>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Grand Prix Belgii (26-28.08.2011)

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
12. Grand Prix Belgii - 28 sierpnia 2011
Niedziela 28 sierpnica 2011
Wyścig 14:00


Info o torze:
Nazwa toru: Spa Francorchamps
Lokalizacja: Spa, Belgia
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 7.004km
Liczba okrążeń: 44
Całkowity dystans wyścigu: 308.176km
Rekord toru: 1:45.108
Rekordzista toru: Kimi Raikkonen (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2009: Kimi Raikkonen (Ferrari)
Zwycięzca PP w sezonie 2009:Giancarlo Fisichella (Force India)​

Okrążenie toru
http://www.youtube.com/watch?v=4p2ACbYKmfE

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
devva 2

devva

Użytkownik
Z tego co pokazują radary wnioskuje że kwalifikacje będą na mokrym torze, 3 sesja treningowa również. Może być ze tor w trakcie kwalifikacji zacznie przesychać, ale prawdopodobieństwo deszczu jest spore.
Osobiście jakoś nie widzi mi się Alonso jak i całe ferrari w mokrych warunkach, zazwyczaj w deszczu osiągają gorsze rezultaty niż na suchym torze, dochodzi do tego też temperatura, również ten tor bardziej pasuje Mclarenom. Proponuje takie typy:
Alonso-Hamilton 1.50 Bwin✅
Massa-Button 1.45 Bwin⛔
Generalnie ciężko tu typować, była przerwa, a wczorajsze treningi nic nie pokazały.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Polecam granie tego SC jutro. Na Sportingbet kurs wynosi 1,725, prognozy wskazują na deszcz. Dzisiejsze kwalifikacje pokazały, że przy ulewie może jutro dojść do jakiejś kraksy. Schumacher, Sutil, no i ten dziwny kontakt Hamiltona i bodaj Pereza na prostej przed Eau Rouge. Jest szerokie spektrum możliwości, typ chyba niespecjalnie ryzykowny jak na standardy F1:razz:
Ja zagram, będzie przy okazji ciekawiej ????
@Snajper: no faktycznie Maldonado, nie pamiętałem po prostu:razz:

✅ Deszczu nie było, ale dało radę;)
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Polecam granie tego SC jutro. Na Sportingbet kurs wynosi 1,725, prognozy wskazują na deszcz. Dzisiejsze kwalifikacje pokazały, że przy ulewie może jutro dojść do jakiejś kraksy. Schumacher, Sutil, no i ten dziwny kontakt Hamiltona i bodaj Pereza na prostej przed Eau Rouge. Jest szerokie spektrum możliwości, typ chyba niespecjalnie ryzykowny jak na standardy F1:razz:
Ja zagram, będzie przy okazji ciekawiej ????
Raczej chodziło Ci o kontakt z Maldonado ????
 
B 4

bruce666

Użytkownik
Nikt nic nie typuje ???? ehhh ten dzial spada na psy :p:p
Oto moje typy na ten wyscig . Buk naziemny Totomix ????
Obaj kierowcy Ferrari zdobeda pkt - TAK 1,28
Obaj kierowcy LRGP zdobeda pkt -TAK 3,4
Obaj kierowcy Mercedesa zdobeda pkt - NIE 1,45
Obaj kierowcy MClaren zdobeda pkt - TAK 1,25
SAFETY CAR na torze - NIE 1,95
Ilu kierowcow sklasyfkiowanych - +19,5 -1,83
Webber najszybsze okrazenie - 4,25
AKO 119,63
Drugi kupon
Co wyscig stawiam ze kazdy kierowca bedzie sklasyfikowany ???? w tym sezonie zdarzylo sie to juz 2 razy , wiem ze SPA jest torem ciekawym i kilka dzwonow napewno bedzie :p ale 10 zl to nie majatek a AKO to 95 zl :p jak latwo policzyc jestem na tym duzo do przodu ????

Trzeci kupon
VETTEL - wygra - 2,2
HAMILTON - miejsca 1-3 - 1,3
WEBBER - miejsca 1-3 - 1,6
SENNA - miejsca 1- 10 - 1,75
ALGUERSUARI - miejsca 1-10 - 1,75
ALONSO - miejsca 1-6 - 1,15
MASSA - miejsca 1-6 - 1,30
AKO 20,95

Czwarty kupon
H2H
GLOCK -D AMBROSIO - GLOCK - 1,35
LIUZZI- RICCIARDO - LIUZZI - 1,6
TRULLI - KOVALAINEN - KOVALAINEN - 1,65
BUEMI - ALGUERSUARI - ALGUERSUARI -1,45
SUTIL - DI RESTA - SUTIL -1,45
BARRICHELLO - MALDONADO - BARRICHELLO - 1,3
KOBAYASHI - PEREZ - PEREZ -1,7
PETROV - SENNA - SENNA -1,8
VETTEL - HAMILTON - VETTEL 1,7
WEBBER - BUTTON - WEBBER 1,45
ALONSO - ROSBERG- ALONSO 1,30
MASSA - SCHUMACHER -MASSA 1,15
AKO 109,85

Nie chce mi sie opisywac kazdego typu po koleji bo zajelo by mi to pol dnia :p jak ktos ma jakies watpliwosci to z checia wszystko wytlumacze :p Powodzenia ! ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Obaj kierowcy LRGP zdobeda pkt -TAK 3,4
Ten typ naprawdę jest dla mnie dziwny, po pierwsze Senna to jest słaby kierowca i to że udały mu się kwalifikację to nie znaczy że dojedzie na punktowanej pozycji (moim zdaniem w ogóle nie dojedzie), a Petrov do najlepszych też nie należy, a przy złych warunkach obaj ci kierowcy moim zdaniem nie dojadą na punktowanej pozycji.
 
B 4

bruce666

Użytkownik
Senna 7 , Petrow 10 w kwalifikacjach. Placa za to 3,40 wiec mozna sie skusic :p a co do SENNY uwazasz ze jest slabym kierowca bo wczesniej jezdzil w HRT wiec dobrych wynikow nie mogl osiagnac :p
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Senna 7 , Petrow 10 w kwalifikacjach. Placa za to 3,40 wiec mozna sie skusic :p a co do SENNY uwazasz ze jest slabym kierowca bo wczesniej jezdzil w HRT wiec dobrych wynikow nie mogl osiagnac :p
Kubica nie jeździł w topowych zespołach, a moim zdaniem jest najlepszym kierowcą w stawce obok Alonso. Senna jest po prostu bardzo słaby i nie patrzę na jego wyniki tylko oceniam po tym jak jeździł, a nie co osiągnął w HRT.
 
B 4

bruce666

Użytkownik
hymmm ale jak mozesz stwierdzic ze SENNA jest bardzo slaby ? jak go w tym sezonie w wyscigu nie widziales ? od tamtego sezonu moglo sie duzo zmienic ???? gosc mnie zaskoczyl w Q ze byl lepszy od Petrowa ???? po wyscigu bedziemy madrzejsi ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
hymmm ale jak mozesz stwierdzic ze SENNA jest bardzo slaby ? jak go w tym sezonie w wyscigu nie widziales ? od tamtego sezonu moglo sie duzo zmienic ???? gosc mnie zaskoczyl w Q ze byl lepszy od Petrowa ???? po wyscigu bedziemy madrzejsi ????
Co się mogło zmienić? Nauczył się na symulatorze jak się jeździ? Przerwa od F1 mogła mu jedynie zaszkodzić, a to że był wyżej od Petrova nic nie znaczy, Trulli kiedyś często w kwalifikacjach potrafił wykręcić świetny czas, ale później nic z tego nie wynikało w wyścigu.
 
B 4

bruce666

Użytkownik
Ano moglo sie zmienic . Jest w lepszy teamie a jak wiadomo 80% sukcesu w F1 to samochod. w HRT jezdzil slabo bo mial slaba fure . w GP2 wygral paree wyscigow wiec tez z ch**a wziety nie jest :p zobaczymy :p tak jak mowie po wyscigu bedziemy madrzejsi ????
 
devva 2

devva

Użytkownik
Każdy ma swoje zdanie, ja tam kibicuje Sennie by zdobył pierwsze punkty.
Co do pogody, teraz świeci słońce, co można było zobaczyć w trakcie wyścigu Porsche, drugie zwycięstwo kuby :grin:.
Start będzie na suchym torze, lecz ciężko mi ocenić co będzie pod koniec, radar wskazuje że zbliża się spora strefa opadów. http://www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/radar/belgia.html
Tego czy &quot;zahaczy&quot; tor jestem pewien, tylko czy będzie to w trakcie wyścigu. Nie patrze się tu na jakieś prognozy tylko na sam radar, wychodzi że będzie padać pod koniec, około 15-17.
Zapowiada się wiec bardzo ciekawy wyścig.
E: No i chmury poszły na północ, nic może coś się zmieni w trakcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom