>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Eredivisie / 15. kolejka Jupiler Pro League (6-8.11.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

W belgijskiej JPL dwa wielkie mecze. Mimo fatalnej formy Standard Liege na pewno nie odpuści Fiołkom z Brukseli i w niedzielę będziemy świadkami dobrego pojedynku. Ponadto Club Brugge zagra u siebie z chaotycznym Genkiem. I tutaj także liczę na ciekawą rywalizację. Ponadto warto zwrócić uwagę na dwa inne mecze: Oostende vs. Leuven oraz Mouscron vs. Zulte.

W Holandii klasyk. Feyenoord będzie podejmować Ajax Amsterdam. Liczę na ponownie świetny występ Milik - zapewne nie tylko ja. W innych meczach spodziewam się jednostronnych spotkań jak w Eindhoven, Nijmegen, Arnhem czy Enschede.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Ja gram dzisiaj ciekawy dubelek z Eerste Divisie i Eredivisie kobiet czyli ulubionych lig :cool:


Sparta-Almere 1 ✅✅✅ 3:2 (gol dla Almere w 89 min wiec wzglednie spokojny win
Kurs 1,44 bet365


W Rotterdamie nikt nie bierze pod uwage innego wyniku niz wygrana. Sparta z wielkimi aspiracjami aby powrocic do elity, zajmujaca 2 miejsce podejmnie 17 w tabeli Almere. Druzyny te dzieli kilka klas.
Wszystkie zrodła w Holandii mowia, ze to powinien byc spacerem dla gospodarzy. U siebie graja doskonale w tym sezonie wygrywajac 5 na 5 spotkan z bilansem brakowym 16:4. Ze strzelania bramek swietnie wywiazuje sie para Loris Brongo&amp;Thomas Verhaar. Wszystko wskazuje wiec na sporo bramek ze strony gospodarzy. Po dwoch porazkach wyjazdowych po 0:4 z Breda i Nimegen w pucharze musza sie rehabilitowac kibica. Zaczeli w poprzednim spotkaniu wygrywajac wyjazd z Emmen 3:1. Emmen, ktore jest w czolowce.

Almere jak dotad 9 punktow. Strzelaja duzo bramek ale traca jeszcze wiecej. W 11 spotkaniach stracili 27 bramek z czego na wyjezdzie az 17. Ostatnio wygrana fomowa z Achilles ale wczesniej dwie bolesne porazki 0:3 i 1:4. Krotko mowiac druzyna Almere nie ma argumentow by powalczyc na tak ciezkim terenie. O ile z przodu to jakos funkcjonuje, choc nie zawsze to z tyłu jest tragedia

Sparta chcac walczyc o awans musi takie spotkania wygrywac i trzymac doskonala passe spotkan domowych.

Mozna probowac over bramek Sparty. Ja mam ov1,5 po 1,40. Over 2,5 po 2,25.✅ Jeszcze to przemysle ????

Ajax-Telstar (kobiety) (mecz sobota 17)
typ : 1 (1,20 bet365) ✅✅✅4:1
typ : polowa/koniec ajax/ajax (1,61 bet365)
✅✅✅ 2:1 / 4:1


I w koncu moja ulubiona liga. Byłem na kilku meczach Ajaxu i musze przyznac, ze poziom jest strasznie wysoki. W Holandii piłka nozna u kobiet jest bardzo popularna i ma to odzwierciedielnie w wynikach.

Druzyna Ajaxu jest liderem rozgrywek. Po 8 spotkaniach na koncie 20 punktow. U siebie jednak zaliczyli juz dwa remisy z Twente i Den Haag. Na kolejna strate punktow pewnie sobie nie pozwola tym bardziej, ze rywal z Telstar to bardzo srednia druzyna, ktora z czolowka ligi zgarnia solidne oklepy. Dosc przypomniec wyniki 2:9 i 0:6 w wyjazdowych spotkaniach z PSV i Twente a wiec druzynami z 2 i 3 miejsca.
W tym sezonie obie druzyny spotkały sie na boisku Telstar i to Ajax wygrał 5:0 ????

W kobiecej piłce czesto mamy przepasc pomiedzy druzynami. Tak wlasnie jest tutaj. Dwa zupelnie inne bieguny.
Bet365 nie oferuja handicapow. Szkoda, bo chetnie bym pograł. Jest tylko over 2,5 po zalosnym kursie 1,20 wiec oprocz wygranej do dubla dodaje singla Ht/ft

Nie bede mial okazji ogladac ale wierze w dobra postawe dziewczyn. Zachecam zarowno do sledzenia rozgrywek ????

Sparta+ Ajax 1,73 ✅✅
Ajax/Ajax 1,61
✅✅

--------------------------------------

Nijmegen-Graafschap 19:45
Nijmegen win - 1,44 ✅✅✅
Nijmegen-1,5 - 2,35 bet365✅✅✅


Kolejny dosc pewny mecz i w miare znosny kurs na czysty win a takze handicap. Miłe zaskoczenie tego sezonu gosci u siebie kompletnego outsidera z Graafschap.
Nijmegen po dwoch wygranych z rzedu 4:0 i 4:2. Szczegolnie wygrana 4:2 w Alkmaar była imponujaca i w skrocie meczu swietnie to wygladało. Druzyna punktuje regularnie, na swoim stadionie ostatnio w wybornej formie chociaz poczatek sezonu był ciezki i druzyna z bramkostrzelnym Santosem, ktory ma 7 bramek i jest gwarancja goli.
Dobra dyspozycja na poczatku sezonu pozwala myslec o czyms wiecej niz utrzymanie czy srodek tabeli. W Nijmegen mierza w play-offy i walke o puchary. Aby to osiagnac to na swoim stadionie trzeba wygrywac takie spotkania.
W ekipie gospodarzy nie wystapia pierwszy bramkarz Halldorsson, Roman oraz Smits. Jednym słowem nic wielkiego

Goscie to outsider ligi. 2 punkty na 11 spotkan i 28 bramek straconych pokazuje, ze o utrzymanie bedzie strasznie ciezko. Poprzedni mecz przegrany 3:6 z PSV gdzie o dziwo w ofensywie wygladało to całkiem i ze skrotu wynika, ze mogli cos jeszcze ustrzelic. Wczesniej porazka 0:1 z Heraclesem u siebie i remis w Hadze z Ado 1:1 gdzie byli kompletnie zdominowani.
Dodatkowym problemem jest plaga kontuzji.w spotkaniu nie wystapia Vida, Quekel, Lammers, Bouma, Koolhof oraz Tarfi. Prawie wszyscy to zawodnicy pierwszego składu. Szczegolnie Vida i Quekel sa bardzo wazni w druzynie.

Podsumowujac jest to dosyc podobny mecz do dzisiejszego meczu Sparty na zapleczu, ktory wszedł. Duza roznica w jakosci druzyn, mecz u siebie gdzie gra im sie dobrze. Rywal to rozbita druzyna z wieloma osłabieniami. Z tego co czytałem zapowiedzi tutaj wszyscy sa zgodni. Ze Nijmegen bierze ten mecz.

Jesli analiza sie podoba i ktos korzysta/zarobił na typach to dawac reputke ???? dział jest dosyc pusty a fajnie wiedziec, ze ktos czyta i korzysta i, ze jest dla kogo pisac

Jutro postaram sie wstawic kolejna analize
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mouscron-Peruwelz vs. Zulte-Waregem o2, 1.41 Pinnacle 5/10 ✅ 2:2
Bardzo fajny kurs do dubla, a jak kto woli do singla. A wszystko za sprawą pojedynku dwóch dość overowych ekip. Szczególnie w ostatnim czasie wygląda to naprawdę smakowicie. Gospodarze to dziwaczna, acz skuteczna do typowania ekipa. Overki bardzo często wchodzą i to nie tylko za sprawą straconych bramek, bo i również potrafią zagrać świetnie w ofensywie. Szczególnie przy stałych fragmentach gry są niebezpieczni, a to w głównej mierze za sprawą świetnego defensora, Dusenne. Strzelił on już cztery bramki w tym sezonie. Zulte natomiast ponownie wraca na odpowiednie tory. Po kilku porażkach złapali siedem oczek w trzech meczach, które były zarazem mocno obfite w bramki. Mają zabójczych napadziorów. Thiam i Leye zdobyli już 12 bramek na ligowych stadionach. I dzisiaj ponownie będą niebezpieczni. Kadry obu zespołów bez oważnych osłabień. Zespoły nastawione głównie ofensywnie. Zulte to wychodzi lepiej ostatnio, ale jak gospodarzom wyjdzie mecz to i oni są niezwykle skuteczni. H2H niekorzystne dla typu, ale liczę dzisiaj na przełamanie dwóch underowych spotkań.
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Roda - Den Haag
Haga to zespół co najwyżej zespół środka tabeli. Czasami uda im się osiągnąć spektakularny sukces, czyli np ograć Feyenoord ( co miało miejsce tydzień temu ). Rozegranie dwóch czy trzech równych spotkań pod rzad jest dla nich od lat sprawą nie do przeskoczenia. Do tego tracą ze swej mocy gdy grają mecze wyjazdowe. 60-70 % puntów jakie gromadzą w lidze zdobywają ciułając wygrane lub remisy na własnych śmieciach. Roda po dobrym początku, teraz jakby w lekkiej zadyszce. Dziś mają dobrą okazję do przełamania złej ostatniej passy. Przy miejscowej żywiołowej publice i grze na własnym stadionie, myślę że mogą pokusić się tu o zdobycz punktową...
Roda kurs 2,40 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Twente-Heerenveen 1 ⛔⛔⛔ 1:4 Twente sie posypało. Sorka za typ
Kurs 2,0 bet365


Spotkanie dwóch druzyn, ktore zawodza. Przed sezonem celem dla obu druzyn były play-offy a aktualna sytuacja wyglada tak, ze obie druzyny potrzebuja punktow aby oddalic sie od strefy spadkowej.

Twente gra fatalny sezon. 9 puntkow w 11 meczach to dla tak renomowanej druzyny to tragedia. 7 z tych punktow zdobytych u siebie co i tak jest słabym wynikiem biorac pod uwage, ze w poprzednich sezonach to był bardzo ciezki teren. Ostatnie spotkania to porazki 4:2 w Utrechcie i 1:3 z PSV u siebie, gdzie jedynym zawodnikiem, ktory nie zawodził i nie zawodzi cały sezon jest srodkowy pomocnik Ziyech. Strzela, asystuje, kieruja gra. Jest to zawodnik niezbedny. Skrzydła wygladaja całkiem niezle z Ede i Agyepongiem. Problemem jest z pewnoscia defensywa, ktora straciła juz 22 bramki i brak goli od napastnikow, gdzie Twente słynęło z najlepszych strzelcow ligi.

Lista nieobecnych to Marsman, Stevens, Borven, Katsikas, Schilder, Plattel i Tapia.

Szczegolnie dyztm brakiem jest prawy obronca Schilder i Tapia.

Rywal z Heerenveen ma 11 punktow z ktorych na wyjezdzie zdobyli ledwie 2. Druzyna ta traci sporo poza swoim stadione. Ostatnie spotkania to wygrane z Cambuur i oucharowy z Helmond. Oba u siebie. Jednak wyniki wyjazdowe to zazwyczaj porazki z przecietniakami typu Heracles, Nijmegen, Groningen czyli srodek tabeli.
Druzyna gosci zagra bez jednego ale bardzo waznego zawodnika. Jest nim zawieszony Veerman, ktory w tym sezonie zdobył 3 bramki i jest najlepszym strzelcem druzyny

Jak dla mnie Twente mimo wszystko ma sporo do zaoferowania szczegolnie w ofensywie. Mimo slabych wynikow nie jest az tak tragicznie jak sie moze wydawac. Chocby w meczu domowym z Ajaxem, zremisowanym byli lepsza druzyna wiec licze, ze wlasny stadion, chec przełamania sie da dzisiaj efekt. Badz co badz jest to bardzo ciekawa druzyna, ktora moze jeszcze odpalic
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
NEC - De Graafschap

Przeglądając historię spotkań tych drużyn rzuciło mi się w oczy, że trzy ostatnie wyniki to było 2-0 dla NEC. Przyznam szczerze, że ten wynik bardzo mi pasuję patrząc na obie drużyny. Faworytem jest oczywiście NEC. Myślę, że De Graafschap stać na bramkę, ale wszystko będzie zależało od tego jak ułoży się spotkanie. Dla mnie NEC wygra ten mecz oraz strzeli minimum 2 bramki. NEC u siebie strzela dość sporo, często powyżej dwóch bramek, De Graafschap do tej pory 28 straconych bramek, szczególnie dużo na wyjazdach. Moje propozycje na to spotkanie:

NEC wygra @ 1.40
NEC powyżej 1,5 bramek @ 1.41✅
NEC wygra 2:0 @ 9.50 (for fun oczywiście)
✅
Powyżej 2,5 żółtych kartek @ 1.57 (tak niska linia a sędziuje Liesveld ze średnią 3.8 żółtych na mecz, grzech nie brać).
⛔

Delikatnie dorzucam...

Willem II - Excelsior:

Stans strzeli @ 4.50 - Jeff to typowa &#39;dziesiątka&#39;. Systematycznie uderza na bramkę rywala, wszystkie wolne i karne są jego. W ostatnim spotkaniu z Willem II strzelił, a kurs bardzo ładny, próbuję.

Stans strzeli @ 4.50 ✅

Karny w 29 min i Jeff oczywiście wykorzystuje :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ajax 2K

ajax

Forum VIP
PSV - Utrecht (Ónibet)

Biorę tym razem pod lupę spotkanie PSV z Utrechtem. Drużyna z Eindhoven jest tutaj faworytem, ale nie zamierzam ich grać po kursie @1.10 a po tym co widziałem w ostatnim ich spotkaniu ligowym z De Graafschap handi też odpuszczę. Skupiłem się tutaj na innych opcjach. PSV ma za sobą wtorkowy mecz z Wolfsburgiem. PSV z czołówki jest najsłabszą drużyną u siebie w tym sezonie, fakt dopiero 4 spotkania u siebie, ale: 3-1-0 lecz w golach jedynie: 8:3. Utrecht jest zawsze ciężkim rywalem. Nie są w formie, ale potrafią się zmobilizować na ważne spotkania. Dlatego też odpuszczam tutaj typowanie zwycięzcy, jeżeli miałbym grać to pograłbym Utrecht +2 lub +3. Widzę jednak, że Utrecht ma spore problemy grając z PSV (mowa o kartkach). Dorzucę fakt, że PSV w ostatnich spotkaniach również często łapie kartki. Jak nie Guardado to Bruma, jak nie Bruma to Bernet. Myślę, że minimum jedną, a może i 2 (zależy od przebiegu spotkania) są w stanie piłkarze PSV złapać. Gramy więc tak:

Powyżej 3,5 żółtych kartek @ (delikatnie)⛔
Utrecht powyżej 1,5 żółtych kartek @ 1.52 (mocniej)⛔
Haller strzeli @ 3.65 (delikatnie, ale kurs piękny)
⛔

Sędzia trochę wydymał. W pierwszej połowie nie dał 2 karnych, gdzie powinno być po kartce. W drugiej za to dał karnego którego nie było za rękę i nie dał kartki #fucklogic
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Feyenoord - Ajax Powyżej 9 rożnych w meczu (1,72) Co sądzicie o tym typie, obie drużyny dobrze grają ofensywnie, więc rożnych nie powinno zabraknąć.
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Feyenord-Ajax - powyzej 9,5 roznych✅✅✅ 16 rogów i fajny mecz
Kurs 1,72 bet365


Bet z automatu. Nie ma sensu sie tutaj rozwodzic nad statystykami bo po prostu obie druzyny robia mnostwo cornerow w kazdym spotkaniu. Rogi Feyenordu gram w prawie kazdym meczu u siebie(zaleznie od linii) i wychodze na tym dobrze. Styl gry tej druzyny daje nam mnostwo roznych. Mocne skrzydła z dryblerami + ofensywnie usposobienii obroncy a takze ogolny ofensywny styl gry.
Ajax rowniez nabija duzo roznych niezaleznie czy gra u siebie czy wyjazd. Wice mistrz Holandii z pewnoscia nie bedzie chciał grac na swojej połowie i rowniez chetnie zaatakuja. Moze nie jest to tak overowa druzyna jak Feyenord ale swoje potrafia nabic.

W takim meczu rogi po prostu trzeba zagrac. W niedawno rozegranym pucharowym meczu padło 11. To pokrywa nasza linie ale licze, ze jutro padnie wiecej.

Co do samego spotkania to faworytem jest Feyenord. Druzyna vanBronckhorsta szczegolnie na swoim stadionie gra DOSKONALE. Na Elie i Kuyta az miło sie patrzy. Ogolnie druzyna gra miło dla oka a strata Clasiego z przed sezonu jest niezauwazalna.
Ajaxowi ciezko sie gra z Feyenordem czy u siebie czy wyjazd. Odnosze wrazenie, ze druzyna z Amsterdamu nie potrafi zagrac tak odwaznie i z takim polotem jak ich niedzielny rywal.
Ponadto lista nieobecnych to AFC Ajax: Viktor Fischer (9/5 f, 2nd top scorer), Mitchell Dijks (9/0 d)(both doubtful), Diederik Boer (1/0 g), Anwar El Ghazi (10/8 f, top scorer), Yaya Sanogo (3/0 f)

Zas Feyenord zagra w pełnym składzie.

Kusi win Feyenordu. Kurs troche niski wiec jednak zagram tylko rozne. Klasykow z reguly lepiej nie ruszaj i tak tutaj zrobie
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP

Ponadto lista nieobecnych to AFC Ajax: Viktor Fischer (9/5 f, 2nd top scorer), Mitchell Dijks (9/0 d)(both doubtful), Diederik Boer (1/0 g), Anwar El Ghazi (10/8 f, top scorer), Yaya Sanogo (3/0 f)
Zas Feyenord zagra w pełnym składzie.
Kusi win Feyenordu. Kurs troche niski wiec jednak zagram tylko rozne. Klasykow z reguly lepiej nie ruszaj i tak tutaj zrobie

Fischer jak i Dijks wczoraj trenowali z drużyną i całkiem możliwe, że zagrają - przede wszystkim kontuzja Fischera nie jest groźna i zapewne zagra.
Do tego Vermeer opuścił wczorajszy trening. Cały tydzień zmagał się z problemem pachwiny. Jego występ stoi pod znakiem zapytania a to może być ogromny problem dla defensywy Feyenoordu. Jeżeli do tego dojdzie, w bramce stanie oczywiście drugi bramkarz a na ławce pojawi się jako trzeci bramkarz Kamil Miazek.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Feyenoord - Ajax
kartka przed 34 @1.83

Myslalem ze minuta bedzie jakas 27/28 a tu 34.. Dla mnie to prezent, nie trzeba pisac jak bardzo istotny to mecz dla kibicow i dal samych pilkarzy. Sedzia dzisiejszego spotkania dosc sporo pokazuje tych kartek, trybuny sa bardzo blisko lini i to oni nakrecaja kopaczy, mysle ze spokojnie kartonik przed 34 min zobaczymy.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - Ajax

Holandia żyje dzisiejszym klasykiem. Atmosfera przedmeczowa jest bardzo naładowana. Nikt już nie patrzy na 1-0 Feyenoordu ze spotkania pucharowego, liczy się dzień dzisiejszy. Osobiście uważam, że ten klasyk będzie ostry. Ajax ma problem kiedy rywal krótko kryje, gra fizycznie - a Feyenoord o tym wie. Ajax jest bardziej kreatywny, Feyenoord za to wydaje się fizycznie silniejszy. Będzie dużo pojedynków między np. Bazoerem i Vilheną oraz Veltmanem i Kramerem. Przede wszystkim Ci zawodnicy mają ze sobą na pieńku.

Ostatnie spotkania były underowe, myślę, że dziś czas na over. Jedni i drudzy potrafią, będą się liczyć detale. Nie mam pojęcia kto wygra, może będzie remis, ale spodziewam się dobrego pojedynku.

Swoje typy skupiam tutaj przede wszystkim na kartkach. Sędzia Nijhuis potrafi rozdawać kartoniki, jest to jakiś tam jego sposób na podporządkowanie sobie zawodników i opanowanie sytuacji na boisku. W 7 spotkaniach 21 kartek co daje średnią 3.0 na spotkanie. Spodziewam się również kilku kornerów, ponieważ obie drużyny będą atakowały flankami a na obronie jednej jak i drugiej drużyny są zawodnicy, którzy wolą ominąć ryzyko i wybić na rzut rożny.

Moje propozycje:

Powyżej 1,5 bramek @ 1.28✅
Powyżej 8,5 kornerów @ 1.45✅
Powyżej 9,5 kornerów @ 1.73✅
Powyżej 3,5 żółtych kartek @ 1.56✅
Feyenoord powyżej 1,5 kartki @ 1.49✅
Ajax powyżej 1,5 kartki @ 1.48
✅

Powodzenia :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Standard Liege vs. Anderlecht o2, 1.43 Pinnacle 4/10 :minua: 1:0
Ponownie żal nie skorzystać z azjana w tym przypadku. Standard ciągle w kropce i szukają jeszcze odpowiedniego rytmu. Ostatnio po słabym meczu przegrali z St. Truidense 0:1. Zajmują niską, 14. lokatę, a ambicje przecież mają większe. Dzisiaj wielki rywal i na pewno odpowiednia determinacja. Niegdyś nazywany hitem, teraz teoretycznie zapowiada się jednostronnie ta batalia. Fiołki w solidnej dyspozycji na ligowym podwórku, jak i na arenie międzynarodowej. Ostatnio z Tottenhamem omal nie urwali punktu faworytom. Ofensywnie są bardzo solidną ekipą. Świetnie na szpicy spisuje się Okaka. Jest Najar, a i powoli coraz lepiej grający Ezekiel - autor gola z Kogutami. Dzisiaj jestem przekonany, że sami goście są w stanie strzelić dwa gole - o ile nie więcej. Gospodarze mają kim postraszyć, a i może to być dla nich przełomowe spotkanie, zapewne mają świadomość tego. Przecież też ostatnie mecze z Fiołkami wygrywali... H2H korzystne dla typu.
Polecam.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Gent - Charleroi
Gospodarze grają solidnie u siebie i w moim odczuciu można na nich stawiać (jak gram to wygrywają). Stawiam na nich, ponieważ podobała mi się ich otwarta gra z VCF w Europie. Jeżeli dzisiaj tak zagrają to powinni zgarnąć 3 oczka. W drużynie gości osłabienia, które co od jakiegoś czasu się kumulują.
Gent HW @1,5
3/10 Milenium
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom