awansowała do 1/8 Copa del Rey, pokonując w dośc okrojonym składzie inny zespół z Primera Division Real Valladolid - zespół, który prezentuje podobny poziom ich dzisiejszego przeciwnika. Patrząc na grę gospodarzy w tym sezonie, można zobaczyc, że potrafią oni dobrze grac tylko na własnym stadionie i dlatego upatruję tu wygraną Mallorci. Trener Gregorio Manzano nie będzie mógł skorzystac z usług Felipe, Germana Luxa i Aritza Aduriza.
Almeria aktualnie zajmuje 10 pozycję w tabeli z 12 pkt (3-3-4). Jak do tej pory zdołali oni odnieśc już pierwsze zwycięstwo na wyjeździe z Malaga (1:2) - zespół, który chyba jest aktualnie najsłabszą drużyną w lidze w tym sezonie. Pozostałe 4 mecze na wyjeździe Almeria jeden zremisowała (z Atletico Madryt) i 3 przegrała. W ostatniej kolejce pokonali oni na swoim stadionie Osasune 2:0. Ale wcześniej zdołali oni przegrac z Saragossa na wyjeździe oraz z Valencia u siebie. Almeria zdołała już odpaśc z Copa del Rey. Przegrali z drugoligowym Herkules, który grał w rezerwowym składzie. Mimo, że Almeria posiadała w tamtym meczu mocniejszy skład i teoretycznie większe doświadczenia to zdołała ona jednak przegrac u siebie 0:1. Goście w tym sezonie poza domem nie czują się najlepiej i grają dośc słabo w tych meczach. Trener Hugo Sanchez nie może liczyć na występ Alberta Crusata, Estebana Solariego, Alexa Quillo, Fabiana Vargasa i Henoka Goitoma. Jak widac są to dośc spore osłabienia.
W meczu typowo domowej drużyny - Mallorci ze słabo spisującą się Almerią na wyjazdach faworyt jest tylko jeden, czyli gospodarze dzisiejszego meczu - Mallorca. W poprzednim sezonie na Estadio Son Moix piłkarze Mallorci potrafili ograc dwukrotnie swoich dzisiejszych rywali - najpierw 3:1,a potem 2:0. Biorąc pod uwagę powyższe argumenty oraz ostanie wyniki obu zespołów stawiam tu na wygraną Mallorci, która w tym sezonie nie została jeszcze pokonana na własnym stadionie i po dzisiejszym meczu ta passa powinna byc podtrzymana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom