>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Grand Prix Belgii [27 - 29 sierpnia 2021]

Status
Zamknięty.
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Ciekawe co zrobią buki bo mam Russela , że bedzie na podium
Teoretycznie oficjalnie (czytaj: na papierze) przy rozwiązaniu "bez ścigania" będzie na nim. No cóż albo część z Nas straci albo nikt nic nie zyska. Ja trzymam kciuki na pozytywne zaskoczenie u buków, gdyż nadzieja umiera ostatnia.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Niby wszyscy powinni zrobić zwroty na całą ofertę z tego wyścigu, ale każdy buk ma swój regulamin, często pisany pod swoje korzyści,u naziemnych(np. Fortuna) bym nie liczył na pozytywne rozstrzygnięcie
Post automatycznie złączony:

Zaczynają zaraz, ale pewnie tylko kilka okrążeń za safety carem i tu też ciekawe jak zalicza ten wyjazd safety cara
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
No i mamy koniec tej komefii, teraz czekamy aż każdy się pochwali jak bukmacher go ograbił, bo rozliczył to jak mu pasowało
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Punktacja wyścigu:
1. Verstappen 12,5
2. Russell 9
3. Hamilton 7,5
4. Ricciardo 6
5. Vettel 5
6. Gasly 4
7. Ocon 3
8. Leclerc 2
9. Latifi 1
10. Sainz 0,5

1630256649793.png
 
Ostatnia edycja:
marti55 6,6K

marti55

BOSS
kuriozum będzie jak buki nie zrobią zwrotów!
Przecież ten wyścig sie nie odbył. To tak jakby w piłce nożnej przyznano walkower 3-0.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
STS - przynajmniej 15-stu sklasyfikowanych kierowców NIE - rozliczone na minus

Betfan zakładu, że będzie czerwona flaga podczas wyścigu jeszcze nie rozliczył
Z sts nie ma co walczyć, miałem podobną sytuację z żużlem, że w spotkaniu odbyły się tylko 4 biegi, organizator uznał mecz za nie odbyty, ale sts ma swój regulamin i rozliczył te 4 biegi tak jak się odbyły gdyż jest zapis telewizyjny że te biegi się odbyły
 
adik1992 407,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Podobnie 1xbet. Liczą tak samo jak przepisy F1. Czyli zawodnik który przejedzie 90% okrążeń tych co zwycięzca jest klasyfikowany. A że wszyscy przejechali tyle samo to wszyscy są sklasyfikowani. Cyrk i parodia. A sytuacja z Perezem pokazuje że władze F1 nie znają własnych zasad. Ideą sportu jest rywalizacja. To dziś to doskonałe pokazali. Niech tak rozgrywają każdy wyścig. Przejechać 3 okrążenia za SC i na ceremonię.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Nasze typy były stawiane sugerując się aktualną pogodą i chcieliśmy wykorzystać tą wiedzę żeby coś wygrać,gdyby wyścig odbył się w miarę normalnie, tylko że na mokrej nawierzchni to pewnie 90% z nas by była zarobiona, a tak wyszło jak wyszło i to bukmacher wykorzystuje luki w regulaminie i rozliczy nam zakłady tak jak mu pasuje, przecież tam pracują analitycy i widzą ile kasy mogą zyskać robiąc zwroty, a ile jeśli zaliczą oficjalne wyniki organizatora
 
psychol32 430,6K

psychol32

Użytkownik
Zagraniczne buki często w takich sytuacjach są po stronie graczy, a przynajmniej robią zwroty. Trzeba tylko sprawę załatwić poprzez rozmowę na czacie bądź e-mail z wyjaśnieniem sytuacji. Gorzej z polskimi gównami dla których liczy się tylko zysk.
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Liczylem na zwrot lub na dnf verstapenq a tego pajaca poskladali vo tak sie wyscig przedluzal jprdl..
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Dla mnie rozliczenie STS to czyste złodziejstwo. Zakłady kto lepszy w takiej sytuacji miały szanse 100 do 0 lub 0 do 100 czyli wbrew zasadom logiki i zasad gry.
Stawiając kogoś startującego dalej niż rywal szanse wynosiły 0%.
Tylko, że oni zasłaniają się tym że są oficjalne wyniki i już nie patrzą dalej i koniec. Dla mnie totalna głupota. Trzeba brać pod uwagę specyfikę sportu danego. Oni pojechali gęsiego te 2 okrążenia tylko dla tej połowy punktów ale firmy bukmacherskie powinny logicznie na to spojrzeć a nie że wynik to wynik.
Postawienie kto lepszy oznaczało w wielu przypadkach 100% porażkę.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dla mnie rozliczenie STS to czyste złodziejstwo. Zakłady kto lepszy w takiej sytuacji miały szanse 100 do 0 lub 0 do 100 czyli wbrew zasadom logiki i zasad gry.
Stawiając kogoś startującego dalej niż rywal szanse wynosiły 0%.
Tylko, że oni zasłaniają się tym że są oficjalne wyniki i już nie patrzą dalej i koniec. Dla mnie totalna głupota. Trzeba brać pod uwagę specyfikę sportu danego. Oni pojechali gęsiego te 2 okrążenia tylko dla tej połowy punktów ale firmy bukmacherskie powinny logicznie na to spojrzeć a nie że wynik to wynik.
Postawienie kto lepszy oznaczało w wielu przypadkach 100% porażkę.
Przekalkulowali zyski i straty i zobaczyli że lepiej wyjdą na uznaniu oficjalnych wyników niż zrobienie zwrotu, gdyby większość postawiła na faworytów to pewnie by zrobili zwroty i by się zasłaniali tym że wyścig się nie odbył, zawsze w takich mega kuriozalnych sprawach wygrany jest bukmacher, bo to są jego zasady
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom