>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Serie A [04-05 listopada 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Po raz kolejny żaden z faworytów nie zawiódł. Mamy konkrety sezon w postaci pięciu zespołów w mega formie. Pięciu czyli jedna z nich nie załapie się na LM, ale do ostatecznych rezultatów jeszcze kawał czasu.
Ta kolejka to na pewno sobotnie wydarzenie dnia w Genoi i derby Genoa - Sampdoria. Jak zawsze szykuje się kawał meczu a mając taką formę jaką ma obecnie Doria słabego meczu nie możemy tutaj dostać.
W niedzielę w końcu kilka ciekawych wyjazdów dla faworytów. I tak Roma jedzie do Florencji a Milan na Sassuolo. Powinna wykorzystać to Atalanta i robiąc 3 punkty u siebie ze Spalem wskoczyć na 7 miejsce w lidze. Równocześnie Juventus dostanie najłatwiejszy mecz tego roku, Lazio trochę trudniejsze zadanie, ale też bez przesady bo Udine na wyjazdach to strasznie kiepska ekipa. Na Sardynii znowu ciężki kaliber meczu i starcie o 6 punktów. Bolonia po 3 porażkach z rzędu dostaje fajnego rywala pod przełamanie. Z kolei Napoli dostaje Chievo, które nieco spuchło po okresie dobrej gry i jest po dwóch porażkach gdzie łącznie stracili 9 bramek. Jeśli Milan może w Weronie walnąć czwórkę to co dopiero Mertens i spółka.

Transmisje w Eleven:
Genoa - Sampdoria
Inter - Torino
Chievo - Napoli
Fiorentina - Roma
Sassuolo - Milan

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
S 2

sport83

Użytkownik
Panowie ciekawi mnie Wasza opinia na temat spotkania Inter - Torino. Gospodarze wydają mi się pewnym typem. Słusznie?
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Juventus - Benevento - J
Juventus liczba strzelonych bramek: +1,5 gola na STS jest po 5,00 zł pomyłka buka. Ja obstawiłem.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie ciekawi mnie Wasza opinia na temat spotkania Inter - Torino. Gospodarze wydają mi się pewnym typem. Słusznie?
Ja również w to wjeżdżam. Nie mają pucharów, jest tylko liga. Powinni to wygrać. Z drugiej strony nie zdziwię się jak stracą jakiegoś gola...
⛔
 
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Genoa-Sampdoria
Derby rządzą się swoimi prawami i nie ma tu nic do rzeczy że jedna ekipa jest na miejscu premiowanym grą w pucharach a druga w strefie spadkowej. Zwycięzcy nie typuję ale ewidentnie widzę w tym meczu bts. Miejsce Genoi w tabeli nie odzwierciedla jej potencjału. Ta ekipa potrafiła na Luigi Ferraris wbić dwa gole kolejno Juventusowi, Lazio i Napoli. Warto dodać że te gole stanowią 60% ich dorobku bramkowego w tym sezonie, więc widać że na starcia z mocniejszymi rywalami potrafią się spiąć. Ponadto tylko raz w tym sezonie przegrali różnicą więcej niż jednego gola, właśnie z Juve. Mają pecha bo z pewnością nie są gorsi od chociażby SPAL, Crotone czy Sassuolo które znajdują się przed nimi. Nad grą Sampdorii nie ma co się rozwodzić, wystarczy spojrzać na tabelę i ewentualnie dodać że na Luigi Ferraris wygrali wszystkie mecze w tym sezonie z bilansem bramkowym 16-3.
BTS
fortuna 1.73
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Genoa - Sampdoria
Powyżej 6.5 kartek
Unibet, 1.72

Dzisiaj wielki dzień dla fanów włoskiej piłki. Derbi della Lanterna zbliżają się coraz większymi krokami i to dzisiaj one są brane na tapete przez wszystkie tabloidy i gazety lokalne jak i krajowe. Genoa vs. Sampdoria. Historię, zdarzenia z przeszłości i generalną geneze tych Derbów po prostu odłożę na bok bo zapewne nikogo to nie interesuje, tudzież można o tym poczytać choćby na pierwszej lepszej stronie internetowej, natomiast przedstawię to z punktu widzenia osoby, która chce się obłowić na dzisiejszym typie, a ta analiza ma Was do tego zachęcić. Również poruszę kilka poprzednich starć, które oglądałem i również podejmowałem się takich typów. Miłej lektury.
Godzina 20:45. Stadio Luigi Ferraris. Genoa-Sampa. Wielkie starcie. Wielkie widowisko. Wielkie święto dla fanów obu ekip, ale i samych piłkarzy. Derby w sporcie mogą definiować takie słowa jak zawziętość, brutalność, bezkompromisowość czy twardość i na pewno dzisiaj tego nie zabraknie. Obie drużyny będą grały jak u siebie, ponieważ przypominam, że na Stadio Luigi Ferraris swoje mecze rozgrywa zarówno Genoa, jak i Sampdoria i podział na kibiców &quot;przyjezdnych&quot; też jest inaczej klasyfikowane, ale raczej to nie będzie miało większego wpływu na powodzenie dzisiejszego typu.
Genoa to drużyna, która gra bardzo agresywnie i twardo, co możemy zauważyć w statystykach - 22. żółte kartki i 3 czerwone - chciałym tutaj dodać, że wszystkie 3 kartki zostały pokazane bezpośrednio takim piłkarzym jak Taarabt, Bertolacci i Omeonga (dwóch z nich na pewno dzisiaj zobaczymy na murawie). Pod tym względem Genoa zjamuje pierwszą lokatę, co prawda zawodnicy Verony również zobaczyli tyle samo czerownych kartek, ale odbyło się to za pośrednictwem drugiego żółtego kartonika, więc można uznać ich za nieco bardziej wyrafinowanych. Ponadto Genoa to trzeci najczęściej faulujący zespół we włoskiej Serie A - średnio około 17 fauli na mecz. Nie od dziś wiadomo, że Rossoblu preferują taki, a nie inny styl gry. W poprzednim sezonie również zajmowali czołówkę pod względem dyscyplinarnym (91ż, 8cz - 5bezpośrednio). Można śmiało powiedzieć, że mają zupełnie odmienny styl gry niżeli Sampa o której teraz sobie kilka słów napiszemy....
Styl gry Sampy opiera się na krótkich podaniach, częsta dominacja środka pola, nie graja agresywnie przeciwko rywalom, natomiast to nie działa już w drugą stronę, gdyż zawodnicy Sampdorii są bardzo często faulowani i zespoły grające przeciwko nim dość często oglądają kartki i co ważniejsze zawsze pokazywane są minimum dwie kartki zawodnikom drużyny przeciwko której grają Blucerchiati. W tym sezonie średnio 1.63 kartki na mecz i większość w meczach wyjazdowych, ale tego spotkania pod tym względem rozpatrywać nie można.
Sędzia tego spotkania będzie Pan Massimiliano Irratti, którym powiem szczerze nie jest Rizzolim, Doverim czy Orsato, ale średnio 4-5 kartek na mecz pokazuje. W tym sezonie za dużo pracy nie miał, gdyż pokazał tylko 15 kartek w 5 spotkaniach, a więc średnia to 3, natomiast jestem zdania, że po tym spotkaniu ta średnia burzliwie ruszy do góry. Jak spojrzymy sobie na prowadzone mecze z udziałem Genoi przez tego sędziego to średnio tej drużynie pokazywał 2.5 kartki i również nie obeszło się bez czerwonych. Piłkarze Sampdorii natomiast karani byli żółtymi kartonikami średnio 3 razy na mecz. Nigdy nie prowadził Derbów della Lanterna i będą to jego pierwsze, także presja rośnie, ale też poprzeczka może być dośc nisko zawieszona. Można powiedzieć, że są to derby i wiemy jakie one są zarówno we włoszech jak innych miejscach.
Nie będę przytaczał całej historii poprzednich spotkań Genoi z Sampodrią, ale wyliczełem, że w 75% meczach zostawała pokryta linia kartkowa taka jaka jest wystawiona przez bukmacherów dzisiaj. W ostatanich 12. spotkaniach średnio pokazywane było 7 kartek - dlatego typ gramy w unibecie, gdzie czerwone kartki liczą się za 2 i 3 żółte kartoniki. Zważywszy właśnie na fakt bardzo agresywnego grania ekipy Genoi w zupełności nie opłaca się grać czystych żółtych kartek i proszę brać to pod uwagę i nie dać się zmylić. Możemy być pewni, że dzisiaj obie drużyny będą grać bardzo agresywnie i mocno. Dość często dochodziło do spięć i bójek, co nie jest i dzisiaj wykluczone. Taka linia jest absolutnie to pobrania! Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sampdoria ov 0,5 gola w 2 polowie 1,75 forbet
mecz Genoa-Sampdoria 20:45 04.11.2017

Sampa wygrala 5 ostatnich drugich polow w swoich meczach w tym z Interem!! czy Atalanta. Swietna forma w ataku w ekipie gosci Zapata Kownacki Quagiarella dobra mobilnosc pomocnikow te wszystkie atuty plus nieogarniecie pilkazy Genoi dadza nam dzis zarobic ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzień dobry.
Chciałbym pograć Inter i Romę, z mojej analizy wynika, że nie powinno być większych problemów, kursy w miarę zadowalające (zastanawia trochę wysoki kurs na Inter). Żadnych absencji, forma się zgadza. Pytani więc do ekspertów Serie A - co może pójść nie tak? Coś przeoczyłem?
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Juventus - Benevento - J
Juventus liczba strzelonych bramek: +1,5 gola na STS jest po 5,00 zł pomyłka buka. Ja obstawiłem.
Zagrales co najwyżej +1,5 gola Benevento po 5,00 . Patrzylem na oferty tego meczu wcześniej niż został zamieszczony Twój post i tak jak wyżej napisałem, kurs 5,00 jest na minimum 2 gole Benevento więc nie wprowadzaj ludzi w błąd
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Zagrales co najwyżej +1,5 gola Benevento po 5,00 . Patrzylem na oferty tego meczu wcześniej niż został zamieszczony Twój post i tak jak wyżej napisałem, kurs 5,00 jest na minimum 2 gole Benevento więc nie wprowadzaj ludzi w błąd
Gość dobrze pisze. Rzeczywiście był taki kurs na +1,5 gola dla Juve, ale szybko to zmienili i skorygowali błąd po kursie 1,0
 
mateuka 11

mateuka

Użytkownik
Zagrales co najwyżej +1,5 gola Benevento po 5,00 . Patrzylem na oferty tego meczu wcześniej niż został zamieszczony Twój post i tak jak wyżej napisałem, kurs 5,00 jest na minimum 2 gole Benevento więc nie wprowadzaj ludzi w błąd
Była pomyłka bukmachera. Mam kupon rozliczony po kursie 1.0 z tego względu. Kurs byl 5.0 na powyżej 1.5 gola Juve przypadkowo ale byl.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
SASSUOLO – AC MILAN
Mapei Stadium, godz. 20:45
Spotkanie drużyn ,którym ostatnio delikatnie mówiąc ,,nie idzie,,.O ile goście przeplatają ligę z europejskimi pucharami , tak gospodarze trwają w maraźmie.No ,ale co się dziwić jak zespół opuszcza dyrektor sportowy,trener,najlepszy strzelec i ważny asystujący pomocnik.Na dzień dzisiejszy również nie zagra ,,gwiazda,, miejscowych-Berardi (aż 1 bramka).Właśnie indolencja strzelecka to problem Sassuolo ,które w tym wyprzedza jedynie ekipę ..Benevento.Poza tym u siebie zdobyli do tej pory jedną (1) bramkę.Teraz o gościach,którzy mocno się pogubili po zastrzyku gotówki i nowych zawodników.Kosztem pucharów (nadal przodują w grupie) , ucieka im tabela ligowa.Widać,że zdecydowanie lepiej sobie radzą ze słabszymi ekipami ,a od czołówki (Juve,,Roma) dostają baty.. Na wyjazdach gorsi zaś od Lazio,Interu ,czy szalejącej ostatnio Sampdorii.Także terminarz czołówki ligi mają za sobą i pora skupić się na zdobywaniu punktów z którymi mogą o to powalczyć (poza Napoli) i piąć się ku górze.Skład też mają ku temu i czas zacząć to wykorzystywać.

Kontuzje : Berardi ,Letschert ,Duncan / Conti,Biglia,Bonaventura
Typ: 2 za 2.00 @ Fortuna ✅
 
Z 3

zbyszek1669

Użytkownik
Panowie wiadomo moze na kiedy przełożony zostal mecz lazio ? Tylko to mo zostało....
Styczeń, trochę poczekasz. Najpewniej zwrot do jutra jak ogarną ten termin meczu. /Grac45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom