>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka 1. Bundesligi (12-14.11.2010r.)

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP



W tej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków z czego pierwszy z nich już w piątek, gdzie lider BVB podejmuje HSV. W sobotę Wolfsburg - Schalke wygląda równie ciekawie jak Werder - Eintracht. Na zakończenie kolejki derby Bayernu.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Wyniki 11 rundy:
Schalke 04 vs. St. Pauli 3:0
Hamburg vs. Hoffenheim 2:1
E. Frankfurt vs. Wolfsburg 3:1
B. M&#39;gladbach vs. Bayern 3:3
Freiburg vs. Mainz 05 1:0
Nuremberg vs. Koln 3:1
Hannover vs. Dortmund 0:4
Leverkusen vs. Kaiserslautern 3:1
Stuttgart vs. Brema 6:0
Takie pierwsze przemyślenia na szybko...
Borussia Dortmund v Hamburg
Gospodarze na fali idą jak burze w tym sezonie. Ostatnio zdołali wykorzystać potyczkę Bayernu i powiększyć przewagę. W ostatnim czasie rozgrywali dosyć wiele spotkań i mogli odczuwać zmęczenie ale mimo to sobie potrafili radzić. Zespół od ponad 11 spotkań jest w formie, która najwyraźniej szybko się nie skończy. W piątkowy wieczór przyjdzie zmierzyć z Hamburgiem , który jak do tej pory gra w kratkę raz wygrywając raz przegrywając w dodatku jeden z czołowych snajperów Van Nistelrooy jest kontuzjowany. Piłkarze z Hamburga już zdołali przerwać passe jednej ekipy Mainz w meczu wyjazdowym ale potyczka z Borussią będzie zdecydowanie cięższa choć szanse na bycie ekipą przerywająca passę w tym spotkaniu z pewnością są...

Cologne v Gladbach
Kolejny wyrównany pojedynek w tej kolejce bo ja inaczej nazwać potyczkę drużyn zajmujących lokate w dole tabeli. Gospodarze po zmianie trenera można powiedzieć radzą sobie trochę lepiej potrafili w końcu wygrać najpierw w pucharze z 1860 Monachium i z Hamburgiem SV w lidze po znakomitym meczu &quot;wierzowca&quot; Novakovica, który popisał się Hat-trickiem a warto podkreślić , że poprzedni szkoleniowiec nie ufał zbyt często Słoweńcowi. Z pewnością nie będzie to łatwy pojedynek dla podopiecznych Fronzka. O jego graczach można powiedzieć wiele złego fatalna skuteczność ofensywy i dramatyczna postawa defensywy choć po wyniku 3:3 z Bayernem Monachium można odnaleźć jakieś pozytywy ale mimo to w tamtym meczu dopisało sporo szczęścia a sam trener drżał na widok postawy swoich obrońców. Dobrym rozwiązaniem tutaj wydaję się Over.
Kaiserslautern v VfB Stuttgart Następne spotkanie z dolin choć nazwa tej drugiej ekipy na to wskazywać nie powinna...Efekt &quot;nowej miotły&quot; jak na razie w Stuttgarcie spisał się na &quot;5&quot;Goście tego spotkania potrafili ostatnio rozbić Bremeńczyków aż 6:0 widać wracają na odpowiednie tory w dodatku w Lidze Europy zdobywają wszystkie punkty jakie są tylko możliwe do zdobycia. Teraz przyjdzie zmierzyć się z rywalem z niższej półki choć na obecną chwilę pozycje w tabeli wskazują na podobne poziomy obu ekip. Dla Kaiserslautern cel jest jeden pozostanie w Bundeslidze potyczka z VFB z pewnością łatwa nie będzie tym bardziej, że i gospodarze tego spotkania nie są w jakiejś wybitnej formie w ostatnim spotkaniu prowadząc 0:1 z Leverkusen zdołali przegrać tamto spotkanie 3:1 co najwyraźniej wskazuję na to , że podopieczni Marco Kurza nie są najlepszym materiałem do grania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech co udowodnili już nie raz w tym sezonie...
St Pauli v Bayer Leverkusen Kursy wystawione wyglądają inaczej a niżeli moje przewidywania. Leverkusen ostatnio jakoś nie razi formą tym bardziej , że największe ASY są kontuzjowane choć ostatnio poradzili sobie z beniaminkiem Kaiserslautern 3:1 i to po grze w 10 to jestem zdania , że zdobycie punktów w pojedynku z Piratami nie będzie łatwym zadaniem. Pauli ma atut swojego boiska i każdemu jest w stanie urwać punkty u siebie więc granie na Leverkusen raczej odpada...
Werder Bremen v Eintracht Frankfurt
Tutaj można wiele złego napisać o gospodarzach zaś dobrego o gościach. U Bremeńczyków nie najlepsza atmosfera od dłuższego czasu ale co się dziwić jak same przegrane na wszystkich frontach i w dodatku ostatnia upokarzająca porażka 6:0 z VFB. Drużyna z dobrą ofensywą choć w obronie dramat podobnie jak w Gladbach. Goście w przeciwieństwie do gospodarzy są w doskonałych nastrojach i nawet wywiezienie 3pkt z Bremy nie zdziwi mnie przy obecnej formie Werderu. Goście są zabójczo skuteczni mają w końcu lidera strzelców w swoim składzie Gekasa , który wykorzystuję wszystko co się da. Frankfurt gra lepiej na wyjazdach strzelając przy tym dużo goli, Werder u siebie z pewnością tez nastrzela i straci przy tej obronie i bardzo dobrej skuteczności gości więc wyłania się jeden typ tutaj ;).
Wolfsburg v Schalke Obie ekipy rozczarowują cele przed sezonem na pewno były inne choć dopiero za nami 11 rund to odrabianie strat łatwe nie będzie. Można myśleć , że Wolfsburg gra ostatnio w kratkę ale tylko po wynikach... Schalke nie weszło w ten sezon dobrze, Magath nie potrafi ułożyć tej drużyny ostatnio wygrana z Pauli 3:0 nie wróży nic dobrego po tym co pokazali ... To spotkanie mam na oku i poczekam na Info o składach i więcej napisze jak będzie odpowiednia pora...
Mainz v Hannover 96
Rewelacja rozgrywek Mainz spuszcza z tonu od paru spotkań defensywa dosyć często popełnia błędy i kończy się nie najlepiej ... Po dwóch przegranych czas na potyczkę z dobrze spisującym się wcześniej Hannoverem wcześniej bo najwyraźniej teraz gracze Slomki staneli i brakuję jakiegokolwiek pomysłu na grę . Mainz u siebie wpadki zaliczyć nie powinno i punkty zdobyć...
TSG Hoffenheim v SC Freiburg
Kurs na Wieśniaków marnizna... Gra Freiburga może się podobać łatwo Hoffenheim mieć nie będzie ta ekipa pokazuję zupełnie inne oblicze a niżeli sezon temu. Hoffa mimo , że u siebie to w ostatnim meczu przed własną publicznością potrafiła wykazać się brakiem pomysłu na grę mimo końcowego wyniku 4:0 z Hannoverem...
Bayern Monachium v Nurnberg
Kolejne spotkanie typu kurs marnizna na &quot;faworyta&quot;. Granie po nazwach na pewno ten kurs odzwierciedla zaś po obecnej formie obu ekip zdecydowanie NIE. Bayern gra u siebie ale braki w składzie paru graczy na pewno widać ostatnio postanowiłem im zaufać gdzie grali przeciwko słabiutkiej Borussi i zlekceważyli rywali co zaowocowało wynikiem 3:3 Oczywiste jest , że jeśli chcą walczyć o czołówkę muszą tu wygrać na nich ciąży presja a to może skończyć się różnie tym bardziej, że rywal nie gra źle...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka to nie jest to tak ciekawa kolejka jak poprzednia pod względem bukmacherskim.

Przede wszystkim nie widzą mi się takie zwykłe, proste, pewny zwycięstwa BVB i Mainz.Ja osobiście bym nie grał tych spotkań.
Mimo, że BVB przewodzi w tabeli i można spodziewać się ich dobrej gry to trudno powiedzieć co będzie grał Hamburg.Widać, że sezon jest w kratkę tak jak wspomniał Tomson i uważam, że to jest czynnikiem dla którego nie warto grać tego spotkania bo kto wie czy Petric nie strzeli i wygrają 1:0 na liderze ?

Co znów bym upatrywał to dobrą postawę Frankfurtu w Bremie, może już nie zwycięstwo, ale remis jest w zasięgu, a już wg. nalepszą opcją będzie zagranie za małą stawkę overa1.5 gości.Ostatnio analizowałem ich spotkanie i skusiłem się na ten typ i wszedł gładko.
Wiadomo, że teraz trudniejsze zadanie, ale każdy wie jaka jest obrona Werderu i grzech nie spróbować zagrać po świetnym kursie w Betsafe.A co za tym idzie to jak myślisz o bramkach dla Frankfurtu to myślisz również Gekas i tak jak pisałem wcześniej - jak jest w gazie to korzystać z tego i grać na niego, że strzeli.Jego ostatniej statystyki to siedem meczy i...dziesięć bramek co jest imponujące.
Oczywiście typy nie są aż tak pewne i prawdopodobne jak w meczu z Wolfsburgiem, ale grzech nie zagrać.



Eintracht over1.5 @ 2.6 / Betsafe
Gekas to score

Naturalnie jest to moje pierwsze spojrzenie, pod koniec tygodnia napiszę jakąś konkretniejszą analizę.

Ciekawie zapowiada się też w Wolfsburgu, mecz drużyn, którym kompletnie nie idzie.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Mainz v Hannover 96
Z calą pewnością jedno z najciekawszych spotkań 12. kolejki Bundesligi. Obie drużyny są ostatnio w dołku, obie przegrały dwa ostatnie mecze. Dotkliwsze porażki poniósł Hannover, ulegając Hoffenhaim i Borussi 4:0.
Mainz również nie zachwycało, nie tworząc zbyt wielu sytuacji bramkowych.
Faworytem wydaje się byc jednak właśnie Mainz, bo Hannover mimo wysokiego jeszcze do niedawna miejsca w lidze to nadal ligowy średniak, którego głownym założeniem na sezon jest utrzymanie się.
Mainz natomiast potrafi grać ładną dla oka piłkę i ma spore szanse na czołówkę w lidze. Trzeba tylko wyjść z dołka, sobotni mecz będzie idealną do tego okazją.
Werder Bremen v Eintracht Frankfurt
Mecz, w którym nie ma się co bawić w 1x2, warto natomiast zagrać na over 3,5. Kursy zachęcające (w okolicy 2,10) a typ bardzo prawdopodobny. Strzelą coś na pewno, a i zachowanie czystego konta nie wchodzi tu raczej w grę, w czterech ostatnich meczach Werder tracił co najmniej 2 bramki, a w ostatniej kolejce obrona była dziurawa niczym ser szwajcarski.
Cologne v Gladbach
Mecz będzie na pewno bardzo zacięty, obie drużyny są w strefie spadkowej i obie potrzebują punktów. Wynik paść może każdy, padnie też na pewno sporo bramek.
Borussia sporo traci ale i sporo traci, bardzo prawdopodobne jest więc, że obie drużyny strzelą. Można również spokojnie zagrać over 1,5 na Kolonię, Broussia traci średnio 3 bramki na mecz, dlaczego teraz miałoby być inaczej?
over 2,5 @1,6 /Bwin
over 3,5 @2,6 /Bwin
Kolonia over 1,5 @1,9 /Bwin
obie strzelą? tak @kursu nie znalazłem, ale podejrzewam że w okolicy 1,6
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Oczywiście typy nie są aż tak pewne i prawdopodobne jak w meczu z Wolfsburgiem, ale grzech nie zagrać.
A mi się wydaję, że przeciwko Werderowi będą mieli łatwiejsze zadanie żeby coś ustrzelić a niżeli w ostatnim meczu przeciwko Wilkom.Przede wszystkim u Bremeńczyków defensywa leży a w Wolfsburgu wygląda w obronie dużo lepiej... W dodatku to wyjazd gdzie gra im się lepiej więc najlepiej będzie zagrać jakiś OVER podobnie jak pisałeś...
Ciekawie zapowiada się też w Wolfsburgu, mecz drużyn, którym kompletnie nie idzie.
Tym drugim czyli Schalke nie idzie a Wolfsburg zaczyna grać lepiej... W ostatnich spotkaniach grali bardzo dobrze. Wygrana zasłużona z Stuttgartem 2:0 no i ostatnia porażka z Frankfurtem 1:3 choć tutaj wynik nie odzwierciedla tego co tam pokazali. W tamtym spotkaniu mieli naprawdę parę ładnych okazji i nie mieli jakiegoś wielkiego problemu ze stwarzaniem akcji zabrakło wykończenia i skutecznośći remis był spokojnie w ich zasięgu jakby nastawili lepiej celowniki i nie kosili w polu karnym...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jeśli chodzi o over Eintrachtu to cieszę się, że ktoś popiera ten typ bo uważam, że jest warty gry po takim kursie, dziś lub jutro napiszę konkretną analizę do tego spotkania bo zagram ten typ.

Jeśli chodzi o Wolfsburg to biorę Twoje słowa z dystansem bo rzadko oglądam Wilki, ale ich to jest taka tykająca bomba bo nie wiadomo kiedy zagrają w miarę dobry mecz, a kiedy klapę co widać po wynikach.
Też piszesz, że odbijają się od dna, ale to tylko jedno zwycięstwo z Vfb, porażki z Eintrachtem, Norymbergą także nie jest to tak to do końca, że wychodzą z kryzysu.
Można też powiedzieć, że S04 wychodzą z kryzysu bo pokonali Pauli, ale zaś to też jest tylko jedno zwycięstwo.
Upatrywałbym tu X2 bo obie strzelą to nawet nie opłaca się grać.

PS. Jesteś fajnym &#39;&#39;nabytkiem&#39;&#39; tego działu, fajnie się dyskutuję z osobą co &#39;&#39;siedzi&#39;&#39; w tej lidze ????.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Też piszesz, że odbijają się od dna, ale to tylko jedno zwycięstwo z Vfb, porażki z Eintrachtem, Norymbergą także nie jest to tak to do końca, że wychodzą z kryzysu. Można też powiedzieć, że S04 wychodzą z kryzysu bo pokonali Pauli, ale zaś to też jest tylko jedno zwycięstwo.
Właśnie jak napisałeś po wynikach Wolfsburg wygląda źle ale tylko po wynikach. Wilki na dobrą sprawę powinny sobie dopisać 6pkt ale stało się jak stało mam tutaj na myśli &quot;wygrane&quot; mecze z Mainz czy też Leverkusen gdzie potrafili wypracować przewagę i w kilka minut wszystko stracić.Obecnie zajmują 12 lokatę a mogło by być na obecną chwilę TOP 4... Ostatnio poprawili swoją grę choć po wygranej z VFB znów przegrana ale znowu nie ma co patrzyć na wynik tylko na to co zaprezentowali. Schalke może i wychodzi z kryzysu po wygranej u siebie z Piratami 3:0 ale mimo to im niczego dobrego nie wróże w potyczce z Wolfsburgiem... Pod kątem tego spotkania i tym co prezentują obie ekipy na ten moment to zdecydowanie Wolfsburg
PS. Jesteś fajnym &#39;&#39;nabytkiem&#39;&#39; tego działu, fajnie się dyskutuję z osobą co &#39;&#39;siedzi&#39;&#39; w tej lidze .
Haha &quot;nabytkiem&quot; ???? Czym więcej info i pomysłów tym lepiej ostatnio też zawitałeś tutaj mam nadzieję , że nie przelotem ;)
 
finger 0

finger

Użytkownik
w HSV sporo absencji na mecz z Borussią, myślę, że gospodarze sobie poradzą. Po za tym Bayern powinien wygrać, choć po takim kursie nie ma sensu grać moim zdaniem, może po pierwszej połowie będzie remis to wtedy kurs na pewno będzie wyższy i warto zagrać live na Bayern. Kolonia powinna wygrać, wszak jest dobra na swoim terenie, z outsiderem ligi powinni sobie poradzić, werder-eintrach tutaj over widzę, a w meczu wilków ciężko powiedzieć ja bym ten mecz odpuścił ale jeśli już mam na mus coś zagrać to 1x. zobaczymy jaka będzie skuteczność :p
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Oo, ale słowotok.

Co do wypowiedzi Tomsona - dzięki za nakreślenie sytuacji, jeszcze zastanowię się do co meczu S04.

Jeśli chodzi o Bayern to nie grałbym bo kurs śmieszny, uważam, że jakby na upartego szukać jakiejś niespodzianki tj. Norymberga strzeli [ ale kurs tylko 1.5 ] ewentualnie spróbować Gomez to score, ostatnio sobie nieźle pogrywa przy braku Olica.Tutaj liczę na jakieś sugestię Akarina.

Koln jakoś nie ufam, nie podoba mi się w ogóle ten zespół, a wszystko przez ludzi zarządzających, którzy robią prowizoryczny zespół i nie ma myśli przyszłościowej co skutkuje takim balansowaniem między BL, a 2.BL.Co do ekipy z Gladbach to wiadomo jak u nich z defensywą, dobra opcja to over.
 
finger 0

finger

Użytkownik
Mainz również powinno sobie poradzić i przełamać się poniekąd bo od dwóch meczu nie strzelili gola a wcześniej pakowali przynajmniej 2 na mecz
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
vs


Werder Bremen - Eintracht Frankfurt
-:- ( -:- )

Eintracht over1.5 ⛔
2.6 | Betsafe

Gekas to score ⛔
2.5 | Bet365​

Drugi raz z rzędu wybieram ten typ bo uważam, że kolejny raz jest duża szansa powodzenia, a kurs niezwykle zachęcający.
W sobotę na Weserstadion spotkają się drużyny, które są w całkiem innym położeniu.Gospodarze, drużyna prowadzona od kilkunastu lat przez tego samego szkoleniowca jest dość nisko w tabeli patrząc na jej potencjał.Składa się na to kilka porażek i słaba gra defensywna drużyny.Seria czterech spotkań bez zwycięstwo oraz trzynaście straconych bramek [ z czego ostatnie sześć w jednym meczu ] nie wystawia dobrej opinii defensywie Werderu.Jest to po kłosie stylu do jakiego przyzyczaili nas bremeńczycy tj. zawsze efektowna gra, dużo bramek i emocji, ale w tym sezonie dochodzą do tego kontuzję - bramkarz - rezerwowy bramkarz Vander oraz filary defensywy - Naldo oraz Fritz i Boenisch [ 3/4 wyjściowej defensywy ], dochodzi do tego uniwersalny pomocnik Pasanen, Borowski oraz jedno z ważniejszych osłabnień jakim jest Pizzaro.Jedynym pocieszeniem może być to, że do bramki wraca Wiese.Ci wszyscy zawodnicy nie zagrają w sobotnim spotkaniu.Zmusi to Schafa do eksperymentowania gdzie to zawodnik o ofensywynych zapędach - Weslej będzie zmuszony grać na lewej stronie defensywy, zaś na prawej nominalny defensywny pomocnik Bargrefe.Potencjał zespołu i zawodnicy ofensywni tacy jak Almeida czy ostatnio w formie Arnautovic dają szansę na jakieś punkty bo z grą defensywną jest rzeczywiście słabo, ale własnie Ci zawodnicy mogą zrobić różnicę w przodzie.
Goście od kilku tygodni w świetnych nastrojach, kibice z Frankfurtu nie pamiętają kiedy drużyna zajmowała tak wysokie miejsce w tabeli, które jak na razie pozwala na grę w europejskich pucharach.Wydaje się, że drużyna Skibbe zaskoczyła i odprawiają kolejnych rywali z kwitkiem.Ostatnio przekonali się o tym zawodnicy Wolfsburga, St Pauli, Lautern czy w DFB Pokal ciężkiej porażki doświadczył HSV.To przede wszystkim gra zespołowa drużyna i wysoka forma Geksa pozwalają na taką grę i wyniki.Tutaj również chciałbym zaznaczyć, że warto kolejny raz spróbować postawić na Greka, że coś ustrzeli bo jego seria ze strzelonym golem/golami się wydłuża.W poprzednim tygodniu Eintrach miał takie same absencję jak w tym tygodniu gdzie zabraknie Chrisa , Bajramovica, Meiera, Rode i Titscha-Rivero ale wtedy podkreślałem, że Skibbe ma innych, równie dobrych zmienników, którzy radzą sobie na boiskach Bundesligi.Ich gra przekonuje, są skutecznie i bezlitośni dla rywali.W sobotę zmierzą się z Werderem i przy porównaniu, zestawieniu, które tutaj przedstawiłem uważam, że nie są bez szans.Mnóstwo kontuzji po stronie Werderu, dobra forma po stronie drużyny z Commerzbank Arena daje nadzieję na powodzenie typu.
Ostatnie spotkania na Weserstadion to równa statystyka bo dwa razy wygrywali gospodarze, dwa razy goście, co się nie zmiena to, że padało dużo bramek.Frankfurt przeważnie strzelał jedną, ale w sobotę liczę, że będzie tego więcej i udział przy tym będzie miał również Gekas.Sądzę, że rozwiązanie, które zaproponowałem jest jak najbardziej możliwe i grzechem jest nie zagrać po takich kursach.

Przewidywane składy ( kicker.de ) :


Wiese - Bargfrede, Mertesacker, Prödl, Wesley - D. Jensen, Frings - Hunt, Marin - Arnautovic, Hugo Almeida

Nikolov - S. Jung, Franz, Russ, Tzavellas - Schwegler, Köhler - Ochs, Caio, Halil Altintop - Gekas
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Borussia Dortmund - HSV Hamburg

Typ:1 ✅ [2:0]
Kurs:1.72

Buk:Bwin


Awizowane na mecz 12 kolejki niemieckiej Bundesligi spotkanie Borussia Dortmund - HSV Hamburg odbędzie się dzisiaj o 20:30.

Dzisiaj niesamowicie rozpędzona Borussia nie zamierza zwalniać tempa i oddawać 4 punktowej przewagi w tabeli. Tym bardziej, że HSV gra najogólniej rzecz biorąc &#39;w kratkę&#39;. Ostatnio HSV troszeczkę strześliwe zwycięstwo 2:1 z Hoffe (po bramce w końcówce Petrica).
Ekipa Borussii Dortmund w ostatnim czasie nie dość, że gra efektownie, to jeszcze i efektywnie. Podopieczni Jurgena Kloppa nie przegrali ostatnich pięciu gier ligowych, a także zachowali szanse na awans w Lidze Europejskiej.

Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe, obie ekipy mają problemy z kontuzjowanymi graczami. W najbliższym meczu w barwach Borussii zabraknie Patricka Owomoyeli, Sebastiana Kehla, Floriana Kringe i Mohameda Zidana

W tym, że Zidan i Kringe nie zagrali jeszcze w tym sezonie, więc tych braków nie bierzemy zbytnio pod uwagę.

Pod znakiem zapytania stoi występ Lucasa Barriosa oraz Kevina Grosskreutza. Oboje narzekają na problemy z mięśniami uda, ale powinni być gotowi na dzisiejszy wieczór.

W drużynie HSV zabraknie pierwszego bramkarza Franka Rosta, a także Dennisa Aogo, Colina Benjamina, Dennisa Diekmeiera, Miroslava Stepanka, Romeo Castelena, Marcella Jansena, Tunaya Toruna, Eljero Elii i Ruuda Van Nistelrooya.

Wspominani wyżej: Diekmeier, Stepanek oraz Castelan nie zagrali jeszcze w tym sezonie z powodu kontuzji.

W niemieckich portalach również pojawia się info o niepewnym występie Pitroipy, ale nie wiadomo na ile te informację okażą się prawdziwe w praktyce.

Jedenastki awizowane przez portal http://www.Borussia.com.pl

Typuję zwycięstwo gospodarzy, może i nawet min. 2 bramkowe. Braki kadrowe w HSV znaczące. Borussia w wyśmienitej formie. Dadzą dzisiaj radę Hamburgerom.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Na tą Borussie ja bym uważał na tle Hamburga wyglądają lepiej ale HSV to nie byle jaka firma. Mimo braków HSV ma kim straszyć w tym meczu chociażby Petric czy weteran Ze Roberto. W tamtej kolejce też zagrali w osłabieniu ale poradzili sobie z Wieśniakami więc nie ma co ich skreślać w tym pojedynku. W dodatku kurs na Borussie cienki...
Werder Brema - Eintracht Frankfurt ⛔
O Overze w tym meczu już zostało napisane ...Frankfurt zabójczo skuteczny co przy fatalnej obronie Bremeńczyków z pewnością zaowocuję bramkami. Werder traci ale potrafi strzelać choć ostatnio przeciwko Stuttgartowi był problem...W ofensywie maja parę armat więc zdobywanie bramek nie powinno stanowić problemu w dodatku na własnym obiekcie. Spodziewam się otwartej gry i pobieram OVER 3.
Over 3
@ 1,73
Pinnacle
8/10
FT 0-0
-8

 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Borussia Dortmund - HSV Hamburg @ 1.80 Totolotek
Borussia jest na fali , zwyciestwo nad Hanoverem na wyjezdzie napewno ich podnioslo na duchu , do tego lider bundesligi i chec bycia mistrzem jesienni to wszystko moze juz sie zdarzyc dzisiaj , kiedy to na Signal-Iduna-Park zmierzy sie z Hamburgerem ktory gra w kratke . Dobra informacja jest to ze Borussia gra efektownie i efektywnie , napastynicy sa w formie co moze cieszyc , lecz dzisiaj zabraknie kontuzjowanych graczy takich jak : Patricka Owomoyeli, Sebastiana Kehla, Floriana Kringe i Mohameda Zidana , lecz to sa gracze rezerwowi . HSV forma jak i gra nie nie zaskakuje , gdyby nie kulawa obrona Hoffenhaim to by nawet punktu nie zdobyli . Do tego dodaje fakt ze Hamburger zagra bez najlepszych graczy takich jak : Franka Rosta, a także Dennisa Aogo, Colina Benjamina, Diekmeiera, Miroslava Stepanka, Romeo Castelena, Marcella Jansena, Tunaya Toruna, Eljero Elii i Ruuda Van Nistelrooya . Najbardziej zal tutaj podstawowego bramkarza oraz sily offensywnej HSV . Mysle ze Borussia wygra zasluzenie i pewnie , Powodzenia
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Czy ja wiem czy Borussia jest warta stawiania, na pewno jest w tej chwili najlepiej grającą drużyną w Bundeslidze lecz Hamburg to również drużyna z górnej pułki; w tej chwili zajmują szóste miejsce w tabeli i jak na 11 kolejek wcale źle nie wypadali, oczywiście atutem gospodarzy jest własny stadion lecz niesądzeń żeby to zaważyło, dla mnie to spotkanie będzie bardzo wyrównane i bardziej spodziewał bym się przełamanie niż kontynuowania bardzo dobrej passy gospodarzy.


I też sądzę że w spotkaniu Werder Brema - Eintracht Frankfurt bardzo prawdopodobny jest over, na pewno 2,5 a myślę że 3,5 też jest bardzo możliwy; niesamowita forma strzelecka Gekasa + nastawiony na atak i tracący głupio bramki Werder, over jak malowany. Tego spotkania jestem bardzo ciekawy głównie czy Werder na własnym stadionie jest w stanie wygrać z tak dobrze dysponowaną drużyną ja Frankfurt obecnie, osobiście uważam, że nie i X2 dla mnie jest na 90% pewny, ale może mnie zaskoczą, zobaczymy :razz: over 2,5 /X2
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Darius010: Warto jest dzisiaj postawić na Borussię. Po pierwsze jak piszą koledzy wyżej w HSV jest szpital. Zabraknie kluczowych graczy. Przegrali na wyjeździe ze słabym Koeln, natomiast w ostatniej kolejce zwycięstwo nad Hoffenheim było bardzo wymęczone. Mecze bezpośrednie też przemawiają za gospodarzami. Kursy na BVB błyskawicznie spadają.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Darius010: Warto jest dzisiaj postawić na Borussię. Po pierwsze jak piszą koledzy wyżej w HSV jest szpital. Zabraknie kluczowych graczy. Przegrali na wyjeździe ze słabym Koeln, natomiast w ostatniej kolejce zwycięstwo nad Hoffenheim było bardzo wymęczone. Mecze bezpośrednie też przemawiają za gospodarzami. Kursy na BVB błyskawicznie spadają.
Ja to wszystko rozumiem BVB jest faworytem, powinno wygrać 2-0 i to jest mniej więcej najprawdopodobniejszy scenariusz, ale dla mnie to wszystko jest jest za mało , gram już wiele lat oglądałem wiele spotkań i powiem ci szczerze widziałem już wiele. Ja do tego spotkania podchodzę ostrożnie, mam nadzieję że BVB wygra to spotkanie i nawet całą BL lecz doszukuje się w tym spotkaniu niespodzianki w postaci choćby remisy, dlatego ja pasuje, mam nadzieję że się mylę i jeśli postawicie to życzę wam wygranej.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Po pierwsze to: Nie HSV Hamburg, a Hamburger SV (skrót HSV).
Po drugie to: zwycięstwo z Hoffenheim nie było przypadkowe i ze sporym udziałem szczęścia tylko zasłużone i wypracowane.
Po trzecie to: czy ja wiem, czy to była bramka w końcówce? 83 minuta gry. Końcówka nazwałbym minuty od 89&#39; w górę.
Po czwarte to: nikt z wymienionych przez Ciebie kontuzjowanych graczy (Franka Rosta, Dennisa Aogo, Colina Benjamina, Dennisa Diekmeiera, Miroslava Stepanka, Romeo Castelena, Marcella Jansena, Tunaya Toruna, Eljero Elii i Ruuda Van Nistelrooya) nie zagrał przeciwko Hoffenheim, a gra wyglądała bardzo porządnie.
Po piąte to: ławka jest stosunkowo wyrównana i w chwili obecnej jedyny odczuwalny brak to brak lewego obrońcy, gdzie z przymusu musi grać Ze, ale on sam nie robi z tego żadnego problemu o czym mówi w wywiadzie z BILD&#39;em.
Po szóste: Jeśli Pitroipa nie zagra to zmiennikiem będzie jeden z dwójki świetnie spisujących się zawodników: Choupo- Moting lub Heung-Min. Więc raczej dużej różnicy też nie powinno być.
Tyle.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
BVB - HSV
Remis lub Hamburg 2,10 Bet365
Dortmund gra naprawdę dobrze, ale nie zapominajmy, że dziś rywalem nie jest słaby klub, jak ostatnio Hannover. HSV gra nieźle, są wpadki, ale ogólnie na plus. Przed ostatnim meczem Armin Veh mówił, że cała nadzieja w Petriciu, Chorwat nie zawiódł, pokazując, że obok Ze Roberto, Westermana czy Jarolima jest najlepszym zawodnikiem w zespole. Gwiazdor HSV miał kłopoty z kontuzją, ale właściwie od powrotu, od wejścia w meczu z Bayernem, gra wybornie. Asysta plus genialna, wyśmienita zwycięska bramka z Hoffenheim, gdzie pokazał każdemu napastnikowi na świecie, jak powinno się zachowywać przy dośrodkowaniach, a także bardzo dobra gra wcześniej, to zapowiedź tego, że znów Mladen pociągnie zespół. Nie zagra kilku graczy, jednak przy tak szerokiej kadrze nie robiłbym z tego problemu. Brak Rosta to może być nawet plus, Drobny jest mniej chimeryczny, mniej szalony, a równie dobry. Bolesne braki to właściwie Aogo, którego nie ma od początku sezonu i Jansen, ale nie będzie już trzeba wystawiać np. Tesche. Ze Roberto przejdzie na obronę, ale na środek pomocy są jeszcze Jarolim, Kacar czy Rincon. Pitroipa ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i myślę, że przy stylu gry Dortmundu będzie miał dziś wielkie pole do popisu. Nikt o tym jakoś głośno nie wspomina, ale dla mnie w tym sezonie Subotic i Hummels grają bardzo słabo, z dużą ilością błędów, których rywale jak na razie nie wykorzystują, choć mogliby. Szczególnie Neven jest bardzo niepewny. Ciekawe, czy znów wszystko, co będzie szło do Petricia, będzie powodowało ogromne zagrożenie pod bramką rywali. Jak Mladen jest zdrowy i w formie, to zwykle tak jest, a właśnie w Dortmundzie wyrósł na gwiazdę Bundesligi. Potem dołączył do rodaka Olicia, a teraz jest jedynym Chorwatem w HSV, które nie jest drużyną gorszą od BVB i moim zdaniem nie przegra.
 
E 5

el-nino09

Użytkownik
Po drugie to: zwycięstwo z Hoffenheim nie było przypadkowe i ze sporym udziałem szczęścia tylko zasłużone i wypracowane.
Tylko nie zapominajmy, że to tylko Wieśniaki. Nie powalają formą w ostatnim czasie.

Nie ma się co oszukiwać, to BVB jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, ktoś pisze, że kurs nie warty grania. Ja myślę inaczej-1,80 w takim spotkaniu to można powiedzieć prezent od buków. Ekipa z Dortmundu jest na fali, ich gra wygląda co raz ładniej, całe szczęscie do formy po małym kryzysie powrócił Kagawa. Jeśli dziś zagra podobnie jak przed tygodniem o wynik można być spokojnym.
Oby tylko nie zawiodła skuteczność, już nie raz w tym sezonie BVB remisowała na własne życzenie, nie wykorzystując przysłowiowych setek. Ale i celowniki dziś nie powinny zawieść, Barrios wie, że choć dziś jest gwiazdą nie tylko Borussi ale i całej Bundesligi, to w każdym meczu musi dawać z siebie wszystko, seria gorszych występów może skończyć się ławką rezerwowych. Tak jak w przypadku Kuby, przed kontuzją był jednym z lepszych zawodników, tymczasem stracił miejsce w składzie na rzecz Gotze, który prezentuje się jeszcze lepiej. Co do Barriosa więc, niedługo wraca po kontuzji Zidan, co raz głośniej do podstawowej 11 dobija się Lewy, na pewno będzie starał się udowodnić dziś swoja wartość, powinien coś strzelić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom