>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Primera Division 21.11-24.11.2014

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Rayo Vallecano - Celta Vigo - Rayo AH(0.0) ✅✅✅ (Dobra passa trwa)

Ja z kolei gram ze wskazaniem na Rayo. Od jakiegoś czasu gram na drużyny które są podrażnione ostatnimi kiepskimi wynikami i chcą przerwać złą passę (i jak na razie udaje mi się to ze skutkiem powyżej oczekiwań)
Taką drużyną niewątpliwie jest dziś Rayo. Grają u siebie, przegrali ostatnie trzy mecze i dziś mają bardzo dobrą okazję ku temu aby tą passę przerwać. Ja wiem, że statystyki nie grają ale obserwując widzę, że jeśli komuś drużyna nie siedzi to niestety zawsze jest pod górkę. A dodać trzeba, że na osiemnaście meczy H2H pomiędzy tymi drużynami tylko dwa razy górą była Celta. Mimo tego, że ograła samą Barcelonę w kolejnym meczu tylko remis z Granadą. Ja dziś liczę na przełamanie gospodarzy, podpieram się jednak i w przypadku remisu będzie zwrot (handicap azjatycki ma lepszy kurs aniżeli DNB)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Rayo - Celta
Godzina 12:00
Typ : Over 9 RR
Kurs : 1.50
Bet365

✅ 11 RR ✅

Obie drużyny są ofensywne, zwłaszcza Celta. Goście są 3 najlepszą drużyną na wyjazdach w lidze, a Vallecano u siebie aż 16/20. Nie ma zbytnio co pisać a i czasu bardzo mało. Celta na pewno będzie walczyć o korzystny rezultat bo mają dobrą pakę i grają przyjemny dla oka futbol, więc są w stanie wywieźć stąd nawet 3 punkty. Rayo na pewno nie odpuści, a jest do drużyna rożnolubna. Efektem dzisiejszych starć może być sporo rożnych, a linia 9 po takim kursie do dubla elegancka ;)

Statystycznie w meczach Rayo 9,1 roga, Celty 8,4. W meczach Rayo u siebie 9,9, Celta na wyjazdach 7. Zobaczymy jak dziś będzie, mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Rayo - Celta
Obie drużyny lubią ofensywny futbol, powinna tu być wymiana ciosów. Rayo, jak wiadomo, obronę ma kiepską, także jak zawsze będą szli do przodu, zwłaszcza u siebie. Może to stworzyć okazje do groźnych kontr dla Celty. Drużyna z Vigo prezentuje się w tym sezonie naprawdę świetnie. Trzeba tu szczególnie podkreślić super formę duetu Nolito-Larrivey, którzy strzelają sporo bramek. Rayo też ma z przodu kim postraszyć, są chociażby Bueno, czy Baptistao. Podsumowując, powinien to być szybki, ofensywny mecz ze sporą ilością sytuacji podbramkowych. Bramek tu nie powinno zabraknąć. Polecam:
over 2,5 gola @1,73 Pinnacle ⛔
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Levante - Valencia 2 @1.91 Pinnacle
Levante w ostatnich dwóch meczach ugrało 4 punkty, remisując z Sevillą i wygrywając z Almerią. Valencia po wpadce z Deportivo gra bardzo dobrze, nie zaznając porażki w kolejnych 3 meczach. Powiem tak: jeśli Valencia chce zakończyć sezon w pierwszej czwórce, musi pokonywać takie drużyny jak 19 Levante. W przeciwnym wypadku nie mają co marzyć o awansie do Ligi Mistrzów. Forma dopisuje, powinni więc zwyciężyć.
Elche - Cordoba under 2.5 gola @1.57 Marathon
Ostatnie 5 meczy między tymi drużynami to za każdym razem maksymalnie 2 gole w meczu. Cordoba w tym sezonie zremisowała już 6 razy. Nie zdobywają wielu bramek, ale też nie tracą najwięcej. Elche swoją siłę ofensywną opiera głównie na Jonathasie, który zdobył już 5 bramek. Elche gra słabo, ostatnio co prawda wygrana i remis, ale ich gra i tak pozostawia jeszcze sporo do życzenia. Dzisiaj będzie zacięty mecz, z małą liczbą goli.
Villareal - Getafe - więcej kartek w 2 połowie @1.45 Marathon
 
Z 0

zwierze

Użytkownik
Elche - Cordoba
Elche będzie przy piłce, Cordoba nastawiona na kontry. Boczni obrońcy Elche wychodzą wysoko, Cordoba ma dobre skrzydła. Elche ma słaby bilans w domu, Cordoba pierwsze zwycięstwo odniesie na wyjezdzie. Jedynym przeciw poprawa formy Elche, zbyt duzo za by nie sprobowac Cordoby.
1) Cordoba +0.5 1.900 bet365 200zł
2) 1-2 15 bet365 10zł
3) Fidel strzeli 12 bet365 10zł ✅ 12 minuta :cool:
4) Jonathas strzeli w dowolnym czasie i Cordoba 2-1 41 bet365 10zł
5) Cristian Herrera strzeli w dowolnym czasie i Cordoba 2-1 51 bet365 10zł
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Pojawił się już typ na Getafe, ja zagram trochę ostrożniej, ale tak czy inaczej uważam, że warto.
Oba zespoły dzieli w tabeli tylko jeden punkt, a to Getafe ostatnio jest w lepszej formie. Na sześć spotkań przegrali tylko raz (0:1 z Atletico, a też postawili trudne warunki i napędzili mi trochę strachu, grałem wtedy Atletico ???? ). A Villarreal gra słabo, remis z Espanyolem, porażka w Zurychu. Porażka z Valencią 1:3 u siebie, a Valencia na wyjazdach przecież nie zachwyca, co pokazali np. dziś w Levante, albo z Deportivo. Porażka z Sevillą 1:2, mimo prowadzenia do 88 minuty 1:0. Z Espanyolem stracone trzy punkty również w ostatnich minutach. Czy to tylko brak szczęścia? Brak skuteczności na pewno, bo oglądając skróty to Uche albo Vietto potrafią nie trafić na pustą bramkę. Z Valencią tragiczne błędy w obronie. Niby mieli trudnych rywali i kiedyś ten niefart się skończy. Getafe nie jest potentatem i dlatego kursy są jakie są, bo wiadomo że Villarreal ma większy potencjał, ale warunki powinni postawić trudne.
Kolejna sprawa to h2h - Getafe wygrało ostatnie dwa spotkania na boisku Villarreal! Z ostatnich siedmiu przegrali tylko dwa. A żadnego z 10 ostatnich meczów nie przegrali więcej jak jednym golem.
Liczę na Yodę, który gra znakomicie, a zdobył jak na razie tylko dwie bramki (obie w doliczonym czasie gry z Sociedad, w sumie gol w meczu z Deportivo choć oficjalnie niezaliczony jemu, to też w 99% jego zasługa).
Za bardzo to pewnie nie wpłynie na ten mecz, ale Villarreal w czwartek czeka trudne spotkanie w LE z Moenchegladbach. Villarreal ma dość dobrą sytuację w tabeli LE, ale nie do końca pewną i ten mecz musi brać pod uwagę.
Getafe powinno powalczyć.
Getafe +1 @2.13 ZWROT
Pinnacle
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Ja mam takie przemyślenia odnośnie dzisiejszeego meczu. Umowmy się szczerze zagrają 2 najwieksze ogory la liga, obie drużyny grają fatalnie w ataku sory dla mnie obecnie grnada to poziom naszej rodzimej t- mobile ekstraklasy jeśli idzie o grę w ataku.6 goli strzelonych w 11 meczach mówi bardzo wiele o ciągu na bramkę tej drużyny. Z drugiej strony almeria wcale tych bramek.aż tak wiele do tej pory nie straciła. Ja spodziewam się nudnego meczu dlatego spróbuje.
Granada nie strzeli 3,75 ✅
Bts- nie. 1,73 ✅
Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom