>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ligue 1 [03.11-05.11.2017]

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Myślicie, że Lille może w końcu się przełamać? Szatnia jest przeciw Bielsie ale ten z kolei zapowiedział, że przyszedł tam na długo i nie ma zamiaru odchodzić w takiej sytuacji. Jak wygrać to z kim jak z nie z Metz, którzy w pięciu domowych spotkaniach w tym sezonie przegrali... je wszystkie.
Lille wygra - @2.35✅ - Fortuna
Kurs na zwycięstwo Marsylii (vs Caen) wygląda dość ciekawie, bo @1.51✅. Gracze Olympique&#39;u nie licząc wpadki z Rennes prezentują się na własnym stadionie ostatnimi czasy bardzo dobrze (m.in. remis z PSG).
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Rennes-Bordeaux
Typ: x/x
Kurs 4.5
Buk Totolotek
Analiza: 12 seria spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym Rennes na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Bordeaux, goście są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym wyjazdowym spotkaniu, ogólnie w bieżących rozgrywkach zdobyli 4 punkty więcej niż drużyna z rennes i ostatnio są w znacznie lepszej formie, wygrali 4 z 5 poprzednich spotkań , zanotowali tylko 1 porażkę, gospodarze natomiast w 5 poprzednich kolejkach zanotowali 1 wygraną remis oraz 3 porażki . Ogólnie analizując wszystkie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami sprzed kilku ostatnich lat widać że zawsze obie ekipt zdobywały co najmniej po jednej bramce, rzadko również padało mnie niż 1.5 gola w meczu, myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie, bowiem oba zespoły bramki strzelać potrafią,ale same też sporo ich tracą . Każda z drużyn w tym spotkaniu potrzebuje 3 punktów więc liczę na otwarte spotkanie w którym żadna z ekip nie będzie się ograniczała tylko i wyłącznie do nie stracenia bramki. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem na koniec.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:00
Spotkanie Monaco-Guingamp
Typ: 1/1
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Monaco na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmowało będzie ekipę Guingamp, gospodarze są obecnie są w dobrej sytuacji bowiem sa wiceliderem w francuskiej ekstraklasie piłkarskiej i ma na chwilę obecną 4 punkty straty do lidera ze stolicy kraju, goście natomiast z 14 punktami na swoim koncie są dopiero na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i ostatnimi czasy grają w kratkę raz wygrywają raz przegrywają, ale na wyjazdach zanotowali już 4 porażki pod rząd więc tutaj może być znów bardzo ciężko bowiem na swoim stadionie Monaco jest zespołem niezwykle groźnym , który rzadko traci ligowe punkty , goście natomiast na wyjeździe zdołali zdobyć dopiero 6 bramek, gospodarze natomiast u siebie na stadionie stracili tylko 4 . Jest to słaby prognostyk dla zespołu Guingamp przed tym spotkaniem , bowiem myślę że nawet o jedną bramkę będzie im niezwykle ciężko , tym bardziej iż Monaco po zremisowanym spotkaniu z Besiktasem w lidze mistrzów już będzie miało niezwykle ciężko żeby wyjść z grupy w tej edycji ligi mistrzów. Ja stawiam na wygraną zespołu gospodarzy do połowy jak i na koniec meczu, oraz na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sędziego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom