>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 04.10 - 07.10.2013

leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Podbeskidzie - Lech Poznań
Typ: Goście wygrają bez straty bramki
Kurs: 2.90 (Unibet)​


Mimo, że Lech Poznań gra na wyjeździe to uważam, że kurs strasznie zawyżony. Lech wraca do dobrej formy (dwa poprzednie mecze wygrane w dobrym stylu bez straty bramki). Po kontuzji wraca jeden z wyróżniających się ostatnio w Lechu graczy - Classen oraz Kamiński jak dla mnie jeden z najlepszych obrońców w naszej lidze, który najprawdopodobniej zagra z doświadczonym Arboledą. Do formy natomiast powrócił Teodorczyk (3 gole w 2 ostatnich meczach). Podbeskidzie swoją grą nie prezentuje nic ciekawego,(3 porażki z przeciętnymi rywalami i tylko jedna zdobyta bramka) są chyba największym pewniakiem do spadku. W przypadku porażki z Lechem na stanowisku trenera zostanie zatrudniony najprawdopodobniej Tomasz Hajto, być może on wykrzesa coś więcej z tej drużyny. Póki co spokojnie można zarobić na Lechu. Polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Ekstraklasa » Jagiellonia - Cracovia 05 Oct 2013, 15:30
TYP -1 Jaga ⛔
kurs 2,941
PinnacleSports

Gram ten mecz na wielu płaszczyznach przede wszystkim: 1 plus -1 hendi oraz ze Jaga strzeli bramki w obu połowach. Jak dla mnie oba zespoły graja podobna piłkę troszkę nieobliczalna, którą fajnie sie ogląda- ofensywna starają sie grac technicznie, szybko i jutro powinniśmy zobaczyć bardzo ciekawy pojedynek.Oba te zespoły graja dość słabo w defensywie popełniają sporo prostych błędów. Jagę oceniam zdecydowanie wyżej pod względem czysto piłkarskim- bo gra pasów jest bardzo nieskuteczna. Najlepszym przykładem jest mecz ze Śląskiem, gdzie Krakowianie grali praktycznie cały mecz z przewaga 1 zawodnika a i tak Slask mógł i powinien strzelić przynajmniej 2 bramki . Sami dość długo sie męczyli strzelając 2 bramki w koncowce tego meczu.Jaga to przede-wszystkim Dani Quintana w ofensywie on robi grę -drybluje podaje i sam często strzela.Jak na razie 2 ładne bramki w lidze , myślę ze jest to bardzo ważne ogniwo zespołu. Taki mózg drużyny, prawdziwy dyrygent rozgrywający. Przez niego praktycznie przechodzi, każda akcja dobra lewa noga -jutro to powinien być jego dzień- bo jakoś nie widzę i nie wydaje mi sie żeby mógł go ktoś powstrzymać po stronie pasów.Jaga zawsze była drożyną własnego stadiony: teraz u siebie na budowie graja nieźle, choć wyniki sa przeciętne 3 ( 1 - 0 - 2 ) 10 : 6 - 3 pkt. Zdemolowali Ruch 6-0 - porażki z Legia i Pogonią czyli czołowymi drużynami naszej ligi po bardzo dobrych meczach 2-3.Świetny start ligi bardzo dobra gra na wyjazdach 7 ( 3 - 3 - 1 ) 8 : 7 - 12 pkt.Liczę bardzo na Balaja, chłopak ma potencjał- Jaga u siebie będzie atakować dążyć do zwycięstwa za wszelka cenne.Dani jak na razie 3 gole wszystkie u siebie w tym 2 w meczu z Ruchem. Kurs warty pogrania jako singiel w zam raz.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Wisła - Legia
typ -1 zakład bez remisu✅
kurs 2.5
WH
Ciekawe spotkanie, można rzec mecz na szczycie tej jesieni. W polskiej lidze obie drużyny radzą sobie wyśmienicie. Legia 8/0/2, Wisłą 5/4/1. Wisła posiada bardzo doświadczony zespół, wystarczy tylko wymienić: Paweł Brożek, Łukasz Garguła, Arkadiusz Głowacki, Patryk Małecki czy Rafał Boguski. Legia natomiast boryka się z kolejnymi absencjami zawodników, w niedzielę nie zagrają; Kuciak, Saganowski, Vdorljak(kartki), Kosecki oraz Radovic. W Wiśle niepewny jest występ Brożka, decyzja o jego występie zapadnie w niedzielę. Już z tego zestawienia wynika ze bedzie to mecz rutyniarzy z młodością. Legia w dodatku jest rozbita beznadziejnym meczem z Cypryjczykami a tego tak szybko się nie da wyrzucić z głowy. Stawiam na doświadczenie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wisła Kraków - Legia Warszawa
1:0​
Mecz Wisły z Legią to na pewno hit kolejki. Liczę, że piłkarze potwierdzą to na boisku. Lider na razie nie ma problemów z zdobywaniem punktów. Okazuje się, że skład jak na polskie realia jest mocny natomiast na Europę za słaby. Sporym osłabieniem z pewnością jest brak Kuciaka oraz Koseckiego. Mimo to Urban ma kogo dać na ich miejsce. W Wiśle niepewny występ Brożka i to już może być problemem ponieważ nie ma innego typowego napastnika a ponadto Brożek ostatnio jest w dobrej dyspozycji. Na papierze faworytem jest Legia. Tu nie ma wątpliwości. Jednak oceniając grę obu drużyn będę szukał niespodzianki i zdobyczy punktowej przez Białą Gwiazdę. Komplet na stadionie, który zapewni świetną atmosferę do gry. Poza tym świetna passa gier bez porażki. Chociaż to oczywiście nie jest jakimś wielkim atutem, ale moim zdaniem Wiślacy pierwszy raz polegną z drużyną teoretycznie słabszą, którą oni sami zlekceważą. Natomiast warto pamiętać, że w Wiśle gra sporo Polaków, którzy doskonale wiedzą co oznacza mecz z Legią. Z kolei dla wielu piłkarzy drużyny gości jest to jeden z wielu meczy. Do tego dochodzi jeszcze bardzo słaby występ w lidze Europy. Goście robili co mogli by wygrała Legia, a mimo tego mecz zakończył się znanym nam wynikiem.
Podsumowując. Drużyną lepszą piłkarsko jest Legia. Natomiast Wisła przeważa pod względem ambicji i zaangażowania w grę, do tego należy doliczyć solidną formację obronna. Liczę, że właśnie serce zostawione na boisku przyniesie oczekiwany rezultat a więc przynajmniej jeden punkt dopisany do dorobku podopiecznych Franciszka Smudy.

Moja propozycja:

Wisła dnb ( około 2.25)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legia 122

legia

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
-:-​
Sporym osłabieniem z pewnością jest brak Kuciaka oraz Koseckiego.
Największym osłabieniem będzie jednak brak Radovica, który dołączył do grono kontuzjowanych. Co do typu na Wisłę to się zgadzam ale proponuję +0,25 w Azji, żeby zarobek był też w przypadku remisu. Legia na pewno będzie w dołku po ostatniej porażce, a brak kluczowego reżysera gry moim zdaniem przechyla szalę zwycięstwa na korzyść Wisły. Wisła będzie chciała zmniejszyć dzielący ją dystans do Legii, a już na pewno nie pozwoli u siebie na stratę 3 oczek i odskoczenie Legii na 9 punktów. Żyro, Pinto, czy poruszający się z gracją żyrafy Gruzin to nie jest ofensywa, która bije na głowę Krakowian i która daje nadzieje na zdominowanie przeciwnika.
Z ofensywnych graczy, których jutro ujrzymy to Heniek wygląda najlepiej ale i on jest jakiś chimeryczny i zazwyczaj pary wystarcza mu jakieś 50-60 minut.
Moim zdaniem to Wisła jest tu faworytem a kursy są grubo przeszacowane. Absencja Radovica jest kluczowym czynnikiem, który skłania mnie do zagrania tego Azjana na Wisłę. Zmęczenie fizyczne oraz kontuzje i wynikające z nich małe pole manewru jeżeli chodzi o rotację składem także może mieć duże znaczenie dla losów tego pojedynku
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Apropos meczu Podbeskidzie - Lech ,przypomniał mi się majowy mecz z ubiegłego sezonu,gdy Lech po porażce z Legią odpuścił już grę o mistrza i przegrywając z Podbeskidziem umożliwił im wykonanie super finiszu 3 zwycięstw w 3 ostatnich kolejkach.
Nie podjerzewam,że Podbeskidzie ma &quot;dług&quot; do spłacenia,myślę,że to raczej branża sponsora Lecha zanotowała wieksze obroty w owym dniu,kto wie jednak(oprócz Reksia) jak to tam do końca było,zawsze to dodatkowy argument za Lechem, wg mnie ważniejszy w naszej ekstraklapie niż te sportowe.
Jeśli dziś miałby się gdzieś unosić duch sędziego Laguny obstawiałbym boisko Podbeskidzia.
E:Zupełnie to tak nie wyglądało,nieskładna kopanina.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
typ: Legia Warszawa @ kurs 2,15 bwin
typ: Wisła nie strzeli @ kurs: 2,70 bwin
Widzę masówkę na &quot;Biała Gwiazdę&quot; ale czy tak być musi. Wiem że Legia jest poważnie osłabiona. Największa dziura tworzy się w pozycjach ofensywnych. Marek Saganowski, Miroslav Radovic, Patryk Mikita, Jakub Kosecki za kartki nie zagra Ivica Vrdoljak ale mnie to nie przekonuje. Stołeczni są podraznienbi porażką z Cypryjczykami i jedyną rehabilitacją w oczach kibiców musi być zwycięstwa z podopiecznymi nieudacznika Franza Smudy. Ekipa Wisły nie wygląda tak kolorowo jak by się chciało ją widzieć. Na stówę nie zagra Marko Jovanovic z powodu naderwania włóknia mięśniowego pod znakiem zapytania stoi też występ trzynastokrotnego reprezentanta Polski Pawła Brożka który nabawił się urazu w meczu z Ruchem Chorzów. Czy wystąpi dowiemy się dopiero gdy &quot;Franza&quot; poda składy. Ja liczę na zwycięstwo Legii Warszawa i jak miał by nie zagrać Brożek to warto postawić też że gospodarze nie strzelą bramki. W minionym sezonie warszawianie dwukrotnie pokonywali ekipę z grodu Kraka zwyciężając 2:1 zarówno na własnym obiekcie, jak i na stadionie przy Reymonta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 73627

Gość
Oba mecze zakończyły się takim wynikiem, ale trzeba pamiętać w jakich okolicznościach. Legia strzeliła gola zza linii końcowej i całą drugą połowę Wisła cisnęła ją do końca, strzeliła kontaktową bramkę a potem miała jeszcze okazje chociażby Małeckiego. W dodatku na Reymonta pierwszy raz komplet kibiców, przy zerowej liczbie gości. Sprawy amibcji, usposobienia zdecydowanie po stronie Wisły.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Brak Jovanovica to nie jest żadna tragedia, faktycznie gdyby Brożek nie zagrał Wisła jakościowo będzie o wiele gorsza, Smuda wprowadzi Boguskiego na atak co jest wielkim błędem, gość jest bezproduktywny na tej pozycji a nawet loty obniża marnując dobrze zapowiadające się akcje.Podkreślić należy natomiast że Brożek już dwa dni temu trenował, naciągnął mięsień dwugłowy w Chorzowie, różnie się to leczy, może wyjść a potem zejść bo znów zacznie odczuwać bul, a może i nie.
Legia ma o wiele większy kłopot, tu rehabilitować nie mają się raczej komu bo nie będzie tu ich kibiców, Wisła sprzedała wszystkie bilety łącznie z sektorem dla gości 35.500 zapełnią się do ostatniego miejsca.
Wracając do poprzedniego meczu w Krakowie raz że Wisła grała w całym sezonie tragedie pod okiem Kulawika to była zdecydowanie lepszym zespołem w tym meczu, Legia ustawiła sobie spotkanie golem zdobytym po dośrodkowaniu chyba z metr zza linii bramkowej.Obecnie sytuacja ma się tak że Wisła gra lepiej, a Legia dość że konkretnie jest osłabiona to raczej więcej tych rozczarowań żeby liczyć na jakieś ,rehabilitacje, zresztą to nie jest na tyle odjechany zespół nie dzieli przepaścią reszty ligowców żeby sobie od tak do Krakowa przyjadą humory poprawiać.Z takim składem Legia ugra max remis jak to właśnie Boguski zagra na szpicy.
ps:Zresztą piszecie o tych masówkach jakby na Wisłę było 1.60.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wisła będzie groźna bo się po prostu &quot;zepną&quot; na Legie jak robi to połowa ligi.Będą gryźć tą trawę choćby mieli padać tam na psyki.Legia odczuje brak Radovica który ostatnio napędzał Legie i gdyby nie on w ostatnich spotkaniach to było by kilka punktów mniej w tabeli.Zabraknie Kuciaka , Koseckiego ,Saganowskiego , Vrdoljaka i wspomnianego Radovica.To trochę więcej niż brak Brożka który moim zdaniem w meczu jednak zagra.Dodając że prawdopodobnie w meczu zagra drewniany Żyro i Kucharczyk to śmiem twierdzić że już od początku meczu Wisła może grać z przewagą 1-2 zawodników ????
1x po 1,75 można pobierać śmiało.
Zastanawiam się jeszcze nad overem 1,5 gola dla Wisły lub Wisła wygra a w meczu padnie over 2,5
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dziś hit ekstraklapy.Nie mam wątpliwości,że może on być transmitowany i reklamowany przez superdochodową stację TVP jako hit(także rekord na krakowskich trybunach) dzięki trenerom.
Ten gospodarzy w sytuacji gdy już gorszej reputacji nie mógłby chyba mieć z mocno przeciętnego składu ,pozbawionego jaśniewielmożnych zagramanicznych gwiazd poskładał drużynę jeszcze w tym sezonie nie pokonaną.
Ten gości jako jedyny w Polsce mógłby z powodzeniem wystawić 2 drużyny i każda z nich walczyłaby o tytuł mistrza.To,że kursy na zwycięstwa Legii w lidze nie oscylują w granicach tego co można uzyskać stawiając na Barcelonę osiągnął wespół w zespół ze wschodzącą gwiazdą polskiej myśli menadżersko - biznesowej,uosabianej przez jakże gustownie ubierającego się prezesa.Po pozbyciu się Luboji w ataku został weteran Saganowski (ja ciągle sobie o nim myślę,że gdyby nie wypadek motocyklowy mógłby znaczyć conajmniej tyle ile Lewy w Bundeslidze),gruziński czołg (sprowadzony chyba po to,żeby po odejściu Choto i Gola waga wyjazdowego autobusu się zgadzała) oraz młody Mikita (który tak jak i pozostali młodzi - im ważniejszy mecz - tym dalej na ławce siedzi kosztem nowo sprowadzonych wynalazków zagranicznych).
Dziś wobec braku Radovica (jedynej w tej chwili gwiazdy ligi),Koseckiego(pasowałby idealnie do dzisiejszego meczu,gdyby tylko Wisła przyatakowała zbyt mocno zniszczyłby ich kontrami jak w zeszłym sezonie Lecha) oraz dzięki Bogu( i sędziom) Vrdoljaka w śrdoku zapewne zobaczymy Łukasika,Furmana(ostatnio jakby spuścił z tonu - ale nic dziwnego skoro trener wmawia mu,że jest gorszy od Ivicy) i Heljo (umiem dobrze grać,ale gdy nikt mnie nie atakuje) Pinto lub Jodłowca ( a Urban lubi grać na 3 DM na wyjazdach),osobiście wolałbym tą drugą opcję gdyż Rzeźniczak na boku obrony jest mocno przeciętny(tak jak Jodłowiec na środku obrony),natomiast na środku prezentuje się o niebo jeśli nie dwa lepiej (jak dla mnie wcale nie gorzej niż np Glik).
Reasumując boję się aby hit nie zamienił się w kit,gdyż Smuda po pierwsze bardzo mocno zadbał o dyscyplinę i porządek w obronie (3 ostatnie mecze na Reymonta bez straty bramki),Urban też z kolei lubi na wyjazdach upchać wszystkich defensywnych pomocników jakich ma w kadrze do meczowej 11,a ponieważ z przodu nie ma kim straszyć.... remis chyba zadowoli obydwie strony,dodatkowo under (zwłaszcza jeśli nie będzie Brożka).Chociaż nie ukrywam,że chciałbym aby Furman się zmotywował i pokazał ,że zasługuje nie tylko na miejsce w pierwszym składzie,ale może też i na kadre (a przecież już się koło tej kadry kręcił).
Gdybym miał stawiać for fun lub do taśmy za 2 zł grałbym Legię,jeśli chodzi o stawianie poważne nie grałbym wcale,gdyby ktoś mnie jednak zmuszał do podania typu wybrałbym u2,5 ,ale wiem ,że w ekstraklapie zdarzyć sie może wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wisła Kraków v Legia Warszawa
Legia Warszawa kurs: 2,00 buk: Bet365⛔
Legia Warszawa AH:-1 kurs: 3,10 buk: Bet365⛔
Po porażce z Apollonem piłkarze Legii zapowiedzieli, że &quot;w niedzielę nie zawiodą kibiców&quot; i ja w to wierzę. Jak tylko będą chcieli, a uważam, że dzisiaj bardzo będą chcieli pewnie wygrają z przeciętnie prezentującą się Wisłą. W naszej lidze podobnie jak w Bundeslidze, oczywiście z zachowaniem pewnych proporcji jest lider, a potem długo, długo nic. Legia mimo paru potknięć wygrywa praktycznie każdy mecz. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak by w zeszłym sezonie grać każdy mecz Legii na nich właśnie i nic więcej, zarobiło by się trochę kaski. Myślę, że w long termie i w tym sezonie tak będzie. Sportowo, mentalnie stoją na o wiele wyższym poziomie niż cała reszta, czasami brakuje tylko motywacji. Oczywiście europejskich rozgrywek nie liczę tu zupełnie, bo tam są niestety kopciuszkiem.

powyżej 2,25 goli
kurs: 1,900 buk: Bet365⛔
Podtrzymuję swój typ na Legię mimo, że prawie wszyscy gracie na Wisłę. No zobaczymy czy tym razem pójście pod prąd przyniesie skutek. Po prostu uważam, że będą chcieli odkupić swoje winy za przegrany (trochę z własnej winy) mecz w LE. Co do stadionu to owszem kibice pomogą, ale to mimo wszystko grają piłkarze, a nie kibice, a i kibice Legii są zawsze bardzo słyszalni nawet na wyjazdach. Tyle tytułem polemiki. Typ overowy gram trochę jako zabezpieczenie głównego typu. Jeśli to ma być hit, obydwie drużyny ostro zmotywowane. Legia traci sporo goli to myślę, że co najmniej te 2 bramki padną (zwrot połowy stawki).
 
maciejevsky 1

maciejevsky

Użytkownik
&quot;W niedzielę nie zawiodą kibiców&quot; - no a co mają powiedzieć innego? Że bez swoich podstawowych graczy: Rado, Vrdoliak, Koseckiego, Saganowskiego, Kuciaka wywiozą z Krakowa 3 punkty? Zawiedli już nie raz na europejskich rozgrywkach, więc takie teksty są lekko dziwne.
Oglądałem ostatnie mecze Legii i bez Rado to ja nie wiem jak ich gra będzie wyglądała, jest to jedyny zawodnik, który w każdym (chyba) meczu grał jak na mistrza Polski przystało. Reszta to jakaś pomyłka jest, Żyro, Dwali są w takiej formie, że idzie się pochlastać. Saganowski to jest typ napastnika idealnego do Legii, umie się zastawić, odegrać, czasem strzelić. Jednak Gruzin w ogóle do mnie nie przemawia już od czasu, gdy go sprowadzili do Legii, wolny, mułowaty. Pinto to w ogóle jakaś pomyłka jest. Ostatnio czytałem, że czuł się super, bo go na Cyprze zauważyli. Nie wiem czym tu się chwalić, bo grał bardzo przeciętne zawody. O ile Kuciak ratował na początku sezonu babole obrońców i tylko dzięki niemu Legia nie straciła więcej punktów, to Skaba już taki pewny nie jest w bramce. Na szczęście nie jestem kibicem ani jednych ani drugich i analiza, jak i pieniądze lecą w stronę Wisły. Po stronie Legii nie widzę jakości w tym meczu. Ogólnie kadrowo są najlepsi, ale dzisiaj zagrają tymi, którzy mogą, a to już tak kolorowo nie wygląda.

Typ Wisła 1X pobieram z radością, a jak się okaże to zobaczymy po ponad 90 minutach gry :grin:
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Legia wystawiła kadrę na Wisłe , znalazło się w niej ledwo 17 piłkarzy.Odjąć dwóch bramkarzy i dwa drewna (Żyro , Kucharczyk) to zostaje 13 chłopa do gry...
Bramkarze: Wojciech Skaba, Oliwer Wienczatek
Obrońcy: Łukasz Broź, Tomasz Brzyski, Mateusz Cichocki, Tomasz Jodłowiec, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: Raphael Augusto, Dominik Furman, Michał Kucharczyk, Daniel Łukasik, Henrik Ojamaa, Helio Pinto, Michał Żyro
Napastnik: Wladimer Dwaliszwili
Skład może wygladac tak : Skaba - Broź , Rzeźniczak , Dossa , Wawrzyniak - Ojamaa , Jodłowiec , Furman , Pinto , Żyro - Dwaliszwili
Ja bym wystawił zamiast Żyro Brzyskiego w pomocy....
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Both Teams To Score? - No @ 2,00 PaddyPower ✅
Dzisiejszy hit naszej Ekstraklasy zostanie rozegrany przy pełnym stadionie na Reymonta. Może to być najciekawsze spotkanie tej kolejki, ale nie wydaje mi się aby było tak ze względu na ilość bramek. Legia w ostatnich tygodniach na huśtawce wyników. W lidze nie mają większych problemów z gromadzeniem punktów. Jeśli chodzi o europejskie puchary wygląda to zgoła inaczej. Skupię się przede wszystkim na lidze. W niej zespół z Warszawy notuje serię 5 zwycięstw z rzędu. Gra wyglądała dobrze, chociaż na pewno można znaleźć kilka negatywów. Według mnie dzisiaj brak Radovicia to kluczowe osłabienie dla Legii. Drużyna dużo traci w ataku bez tego zawodnika, a w środku pola w tej sytuacji może brakować kreatywności. Jeżeli nagle nie obudzi się Pinto to gra Legii musi skupić się na skrzydłach. Czy zagra Żyro, Ojamaa czy Kucharczyk to wydaje mi się, że Wisła może znaleźć receptę na powstrzymanie dzisiaj Legii. Gospodarze w końcu na swoim stadionie nie stracili bramki w ostatnich 3 meczach. Grają bardzo dobrze w defensywie i starają się wysoko odbierać piłki pressingiem. Wydaje mi się, że będzie to raczej mecz toczony w środku pola, bez wielu sytuacji bramkowych. Jeśli potwierdzi się brak Brożka można grać również undera, ale ja się na to nie zdecyduje. Wisła na swoim stadionie jest drużyną ciężką do ogrania, a do tego Legia jest osłabiona i myślę, że remis w pełni ich zadowoli. W historii meczów między tymi drużynami także rzadko notowano BTS-y. Po taki kursie jaki oferują bukmacherzy ja spróbuję.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik

Wisła Kraków - Legia Warszawa ✅
Typ: 1 Remis-zwrot
Kurs: 2.5
Buk: WilliamHill

Nie będę się rozpisywał bo już raczej wszystko co miało być napisane już jest w tym temacie i nie będę tego powielał, ale jestem pewien, że dzisiaj piłkarze białej gwiazdy zagrają na 100% bo w końcu przy pełnych trybunach i z szansą na wskoczenie do ścisłej czołówki o czym wiedzą. Ostatnio Korona potrafiła się przełamać po fatalnej serii, to czemu Legia nie może przełamać swojej serii zwycięstw akurat dzisiaj ? Zwłaszcza, że Legia nie ma w swoich szeregach kilku podstawowych graczy, którzy wnosili naprawdę dużą jakość. Już sam brak Radovicia przekonuje mnie do tego typu obojętnie z kim by grali. Po ostatniej porażce w lidze europejskiej siadły im na pewno morale i według mnie piłkarze Legii wiedzą, że dzisiaj może przytrafić się im to samo, a gadanie o tym, że chcą teraz pokazać kibicom, że wygrają mogą sobie wsadzić. Bo co innego mają mówić ? W ostatnim sezonie Legia wywiozła z Reymonta komplet punktów po fatalnych błędach sędziego i dzisiaj pojawia się możliwość rewanżu. Pomimo większego kursu w moim pierwszym typie uważam, że jest bardziej pewny niż drugi co nie oznacza, że nie wierzę w ten drugi typ, a mianowicie ...

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk ✅
Typ: Obie drużyny strzelą ? TAK
Kurs: 1.73
Buk: WilliamHill

Ostatnie zwycięstwo Lechii było 5 meczy temu, natomiast Widzewa 7 meczy temu.
Natomiast patrząc na tabelę obecnej formy to dzisiejszy mecz jest dla tak zwanym &quot;meczem na dnie&quot; 14 miejsce zespołu z Gdańska (0-4-1) 5strzelonych 8 straconych, Widzewa ostatnie 16 (0-2-3) 2 strzelonych 7 straconych. Ostatni mecz Widzewa w Poznaniu był pomimo porażki udany, stwarzali sytuację, a w końcowej fazie meczu mieli doskonałą szansę na remis. Dobrze spisywał się w bramce Mielcarz. Dzisiaj czas na przełamanie Visniakovsa, który dobrze wszedł w sezon, ale w ostatnich meczach się zaciął. Po ostatnich porażkach Widzew powinien wyjść zdeterminowany żeby zdobyć pełną pulę i wątpię, że będzie inaczej. W podobnej sytuacji jest drużyna z Gdańska, która po ostatnich kiepskich spotkaniach musi w w końcu zacząć wygrywać, a do tego potrzebne są im gole. Dodatkowym smaczkiem będzie kilka powrotów, mianowicie Bieniuk, Grzelczak, Madera to byli piłkarze Widzewa, którzy dodawali sporej jakości temu zespołowi. Obecnie grają w Gdańsku i będą chcieli pokazać swojemu byłemu pracodawcy jego miejsce w szeregu naszej szarej ligi. Również trener Probierz był mocno związany z Widzewem z którego został zwolniony jako trener, a wcześniej był jego piłkarzem. Mecz na typowe 1:1, chyba, że któryś z zespołów czymś zaskoczy. Obie drużyny zdeterminowane i mogą się otworzyć bardziej na ofensywną grę. Jednym z największych czynników jakie wpłyneły na mój typ jest dosyć błahy, ale raczej oczywisty. Moim zdaniem oba zespoły mają te same myślenie przed dzisiejszym meczem, a więc JEŻELI NIE Z WIDZEWEM/LECHIĄ TO Z KIM ?

Jeżeli chodzi o moje dzisiejsze granie to gram AKO z tymi typami z kursem 4.32 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Do góry Bottom