>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Eredivisie/13. kol. Jupiler Pro League (29 -31.10.2010r.)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy by Unibet:

Ten weekend będzie bardzo emocjonujący w Belgii i Holandii. W Belgii dlatego, że mamy dwa szlagiery: Club Brugge vs Standard oraz Genk vs Anderlecht, natomiast w Niderlandach może w mniejszym stopniu, ale zagra mistrz z drużyną aspirującą do tego tytułu w tym sezonie: PSV kontra Twente. Poza tym już widać kilka peFF np. Roda czy też Ajax bądź Mechelen.
Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy ;)
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
KAA Gent- KV Mechelen
Typ: X2
Kurs: 2,2( bet365)
Typ ryzykowny, lecz warty zagrania. Gent- 4.miejsce w ligowej tabeli. Mysle, ze nadchodzi dla nich czas kryzysu.
Mecz z Mechelen bedzie juz ich 22 od poczatku sezonu( Superpuchar, el. LM, el. LE, LE, krajowy puchar). Dla porownania w poprzednim sezonie, w tym okresie mieli rozegranych...16 spotkan.
Przegrali ostatni mecz ligowy ze Standardem Liege 1-2. Jednak sadze, ze priorytetem dla druzyny Gent jest najblizsze spotkanie LE, u siebie ze Sportingiem Lizbona. Belgowie w swojej grupie zajmuja ostatnie miejsce:

  1. Sporting 9 pkt
  2. Lille 4 pkt
  3. Lewski 3 pkt
  4. Gent 1 pkt

Po upokarzajacej porazce 1-5 ze Sportingiem, Gent musi w czwartkowym rewanzu zdobyc co najmniej punkt, by liczyc sie jeszcze w walce o awans.
Ich rywal, Mechelen zajmuje w lidze 5.miejsce. Mecz z Gent bedzie ich...13 od poczatku rozgrywek( dla Gent 22!). Tak wiec swiezosc powinna byc zdecydowanie po stronie gosci.
W ostatnim czasie Mechelen imponuje skutecznoscia: 7-0 w pucharze z wiceliderem III ligi, 5-1 w lidze z Germinal. W spotkaniach wyjazdowych graja w kratke, potrafia ograc 3-2 Club Brugge i przegrac 0-5 w Brukseli z Anderlechtem( Mechelen przez 40 min gralo w 9...).
Sadze, ze gosci bedzie stac na wywiezienie punktu z boiska Gent.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Charleroi vs Kortrijk 2 (DNB), 1.91 WillHill 2/10 0:0 ZWROT, a było blisko w pewnych sytuacjach :| Cóż x2 siedzi ????
Oba zespoły grały we wtorek w pucharze Belgii i nie były to łatwe mecze. Dalej są dzisiejsi goście, którzy po dogrywce pokonali Virton 2:1, natomiast Charleroi odpadło i również grali dogrywkę. Ich &#39;pogromcą&#39; był zespół Waasland-Beveren. Gospodarze póki co mają fatalny sezon, gorsze jest tylko Eupen... Nie wygrali od 8 spotkań, a ostatnie 7 pojedynków to zaledwie jeden punkt :!: Kortrijk forme ma w kratkę, ale i tak dobrze na tym wychodzą, bo są na 9ym miejscu. Co prawda wyjazdy nie są dla nich udane, lecz rywalami były ekipy z górnej półki: Gent, Anderlecht, Standard czy też rewelacja póki co: Cercle Brugge. Charleroi dzisiaj osłabione brakiem podstawowego obrońcy Elie oraz rezerwowego napastnika Olufade. Lider drużyny, Losada zagra. KV Kortrijk możliwe, że zagra bez Capona, ale mają napastników na rezerwie którzy mogą go zastąpić. Reszta mniej ważna osłabień. Dwójka dnb na pewno warta zagrania ;)
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gent vs Mechelen 2, 5.71 Pinn 1/10, 2 (+0.5 AH), 2.20 Bet365 2/10 ⛔ 3:1 jednak Gent jest ciągle silne w Jupiler Pro League :]
Zgadzam się z Wojtkiem w 100% i do tego dokładam kilka swoich argumentów:
- Spadki kursów na gości,
- Mechelen jedynie bez: Soetaersa :!:
- Gent bez: Azofeify, Thijsa ( :?: ).
- Dla mnie to perełka na tę kolejkę, kurs to przesada. Oba zespoły grają równo i na podobnym poziomie. Jedynym atutem Gandawy jest ich teren ;)
- X2 to peFFka
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Heracles vs Ajax 2, 1.47 5Dimes 4/10 ✅ 1:4 peFFka.
Heracles powoli budzi się z długiego snu. Forma wraca: WRW. Wygrane przeciwko Nijmegen (3:2) czy też rozgromienie słabego ostatnimi czasy NACu Breda 4:1 na pewno motywują ekipę gospodarzy. U siebie jeszcze nie przegrali: 3-2-0. I do tego w dzisiejszym pojedynku zagrają w pełnym składzie, ale jakoś nie ufam tej drużynie w tym sezonie tak jak w poprzednim. Tym razem popełniają sporo błędów i zajmują dopiero 13te miejsce. Joden to silniejsza ekipa i muszą wygrywać takie spotkania. Kursy na nich rosną, ale zdecydowanie uważam, to tylko jako lekką manipulację. Fakt mieli dwie wpadki w ostatnich tygodniach i do tego w ostatniej chwili wyszło, że nie zagra De Zeeuw, ale Ajax to o 2 klasy lepsza drużyna. Jest to jednak jedyny ważny niedostępny na ten pojedynek. El Hamdaoui jest w świetnej formie - bramki zdobyte przeciwko Heerenveen to najwyższa klasa :!: Jol musi tylko troszkę poprawić taktykę i nie powinni mieć żadnych problemów z ograniem Heraclesu. Do tego dodam, że Ajam lubi murawę w Almelo. Wygrywają tam notorycznie i mam nadzieję, że dzisiaj powtórzą ten rezultat.
PSV vs Twente 1, 1.83 NordicBet 2/10
&#39;Marysia była lekko w szoku...&#39; :eek: 0:1 ⛔ :| W końcu buki doceniły rywala PSV i dali bardzo fajny kurs. 1.75+ to zdecydowanie value i można go brać w ciemno. Ekipa z Eindhoven gra fenomenalnie, ostatnie 4 mecze to 12 zdobytych punktów. A na stadionie Phillipsa mają świetny bilans: 5-1-0 i 26:3 w bramkach ( ???? ). Dzisiaj mają jeszcze pełny skład do dyspozycji, więc Twente ma tym bardziej cięższą sytuację. PSV w tym sezonie jest po prostu nie do pobicia i wątpię by mistrzowie dali radę tak świetnie zorganizowanej ekipie. Gra Twente mnie nie przekonuje w tym sezonie. Wygrywają, zdobywają cenne punkty i są na tym drugim miejscu, ale to nie jest to co było rok temu. Jakaś taka monotonia panuje w ich stylu gry. Do tego dzisiaj nie zagrają: Bramy, Kuiper, Buysse czy Bajrami. Brak tego pierwszego to na pewno spory cios, ponieważ linia pomocy będzie troszkę robita. Jedyne co mnie martwi, a zarazem zachęca do grania na gospodarzy jest H2h. Ostatnie 3 sezony to... remisy, same remisy, dlatego sądzę, że passa zostanie w końcu przełamana i to na korzyść PSV.
Westerlo vs Cercle Brugge over 2.5, 1.74 Canbet 3/10 ✅ 2:1 Fart 8)
Westerlo na razie nie spisuje się zbyt dobrze, ale oni jeszcze się rozegrają. W tej chwili są na 10ej pozycji i spokojnie mogą przystąpić do tego spotkania, ponieważ mają jeszcze przewagę w tabeli. Ich forma pozostawia wiele do życzenia: RPW. Remis z Mechelen to niezły rezultat, porażka z Anderlechtem to porażka z Anderlechtem - czyli jest usprawiedliwiona. Wygrana w pucharze z amatorami, więc nie można nic powiedzieć nt. tego meczu. Dzisiaj ich rywalem jest świetnie grające Cercle Brugge. Goście muszą kiedyś przerwać swoją passę i dzisiaj może się to spełnić, ale niekoniecznie. Gospodarze dzisiaj bez: Van Hout, Adams, Liliu (5 spotkań / 1 gol), Ruiz (1/0), Clerbois, Cools oraz Molenbergs (7/0). Braki tego ostatniego oraz napastnika Liliu mogą się odbić na grze Westerlo. Cercle Brugge ma genialną passe. Ostatnie 5 spotkań: WWWWW... Dzisiaj będą znowu mocno zmotywowani. Wyjazdy im idą neźle, choć już przegrali w tym sezonie na terenie rywala, ale przeciwnicy to nie byle kto np.: Standard czy też Zulte. Goście dzisiaj jedynie bez: Acheamponga (10/3). Tak jest to jeden z istotniejszych napastników, ale mają kim go zastąpić. I tak mają silny skład na ten mecz. H2h jest mocno overowe i do tego ofensywna postawa głównie Cercle Brugge na pewno przyniesie nam dzisiaj grad goli, polecam.
Jak coś mi jeszcze wpadnie w oko to napiszę później analizkę ;)
Powodzenia.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Bardzo ciekawy weekend zapowiada się w Eredivisie dzięki spotkaniu pomiędzy PSV a Twente. Dlatego też chcę zacząć od tego pojedynku.
PSV - Twente
Zacznijmy może od sytuacji kadrowej Twente - wielkie problemy defensywne. Tiendalli i Brama dochodzą do listy kontuzjowanych po środowym występie przeciwko Willem II. Dłuższy czas z problemami borykają się Kuyper i Buysse i do tego grona możemy doliczyć Wisgerhofa, chociaż tutaj może być różnie, ponieważ Trener Twente ciągle liczy na to, że będzie mógł on zagrać choć część spotkania. Reszta może zagrać, ale Twente będzie zapewne miało spore problemy w obronie z bardzo silną ofensywą PSV. PSV jest na gazie i wydaję mi się, że dziś ponownie wygra. Jakakolwiek strata punktów u siebie z Twente, które ma poważne kłopoty w obronie, może być bolesna i odczuwalna.
W PSV zagra jednak Affelay, którego występ stał pod znakiem zapytania. Do ego dochodzi bardzo dobra forma Reisa, który pokazał, że poza byciem trudnym piłkarzem w kadrze i wielu problemach jakie sprawia, jest również znakomitym snajperem.
Moje propozycje:
- PSV - Twente 1 (1.70) ⛔
- PSV - Twente(+1) 1 (2.80) - to tak trochę ryzykownie, ale do odważnych świat należy. ⛔
- Over 2,5 bramek (1.72) ⛔
NAC - De Graafschap
Boję się tutaj grać czystą 1. Może i tak będzie, wszystkie znaki na niebie na to wskazują, lecz jakoś nie czuję tego spotkania. NAC ostatnie jest w dołku, 3 porażki pod rząd, a De Graafschap radzi sobie bardzo przyzwoicie. Trener NAC postanowił ukarać kilku swoich piłkarzy i w pierwszym składzie rozpoczną dziś Boussaboun i Koenders. Ferne Snoyl, Anthony Lurling i zapewne Csaba Fehér nie wystąpią w dzisiejszym spotkaniu, tak więc ofensywa NAC nie będzie aż tak groźna.
W drużynie De Graafschap nie zagra jedynie El Hassanoui.
Tak jak wspomniałem, czas najwyższy by NAC zainkasował 3 punkty, ale nie będę ryzykował typem na 1. Mam inne propozycje na to spotkanie:
- Under 2,5 bramek (2.05) ✅
- NAC - De Graafschap 1X (1.28 ) ✅
Excelsior - Heerenveen
Jest to dla mnie typowo overowe spotkanie. Nie mam pojęcia kto dziś wygra, taki mecz może się różnie potoczyć, ale overu jestem prawie, że pewien. Excelsior jest u siebie silny i bardzo zmotywowany co pokazał choćby w spotkaniu z Ajaksem. Obydwie drużyny w tym sezonie mają bilans 7-4 (over-under) i spodziewam się dziś ponownie bramkostrzelnego spotkania.
Propozycje:
- Over 2,5 bramek (1.50) ⛔
- Over 3,5 bramek (2.20) ⛔
P.S. Do tego zagram oczywiście na Ajax i strzelców bramek; Mounir i może Suarez. Tego jednak nie zamierzam analizować, bo jak to robię to przeważnie nie wchodzi :razz:
Powodzenia i oby było ✅✅✅ ;)
Edit: Oczywiście jak nie daję propozycji do Ajaksu to wchodzi :razz:
Edit 2: Te żarówki z Eindhoven są jednak żałosne...
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wczoraj słaby dzień. Jedyny konkretny typ to under w Bredzie, ale to za mało. PSV rozczarowało na całej linii. Krótkie podsumowanie:
Nie widziałem, spotkania w Rotterdamie, ale 2 bramki to trochę za mało, liczyłem na minimum trzy, chętnie obejrzę dziś skrót co tam się działo.
W Almelo Ajax bez większych przeszkód, ale ciągle razi nieskutecznością. Suarez już bardzo zmęczony, MŚ, liga, puchary... a chłopak praktycznie nic nie odpoczywa, chyba że jakieś zawieszenie. W każdym spotkaniu haruje jak wół, ale brakuje wykończenia, skuteczności. Poza tym bardzo ładne bramki ponownie i cieszy wynik.
W Eindhoven Twente było lepsze, ale to chyba spowodowała bardzo słaba postawa PSV. Niektóre zagrania, ta niedokładność... nie tak się podchodzi do spotkania z mistrzem kraju.
Nie widziałem spotkania NAC, ale jak się spodziewałem, wygrana drużyny domowej i under, inaczej być nie mogło.

Przejdźmy jednak do dzisiejszych spotkań:
Roda JC - Willem II
Roda jest na gazie, strzela sporo bramek, gra u siebie i nie widzę żadnych przeciwstawień. Willem to najsłabsza defensywa ligi i wydaję mi się, że jeżeli zawodnicy z Kerkrade nie zlekceważą rywala, to zobaczymy sporo bramek. Czysta jedynka to jedyne 1.22 w Unibecie, ale jak ktoś potrzebuje do jakiegoś tripla czy coś, to jak znalazł. Ja zagram te dwie opcje:
- Roda (-1) - Willem II 1 (1.64) ⛔
- Over 3,5 bramek (2.05) ✅
NEC-Vitesse
Obydwie drużyny grają bez większego szału, ale bardziej skuteczna jest zdecydowanie ekipa z Nijmegen. Vitesse w przebudowie, potrzeba jeszcze czasu zanim ta drużyna zacznie grać skutecznie. Wydaję mi się, że trzy punkty powinny dziś pozostać w Nijmegen. W domowej ekipie nie zobaczymy Babosa (który pauzuje już od tygodni, ale ma godnego następcę), Georga i Van Eijdena. W ekipie gości nie zagrają; Van Diermen, Molhoek, Kaloglu (którzy nie grają już dłuższy czas) oraz Sprockel i Nilsson. Tak więc tu i tu są braki, dlatego stawiam na lepszą formę, własne boisko oraz dość fanatyczną publiczność.
- NEC - Vitesse 1 (1.70) ⛔
Edit: Nieudany weekend :?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Genk vs Anderlecht over 2.5, 1.65 Tobet 3/10 ✅ 1:2 :]
Przepraszam, że tak późno i na sucho, ale brak czasu. Polecam postawić chocby na LIVE. Szlagier, a takie mecze w Belgii zazwyczaj kończą się 3ema golami lub więcej. Do tego pełna motywacja obydwu zespołów. Fiołki muszą odrabiać, dlatego też ruszą od początku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom