>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11 PLN Betsson

Status
Zamknięty.
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Wchodzimy na strone http://www.arenakibica.pl/info.html
Po środku mamy banner z meczem wybieramy zespol na ktory chcemy zaglosowac klikamy na napis Vote otwiera nam sie nowe okienko tam wpisujemy swoj adres e-mail nastepnnego dnia dostaniemy informacje na poczte ze wygralismy . Promocja sprawdzona przeze mnie . Wygrany e-mail wyglada tak :

&quot; Witaj,
Gratulujemy wygranej w konkursie Arena Kibica organizowanym we współpracy z serwisem Betsson.com
Wygrałeś voucher na 11 PLN do wykorzystania na obstawianie w Zakładach Sportowych.
Kod Vouchera: 3X2DJK94JYKQR35
Oto co musisz zrobić jeśli:
NIE MASZ JESZCZE KONTA NA BETSSON.COM?
1. Zarejestruj się na Betsson.com podając aktualne dane osobowe
2. Wpisz powyższy kod w polu &quot;Kod Vouchera&quot; w formularzu rejestracyjnym
MASZ JUŻ KONTO NA BETSSON.COM?
1. Zaloguj się i przejdź do sekcji &quot;Moje konto&quot;
2. Wybierz zakładkę &quot;Voucher&quot; z menu po lewej stronie
3. Podaj kod, który znajduje się powyżej
WAŻNE: Przed aktywacją voucher’a upewnij się, że nie masz aktywnych żadnych innych bonusów na Zakładach!
W Zakładach Betsson będą czekały na Ciebie darmowe środki.
Powodzenia!
Pamiętaj – Kibic ma zawsze racje!
Warunki Promocji:
* Uczestnictwo w promocji jest darmowe.
* Z promocji można skorzystać tylko raz na 1 Użytkownika / 1 domostwo / 1 adres IP / 1 członka rodziny.
* Promocja jest ważna od 01.10.2010, godziny 11:11 do 31.12.2010, godziny 22:22 lub do wyczerpania zapasów i przeznaczona jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia.
* Aby móc wypłacić promocyjne środki należy uprzednio obrócić sześciokrotność otrzymanej kwoty przy łącznym kursie kuponu równym lub wyższym niż 1,5.
* Betsson Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do wstrzymania nagrody, jej odebrania wraz z zyskami z niej, a nawet zamknięcia konta Użytkownikom, którzy łamią zasady promocji i zasady obowiązujące na www.betsson.com. &quot;
Jak zrealizować bon napisane jest w e-mailu Powodzenia ????
 
Z 0

zaik23

Użytkownik
na pewno dostaniemy kod tylko dlatego ze klikniemy w baner i podamy maila? bo mi sie wydaje ze trzeba miec jeszcze szczęscie w losowaniu ;P
poczekam sobie do jutra....mam nadzieje ze przysla go szybciej ;)
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Niby coś tam piszą o losowaniu tych 11 zl , ale wielu moich znajomych z tego korzystalo i kazdy te 11 zl dostal . Tak więc przypuszczam , że każdy z Was też dostanie ????
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Codziennie kolejnych 10 nagród o wartości 11 złotych każda będzie rozlosowywane wśród wszystkich kibiców, którzy przy głosowaniu podali swój email.
 
D 0

dawid-6804

Użytkownik
Poważnie nikt z was nie dostał e-maila z voucherem ? Hmm troche dziwne , bo dwoch moich znajomych wczoraj wpisalo i dzisiaj dostali na poczte e-mail z voucherem
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
ja dostałem, ale nie dziwię się że niektórzy nie, ponieważ kod wygrywa ileś tam osób na dzień nie każdy, wiec jeśli komuś szczęście nie dopisze nie wygra, a teraz jak to jest podane na każdym forum to wiadomo z dnia na dzień coraz więcej osób i mniejsza szansa.;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom