>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległe (02.12-7.12.2020)

Status
Zamknięty.
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
wisla plock-gornik zabrze typ:gornik nie przegra i ponizej 4,5 goli w meczu kurs:1.54 etoto✅
witam,stawiam na pewniaka w tym meczu poniewaz gra wisly to jakas kpina.gdy przegladam sklad nafciarzy to wydaje mi sie ze to najslasza ekipa w lidze.maja trzech zawodnikow ktorzy daja cos od siebie,a reszta mocno przecietni.graja slabo i mysle ze trener dlugo nie zagrzeje miejsca.tlumaczy sie ze ich gra wyglada slabo bo po problemach z zarazeniem covid wielu zawodnikow pod forma.gornik tez nie jest taka rewelacja co na poczatku sezonu,obnizyli troche loty ale ciagle punktuja i plasuja sie na 3 lokacie.gonik w 11 kolejkach przegral tylko 3 spotkania:z lubinem na wyjezdzie i legia i rakowem czyli druzyny duzo lepsze od plodczan.uwazam ze w tym spotkaniu nie moze byc niespodzianki i gornik spokonie da rade i bramek tez nie bedzie duzo bo gornik pieciu chyba nie strzeli.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Handicap
Pogoń (-2.0)-Mielec - Mielec wygra @ 1,50 sts

Ostatnie wyniki jak i gra Pogoni po przerwie na reprezentacje delikatnie mówiąc nie zachwyca. Porażkę na wyjeździe z Górnikiem jeszcze da się zrozumieć ale remisy czy to w pucharze Polski czy w lidze z kiepsko dysponowaną Wisłą Płock to jako dobre wyniki nie można uznać a sama ich gra w tych meczach pozostawiała wiele do życzenia. Natomiast Stal Mielec prezentowało się w tym samym czasie całkiem nieźle i zaliczyli progres w porównaniu do początku sezonu. W lidze wywalczyli remis z Zagłębiem i wygraną z Jagiellonią co można uznać za bardzo dobre rezultaty jak na ich potencjał. Jak dla mnie w tym meczu kursy na Pogoń są sporo za małe i nawet jeśli na papierze wydają się faworytami to na pewno nie z taką obecną formą aby wystawiać na nich koło 1,60. Nawet jeśli Pogoń tutaj wygra to nie sądzę aby to było większą ilością niż jedną bramką jak to zazwyczaj się kończyło w ich dotychczasowych wygranych meczach w lidze ( tylko z Jagiellonią wygrali zdecydowanie 3:0 a reszta kończyła się wygrana jedną bramką lub remisy i porażki), dlatego też taka bezpieczna opcja po przyzwoitym kursie wydaje się dla mnie bardzo interesująca
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lech - Podbeskidzie
Lech strzeli 1. gol i wygra mecz
@1.50 Fortuna

Lech prawdopodobnie będzie chciał nieco odpocząć po wyjazdowym spotkaniu z Benfiką w ramach Ligi Europy, i tym niemniej jest wyraźnym faworytem tego spotkania i sądzę, że meczu nie odpuszczą. W lidze są jeszcze na dalekim, 9. miejscu i muszą przestać gubić punkty w walce ze słabszym przeciwnikiem. Pozostały jeszcze dwa spotkania w ramach Ligi Europy, a czołówkę Ekstraklasy trzeba gonić i jest na to ostatni dzwonek bo lider odskoczył już na 11 punktów. Mimo bycia na odległej pozycji, Kolejorz jest drugim po Rakowie najskuteczniejszym zespołem pod kątem liczby zdobywanych bramek. Podejmują Podbeskidzie, które jest na ostatnim miejscu i w lidze jeszcze nie wygrało spotkania. W dodatku w 5 wyjazdowych meczach stracili 14 bramek. Myślę, że Lech nie odnotuje miniwpadki takiej jak w październiku, kiedy to przegrali z Jagiellonią i zremisowali z Cracovią, tylko podejdzie ofensywnie do spotkania i zacznie powoli nadrabiać stratę do czołówki. Pierwszy gol i zarazem wygrana Lecha to mój typ na ten weekend.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Wisła Płock - Górnik Zabrze
typ: X lub 2 i poniżej 4,5 gola
@1.54 ETOTO
W domowych meczach Wisły Płock pada średnio 1,5 gola a z kolei w wyjazdowych spotkaniach Górnika pada niewiele więcej bramek bowiem tylko 1,8gola/mecz. Stąd under 4,5 gola wydaje się być oczywistym rozwiązaniem w typ przypadku. Wisła Płock nie wygrała żadnego z 5-ciu ostatnich spotkań, notując 3 remisy i 2 porażki. Górnik zaś z drugiej strony przegrał tylko jedno spotkanie z ostatnich pięciu, notując 3 zwycięstwa, 1 remis i wspomniana jedna porażka. Wisła Płock walczy o utrzymanie, bowiem ma tylko 1 pkt przewagi nad ostatnim Podbeskidziem. Górnik zajmuje 3 lokatę i do Rakowa traci 4 punkty. Goście nie będą chcieli sobie pozwolić na stratę punktów ze słabo dysponowaną ostatnio Wisłą Płock, lecz gospodarze też nie odpuszczą tak sobie tego meczu, także spodziewam się skromnej wiktorii Górnika. Typ, że Górnik nie przegra i że będzie poniżej 4,5 gola wydaje się być najlepszy ku takiemu scenariuszowi.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cracovia - Wisła Kraków
Typ: over 10.5 rożnych
Kurs: 2.00 w eWinner
Wynik: 8 rożnych

Początek 12. kolejki PKO Ekstraklasy i od razu mocne uderzenie - Derby Krakowa. Choć bez kibiców, emocji napewno nie zabraknie. Obie drużyny preferują styl gry oparty na skrzydłach i dośrodkowaniach w pole karne, przy czym bardziej to uwidacznia Cracovia, mająca w swym składzie wysokich piłkarzy i stara się to wykorzystywać. Z drugiej strony Wisła, gdzie ma na skrzydłach lubiących dryblować piłkarzy. W tym sezonie gospodarze wykonywali 57 rożne, co - jak łatwo obliczyć - daje średnią 5,18/mecz. Goście z kolei z rogów wrzucali piłkę 73 razy, czyli średnio 6,64/mecz. Średnie pokazują, że może warto byłoby pokusić się o wyższą linię. Ja jednak bezpieczniej trzymam się tradycyjnej. Dodatkowo te statystyki znajdują odzwierciedlenie w ostatnich kilku Derbach poza tymi przy Reymonta w zeszłym sezonie, gdzie były zaledwie 2 rzuty rożne, ale i mecz odbiegał poziomem nawet od przeciętnego meczu ekstraklasowego. Myślę, że taki to będzie mecz, gdzie skrzydła odegrają dużą rolę, a przy próbach dryblingu, dośrodkowań siłą rzeczy pojawią się rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia Kraków - Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Kurs: 1,99
Bukmacher: fortuna

Po długiej przerwie wróciłem na forum i mam nadzieje dosyć regularnie podawać swoje typy. Zacznę od naszej rodzimej Ekstraklasy. Dzisiaj dojdzie do derbów Krakowa, "Pasy" zmierza się na swoim obiekcie przy kałuży z Wisłą Kraków. Moim zdaniem może paść w tym spotkaniu więcej niż dwa gole. Nadzieje daje mi fakt, że w ostatnich pięciu meczach Wisły Kraków czterokrotnie padało więcej niż dwie bramki (Podbeskidzie 3:0, Lechia Gdańsk 1:3, Warta Poznań 1:2, Zagłębie Lubin 1:2). W ostatnich latach w meczach pomiędzy tymi zespołami kilkakrotnie padały rezultaty z większą ilością bramek. Choć by ubiegłoroczne 3:2 na stadionie Wisły, albo w grudniu 2014 przy Kałuży Cracovia uległa rywalom 1:4. W obecnym sezonie obydwie ekipy spisują się bardzo słabo i okupują dolne rejony tabeli. Podopieczni Michała Probierza zajmują 11 miejsce w tabeli z 12 punktami zaś "Biała gwiazda plasuje się na trzynastej pozycji i ma dwa oczka mniej. Zdecydowanie lepszą passę ostatnich spotkań mają "Pasy". Ugrali oni dziesięć oczek wygrywając z Jagiellonią, Świtem Skolwin i Wisłą Płock. Natomiast podopiecznym Skowronka udało się wygrać tylko raz w ostatnich pięciu meczach pod koniec października z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mam nadzieje, że derby Krakowa obfitować będą dzisiaj w bramki.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj derby Krakowa, niestety bez kibiców. Obie drużyny mają swoje problemy, ja jednak liczę na tzw. "efekt nowej miotły", który będzie po stronie Wisły. Co prawda nie obstawię w tym meczu wygranej Białej Gwiazdy, ale będę patrzył na bramki, ponieważ Wisła nie ma aż takiego problemu w tym aspekcie. Zawodnicy z Reymonta ostatni raz nie strzelili na stadionie Pasów w 2014 roku - liczę, że dzisiaj podtrzymają tą tendencję.

Wisła strzeli bramkę w przedziale 1-72 min. @1.76 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Cracovia - Wisła 1:1 (9 żk + czk)
powyżej 6,5 kartki (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2), @2,50 STS
powyżej 5,5 żółtej kartki, @1,84 Fortuna (EE)


12 kolejkę naszej Ekstraklasy rozpoczynamy od derbów Krakowa, Pasy podejmują Białą Gwiazdę. Lekkim faworytem są gospodarze, ale goście w tygodniu zatrudnili nowego szkoleniowca i możliwy jest efekt "nowej miotły", ja jednak nie będę typował tu zwycięscy tego pojedynku, a pójdę w stronę kartek, wiadomo derby wywołują większe emocje, minusem jest na pewno gra bez kibiców, bo to jeszcze bardziej podnosi atmosferę. W ostatnim ich bezpośrednim meczu było aż 9 żółtych kartek, dzisiaj aż tyle pewnie nie będzie, chociaż kto wie, szczególnie liczę na zawodników Wisły, którzy będą chcieli się pokazać przed nowym trenerem, dodatkowo Wisła która jest aktualnie na 12 pozycji ma tylko 1 punkt przewagi nad ostatnim zespołem w tabeli, więc w teorii po tej kolejce może zostać czerwona latarnią ligi jakby zespoły poniżej wygrały swoje spotkania. Derby poprowadzi sędzia Stefański, który w obecnym sezonie ma średnią 4,17 kartki na mecz, Cracovia w tym sezonie otrzymała 25 żółtych oraz 1 bezpośrednią czerwoną, średnia 2,27, Wisła zaś 23 żółte, średnia 2,09. Statystyki lekko poniżej proponowanej linii, ale tak jak wspomniałem liczę na atmosferę derbów, chęć pokazania się przed nowym trenerem oraz zagrożenie spadku na dno tabeli przez Białą Gwiazdę, Pasy również liczę, że coś dołożą od siebie. Od 5 spotkań pomiędzy nimi nie było też czerwonej kartki, więc może dzisiaj, do statystyk będzie się wliczała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Cracovia Kraków- Wisła Kraków
Typ: over 10,5 RR 8
Kurs: 1.90
Bukmacher: STS
Analiza:

200 Wielkie Derby Krakowa! Drużyny przychodzą do spotkania w innych nastrojach. Cracovia skupiona na ustabilizowaniu formy, a w Wiśle doszło do zmiany trenera. Czy efekt nowej miotły dzis zadziała? Niemiecki szkoleniowec Peter Hyballa dziś zadebiutuje na ławce trenerskiej Białej Gwiazdy. Nowy trener za granicy, być może nowa filozofia, każdy zaczyna od zera. Nie widzę tutaj innego nastawienia jak pokazanie się nowemu trenerowi. Cracovia będzie chciała wykorzystać ostatnią słabszą dyspozycje Wisły i zrewanżować się za ostatnie przegrane derby u siebie. Ostatnio wysoką linie rożnych w meczu Wisły z Zagłębiem postawił waldi1979 w swoim temacie i bez problemu typ wszedł. Wisła goniąca wynik = nabijanie rożnych (po 13 RR z Zagłębiem i Śląskiem, 9 z Wartą Poznań)

Linia 10,5 RR w tym sezonie w lidze została pokryta w meczach:
- Wisły 9/11
- Cracovii 6/11 (2x było 10 RR)

Średnia liczba rożnych w lidze:
- Wisła 6,6 RR/mecz
- Cracovia 5,3 RR/mecz
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Cracovia - Wisła
2. powyżej 5.5 żółtej kartki @ 1.95 liczba kartek (ŻK=1, 2xŻK=3, bezpośrednia CZK=2)
3. powyżej 32.5 fauli @ 1.60

etoto


Derby Krakowa to bardzo prestiżowe spotkanie dla obu ekip i pokazanie kto rządzi w mieście. Ostatnie derby skończyły się z z ilością dziewięciu żółtych kartek. Piłkarze w sumie faulowali siebie aż 37 razy. W ostatnich spotkaniach fauli padało: 39,34,30,30. Gorzej było z kartkami bo ciężko było przekroczyć linię 4-5 kartek na mecz. Wisła dzisiaj z nowym trenerem, a więc jestem zdania, że każdy z piłkarzy w pierwszej jedenastce zostawi serce i z pewnością będzie chciał się tutaj pokazać aby przyciągnąć swoją uwagę. O trenerze Probierzu dużo nie trzeba pisać bo on w takich spotkaniach żyje przy linii bocznej boiska. Sędzią będzie Daniel Stefański, który w sześciu spotkaniach wyciągnął 25 żółty kartonik co daje nam średnią czterech kartek na mecz. Obie ekipy sąsiadują w ligowej tabeli, a więc mam forma oby drużyn jest podobna - to moja opinia. Pozostaje nam czekać do wieczora i zobaczymy co zaoferują nam piłkarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Podbeskidzie Bielsko Biała

W niedzielnym spotkaniu 12. kolejki do Poznania przyjeżdża Podbeskidzie. Faworyt tego spotkania jest jeden i niewątpliwie jest nim Lech. Gospodarze w ostatnim spotkaniu wywieźli bardzo ważne 3 punkty z Gdańska po wygranej 1:0. Mecz z Podbeskidziem jest dla nich bardzo ważny, co pokazało odpuszczenie wczorajszego spotkania z Benfiką w Lidze Europy i wystawienia wielu rezerwowych zawodników. Z jednej strony nie ma się czemu dziwić, Lech już stracił szanse na wyjście z grupy, a w lidze sytuacja jest lekko mówiąc-ciężka. Lech jest na ten moment na 9 pozycji i traci do lidera z Częstochowy aż 11 punktów. Spotkanie z Podbeskidziem jest więc kluczowe. Goście zapewne wyjdą na to spotkanie głównie po to, żeby się bronić i jedyne zagrożenie mogą stworzyć po kontrze lub stałym fragmencie gry, które w Lechu są chyba największym mankamentem. Spodziewam się więc spotkania do pierwszej bramki dla Lecha, wtedy powinno im się grać łatwiej, ale nie spodziewam się w tym spotkaniu jakiegoś pogromu. Myślę, że więcej niż 4 gole w tym spotkaniu nie padną, a Lech wygra to spotkanie i patrząc na dość przyjemny terminarz, powinien do końca rundy wspiąć się o parę pozycji w górę tabeli.

Lech lub remis i poniżej 4.5 gola w meczu Kurs: 1.50 Forbet 4:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Pogoń Szczecin- Stal Mielec
Typ : poniżej 3,0 bramek
Kurs: 1,61
E-fortuna

Tak jak kolega powyżej napisał Pogoń ostatnio bez formy. Jak do tego dołożymy słabą Stal, to kto z tego duetu ma strzelać bramki. Warto spojrzeć w tabelę. Pogoń po 10 kolejkach z bilansem 11:7 z tego u siebie w 5 meczach uzyskała 7:3. Stal w 11 spotkaniach 13:23 a w 6 meczach wyjazdowych 7:11. Jak dla mnie to będzie bardzo underowy pojedynek, ale patrząc przez ostatnie występy Stali 1:1 z Piastem w pucharze, 3:1 z Jagiellonią i 2:2 z Zagłębiem, to na wszelki wypadek wybieram bezpieczny zakład under 3,0 bramki , gdzie przy strzelonych 3 golach będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Cracovia - Wisła Kraków
Wisła Kraków - powyżej 16.5 fauli 1.85 eWinner

Kolejne Derby Krakowa. Zespół prowadzony przez Michała Probierza zajmuje 11 miejsce w tabeli z 12 punktami na koncie, co jest i tak
niezłym wynikiem przy -5 punktach przyznanych przed sezonem. Wisła jest pozycję niżej i ma o 2 punkty mniej. Bardzo słaba dyspozycja Białej Gwiazdy w ostatnich tygodniach poskutkowała w końcu zwolnieniem Artura Skowronka. Nowy trener Wisły, Peter Hyballa, nie miał zbyt wiele czasu na wprowadzenie zmian. Tutaj można liczyć jedynie na słynny "efekt nowej miotły" i chęć pokazania się ze strony piłkarzy 12 ekipy obecnego sezonu. Wisła w ostatnich meczach nawet gdy wyglądała słabo piłkarsko, to zbierała faule. 18 z Zagłębiem, 19 z Wartą, 13 z Rakowem czy 14 z Lechią. Derby Krakowa powinny (przynajmniej teoretycznie) wyzwolić dodatkową motywację w ekipie Białej Gwiazdy. Liczę tutaj właśnie na to i wspomnianą wcześniej chęć pokazania się przed nowym trenerem. Linia 16.5 faulu w Derbach wydaje się dość niską.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Pogoń - Stal
1
@1.66
Fortuna
W poniedziałkowym meczu liczę na zwycięstwo gospodarzy. Ostatnio nie punktowali oni imponująco, ale u siebie prezentują naprawdę dobrą dyspozycję i nie przegrali jeszcze meczu u siebie, mimo że grali już z dwiema drużynami wyżej notowanymi od siebie. Stal nie gra w tym sezonie najlepiej, a już szczególnie na wyjazdach, gdzie jeszcze nie wygrali. Ostatnie zwycięstwo z Jagiellonią na pewno ich podbudowało, ale to zwycięstwo mogą zawdzięczać równie dobrze obronie Jagiellonii i zawodnikom takim jak np. Szymon Pankiewicz. Był też remis w Lubinie, ale tam Zagłębie również spokojnie powinno wygrać. Myślę, że Pogoń po ostatnich słabszych meczach będzie bardziej skoncentrowana i jeśli wyjdzie na prowadzenie to już go nie odda. Stal na pewno ze słabszymi moralami po porażce w PP, gdzie przegrali po rzutach karnych, a Pogoń na pewno z dużymi nadziejami na wzbogacenie się o kolejne 3 punkty i zbliżenie się do czuba tabeli.
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jagielonia - Warta
Typ: Jaga
Kurs: 2.15
Bukmacher: efortuna

Witam. Zaparszam na jutrzejszy mecz pomiedzy Jaga a Warta. Jaga Zajmuje dopiero 8 miejsce z dorobkiem 14pkt rozczarowuja na 5 meczy 1 wygrana. Ostatnia porazka 3-1 ze Stala gdzie zagrali beznadziejny mecz. U siebie 2 mecze 2 zwyciestwa 5-2 z Płockiem i 2-1 z Lechem troche napawa optymizmem zwlaszcza ze graja u siebie. A Warta spisuje sie na wyjazdach calkiem dobrze 9 pkt 3 zwyciestwa i 3 porazki. I plasuja sie na 10 pozycji 1 oczko mniej od Jagi. W ostatnim meczu zagrali calkiem dobre spotkanie z Rakowem dostajac bramke z rzutu karnego w 90 min meczu. Ze soba jeszcze nie grali ale przewiduje jednak zwyciestwo Jagi 1-0. W druzynie Warty nie zagra 5 zawodnikow z powodu kontuzjii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
LECH POZNAŃ - PODBESKIDZIE
Typ: 1/1
Kurs: 1.80
efortuna

Lech ma teraz doskonałą sytuacje, żeby w końcu odnieś pewne zwyciestwo w lidze i zbliżyć się do czołowych zespołów. Trener Lecha, dał odpocząć podstawowym zawodnikom odpuszczajac puchary, stawiając na lige. Podbeskidzie po 11 kolejkach z 9 punktami na swoim koncie i bilansem 2-3-6, gole: 12:25 zajmuje ostatnie 16. miejsce w ligowej tabeli,tracąc najwięcej bramek. Podbeskidzie tylko w jednym meczu ligowym nie straciło gola,nie odnosząc żadnego zwycięstwa na obcym terenie. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest Lech, który od pierwszych minut zdominuje Podbeskidzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Legia - Lechia 2:0 (3-3 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,40 ETOTO


Ostatnie sobotnie starcie w Ekstraklasie, do Warszawy na mecz z Legią przyjeżdża Lechia. Gospodarze pod wodzą Michniewicza powoli się odbudowują i są aktualnie na 2 pozycji, tracą punkt do Rakowa, Lechia ostatnio pod formą, przegrała 2 mecze pod rząd. Faworytem są gospodarze, ale czy a są takim pewniakiem jak wskazuje kurs? Nie twierdzę, że nie wygrają, ale według mnie kurs nieadekwatny do ryzyka, dlatego próbuję pójśc w stronę rożnych, których jedni i drudzy wykonują dość sporo, ostatnie 5 meczy Legii u siebie to kolejno 8 (5), 10 (7), 14 (12), 14 (8) i 12 (11), natomiast w meczach wyjazdowych Lechii 9 (5), 15 (8), 12 (9), 13 (6) i 9 (9), w nawiasie oczywiście rożne tylko tej drużyny, ostatnie 5 spotkań bezpośrednich to 14, 3 (ostatnia kolejka sezonu 16/17), 12, 14 i 11. Tak więc widać, ze zarówno jedni jak i drudzy nabijają dość sporo tych stałych fragmentów, obie ekipy będa na pewno na maxa zmobilizowane, |legia aby wrócić na fotel lidera, a Lechia aby złapać kontakt z czołówką i nie przegrać 3 meczu pod rząd, zapowiada się ciekawe widowisko, a jak będzie przekonamy się już wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Śląsk - Raków
Raków wygra przynajmiej jedną połowę @ 1,65 STS ⛔

Raków w tym sezonie gra ładną dla oka ofensywną piłkę, po 11 kolejkach zgromadzili 24 pkt co też na tą chwilę daje im lidera w tabeli.
W ostatnich 10 meczach przynajmniej jedną połowę wygrali w 9 na 10 meczy. 7 z tych meczy zakończyło się wygraną Rakowa a 3 remisem. Śląsk natomiast gra w kratke i wygląda to u nich dużo gorzej można powiedzięc że grają w kratkę. Myślę że Raków będzie bardzo zmoblizowany aby utrzymać lidera a nawet spróbować powiększyć przewagę nad Legią. Więc nawet jeśli raków nie wygra tego meczu to myślę ze jedną połowę powinni ogarnąć.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom