>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Bundesligi (6-8.11.2015)

Status
Zamknięty.
T 283

teilweise

Użytkownik
Hannover - Hertha
Typ przeciwko gospodarzom. Co prawda wygrali w Hamburgu ważny mecz, ale Dinozaury jak dla mnie bardziej się sfrajerowali niż 96 zasłużyli na zwycięstwo. Być może duże znaczenie miało tutaj zbyt energiczne podejście do meczu gospodarzy, ruszyli jak burza i być może zabrakło później sił. Hannover trafił z karnego i z po kontrze flanką Kiyotake, Sane główką trafił do bramki. To w zasadzie tylko oni wyróżnili się w zespole gości. Może jeszcze Zieler, który powstrzymał całą nawałnicę gospodarzy. Niestety niewykorzystane sytuację się zemściły, bo powinni Hamburczycy strzelić co najmniej 3 przy tylu okazjach. W piątek do Hannoveru przyjeżdża Hertha, która jest w formie. Wątpię, żeby Frotzeck w pięć dni poprawił coś znacząco w obronie. Jeśli Hertha nie wykaże się taką niemocą strzelecką jak Hamburg to mają szanse wywieźć z Hanoveru 3 pkt.
over 2,25 2/10 @2,20 pinnacle
Hertha -0,25 3/10 @2,34 pinnacle
 
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Hannover 96 - Hertha Berlin X
Typ jaki przychodzi na myśl to remis do tego spotkania.Mimo że Hannoverowi nie idzie u siebie co przedstawiaja statystyki(1-0-4) to patrzac na mecze tych druzyn na przestrzeni kilku lat Hertha ostatni mecz wygrala...18 lipca 2012 roku w meczu towarzyskim 4-0.Natomiast mecz o punkty z H96 w Bundeslidze Berlinczycy wygrali ostatnio 16 stycznia 2010 roku wysoko bo aż 3-0 i również na wyjeździe.
Ponadto warto wspomnieć że Hertha to typowa drużyna własnego boiska.Na wyjazdach zdobyli 7 punktów(2-1-3).Hertha malo bramek traci na wyjazdach.Ich stosunek to 5-8 natomiast Hannoveru u siebie 5-10.
DW 1-1
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Hannover-Hertha ✅✅✅
over 2,5 + btts
2,40 bet365


Moze byc dzisiaj ciekawy mecz w Hannoverze. 14 druzyna tabeli gosci dzisiaj Herthe, ktora jest miłym zaskoczeniem poczatku sezonu i zajmuje 6 pozycje
Ja spodziewam sie dzisiaj bramek poniewaz obie druzyny nastawiaja sie na wygrana w tym spotkaniu.

Hannover jest pod kreska ale ma tylko punkt przewagi nad miejscem barazowym. Po fatalnym poczatku sezonu mozna zauwazyc progres czego efektem jest ostatnia wygrana w Hamburgu. Druzyna musi zaczac gromadzić punkty u siebie. Jak dotychczas w 5 meczach zdobyli zaledwie 3 punkty wiec nie ma watpliwosci, ze dzisiaj wyjda ofensywnie usposobieni bo remis nie jest dobrym wynikiem.

Herta w tym sezonie zaskakuje. 17 puntkow daje im 6 pozycje. Ostatni mecz ligowy bolesnie przegrany u siebie z Borussia M 1:4 co zapewne zmobilizuje ich do wygrania tego meczu. Hertha jest lepsza druzyna, wiedza, ze Hannover jest do pokonania wiec podobnie zagraja ofensywnie o komplet punktow.

Hannover zagra bez Priba i Benschopa. Hertha zas bez Schiebera, Starka, Krafta, Ben Hairy, Allagui i zawieszonego Ibisevicia.

Podsumowujac. Obie druzyny zagraja o 3 punkty. Hannover u siebie zazwyczaj strzela. Hertha na wyjezdzie podobnie.
Mozna probowac po sympatycznym 1,85 btts-u bo nie wykluczam wyniku 1:1 ale licze, ze ktoras z druzyn przechyli szale na swoja strone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
07.11.2015 g.15.30 M`Gladbach- Ingolstadt
Typ: 2(+1)
Kurs: 1,73
Bet 365
Stawka 5j


Typowy bet na czuja i przerwanie serii, tak jak tydzień temu śmierdział mi Bayern po 10 zwycięstwach z rzędu, tak teraz zalatują mi &quot;źrebaki&quot;. Jakie widzę argumenty:
- Gladbach po ciężkim meczu w LM z Juventusem
- Gladbach bez istotnych graczy jak Herman, Schulz czy Hahn
- Gladbach z serią 6 zwycięstw ligowych z rzędu
- Ingolstadt przyzwoicie spisujący się beniaminek, który na wyjeździe potrafił w tym sezonie ograć już Mainz, Augsburg, Bremę,a także zremisował z Koeln i Schalke, jedyna porażka ze Stuttgartem. Ciekawa występuje korelacja w tych spotkaniach, mianowicie we wszystkich spotkaniach w których goście ugrali jakiś punkt byli stroną z mniejszym posiadaniem piłki, mimo to stwarzali sporo sytuacji i potrafili coś ustrzelić. Natomiast w spotkaniu z VFB byli stroną dominującą i przegrali....Mimo że nie oglądałem żadnego meczu gości w tym sezonie to wnioskuję że świetnie się bronią (3 stracone bramki w 6 wyjazdowych meczach) i do tego potrafią skontrować.
Jutro spodziewam się dużej dominacji gospodarzy, którzy w moim odczuciu napotkają autobus w polu karnym, co zakończy się remisem lub minimalnym zwycięstwom gości.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Data: 06.11

Godzina: 20:30
Spotkanie: Hannover - Hertha
Typ: over 4 kartek (azjan) ✅✅✅ 5 kartek
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Christian Dingert, Niemiec to ciekawy młody sędzia który nie boi się wyciągać kartek, jego średnia w tym sezonie to śr. 4,2 kartek/mecz, w poprzednim sezonie śr. 4,1 kartek/mecz, jego średnia w Bundeslidze to 4,0 kartek/mecz


  • gospodarze mają fatalną serię meczy u siebie, na 5 rozegranych spotkań zdobyli zaledwie 3 punkty, pewniej czują się w kontrataku i walce niż w ataku pozycyjnym, popełniają duża ilość fauli, muszą pokazać się z lepszej strony przed swoimi kibicami więc oczekuję że dzisiaj będą walczyć na całego, jeżeli chodzi o gości to na wyjazdach grają jak najprostszą piłkę i po prostu starają się wyszarpać jakieś punkty przeciwnikowi, spodziewam się że obie drużyny pokażą nam grę bardziej zbliżoną do stylu wyspiarskiego niż europejskiego


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to sprawdziłem 5 ostatnich meczy między tymi zespołami, w 4 meczach został pokryty over 4, mecz w którym nie został pokryty over odbył się na stadionie w Berlinie, Hannover w tym sezonie u siebie ma śr. 2,2 kartki/mecz, natomiast Hertha na wyjeździe śr. 3,5 kartki/mecz, jeżeli chodzi o faule to Hannover 15,0 fauli/mecz, natomiast Hertha 14,2 fauli/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 323,4K

lukas88

Forum VIP
08.11.2015 g.15.30 Borussia Dortmund- Schalke 04
Typ: 2 (+2)
Kurs: 1,63
Bet 365
Stawka 7j

Nie rozumiem zupełnie kursów na derbowe spotkanie pomiędzy BVB a Schalke, rozumiem że BVB w gazie, Schalke gra w kratkę ale to jeden z najważniejszych i najbardziej elektryzujących meczów w sezonie niemieckie Bundesligi, a wiadomo że takie mecze lubią rządzić się swoimi prawami.
Za BVB na pewno przemawia bardzo wysoka forma całego zespołu, a w szczególności Aubameyanga, który strzela jak nakręcony, zresztą ogólny bilans strzelonych bramek przez BVB jest imponujący bo aż 32 w 11 meczach. Jednak kurs 1,30 na gospodarzy w spotkaniu z odwiecznym rywalem, który nie gra ostatnio powalająco ale jakimś ogórkiem z dna drugiej ligi nie jest, jest mocno zaniżony, szczególnie że oba zespoły w tabeli rozdziela tylko jeden zespół.
Jakie będą kulisy najbliższego spotkania:
- najprawdopodobniej nie zagra REUS, który złapał kontuzję w meczu LE, co jest sporym osłabieniem
- BVB od 6 meczy łącznie bez straty punktu, jedna porażka w tym sezonie gdzie zostali sromotnie wypunktowani przez Bayern, aż żal było patrzeć
- Schalke od 5 meczy bez zwycięstwa
- Schalke ma kim straszyć w ataku, jest Di Santo, Huntelar, Choupo-Moting kreatywna młoda pomoc: Geis, Meyer, Goretzka, Sane

Reasumując potwierdzam iż BVB jest faworytem na papierze, ale nie zainwestuję chociażby złotówki na gospodarzy po kursie 1,30, myślę że gdyby było 1,80 to pewnie bym się skusił. Podstawowy typ czyli +2 dla gości oceniam jako 90% szans powodzenia, ale nie zamierzam również przejść obojętnie wobec value, jakim jest granie na x2.
Poniżej moje propozycje:
Typ: 2 (+1)
Kurs: 2,75
Bet 365
Stawka 3j

Typ: x2
Kurs: 3,5
Bet 365
Stawka 2j

Typ: 2DNB
Kurs: 7,00
Bet 365
Stawka 1j​
 
pioter447 7

pioter447

Użytkownik
Hannover-Hertha
Under 2,5
Kurs:1.67
Ja w przeciwieństwie do kolegów skłaniałam bym się do undera w tym meczu poniżej 2,5 goli ,dlaczego powód jest prosty obie drużyny nie prezenują jakiejś wyśmienitej formy wręcz przeciwnie są bliżej dołka niż góry . Hertha prezentuje się trochę lepiej bo zajmuje 6 miejsce w tabeli ,ale to o niczym nieświadczy na 11 meczy strzelili 14 bramek więc trochę ponad jedna na mecz a Hannover na 11 spotkań 11 goli zdobytych .Proponuje under w tym meczu
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tez polecam Herthe jednak zabezpiecze sie zwrotem za remis DNB Hertha @ 1,83 bet365
Hannover słabiutki to nie jest nawet skład na Bundeslige, mecz w Hamburgu jakims cudem wygrany, sami pewnie do tej pory nie wiedza. Hertha ostatni mecz to nieporadnosc obrony i pare razy skontrowani, dzis moze ciut defensywniej wyjda to inaczej mecz sie ulozy.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Bayern - Stuttgart 15:30
Po zwycięstwie z Arsenalem Bayern tylko utwierdza swoją hegemonię w grupie LE, jak i na własnym podwórku. Nie ma aktualnie alternatywy, zespołu, który dałby radę urwać punkty w Monachium. Silna defensywa i ofensywa oraz bardzo dobra ławka dają Guardioli możliwość manewrowania składem, oszczędzania swoich najlepszych a mimo to mecze wygrywa bez problemu. Tak też i dzisiaj typuję. Bayern podejmuje Stuttgart, dodatkowo lekko osłabiony od kilku spotkać. Stuttgart to zdecydowanie drużyna nieprzewidywalna, ostatnio budują swoją formę od podstaw, wpakowali Leverkusen 3 bramki, ale stracili 4 (ale Leverkusen to osobny temat). Daawno Bayern nie wygrał u siebie przewagą co najmniej 3 bramek, w zespole panuje głód na bramki, dodatkowo Aubameyoung dogonił Lewego w klasyfikacji strzelców, Muller też się czai na ten tytuł, a do wszystkiego Costa z największą liczbą asyst i Robben, który jak wiadomo bramki zdobywać lubi.
Bayern -2.5 @ 1.9 całoroczny
Monchengladbach - Ingolstadt
Pomimo drobnych kontuzji także gram na Borussię, która powinna sobie poradzić. O to, że wygrają nie ma co się martwić, z taką ofensywą i atmosferą tylko to się może zdarzyć. Zabezpieczam się natomiast ewentualnym zwrotem przy 1 golu przewagi.
Borussia -0.5,-1 @ 1.9
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Hoffenheim - Eintracht 15:30

Zacznę od gości. Motywacja duża po zdobytym szczęśliwym punkcie z Bayernem. Grają w kratkę, prawo serii ich nie dotknęła jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Nie widziałem gości grających na wyjeździe, ale wnioskując po statach meczowych szału tam ni ma.
- w meczu z Hannonerem (2-1) 4 strzały (4 celne)
- w meczu z Ingolstadt (0-2) 6 strzały (0 celne)
- w meczu z S04 (0-2) 9 strzały (5 celne)
- w meczu z HSV(0-0) 5 strzały (3 celne)
- w meczu z Vfb (4-1) 5 strzały (4 celne)
Jak widać są skuteczni, ale wrażenia na mnie nie robi kompletnie. Jeśli będą mieli słabszy dzień nic nie wskórają.
&quot;Wieśniaki&quot; nie wygrały jeszcze w tym sezonie u siebie. Widziałem ich z BVB i z Vfb gdzie remisowali. Gra nie wyglądała najgorzej, jednak czegoś tam jeszcze brakuje. Choć do końca ich forma mnie nie przekonuje, to jednak zaryzykuję.
Według mnie oba zespoły prezentują podobny poziom, ale liczę, że zła passa gospodarzy się skończy właśnie dzisiaj. Dodatkowo wolę to niż publicbeta na Borussie MG, gdzie goście są bardziej nieobliczlni niż kobiety ;)

Hoffe 1 @2,12
stawka 4/10
buk: fortuna
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Wolfsburg
@2.20

Drużyna Mainz z bilansem 4-1-6 plasuje się na 12 miejscu w niemieckiej Bundeslidze. Zupełnie inna sytuacja panuje w szeregach graczy z Wolfsburga którzy zajmują 3 pozycję z bilansem 6-3-2. Przeglądając mecze niemieckiej ligi rzucił mi się kurs wystawiony na &#39;Wilki&#39;. Tak rozumiem jak grają oni w ostatnich czasach w meczach wyjazdowych ale czy to jest powód żeby wystawić aż taki kurs? Moim zdaniem nie a w tej sytuacji taki kurs to spore value i z chęcią z tego skorzystam. W ostaniej kolejce Mainz tylko zremisowało z ostatnim w tabeli Augsburgiem mimo tego że po 30 minutach prowadzili 2:0. Ważną informacją jest fakt iż gracze z Moguncji nie zdobyli na własnym stadionie chociażby jednego punktu w ostatnich 3 meczach Bundesligi! Wolfsburg pomimo utraty swojego najlepszego zawodnika - de Bruyna wciąż grają bardzo dobrze. Owszem stracili trochę na sile ofensywnej co pokazuje duża różnica strzelonych bramek pomiędzy Bayernem a Wolfsburgiem ale mimo tego i tak wygrywają mecze. Na chwilę obecną tracą 10 punktów do lidera i tylko 5 do wicelidera Bundesligi. W ostatniej kolejce w meczu na szczycie pokonali Bayer 2:1 co na pewno doda im pewności siebie. Wilki za wyjeździe mają bilans 1-2-2 jeśli myślą o dobrej lokacie na koniec sezonu muszą zacząć wygrywać. Moim zdaniem ten mecz to najlepsza okazja żeby przełamać się i wejść na zwycięską drogę. Gracze z Wolfsburga w porównaniu z Mainz mają zdecydowanie lepszą sytuację kadrową i powinni bez problemów poradzić sobie z nierówno grającymi zawodnikami z Moguncji.
 
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
BTS Bayern - nie @1,83 Bet365 ✅

Całkiem przyjemny kursik, Bayern traci bardzo mało goli w lidze i nie jest to w głównej mierze zasługa świetnej defensywy, tylko stylu gry gospodarzy. Utrzymują się przy piłce przez większość spotkania, a po stracie piłki od razu nakładają pressing, więc rywalowi jest ciężko skonstruować jakąkolwiek akcję. Do tego na bramce stoi Neuer, wiadomo, klasa sama w sobie. Jeśli obrońcy nie zrobią jakiegoś babola i będą skoncentrowani przez 90 minut typ powinien wejść bez problemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
BTS Bayern - nie @1,83 Bet365

Całkiem przyjemny kursik, Bayern traci bardzo mało goli w lidze i nie jest to w głównej mierze zasługa świetnej defensywy, tylko stylu gry gospodarzy. Utrzymują się przy piłce przez większość spotkania, a po stracie piłki od razu nakładają pressing, więc rywalowi jest ciężko skonstruować jakąkolwiek akcję. Do tego na bramce stoi Neuer, wiadomo, klasa sama w sobie. Jeśli obrońcy nie zrobią jakiegoś babola i będą skoncentrowani przez 90 minut typ powinien wejść bez problemu.
no powiem ci ze nawet nie zagladalem w ten bet bo myslalem ze kurs bedzie niczym 0 a tu prosze ladnie mnie zaskoczyles.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Jakie będą kulisy najbliższego spotkania:
- najprawdopodobniej nie zagra REUS, który złapał kontuzję w meczu LE, co jest sporym osłabieniem
- BVB od 6 meczy łącznie bez straty punktu, jedna porażka w tym sezonie gdzie zostali sromotnie wypunktowani przez Bayern, aż żal było patrzeć
- Schalke od 5 meczy bez zwycięstwa
- Schalke ma kim straszyć w ataku, jest Di Santo, Huntelar, Choupo-Moting kreatywna młoda pomoc: Geis, Meyer, Goretzka, Sane
Reus faktycznie nie zagra w jutrzejszym spotkaniu. Ale według mnie w Schalke lista kontuzjowanych wygląda dużo gorzej. Zabraknąć ma m.in. takich graczy jak Matip (obrońca 11 meczy), Höwedes (obrońca 7 meczy), Nastasić (obrońca 1 mecz), Höger (pomocnik 4 mecze), Uchida (obrońca 0 meczy), a także nie zobaczymy wspomnianego przez ciebie Geisa (pomocnik 10 meczy), który nadal pauzuje za swój brutalny faul w meczu z BMG. Dlatego w moim odczuciu nie warto pakować się w jakiekolwiek handicapy w drużynę gości. Rozpędzona Borussia jest w stanie zdemolować swojego lokalnego rywala i chyba dorzucę czysty win gospodarzy do jakiegoś dubelka.
Mój typ:
Borussia Dortmund @ 1.35 unibet ✅
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Augsburg - Brema
Mimo, że wczoraj wyczułem by nie grać HW na Borussie MG i Bayer przejechałem się na Hoffe które zagrało przeciętnie.
Dzisiaj jednak robię podobnie z BVB (kurs to jakiś żart) i swoich szans zacznę upatrywać w opisanym meczu.
Gospodarze starają się pogodzić mecze ligowe z LE. Wychodzi im to średnio, jednak nie można im zarzucić, że grają słabo. Widać że Markus Weinzierl uznaje zasadę, że należy strzelić więcej goli od przeciwnika by wygrać mecz a nie mniej stracić, dlatego mecze gospodarzy są zawsze otwarte. Gospodarze grają fajną piłkę, jednak nie mają potrafią zbalansować gry ofensywnej z defensywną i tracą dużo bramek w większości głupich. Liczę, że zaczną serię jak BMG. O ile w meczach Bundesligi rywale to wykorzystują, dobrym prognostykiem wydaje się mecz z AZ, który zagrali nareszcie lepiej z tyłu i tu upatruję ich szansę. Czuję, że Brema będzie bardziej leżeć&quot; bo jest na tą chwilę drużyną mniej poukładaną z tyłu (niż ostatni rywale Mainz czy Dramstad).
Na dziś zamiast kombinowania z BVB stawiam na wygraną gospodarzy.
Augsburg HW @ 2.16
3/10 in Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Bobadilla strzeli gola @3,75 bet365
Bądź co bądź potężne value, w moim odczuciu....
Augsburg powita Werder na gorącym stadionie, pomimo tego czarnego czasu dla nich, a fani Augsburg czują, że ich Bawarski mini gigant może powrócić w dobrej formie, i pobyć przez kolejny rok w najwyższej lidze niemieckiej.
Ostatnio rozegrali szokujący mecz z Mainz, gdzie wynik meczu zakończył się 3:3, dzięki późnych golach Bobadila i Muto.
Augsburg grał w Lidze Europejskiej, z Alkmar zakończony wynikiem 4:1...
Augsburg możliwe że, miał sporo szczęścia bo Alkmar rozpoczął początek meczu bd. dobrze.
Ale, że był wyjątkowy dzień dla Bobadilli, Augsburg zdołał zdobyć 4 gole, on zdobył 3 fantastyczne gole, i zaczął pokazywać że, jest w świetnej formie.
On zdobył również gola przeciwko Dortmund (1:5) więc widać że, gole z najlepszymi nie są mu obce.
Najważniejszych dla napastnika, jest to aby zdobyć pewność siebie, on po ostatnich zwycięstwach na pewno jej nabrał..
Werder nie jest znany z dobrej organizacji w defensywie, a to sprzyja mojemu graczowi.
Nie mówię że, Augsburg ma dobrze poukładany zespół z tyłu, ale bramki umieją strzelać.
Liczę na gola mojego faworyta...
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
BVB - Schalke
Mecz dnia w lidze niemieckiej. Faworytem tego spotkania są na pewno gospodarze ale to są derby. Takie mecze rządzą się swoimi prawami. Drużyny potrafią wyjątkowo się zmobilizować na takie spotkania. Moim zdaniem Schalke nie jest na tak straconej pozycji jak próbują to pokazać bukmacherzy. Moim zdaniem mają całkiem dobry skład, szczególnie w ofensywie i mogą powalczyć o jakąś niespodziankę. Przewiduję że będą mieli kilka okazji do zdobycia bramki i moim zdaniem powinni kilka rzutów rożnych nabić.
Schalke over 2,5 rzutów rożnych 1,67 Ónibet lub 1,66 bet365 2/10 ✅✅✅ 3 RR

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom