>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12 kolejka Ekstraligi - 3 lipca (+zaległy mecz Falubaz - Rzeszów)

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
handi na Falubaz bardzo przystępne - do meczu czasu mało. Zakładając, że sam Crump się postawi (nie ma pewności czy pojedzie na maxa) to spokojnie handi 12.5 mogą miejscowi pokryć, aby ucieszyć tysiące kibiców. Ciekawy powrót Grześka Zengoty do składu, życzę mu jak najlepiej i oczekuję, że uciuła w granicach 6-7 punktów ;)
GO GO FALUBAZ! Dajcie zarobić ;p na analize czasu nie ma.. ;p
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Marta i Robert to dobrzy znajomi. Ewidentna pomoc dla Rzeszowa w dostaniu się do Play-offów. Nie wierzę w defekty na pierwszej i drugiej pozycji w dwóch ostatnich biegach!!! Żal tylko tych, którzy obstawili pieniądze na Falubaz. Wiem, że są tacy, którzy grają takie właśnie &quot;pewne mecze&quot; za bardzo duże kwoty. Dziś chyba odechciało im się obstawiania. ps. Ciekawe ile dziś pojawiło się kuponów z zakładem na remis... A 10 kumpli Dowhana, 10 koleżanek Marty obstawiło po 10 tys. w kilku firmach bukmacherskich na remis i dziś oba kluby wzbogaciły się o okrągłą dużą bańkę ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie jestem pewny, czy to był wałek &quot;Playboy&#39;a&quot; i &quot;Żużlowej Paris&quot;, ponieważ chyba Falubaz miał nadal szanse, na to by być liderem po serii zasadniczej, a tak stracili mimo wszystko 1 punkt więc chyba może zabraknąć. Na pewno wszystko się będzie decydowało w czternastej kolejce na Motoarenie, ale jeśli zajmą drugą lokatę to Derby Lubuskie mogą byś już w półfinale :grin: :cool:

edit // Swoją drogą Panowie, który to już mecz Falubazu na temat którego są tego typu wymiany zdań.. ? :razz: Ja mam nadzieję, że po prostu w tym sezonie ktoś im szybko w Play Off utrze nosa, dla mnie może to zrobić Leszno czy tam Częstochowa :grin: nie koniecznie Stal Gorzów, ponieważ jestem kibicem Tomka a nie Stali i tak było od lat, nawet gdy bronił barw &quot;ekipy&quot; z Bydgoszczy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ale dziś w Zielonej ustawka konkretna.Pytanie tylko czy to było jedynie w ramach przyjaźni ZG-Rzeszów(podziękowanie ze strony ZG,za to że Rzeszów zgodził się przełożyć mecz dzięki czemu w Derbach z Gorzowem ZG jechała z ZZ) czy ktoś jeszcze na tym zarobił u buków...Ale bukmacherzy pewnie się do tego oficjalnie nie przyznają czy poszła grubsza kasa na remis dziś..
Zawsze uznawałem,że znam się na tym sporcie,od dziecka go śledzę i typowanie było dla mnie nie tylko przyjemne ale i opłacalne.Ale po takich akcjach(nikt tego nie spodziewał się) zaczynam wątpić:;/:Na szczęście dziś nic nie postawiłem:grin:
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Oj ludzie wszędzie są mega wałki, a najlepsze są takie, których nie można udowodnić. Prezesi Stali Rzeszów i Falubazu wąchają się już od dłuższego czasu. To dla nich zajebisty układ. Obie ekipy dojdą do półfinałów. Dlaczego? Otóż Falubaz ma już pewne drugie miejsce i tylko o tej lokacie marzy. Stal dzięki temu punkcikowi ma też już bardzo duże szansę na 5 lokatę. W pierwszej rundzie Play-off jadą razem, ustawiają się na LL. Obie ekipy mają tym samym pewne miejsce w półfinałach, a ktoś z mocnej trójki Stal Gorzów, Apator, Unia Leszno kończy sezon już w sierpniu. Tyle.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Muszę przyznać, że lubię takie teorie spiskowe. Nie mam zamiaru nikogo tu oskarżać, bo nikogo za rękę nie złapałem, ale widać, że w tym meczu było coś nie tak. Wszystko układa się w jedną logiczną całość. Rzeszów w drugim terminie nie wywierał &quot;presji&quot; na arbitrze i miejscowych, aby objechać zawody, wówczas gospodarze mogli zachować Z/Z za Dobruckiego na prestiżowy mecz derbowy ze Stalą. Oczywiście zarówno w Gorzowie jak i w Zielonej Górze zrobiliby wszystko, żeby tylko pokonać rywala zza miedzy. Ostatnio były bardzo modne przepychanki pomiędzy prezesami Dowhanem i Komarnickim, który to więcej zarobił w zeszłym sezonie i kto ma większy budżet. Toteż dzisiaj &quot;Różowy Koszul&quot; mógł się cieszyć z zaoszczędzonych złotówek (na punktówki), a kto wie czy jeszcze nie dostał jakiegoś &quot;dobrego trunku&quot; od pani prezes z Podkarpacia, no a że przy okazji takiego układu z Rzeszowem dokopał innej Stali - tej z Gorzowa, to świetnie.
Tak sobie przed meczem myślałem o tym, czy &quot;Myszy&quot; nie odpuszczą troszkę &quot;Żurawią&quot;. Myślałem, myślałem i stwierdziłem, że jednak działacze żużlowi mają więcej oleju w głowie, niż Ci piłkarscy. Dla mnie ostatnio &quot;magia Falubazu&quot; prysła. Kombinowanie przy torze, chamskie zachowanie kibiców, a teraz jeszcze jakieś nieczyste plany szefostwa. Chciałbym wierzyć, że ten mecz był w stu procentach uczciwy, lecz nie potrafię. Zresztą widzę, że Wy również ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj zaległy mecz w Tarnowie:
Wszystko wskazuje na to, że pogoda nie przeszkodzi w rozegraniu zaległego meczu Speedway Ekstraligi pomiędzy Tauron Azoty Tarnów a Włókniarzem Częstochowa. Od wtorku do wczorajszych godzin popołudniowych nad Tarnowem przechodziły ulewy, jednak gospodarze stanęli na wysokości zadania i przygotowali tor do jazdy.
Prognozy na wieczór są optymistyczne i jeśli nie będzie gwałtownych opadów deszczu, to zawody rozpoczną się punktualnie o godzinie 19.30.
Kursy w WZB.
Tarnów - Częstochowa 1.12 - 12.00 - 5.00
Ktoś wie jak wygląda sprawa z Nermarkiem (ponoć ma nie jechać)?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tobet daje 7,5 za zwycięstwo Częstochowy,więc chyba faktycznie jakieś osłabienia się zapowiadają w składzie Lwów.Ktoś coś wie? bo ja nic nie znalazłem na ten temat.
Jeśli Włókniarz pojedzie w optymalnym składzie to nie rozumiem kursu na win Tarnowa 1,08?!
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Podejrzewam, że nawet z Nermarkiem Tarnów z łatwością pogryzie dzisiaj Lwy. Częstochowa bardzo ładnie się trzyma jak dotąd na wyjazdach, ale to nie są żadne czary, tylko żużel i słabszy skład w końcu musi okazać się słabszy. A okazja ku temu doskonała, bo, chociaż siły tarnowian nie przeceniam, to mają wyrównaną kadrę więc jest na kim tracić punkty.
No i ten emocjonujący bieg juniorów. ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
&quot;Byłem zaniepokojony gdy zobaczyłem wynik Daniela. Wykluczenie, potem już nie wystąpił. Rozmawiałem z nim wieczorem i uspokoiłem się. Potwierdził, że miał upadek. Powiedział też, że jest cały i zdrowy i naładowany energią przyjeżdża na mecz do Tarnowa. W tej chwili Daniel jest już w Polsce i został odebrany przez swojego mechanika z lotniska i jedzie do Tarnowa. Wszyscy wiedzą o co jadą i Daniel chce pokazać się z jak najlepszej strony.&quot; - uspokaja Jarosław Dymek.

niestety DN pojedzie, dlaczego niestety? bo był zakład Łaguta - Ułamek na Tobecie. Przy 7 startach Griszy rozwiązanie było pewne, a przy sześciu niekoniecznie...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Podejrzewam, że nawet z Nermarkiem Tarnów z łatwością pogryzie dzisiaj Lwy. Częstochowa bardzo ładnie się trzyma jak dotąd na wyjazdach, ale to nie są żadne czary, tylko żużel i słabszy skład w końcu musi okazać się słabszy. A okazja ku temu doskonała, bo, chociaż siły tarnowian nie przeceniam, to mają wyrównaną kadrę więc jest na kim tracić punkty.
No i ten emocjonujący bieg juniorów. ????
Słabszy skład u kogo niby?! Juniorów pomijam,bo w obu ekipach są na podobnym poziomie(według mnie Czaja najlepszy).A seniorzy: Kto jest pewniakiem w tym sezonie w Unii? Chyba tylko Ułamek,ewentualnie Vaculik. Trio Lindgren,Kasprzak i Pedersen w lidze częściej zawodziła do tej pory niż spełniała oczekiwania. A w Czewie jest zdecydowany lider-Grisza Laguta, poważne wsparcie ma w postaci Nermarka. Szumina podobno wychodzi na prostą, Karlsson i młodszy z braci słabsi. DLa mnie to będzie mecz na styku i pobieram handi +10,5 @1,85 w Tobet.
Przewagi toru według mnie dziś nie będzie bo skoro w Tarnowie ciągle pada to tor będzie zagadką dla obu ekip.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Niewykluczone, że Czaja najlepszy, bez dwóch zdań 1 pole będzie faworyzowało juniora, bo w takim zestawie start powinien być wyrównany, a w 1 łuku jak z juniorami najczęściej jest myślę, że każdy z nas wie. ???? ale to taki bieg z serii tych nie do przewidzenia, więc nie ma co dywagować.
Ułamek jest w moim odczuciu w Tarnowie pewniejszy, niż Grisza na wyjazdach. Oczywiście, Łaguta tutaj swoje zrobi, ale czuję, że to Ułamek zdobędzie więcej oczek. no Nermark rzeczywiście wygląda lepiej niż Vaculik, chociaż już np. Lindgren w moim odczuciu wcale nie musi być od niego gorszy. I właściwie w tym miejscu kończy się sens porównywania obu składów, bo jeśli napiszesz, że Szumina jest bardziej solidny od Vaculika, lub Lindgrena, to uznam to za żart.
Żebyś jednak nie pomyślał, że tylko neguję, to akurat przy handi +10,5 absolutnie nie mam zdecydowanego faworyta ???? Dla mnie jedyne co pewne w tym meczu, to 1. Kurs nie zachęca, ale można pokombinować. Może jakiś over na Ułamka? Czekam na kursy ????
edit: długo nie czekałem.
Ułamek over 11 @ 2,30 ✅
Unia Tarnów @ 1,25 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom