>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Ligue1 [6-7 listopada 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
12 kolejka stoi pod znakiem rywalizacji niedzielnej na Parc des Princes gdzie miejscowe PSG zagra z Marsylią. To coś więcej niż rywalizacja o ligowe punkty!
Z innych spotkań ciekawie zapowiada się starcie Lille z obecnym i jakże nieoczekiwanym liderem z Brest. Przyznac też trzeba, że pojedynek Rennes - Lyon będzie nie mniej interesujący. Należy pamiętac, ze OL w środku tygodnia grają na Estadio da Luz z Benficą. Jak więc to wpłynie na ich sytuacje ?
SKłady, absencje -&gt; http://www.lequipe.fr/Allos-v2/Allo_L1.html

Zachęcam do dyskusji ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo ciekawe dwa spotkania mam tutaj na myśli Rennes vs. Lyon oraz PSG vs. Marsylia. Oba mecze będą transmitowane w Canal +.

Lyon zaczyna wreszcie gromadzić punkty i spotkanie z Rennes też będzie dla graczy Puella dużym sprawdzianem.
Marsylia w poprzedniej kolejce nie grała, napewno będą spragnieni zmagań na boisku i grają na trudnym terenie w Paryżu, mecz którym żyję cała Francja...

A Wy jak widzicie tą kolejkę???
 
K 10

kolan08

Użytkownik
Myślę, że dobrym typem jest zwycięstwo As Saint-Etienne ???? Najpopularniejszy klub wśród francuzów już dawno nie grał takiego sezonu i mają tego niesamowitego Payeta ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Myślę, że dobrym typem jest zwycięstwo As Saint-Etienne ???? Najpopularniejszy klub wśród francuzów już dawno nie grał takiego sezonu i mają tego niesamowitego Payeta ????

Myślę, że w rywalizacji to, że są najbardziej lubianym klubem we Francji odgrywa małą rolę.

Kolejna sprawa to może i jest Payet w dobrej formie, ale już samo Etienne nie za bardzo, z meczu na mecz notują co raz gorsze wyniki także uważam, ze warto się dwa razy zastanowić zanim zagrasz na gospodarzy.

Wypadł dodatkowo Blaise Matuidi (10/0), nie zagra też Sanogo, Andreu, Bocanegra i Perrin.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Wynik: 1:1
TYP: obie strzelą? (1=tak)
Kurs: 1.82

betgun


Odległa 16 pozycja Sochaux, natomiast AJ Auxerre środek tabeli 11 pozycja. Ciężko wytypować która z drużyn sięgnie w tym meczu po 3 punkty. Jedno jest pewne zarówno jedni jak i drudzy zdobędą gola. Sochaux to najbardziej bramkostrzelna drużyna w Lique1. Tak to nie pomyłka.. Mimo iż przegrywają swoje mecze po heroicznych walkach, zawsze udaje im się zdobyć przynajmniej jedną bramkę. Auxerre dobrze ostatnio dysponowane, nie zawiedli oczekiwań swoich kibiców i wygrali na własnym stadionie z Ajaxem Amsterdam - 2:1. Nie ma co ukrywać że d la podopiecznych Jeana Fernandeza był to mecz o wszystko, bowiem od niego zależało to czy AJ Auxerre awansuje do 1/8 finału Ligi Mistrzów lub 1/16 finału Ligi Europejskiej. Dodatkowym atutem który będzie przemawiał za zdobyciem gola przez gospodarzy będzie fakt iż obrońca AJ Auxerre Cedric Hengbart będzie pauzował przez najbliższy miesiąc. 30-letni zawodnik nabawił się kontuzji lewego uda w trakcie środowego meczu z Ajaksem Amsterdam. Jego brak będzie sporym osłabieniem dla AJA, bowiem w tym sezonie Hengbart zagrał w Ligue 1 i Lidze Mistrzów w 15 meczach i za każdym razem przebywał na murawie od pierwszej do ostatniej minuty. Bez tego zawodnika obrona już nie będzie funkcjonowała tak samo jak do tej pory. Motywacji gospodarzom nie powinno zabraknąć w tym meczu bowiem FC Sochaux w tym sezonie zdobywa punkty tylko na swoim stadionie, więc spotkanie z AJ Auxerre będzie szczególnie ważne dla zespołu, który znalazł się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Spodziewam się ostrych ataków gospodarzy od pierwszej minuty, na wet pomimo tego iż ostatnio mają nieco słabszy okres w lidze (3 ostatnie mecze przegrane). Jednak w spotkaniu z Lyonem i Toulouse pokonali bramkarza rywali. Wrócę jeszcze na chwilę do Auxerre, dobrze dysponowani ostatnio tacy piłkarze jak Benoit Pedretti, Valter Birsa, czy napastnik z Kenii Dennis Oliech. Nie są to żądła najwyższej klasy, ale jak udowodnili już nie raz w tym sezonie bramki zdobywać potrafią i w meczu wyjazdowym z Sochaux także powinni strzelić. Na zakończenie dodam iż Auxerre w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych w lidze francuskiej strzelili łącznie 7 bramek. To, że trafią przynajmniej jeden raz w meczu z Sochaux sami widzicie raczej pewne. Początek meczu sobota godzina 19:00.
Benoit Pedretti najlepszy strzelec AJ Auxerre
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Bardzo fajnie wyglądająca kolejka pod względem kibicowskim. Najciekawiej zapowiadają się według mnie dwa spotkania - Rennes z OL i PSG z OM. A pod względem bukmacherskim interesująco wygląda spotkanie Sochaux z AJA.
FC Sochaux - AJ Auxerre
Jak wiadomo w drużynie gości bardzo dużo braków ( Ireneusz Jeleń, Alexandre Licata, Anthony Le Tallec, Yaya Sanogo oraz Alain Traore ). Jakby tego było mało to do tej grupy dołączają jeszcze najlepszy obrońca Cedric Hengbart i &quot;serce zespołu&quot; Benoit Pedretti. U gospodarzy zabraknie tylko Yassina Mikariego i Teddy&#39;ego Richerta. Auxerre ostatnio zaczęło grać dobrze, ale czy tak zdziesiątkowana kontuzjami ekipa da rade wygrać z bardzo dobrze grającą na własnym obiekcie drużyną Sochaux :?: Raczej nie. Do tego dochodzi fakt, iż gospodarze przegrali ostatnie 3 mecze więc przyszedł najwyższy na przełamanie złej passy. Podpierając się historia spotkań tych drużyn najlepiej wygląda typ na 1x.
Moje propozycje:
▶ FC Sochaux - AJ Auxerre 1x | 1,26 Bet-at-home ✅✅✅
▶ FC Sochaux - AJ Auxerre 1 | 2,10 Bet-at-home ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście braki w zespole Auxerre są dośc powazne. Szcególnie, że wypadł mózg drużyny Benoit Pedretti. Teraz zadaje sobie pytanie jak to wplynie na obraz meczu? Sochaux niby wydaje się byc faworytem, ale Auxerre zapewne postawi na defensywną gre, a w tym potrafią byc skuteczni. Ostatnio notowali całkiem dobre rezultaty i nie zdziwie się jak padnie tutaj remis bo Sochaux może i gra dobrze u siebie, ale różnie może byc. Ja osobiście odpuszcam to spotkanie.
VS
ST ETIENNE - LORIENT
Typ : StEtienne DNB and -0,5 @ 1,763 Pinnacle ⛔1:2
St Etienne ostatnio przeplata porażki z remisami. Tak od 4 spotkań, ale u siebie akurat można oczekiwac, że z rywalem pokroju Lorient sobie poradzą. Nie będzie co prawda Bocanegry, Perrina, Coulibaly, Sanogo,Andreu i Matuidiego. Ale tak na dobrą sprawe oto wyczyny graczy pauzujących :
- Sanogo nie zagral jeszcze ani minuty w tym sezonie
- Perrin 7 meczów 2 gole, spora strata
- Bocanegra 8 meczów
- Andreu 7 min przebywał na boisku
- Coulibaly rezerwowy bramkarz
Tak więc z tej listy rzekomo długiej tylko dwóch graczy zasługuje na miano powaznych ubytków.
Lorient na wyjazdach nie błyszczy (0-2-3).Punkty zdobywają u siebie na sztucznej płycie (4-0-2). Lorient też do tego meczu przystąpi bez paru graczy :
-Ecuele Manga zawieszony za kartki podstawowy obrońca, komplet min na boisku 11 meczów
- pomocnik Jouffre, 4 mecze 1 gol
- obrońca Kone 2 mecze , 88min
- Bouderbal, brak meczów
- obrońca Doukoure ,39min
- doświadoczony pomocnik Monterrubio 1 mecz.
Jak zwykle będą liczyc na Gameiro. St Etienne u siebie jest dobre. Myślę, że szanse na wygranie tego meczu przez gospodarzy są, ale zabezpieczam się w razie remisu i wtedy połowa stawki zostanie mi zwrócona, ale wierze w Zielonych, że wygrają ;) ST ETIENNE : Janot - Néry, Bayal, Marchal, Monsoreau - Landrin, Guilavogui, Battles (cap) - Payet, Bergessio, Sako.

LORIENT : Audard (cap) - Baca, Bourillon, Romao, Le Lan - Amalfitano, Coquelin, Mvuemba, S. Diarra - Gameiro, Kitambala.


Myślałem jeszcze o Bordeaux i jakimś DNB Rennes, ale odpuściłem i skupiłem sie tylko na meczu St Etienne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Lillie - Brest
Lillie to drużyna, która od kilku sezonów charakteryzowała się tym, że zaliczali dużo remisów. W poprzednim sezonie postawili na bardziej ofensywną grę co im się opłaciło i zajęli niespodziewanie 4 miejsce tracąc do drugiego Ol. Lyon zaledwie 2 punkty. Łącznie na 38 meczy mieli tylko 7 remisów.
W tym sezonie mam wrażenie, że wrócił stary styl gry Lillie. W lidze europejskiej na 4 mecze 2 remisy. W lidze na 11 spotkań mają już 6 remisów!
Czyli jeszcze jeden i wyrównają wynik z zeszłego sezonu. Tyle tylko, że rok temu potrzebowali 38 meczy do 7 remisów. Reasumując Lillie znów zaczęło regularnie remisować... nawiasem mówiąc dobry zespół na grę remisów progresją.
Brest to w tym sezonie rewelacja rozgrywek. Beniaminek szybko odnalazł się w realiach 1 ligi. A co ciekawe w poprzednim sezonie ( w 2 lidze ) zaliczyli podobnie jak Lillie 7 remisów. W tym sezonie póki co mają 3 ( na 11 spotkań ). Ciekawostką, a zarazem wskazówką dla grających Undery może być to, że Brest w tym seznie zaliczył w 11 meczach 11 underów 2,5.
Reasumując spotkaja się 8 zespół z liderem rozgrywek. Przypomina mi to troche ostatni mecz Lyonu z St. Entiene, kiedy to na gości było 6.50 i wygrali. Tutaj myślę, że najprawdopodobniejszy jest remis.

Stawiam 0-0 lub 1-1.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
vs


Paris Saint Germain - Olympique Marsylia
OM
3.00 | Betsafe​


Najciekawsze spotkanie tej kolejki, zarazem hit w lidze francuskiej.Na pewno te spotkanie będzie bardziej wyczekiwane aniżeli te w poprzednich latach ponieważ gospodarze są w dość dobrej formie i będą starać się w tym sezonie o kwalifikacje do europejskich pucharach, zaś goście to Mistrzowie kraju, w miarę przyzwoicie radzący sobie zespół w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Gospodarze są w tabeli na ósmej pozycji, ale do miejsca dugiego dzieli ich tylko cztery punkty co pokazuje, że klasyfikacja jest dość wyrównana i drużyna z drugiej połówki tabeli ma szansę na wysoką pozycję.Podopieczni Kamboure grają na dwóch frontach bo mierzą się również w Pucharze Uefa gdzie dystansują razem z Sevillą drużynę Dortmundu.Tam radzą sobie dość dobrze, w lidze wygląda również przyzwoicie.Cenny remis w Prowansji z Montpellier, wygrana z Tuluzą to ostatniej dokonania ligowe drużyny ze stolicy.Drużyna została wzmocniona Nene, który przyszedł z Monaco i z automatu stał się liderem zespołu strzelając ważne bramki.Wszystko uzupełnia stary wyjadacz Giuly czy młody, a już niezwykle doświadczony Sakho.Mówi się we Francji, że super duet Hoarau i Erding są w kryzysie bo nie strzelają bramek przez co trener stracił niejako zaufanie do nich.Gazety, strony internetowe we Francji głośno zaznaczają, że ranga i renoma Derbów Francji w tym roku nie jest tylko z nazwy ze względu na dobrą formę zespołu z Parc des Princes oraz przede wszystkim na hossę Marsylii.
Obserwują OM w tym sezonie od kilku spotkań i mogę stwierdzić, że są najsilniejsi co mogą potwierdzić powtarzając sukces z przed roku.Drużyna po nie jako falstarcie sezonu kiedy to zajmowała miejsce w dole tabeli gra co raz lepiej i odprawia kolejne drużyny z kwitkiem.Są też autorami najwyższego wyniku w tej edycji LM bo w środę roznieśli Żylinę 7:0.W lidze jest też przekonująco ponieważ wygrali m.in. z Arles, Sochaux, Lille czy Nancy.W poprzednim sezonie miały miejsce dywagacje czy pieniądze wydane na Lucho to była dobra inwestycja i można było stwierdzić, że był to nietrafiony zakup, ale na szczęście nigdzie go nie sprzedano i w tym sezonie jest on liderem drużyny Deschampsa.Dochdzą do tego kreatywni zawodnicy jak Valbuena, Gignac, Remy czy Ayew.Jest to dość skuteczny zestaw piłkarzy ofensywnych, który zapewnia bramki, ale w defensywie też są zawodnicy z doświadczeniem jak Heinze, Taiwo i Diawara.Te połączenie tworzy zespół kompletny, który w moim odczuciu zdobędzie mistrzostwo.
Potwierdzić będą mogli to już dziś wieczorem w Paryżu.Ja jestem przekonany, że odniosą zwycięstwo mimo trudnego rywala.Ostatnie spotkania na PdP to przekonywujące zwycięstwa Marsylczyków i tym razem powinno być podobnie.Moja propozycja to zagranie OM po wysoki kursie bez zbędnego bawienia się w podpórki czy zakłady bez remisu.
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
vs


Paris Saint Germain - Olympique Marsylia
OM
3.00 | Betsafe



Najciekawsze spotkanie tej kolejki, zarazem hit w lidze francuskiej.Na pewno te spotkanie będzie bardziej wyczekiwane aniżeli te w poprzednich latach ponieważ gospodarze są w dość dobrej formie i będą starać się w tym sezonie o kwalifikacje do europejskich pucharach, zaś goście to Mistrzowie kraju, w miarę przyzwoicie radzący sobie zespół w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
Gospodarze są w tabeli na ósmej pozycji, ale do miejsca dugiego dzieli ich tylko cztery punkty co pokazuje, że klasyfikacja jest dość wyrównana i drużyna z drugiej połówki tabeli ma szansę na wysoką pozycję.Podopieczni Kamboure grają na dwóch frontach bo mierzą się również w Pucharze Uefa gdzie dystansują razem z Sevillą drużynę Dortmundu.Tam radzą sobie dość dobrze, w lidze wygląda również przyzwoicie.Cenny remis w Prowansji z Montpellier, wygrana z Tuluzą to ostatniej dokonania ligowe drużyny ze stolicy.Drużyna została wzmocniona Nene, który przyszedł z Monaco i z automatu stał się liderem zespołu strzelając ważne bramki.Wszystko uzupełnia stary wyjadacz Giuly czy młody, a już niezwykle doświadczony Sakho.Mówi się we Francji, że super duet Hoarau i Erding są w kryzysie bo nie strzelają bramek przez co trener stracił niejako zaufanie do nich.Gazety, strony internetowe we Francji głośno zaznaczają, że ranga i renoma Derbów Francji w tym roku nie jest tylko z nazwy ze względu na dobrą formę zespołu z Parc des Princes oraz przede wszystkim na hossę Marsylii.
Obserwują OM w tym sezonie od kilku spotkań i mogę stwierdzić, że są najsilniejsi co mogą potwierdzić powtarzając sukces z przed roku.Drużyna po nie jako falstarcie sezonu kiedy to zajmowała miejsce w dole tabeli gra co raz lepiej i odprawia kolejne drużyny z kwitkiem.Są też autorami najwyższego wyniku w tej edycji LM bo w środę roznieśli Żylinę 7:0.W lidze jest też przekonująco ponieważ wygrali m.in. z Arles, Sochaux, Lille czy Nancy.W poprzednim sezonie miały miejsce dywagacje czy pieniądze wydane na Lucho to była dobra inwestycja i można było stwierdzić, że był to nietrafiony zakup, ale na szczęście nigdzie go nie sprzedano i w tym sezonie jest on liderem drużyny Deschampsa.Dochdzą do tego kreatywni zawodnicy jak Valbuena, Gignac, Remy czy Ayew.Jest to dość skuteczny zestaw piłkarzy ofensywnych, który zapewnia bramki, ale w defensywie też są zawodnicy z doświadczeniem jak Heinze, Taiwo i Diawara.Te połączenie tworzy zespół kompletny, który w moim odczuciu zdobędzie mistrzostwo.
Potwierdzić będą mogli to już dziś wieczorem w Paryżu.Ja jestem przekonany, że odniosą zwycięstwo mimo trudnego rywala.Ostatnie spotkania na PdP to przekonywujące zwycięstwa Marsylczyków i tym razem powinno być podobnie.Moja propozycja to zagranie OM po wysoki kursie bez zbędnego bawienia się w podpórki czy zakłady bez remisu.
Myślę, że typ ciekawy jednak brak Stefka M`Bii nakazuje zachowanie ostrożnosci. Nie polece tego typu jednak nikomu ponieważ PSG gra ostatnio całkiem sensownie a w zabezpieczeniu +0,5 na OM grywalnemu po 1.60 nie widzę żadnego value.

Moim skromnym zdaniem tak kolejka Ligue 1 to jeden No Bet ????
Choć kusi mnie Nancy ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiście Qozi ładnie opisal mecz PSG - OM ;) Też chciałbym by Marsylia to wygrała, ale nie będzie tak łatwo bo PSG jednak w tym sezonie gra całkiem całkiem chcoiaż ostatnia potyyczka z Dortmundem w LE tego wcale nie potwierdza bo widząc ich poczynania w 2poł to wyglądalo mega kiepsko, ale na ten mecz będzie moblizacja nieporównywalnie większa. Ja odpuszczam typowania i obejrze z przyjemnością.
Z typów to bym postawił na Lille, ale kurs taki średni bym powiedział, ale powinni wygrac wkońcu. Ostatnio kalendarz mieli cięzki, mecze z Lyonem i OM gdzie grali momentami dobrze. Dobra passa Brestu chyba się skończy już. ALe jednak kurs 1,70 mnie nie przekonuje i nie ruszam dzisiaj nic z Ligue1.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Uważam, że zbyt ostrożnie podchodzicie do tego spotkania.W moim odczuciu stwierdzenie, że PSG gra bardzo dobrze jest trochę na wyrost.Słabe spotkanie z BVB czy trzy bramki na Parc des Princes stracone nie wystawiają dobre świadectwa.Na pewno grają lepiej niż w poprzednim sezonie, ale na Marsylię to za mało.
Jak wcześniej wspominałem OM gra teraz tak jak pod koniec poprzedniego sezonu nie pozostawiając złudzeń Bordo czy Lyonowi.

Moim zdaniem kurs jest warty gry bo OM stać na zwycięstwo w Paryżu.I polecam ;).
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: Paris Saint Germain - Olympique Marsylia
Typ: Marsylia (-1,0 hc)
Kurs: 6,20
Buk:Betsafe

Analiza: Bezapelacyjnie najciekawszy mecz tej kolejki ligi francuskiej. Zmierzą się w nim 8. w tabeli PSG, oraz 3. Marsylia (aczkolwiek w przypadku wygranej Marsylczyków zostaną oni liderem po tej kolejce). PSG w dotychczasowych meczach u siebie zanotowała 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki, bramki 10-6. Marsylia zaś na wyjazdach ma bilans 2-2-1, bramki 10-6. Te statystyki myślę, że jednak nie są tak istotne. Chociaż gospodarze meczu w tym sezonie grają nieźle w piłkę to myślę, że nie dadzą rady w tym meczu rozpędzonej Marsylii. Duet napastników gospodarzy Horau, Erding jakby zaciągnął ręczny i ostatnio nie strzela bramek. Marsylczycy zaś przeciwnie, w ostatnim meczu Ligi Mistrzów roznieśli słowacką Żylinę 7-0 i to na stadionie wroga. 3 bramki w tamtym meczu zdobył Gignac, 2 Lucho, po jednej Remy i Heinze. Jak widać więc siła ofensywna Marsylii jest ogromna jeśli dodać do tego jeszcze dobrze spisujących się Ayewa czy Valbuenę. W ostatnich meczach bardzo dobrze prezentuje się Lucho Gonzalez, jest opoką i motorem napędowym drużyny. Paris Saint Germain nie wygrało od 5 spotkań, Marsylia zaś ostatnie 5 swoich spotkań wygrała (w obu przypadkach patrzę na fronty ligowe jak i europejskie puchary). Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to 2 ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami na stadionie PSG kończyły się przekonywującymi zwycięstwami Marsylczyków. Sezon temu 0-3, dwa sezony temu 1-3. Reasumując patrząc na dyspozycję oby dwóch zespołów typ ten ma szanse na wejście, a po takim kursie grzech nie spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom