>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12 kolejka Primera Division 05-06.11.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP




Co nas czeka w tej kolejce? Na hitowe starcia wyrastają derby Valencii i spotkanie w Bilbao. Zobaczymy jak zaprezentuje się Levante, którego znakomita seria została przerwana w ostatni weekend. Barcelonie nigdy nie grało się łatwo na San Mames, jeśli dołożymy do tego fakt, że chłopcy Bielsi są w niezłej formie to widać, że mistrza na pewno nie czeka spacerek. W Granadzie i Saragossie czekają nas bardzo ważne starcia w kontekście walki o utrzymanie. Czy przełamie się w końcu Betis?

Zapraszam do merytorycznej dyskusji na temat powyższych spotkań.

Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty. Mile widziane ciekawostki, informacje o składach i kontuzjach.
 
M 0

mitura

Użytkownik
Myślę,że ciekawą opcja jest wybór spotkania Levante-Valencia.
Ja obstawie na ten mecz singla za dość dużą gotówkę.
Wg mnie wygra zespół Valenci. Levante było rewelacją,jednak nie jest to zespół mający wielkie możliwości,do tego oprócz Realu nie grali z czołówką i myślę,że zeszło już z nich powietrze,patrząc m.in na wynik ostatniego meczu z Osasuną,który przegrali mimo gry w przewadze przez ponad 30 minut. Kurs jest zachęcający,Valencia jest dość mocna,a Levante już tylko będzie spadać w tabeli
Levante-Valencia 2 2,35
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Poważne problemy zdziesiątkowanej Osasuny

Z każdym kolejnym dniem trener Osasuny, José Luís Mendilibar, napotyka coraz więcej problemów przed niedzielnym starciem z Realem Madryt. Na dzień dzisiejszy zespół z Reyno de Navarra podchodzi do meczu na Santiago Bernabéu z siedmioma pewnymi absencjami, a nie jest wykluczone, że liczba ta wzrośnie do dziewięciu. Wczoraj okazało się, że obrońca Sergio zmaga się z urazem uda i będzie pauzował przez najbliższe trzy tygodnie. Na uraz mięśniowy narzeka też inny defensor, Marc Bertrán. Ponadto z powodu kontuzji z Realem Madryt na pewno nie zagrają Masoud, Ion Echaide, Rovérsio i Roland Lamah.
Na najbliższą kolejkę zawieszony jest także Álvaro Cejudo, który w ostatnim meczu z Levante ujrzał czerwoną kartkę. Ponadto z przeciążeniami mięśniowymi zmagają się Patxi Puñal i Jukka Raitala, których występ na Bernabéu stoi pod dużym znakiem zapytania. Wobec tych wszystkich problemów sam Mendilibar nie kryje, jakie są cele jego zespołu w Madrycie: &quot;Remis byłby bardzo dobrym wynikiem&quot;:grin:.
Nie wiem czy będę miał możliwość napisania czegoś w weekend więc kilka słów już teraz.
Może zabrzmi to trochę standardowo ale upatruję tutaj zdecydowanego zwycięstwa Realu :razz:. Niby w ostatniej kolejce Osasuna ograła ówczesnego lidera tabeli ale było to po pierwsze na swoim stadionie, a Osasunie już tak dobrze nie idzie na wyjazdach, oraz doszło do tego jeszcze kilka osłabień. Zawodnicy pogrubieni i podkreśleni to ci którzy grali w zwycięskim meczu z Levante i zremisowanym z Getafe. Więc jak widać kilka dodatkowych osłabień doszło przed meczem z Realem, a w tej grupie są 3 podstawowi obrońcy.
Jak wiadomo takie drużyny przyjeżdżając na Bernabeu czy CN w większości przypadków myślą tylko o tym żeby nie dostać 5 bramek bagażu i dlatego bronią się całą drużyną. Ta sztuka nie udała się Osasunie na CN gdyż Messi i spółka wpakowali im 8 bramek a mogło być znacznie więcej. Napisałem nawet w tym temacie krótką notkę po tamtym meczu. Byłem zdruzgotany tym jak łatwo przychodziło Barcelonie zdobywanie kolejnych bramek.
Mecz Osasuny z Barceloną był jedynym meczem w którym widziałem grę niedzielnego przeciwnika Realu więc nie napiszę nic więcej na ich temat.
O Realu też nie ma co pisać bo chyba wszyscy wszystko wiedzą. Wydaje mi się, choć tego nigdy nie można być pewnym, że Mourinho może trochę poeksperymentować ze składem. Nie zdziwię się jak da odpocząć Alonso czy wystawi w pierwszym składzie Callejona. Jednak nie powinno mieć to większego wpływu na wynik.
Real u się strzelał do tej pory raz 6 bramek, 2 razy 4 bramki i raz 3. W niedzielę myślę że dojdzie do tego jeszcze przynajmniej 5.
Na razie oferta na ten mecz jest dość uboga ale jako że raczej nie będę miał czasu w weekend to dam teraz kilka propozycji.

Pierwsze co mi wpadło w oko to over 1,5 bramki w 1 połowie. Królewscy znowu mogą się rzucić na przeciwnika w pierwszych 45minutach aby jak najszybciej rozstrzygnąć wynik spotkania w potem kontrolować mecz. Kurs 1.85 wydaje się dość wysoki i wydaje mi się że z biegiem czasu będzie spadał.
over 1,5 gola w 1 połowie @1,85 ✅
Kolejny typ jaki brałem pod uwagę to jakiś over bramek Realu, ale over 3,5 po kursie 2.37 szału na mnie nie robi. tak wiec to do przemyślenia jeszcze.
Real Madryt over 3,5 @2.37 (?) ✅
I coś z większym kursem, &#39;&#39;Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick&#39;a w regulaminowym czasie?&#39;&#39;. Obecnie mamy taki zakład tylko w expekcie, kurs 6.5 wydaje się adekwatny ale ja spróbuję złapać wyższy na giełdzie betfair. Tam zawsze kurs na to zdarzenie jest sporo wyższy, mam na dzieję że będzie tak i tym razem i uda się zagrać to po kursie w granicach @8-9.
Czy którykolwiek z graczy strzeli hat-trick&#39;a w regulaminowym czasie? TAK @ 6.5 ✅

Na koniec wypadał by jeszcze wspomnieć że mecz zostanie rozegrany nietypowo o godzinie 12 w południe. Jest to nietypowe rozwiązanie jeśli chodzi o Real gdyż oni zawszę swoje mecze rozgrywali najwcześniej o godzinie 18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Real naprawdę w gazie, po Lyonie nie pozostawili suchej nitki. Ossasuna z tego co pamiętam, chyba wygrała z Realem w tamtym sezonie, chyba że się mylę? Niech ktoś mnie poprawi. Łatwego zwycięstwa na pewno nie będzie.
Espanyol z Villa, dobry kurs na gospodarzy, nie wiem czy żółci dalej w osłabianiu będą grali
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Dzisiaj o godzinie 18 na Iberostar Estadi zmierza sie ekipy miejscowej Mallorki i ekipa z Sevilli.
Gospodarze dzisiejszego spotkania przystapia do tego meczu po serii 5 meczy bez zwyciestwa(3 r i 2p),zwlaszcza ostatnia porazka byla bolesna bo az 5-0 z Barcelona,co prawda pilkarze z Barcelony to inny pulap,no ale nie zmienia to faktu,ze taka porazka i jej rozmiary napewno zabolaly ,i pilkarzy ,i dzialaczy,i trenera,no i napewno kibicow,ktorzy nie tego oczekuja od swoich ulubiencow.
Dlatego sadze ze w druzyna Mallorki po ostatnich kiepskich wystepach,napewno bedzie chciala sie zrehabilitowac i zapewne powalczy o 3pkt,ktorych potrzebuje,gdyz niebezpiecznie blisko balansuje nad strefa spadkowa,z 9 pkt zajmuje 14 pozycje i przy niesprzyjajacych wynikach obecnej kolejki,moga znalezc sie w strefie spadkowej,z nieciekawa sytuacja.
Goscie z Sevilli to druzyna grajaca w kratke.Dobre,czy wrecz rewelacyjne wystepy(chocby remis z Barcelona),przeplataja kiepskimi,lub wrecz tragicznymi,jak to mialo miejsce tydzien temu ,gdzie na wlasnym podworku dali sie ograc Granadzie.Na wyjazdach nie wiadomo czego po nich oczekiwac ,bo na 4 rozegrane spotkania zanotowali 4 remisy,a o komplet punktow walcza na swoim stadionie.
Dzisiaj przyjdzie sie im zmierzyc z zdesperowana i zmotywowana druzyna Mallorki,ktora potrzebuje punktow.Przewaga gospodarzy napewno bedzie stadion i zagorzali kibice,ktorzy beda niesli dopingiem swoich pilkarzy do zwyciestwa i nie sa na straconej pozycji ,wiec jesli pilkarze zagraja na 110% swoich mozliwosci ,komplet punktow zostanie na wyspie.
Lekkim faworytem bukmacherow jest Sevilla,co dla mnie jest plusem,bo mozna dobre kursy na Mallorke zlapac.
Moje propozycje:
Mallorca-Sevilla-1DNB (1,90)✅ zwrot
Mallorca-Sevilla-1X(1,43)✅
Mallorca-Sevilla-1 (2,65)
⛔

No nie jest zle
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Levante - Valencia 2 2,40 Unibet
✅

Dziś późnym wieczorem na Ciutat de Valencia zostaną rozegrane derby Valencji. Przed sezonem chyba nikt nie spodziewał się, iż spotkanie to będzie tak ekscytujące jeśli chodzi o tabelę ligową. Levante po okresie liderowania w La Liga została wreszcie wyprzedzona przez wielką dwójkę i w czołówce wszystko wróciło do normy. Teraz popularne &quot;Nietoperze&quot; mają szansę, by przeskoczyć rywala zza miedzy.
Gospodarze po fenomenalnym początku trochę zaczęli spuszczać z tonu. Wymęczone 3 punkty w spotkaniu u siebie z Sociedad, potem pierwsza porażka w sezonie z Osasuną. Nie chce być złym prorokiem ale wydaje się, że może być to początek marszu do środka tabeli. Ekipie Valencii natomiast forma rośnie. Remis z mocnym Bilbao, potem wygrane z Zaragozą i Getafe. Na tygodniu dość wyraźne zwycięstwo z Bayerem Leverkusen w LM. W zespole gospodarzy zabraknie Nabil El Zhara oraz Javi Venta. Arouna Kone i Jose Javier Barkero narzekali w tym tygodniu na urazy ale mają być dziś do dyspozycji trenera. Jeśli chodzi o piłkarzy gości, to brakuje Canalesa, Maduro oraz Evera Banegi.
Moim zdaniem czeka nas dziś ciekawe i wyrównane derby ale myślę, iż piłkarze Emery&#39;ego pokażą swoją wyższość nad sąsiadami.

Przewidywane składy:
Levante: Munua - Lopze, Nano, Ballesteros, Del Horno - Iborra, Torres - Juanlu, Barkero, Valdo - Kone/Aranda
Valencia: Guaita - Miguel, Ruiz, Rami, Mathieu - Topal, Costa - Hernandez, Jonas, Piatti - Soldado
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Miałem brać się za analizę spotkania na Balearach, ale rrthc zrobił to świetnie ;) Sewilla jest w głębokim kryzysie i nie widzi mi się ich dzisiejsza wygrana.

Nieco inaczej widzę od Was derby. Pisanie o tym, że Levante wpadło w kryzys po ledwie jednej porażce to gruba przesada. Owszem - grają zdecydowanie ponad stan. Myślę, że dzisiaj wyjdą zmobilizowani, bo piłkarsko są jednak słabsi od rywala zza miedzy. Chłopcy Emery&#39;ego powoli się rozpędzają, ale dzisiaj czeka ich dość ciężkie starcie.

Według mnie bukmacherzy zbytnio faworyzują przyjezdnych, przecież derby rządzą się swoimi prawami. Zapewne odpuszczę to spotkanie, ale jeśli już musiałbym grać to próbowałbym 1X po kursie 1.55
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wiele osób dziś szuka dużego kursu w derbach regionu Walencji i typuje wygraną Nietoperzy. Zgadzam się i przypisuje się do tego trendu. Świetne występy Levante to już chyba przeszłość i przypuszczam, że popadną teraz w ligowa szarzyznę. Valencia może nie gra porywająco, ale jest skuteczna. Kiedy drużynie nie idzie nagle niczym królik z kapelusza wyskakuje Soldado i rozstrzyga losy spotkania. Liczę, że podobnie będzie i w dniu dzisiejszym. Gramy na Valencię !
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Wiadomo derby to derby.Rzadaza sie swoimi prawami.Nikt zapewne nie odstawi nogi i kosci beda trzeszczec,posypia sie kartki ,beda kontrowersyjne decyzje i tak dalej i tak dalej....
Wracaja do samego meczu.Zwyciestwo Nietoperzy zadna niespodzianka nie bedzie.Jest to druzyna nie z tej polki co ich ligowy ,lokalny rywal,ktory poczatek sezonu ma wrecz wysmienity.Jednak patrzac po tabelach i statystykach,mozna zauwazyc ze jak do tej pory Lewante mialo za przeciwnikow,albo druzyny troche slabsze od nich,albo druzyny pograzone w kryzysie,poprzez kartki kontuzje,albo po prostu mieli mega szczescie(jak wygrana z Realem).Nie umniejszam ich potencjalu i nie jestem fanem Nietoperzy,ale obiektywnie patrzac,spotkanie z 3 sila poprzedniego sezonu i to w dodatku w derbach miasta musi sie dla Lewante po prostu skonczyc porazka.
Moja propozycja:
Levante-Valencia-2 (2,40)✅✅
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Levante - Valencia ==&gt; BTS (obie strzelą) @1.78 (Centrebet)


Ja uważam, że szkoda ryzykowac na czyste typowanie. BTS to najlepsza opcja. Jak sami widzimy...i Levante i Valencia w ostatnim czasie dużo strzelają jak również i tracą. Dodając do tego fakt, że są to derby....podejrzewam, że obie ekipy rzucą sie od poczatku do ataku.
Prawdziwy sprawdzian dla gospodarzy. Ostatnio popadli w kryzys i dzisiaj przekonamy się czy był to przejściowy problem czy raczej na dłuższy okres.....
TYP: BTS
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Osasuna
Typ: Powyżej 4.5 goli
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: O godzinie 12:00 na Santiago Bernabeu, dojdzie do spotkania, które rozpocznie potyczki w ramach 12 kolejki Hiszpańskiej Primera Division, zaplanowanych na niedzielę. Do Madrytu, przyjeżdża osłabiona i spisująca się na wyjazdach dość słabo, ekipa Osasuny Pampeluny. Osłabiona, bowiem w tym spotkaniu na pewno nie zobaczymy Echaide(Obrońca,0/0), Masoud(Pomocnik,0/0), Roversio(Obrońca,5/0), Sergio(Obrońca,6/0), Cejudo(Pomocnik,10/2), Marc Bertran(Obrońca,10/0), Lamah(Napastnik,7/0) Ci gracze na pewno jutro nie wybiegną na murawę Santiago Bernabeu, niepewny zaś jest występ Punala(Pomocnik,10/0) i Raitali(Obrońca,8/0). Jak widać, jutro Osasuna, zagra bez 7 zawodników, w najgorszym z możliwych wypadków, bez 9, głównie brakuje zawodników w bloku defensywnym. Real natomiast w tym spotkaniu wychodzi praktycznie najmocniejszym składem, zabraknie tylko Kaki, Marcelo,Contreao i Carvalho, ale tych graczy nie było już w spotkaniu przeciwko Lyonowi, w ramach Ligi Mistrzów, a mimo to Real zwyciężył 2:0.
W znakomitej formie jest ofensywa Realu Madryt, a w szczególności Cristiano Ronaldo, który strzela jak na zawołanie.
Może i 5 bramek w tym spotkaniu to duża poprzeczka, ale na pewno do osiągnięcia przez ekipę Realu. Osasuna w tym sezonie przegrała już z Barceloną, na Camp Nou 8:0, to dlaczego mieliby nie przegrać przynajmniej 5:0 z Realem? Kurs 3.00, za grosze warto pobrać.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Real Madryt- Osasuna
Może będę mało oryginalny w wyborem spotkania ale postanowiłem napisać kilka słów o meczu Realu z Osasuną. Los.Blancos wkleił bardzo ważne info o osłabieniach Osasuny. Warto na tę notkę zwrócić uwagę bo trener gości ma duży problem przed meczem z Realem i jego zdanie, że remis byłby bardzo dobrym wynikiem wiele nam mówi o oczekiwaniach gości.
Mimo, że spotkanie będzie rozegrane w południe, co dla ekipy Realu jest raczej nowością, kibice wykupili wszystkie bilety i chcą podziękować zawodnikom za świetne ostatnie tygodnie. Nie ma tutaj co się rozpisywać, ostatni miesiąc był świetny, a ekipa Lyonu powinna się cieszyć, że stracili tak mało bramek w dwumeczu.
Real poprawił bardzo szybkie wychodzenie z piłką, podania są bardzo mocne, dokładne i tym niszczą praktycznie każdą defensywę.
Wniosek jest jeden: jutro spodziewam się wysokiej wygranej gospodarzy. Jednak wszystko będzie zależeć od tego jak mecz ułoży się na początku, jeśli tak jak z Villarrealem to wysoki wynik będzie tylko kwestią czasu. W sumie to dawno nie byłem tak pewny wysokiego zwycięstwa Realu.
Proponowanych typów jest kilka:
Real (-2.5) około 2.00✅
Real (-3.5) około 3.00✅
Ozil strzeli 2.90 lub Di Maria Strzeli 2.90⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Dzis krotko bo nie za bardzo czlowiek z czasem wyrabia.
Wczorajszy dzien na duzy plus.Mallorka i Valencja daly zarobic i milo ze salata wpadla do portfela.Oby dzis bylo podobnie.
O 16 na Estadio de la Romareda miejscowy Real Saragossa zmierzy sie z ekipa Sportingu Gijon.Gospodarze w ostatnich 3 meczech zanotowali 3 porazki,znacznie osuwajac sie w ligowej tabeli,plasujac sie tuz nad strefa spadkowa.Goscie natomiast po serii udanych wystepow(2 zwyciestwa i 1 remis) odbili sie od dna i zajmuja ostatnie bezpieczne miejsce.
Bedzie to mecz o tzw 6 pkt i zadnej z ekip nie bedzie urzadzal remis.Wiec mysle ze napewno zobaczymy pare bramek.Gospodarze napewno beda zmotywowani,zeby przelamac fatalna passe i przy pomocy swoich fanow powinno sie im udac.Sporting glownie punktuje u siebie.Wyjazdy nie sa ich mocna strona i mysle ze z wyprawy do Saragossy wroca bez punktow i z bagazem kilku goli.
Moje propozycje:
Zaragoza-Sporting Gijon-1 (2,10)⛔
Zaragoza-Sporting Gijon LB 2,5-2 (1,90)
✅
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Altetic Bilbao - FC Barcelona Obie strzelą:TAK 2,00 Unibet ✅

Dziś o 20.00 na San Mames hit 12. kolejki hiszpańskiej La Liga. Piłkarze z kraju Basków podejmą Dumę Katalonii i moim zdaniem wcale nie stoją na straconej pozycji.
Podopieczni trenera Bielsy po dość ubogim w punkty, mimo dobrej gry, początku sezonu zaczęli spisywać się coraz lepiej. U siebie ostatnie dwa spotkania w lidze wygrali pewnie z Osasuną i Atletico Madryt. W tabeli zajmują pozycję 9. z dorobkiem 13 oczek. W Lidze Europejskiej idzie im jeszcze lepiej – liderują w grupie nad zespołami PSG, Salzburga ( z którym wygrali w czwartek 1-0) oraz Slovana Bratysława i zapewnili sobie awans do gier na wiosnę. Na początku tygodnia Baskowie mieli nie lada problem, gdyż spora część składu miała problemy z urazami. Na szczęście jednak w większości były one niegroźne. Z tego co udało mi się znaleźć zabraknie Borjy Ekizy, Aitora Ocio, Igora Martineza, Xabiego Castillo oraz Gurpegiego. Trener Bielsa mimo tych braków wierzy w sukces swojego zespołu: &quot;Możliwość wygrania z Barceloną to marzenie każdego. Mam nadzieję, że rywal nie będzie miał monopolu na posiadanie piłki i że przez cały mecz nie bedziemy za nimi biegać, próbując ją im odebrać&quot;.&quot;Jeśli będziemy dobrze bronić, będziemy lepiej atakować. A jeśli zaatakujemy dobrze, bedziemy lepiej bronić. Trzeba zagrać od początku do końca, aby nie być bezbronnym&quot; Jeśli chodzi o monopol na posiadanie piłki to w sukurs Baskom postanowiła przyjść pogoda, o tym jednak później. Teraz kilka słów o piłkarzach z Katalonii.
FC Barcelona również na tygodniu zapewniła sobie grę w europejskich pucharach w 1/8 LM pokonując przekonująco Viktorię Pilzno 4-0. Gole po „kryzysie” dwu- czy trzymeczowym strzela znów Messi, który w tym momencie razem z Christiano dzielą pozycję lidera strzelców z 13 bramkami (łącznie z dzisiejszymi golami Ch. Ronaldo z Osasuną). Czy jednak Leo zostanie znów samodzielnym liderem nie jest do końca pewne, gdyż o dziwo nigdy na San Mames bramek nie zdobywał, a po drugie w tym sezonie trafia tylko u siebie. Ogólnie Barcelona w tym sezonie męczy się na wyjazdach, remisy z Valencią i Sociedad oraz wygrane po 1-0 z Gijonem i Granadą z pewnością nikogo na kolana nie rzucają. Dziś na boisku nie zobaczymy Affelaya i Pedro, wraca natomiast duet Pique-Puyol, którzy już we wtorek zaliczyli po 90 minut oraz Alexis Sanchez, który we wspomnianym meczu wszedł w końcówce. W szczególności powrót Chilijczyka musi cieszyć Pepa, gdyż ten z braku zawodników wystawiał z przodu Adriano (który prezentował się bardzo dobrze) oraz młodego Cuencę.
Patrząc w historię spotkań obu ekip wyjazdy Barcy do stolicy kraju Basków nie były wcale łatwe i przyjemne. Dziś grę utrudni jeszcze wspomniana przeze mnie pogoda. Wczoraj przez te regiony przeszły gwałtowne deszcze, gdzie zarejestrowano nawet 100 litrów wody na metr kwadratowy! Na dziś przewidywane są kolejne opady. Sprawa jest tak poważna, iż minister spraw wewnętrznych Rządu Baskijskiego aktywował plan awaryjny związany z zagrożeniem powodzią. Sam mecz jednak ma się odbyć, gdyż włodarze Bilbao przekonują o posiadaniu bardzo dobrego systemu kanalizacji i odprowadzania wody z murawy. Pogoda taka z pewnością nie pozwoli na rozgrywanie szybkich podań po ziemi, jakie Barcelona uwielbia.
Patrząc na wszystkie te aspekty, wydaje się, iż typ Obie strzelą jest typem bardzo prawdopodobnym. Bilbao mając Llorente z przodu pewnie spróbuje grać długimi piłkami, o Barcelonę nie ma co się troszczyć:razz:
Co ciekawe w zeszłym sezonie mecz odbywał się również w ostrym deszczu i wtedy Barca wygrała 3-1.

Przewidywane składy:
Bilbao: Iraizoz - Iraola, San Jose, Dominguez, Aurtenetxe - Martinez, De Marcos, Ander - Susaeta, Llorente, Muniain
Co prawda w większości awizowanych składów Martinez ustawiony jest w obronie ale Bielsa powiedział, iż zagra on na pomocy jako że nie jest jeszcze w pełni formy.
Barcelona: Valdes - Alves, Puyol, Pique, Abidal - Xavi, Busquets, Fabregas - Messi, Villa, Iniesta
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
savi 52

savi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Spotkanie: Athletic Bilbao - FC Barcelona ✅ (2:2)
Typ: 1X
Kurs: 3,65
Buk: Unibet
Analiza:

Mecze Barcelony z Athletic Bilbao często obfitowały w emocje i kończyły się zaskakującymi rezultatami. Chociażby w ostatnim sezonie dwa starcia z Baskami w Pucharze Króla kończyły się remisami. Celem Bilbao w tym sezonie jest gra w europejskich pucharach i po średnio udanym początku apetyt kibiców nasila się coraz bardziej. Fani po ostatnim udanym sezonie, kiedy to Athletic zakwalifikował się do Ligi Europejskiej, po raz kolejny chcą zobaczyć swój zespół w europejskich pucharach.
W tym sezonie ligowym Barcelona średnio prezentuje się w meczach wyjazdowych, dwukrotnie remisowała - z Realem Sociedad i Valencią oraz dwa razy wygrywała zaledwie 0:1 w starciach, w których była zdecydowanym faworytem - z Gijon i Granadą. Drużyna z Bilbao bardzo dobrze prezentuje się na własnych śmieciach, w dziesięciu ostatnich starciach u siebie zaledwie dwa razy traciła więcej niż jedną bramkę - z Betisem Sevilla i Salzburgiem. Athletic jest niepokonany od dziewięciu spotkań, a w czwartek dzięki zwycięstwu nad Salzburgiem zapewnił sobie awans do kolejnej fazy Ligi Europejskiej.
Marcelo Bielsa, były szkoleniowiec Chile, przyswoił swoim podopiecznym własną filozofię i styl gry i powinno to dziś zaprocentować. Pomimo kłopotów kadrowych liczę na ogromną motywację gospodarzy a także na dobrą postawę powracającego do wysokiej formy Llorente. Zawodnik ten ostatnimi czasy zaliczał niezwykle ważne trafienia - dublety z Salzburgiem i Atletico Madryt. Jeśli chodzi o kluczowych zawodników, w drużynie gospodarzy nie zobaczymy dziś m.in. Amorebiety, Javiego Martineza i kapitana - Gurpegiego. W Barcelonie zabraknie Pedro i Affelaya, a być może po raz kolejny na ławce usiądą Xavi z Iniestą a z przodu zagra młodziutki Cuenca.
Uważam, że istnieje spora szansa na niespodziankę w postaci remisu lub skromnego zwycięstwa ekipy z Bilbao.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Hiszpania 1
A. Bilbao - FC Barcelona
FC Barcelona powyżej 3.5 gola
4.00
Bet365


Dzisiaj o godzinie dwudziestej zero zero zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie hiszpańskiej. Zmierzy się ze sobą Athletic Bilbao i FC Barcelona. Jest to mecz w ramach jedenastej kolejki spotkań. Gospodarze po dziesięciu meczach plasują się na dziewiątej pozycji z trzynastoma punktami na koncie. Goście jak co roku walczą już od samego początku sezonu z odwiecznym rywalem. Na obecnym etapie rozgrywek lepszy jest Real Madryt. Mają jeden mecz do przodu i 4 punkty przewagi. Barcelona jeśli nie chce już w początkowej fazie walki o tytuł stracić kontaktu z ekipą ze stolicy muszą dzisiaj pewnie wygrać w Bilbao. W ostatnim meczu Barcelona ligowym Barca rozbiła Mallorce 5:0. Kilka dni później wygrali w Pilznie 4:0. Widać, że po nie ciekawych bramkowo wynikach z Sevillą i Granadą znów ekipa z Katalonii gromi rywali. Moim zdaniem zespół Barcelony jest nieobliczalny i mogą spokojnie strzelić rywalą 4 gole lub więcej. Dzisiaj Real wygrał 7:1 z Ossasuną, a Ronaldo strzelił 3 gole. Czekam na odpowiedź Barcelony u Messiego. Zapowiada się ciekawy mecz. Stawiam 1:4 dla Barcelony.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP





Dość dziwna kolejka, aż 6 remisów, w tym 4 bezbramkowe. Wydawało się, że będący nieźli Baskowie mogą powalczyć z Barceloną i też się stało. Mistrz dopiero w końcówce wydarł podopiecznym Bielsy jeden punkcik. Na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo Rayo Vallecano. Słabo a nawet mega słabo gra Atletico. Wydaje się, że posada Manzano wisi na włosku. W klasyfikacji strzelców Ronaldo poważnie zbliżył się do Messiego.

Dziękuje wszystkim za dyskusję i analizy w tej kolejce. Oby było ich jak najwięcej bo przecież to właśnie posty z Waszymi przemyśleniami napędzają ten dział ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom