>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 18.10 - 21.10.2013

matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Dziś o 15:30 zostanie rozegrane kolejne spotkanie T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Bydgoskim Zawiszą, a krakowską Wisłą. Obrona Wiślaków w tym sezonie to prawdziwy monolit: jedynie 5 bramek straconych w 11 meczach robi wrażenie. Atak nie zwala z nóg, ale nie ma na co narzekać, bowiem 15 bramek to nie najgorszy wynik, jednak trzeba zwrócić uwagę, że Biała Gwiazda lepiej radzi sobie w Krakowie, ich bilans bramkowy na stadionie przy ul. Reymonta to 10:1, a na wyjazdach już tylko 5:4. Beniaminek z Bydgoszczy również u siebie traci mało goli i dlatego tu upatruję undera. Na dodatek w barwach Zawiszy nie zagra najlepszy strzelec drużyny Vasconcelos, który pauzuje za kartki. Oprócz niego nie zobaczymy kontuzjowanych Abotta, Skrzyńskiego i Kuklisa, na środku obrony zagra zapewne Goulon tak jak to było w meczu z Koroną tydzień temu. W drużynie Wisły zabraknie Chaveza i Burligi, na prawej obronie zobaczymy Fryca lub Stolarskiego, także nie wydaje mi się, aby to były jakieś wielkie osłabienia. Wydaje mi się, że zobaczymy dziś mało bramek i minimalną wygraną Wisły.
Under 2 @2.1 4/10⛔ Bet365
Wisła - 0.5 @2.6 3/10⛔ Bet365
Wisła wygra do zera @4 1/10⛔ Bet365
- 8j
No i posypał się monolit. Wybaczcie jeśli ktoś skorzystał :/
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.50
Bukmacher: Unibet


Analiza: Dzisiaj o 15:30 w Bydgoszczy dojdzie do spotkania miejscowego Zawiszy z trzecia druzyna ekstraklasy Wisłą Kraków. Goście po dwoch naprawde slabych sezonach wreszcie wrocili do dobrej gry i juz wiadomo ze beda chcieli walczyc o mistrzostwo. Franciszek Smuda jak na nasza lige chyba jest wystarczajaco dobrym trenerem zeby zebrac do kupy Wisłę i stworzyc z niej druzyne na miare czolowki ligi. Szansa dla Wislakow sa oslabienia Zawiszy szczegolnie w formacji ofensywnej jak: Vasconcelos czy Abbot. Dodatkowo waznym czynnikiem jest motywacja krakowian. Dzis moga zrownac sie punktowo z odwiecznym rywalem Legią Warszawa. Gra Zawiszy jest mozolna, wolna i malo skuteczna. Podbudowac moze ich ostatnie zwyciestwo wyjazdowe z GKS Katowice w Pucharze Polski. Jednak w lidze ostatnie dwa mecze to dwie porazki i z takimi oslabieniami Ryszard Tarasiewicz nie moze liczyc na dobry wynik. Jedna z najwazniejszych postaci w druzynei z Bydgoszczy jest ich bramkarz Wojciech Kaczmarek, ktory mierzy az 202cm wzrostu i co ciekawe wystepowal wczesniej w juniorskiej druzynie Wisly. Jesli on bedzie dzisiaj dobrze dysponowany Wislacy moga miec problem ze zdobyciem bramki. Ale moim zdaniem krakowianie zdolaja dzisiaj sobie stworzyc wystarczajaco duzo sytuacji aby chociaz raz lub dwa pokonac bramkarza Zawiszy. Nie liczylbym na trafienia ze strony gospodarzy.
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.75
Bukmacher: Marathon

Biorąc pod uwagę, jak Wisła prezentuje się tym sezonie uważam ten kurs za bardzo wysoki. Zawisza też u siebie nie prezentuje się najlepiej. Ostatni mecz na własnym stadionie przegrała. Wisła jedzie do Bydgoszczy tylko bez Chaveza i Burligi tak więc sądzę, że gospodarze nie urwą w tym meczu nawet punktu.
Widać, że Wisła w każdym meczu gra o zwycięstwo i tym razem nie będzie inaczej. Goście nie będą chcieli pozwolić odskoczyć Górnikowi i Legii.
 
A 22

anty87

Użytkownik
Zawisza 1 dnb ... masowka na wygrana wisly a to polska liga tu kazdy moze wygrac z kazdym przerwa na rep byla zawodnicy powypadali z rytmu meczowego do tego dochodzi zaduza passa bez porazki gosci ... gospodarze praktycznie w najsilniejszym skladzie 1x wydaje sie byc promo @1.5 ale osobiscie pogram 1 dnb po @1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Zawisza 1 dnb ... masowka na wygrana wisly a to polska liga tu kazdy moze wygrac z kazdym przerwa na rep byla zawodnicy powypadali z rytmu meczowego do tego dochodzi zaduza passa bez porazki gosci ... gospodarze praktycznie w najsilniejszym skladzie 1x wydaje sie byc promo @1.5 ale osobiscie pogram 1 dnb po @1.95

Zanim napiszesz takie glupoty to bys przynajmniej sprawdzil, dla ciebie to jest optymalny sklad Zawiszy bez Vasco i Abbota ?:grin:
Nie ma opcji Wisła przywiezie dzisiaj jakies punkty do Krakowa i najprawdopodobniej będą 3
 
A 22

anty87

Użytkownik
kazdy ma prawo do swojego zdania Abbot i tak nic temu klubowi nie daje a Vasco ok moze i nie zagra ale to nie zmienia faktu ze dzis Zawisza meczu nie przegra
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Zawisza 1 dnb ... masowka na wygrana wisly a to polska liga tu kazdy moze wygrac z kazdym przerwa na rep byla zawodnicy powypadali z rytmu meczowego do tego dochodzi zaduza passa bez porazki gosci ... gospodarze praktycznie w najsilniejszym skladzie 1x wydaje sie byc promo @1.5 ale osobiscie pogram 1 dnb po @1.95

Co za bzdury wypisujesz, po pierwsze na zgrupowania reprezentacji wyjechało zaledwie kilku zawodników Wisły, nei będę ich już wymieniał, mniejsza o to, nei wypadli z rytmu, grali mecz Towarzyski z Wolfsburgiem, który wygrali, gospodarze praktycznie w najsilniejszym składzie? nie zagra ich najlepszy strzelec Vasco, który strzelił 1/3 bramek w tym sezonie dla Zawiszy, i problem w tym, że trudno będzie go zastąpić, bo jest niby Abbot, ale nei grał dłuższy czas z powodu kontuzji, więc zanim coś napiszesz to się zastanów, popieram typy kolegów wyżej, sam zagrałem Wisłe DNB po kursie 1.85 Bet365 ⛔
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Zagłębie- Widzew 1 @ 1.85 Sportingbet✅ 3-1


Mecz drużyn, które w tym sezonie kompletnie zawodzą. Jeszcze jeśli chodzi o Widzew to jest to zrozumiałe....potencjał tego zespołu jest słaby. O tyle gra Zagłębia jest dla mnie nie zrozumiała. Zespół z dość dużym potencjałem piłkarskim.....skuteczny Piech, szybki i nieobliczalny Abwo, pewna para środka pola...Piątek z Kwiekiem, czy niebezpieczny w ofensywie Cotra..to zawodnicy którzy powinni w naszej ekstraklasie od czasu do czasu punktować. Niestety dla lubinian tak się nie dzieje. Zmienili trenera, mieli chwilę czasu w przerwie na reprezentacje. Pojechali do Spały poćwiczyć piłkami lekarskimi i dzisiaj powinni w końcu u siebie wygrać. Tym bardziej że przeciwnik jest słaby. Nie oszukujmy się...Widzew to kandydat do spadku. Jedynym w moim odczuciu jasnym punktem jest skuteczny Visnakovs. Tylko z całym szacunkiem...w pojedynkę trudno wygrywać czy nawet remisować mecze. Reasumując....w tym spotkaniu faworyt jest jeden i jest to zespół Oresta Lenczyka. Jak to mówią....kiedy jak nie dzisiaj , z kim jak nie z Widzewem i gdzie jak nie u siebie w domu. Typuje zwycięstwo Zagłębia po kursie 1.85. Polecam
...........................................................................................

Zawisza- Wisła suma goli w meczu 2-3 @ 1.909 Sportingbet⛔ 3-1

Zacznę od tego, że jakoś podskórnie boję się tego meczu. Niby wszyscy mają rację....Wisła jest zespołem lepszym piłkarsko.....ale czy to zespół na tyle kompletny żeby regularnie wygrywać..nie wydaje mi się. Trzeba pamiętać, że Zawisza to nie są ogórki...może wyniki tego nie potwierdzają, ale zespół ten potrafi grać w piłkę.
Wracając do mojego typu. Gdyby grał w Zawiszy Vasconcelos to tego typu nie grał bym. A tak próbuje delikatnie.
Zawisza bez armaty....będzie jak najdłużej próbował być na tyle skoncentrowany żeby nie stracić. bramki. Wisła raczej też na wyjeździe od początku nie rzuci się do szaleńczych ataków. Nawet jak będzie tak jak wszyscy piszą to Wisła raczej nie strzeli w Bydgoszczy aż 4 bramek. Mecz w ktorym nie zobaczymy raczej gradu bramek jak wczoraj...Nie wiem jak to się potoczy....ale 1-1 w tym spotkaniu jestem sobie wyobrazić....0-2 też mnie nie zdziwi.
Wiem, że mało zrozumiałe jest argumentowanie przeze mnie tego meczu....lepiej niestety nie potrafię. Typ 2-3 bramki to w moim rozumieniu tego spotkania typ optymalny. Typ ten może wejść i przy zdecydowanej przewadze Wisły jak i jakiejś niespodziance w postaci np 1-1. Ja to sobie zagrałem co by się lepiej oglądało.
Trudno pisze się analizę pod typ na ilość goli, więc nie krytykujcie za mocno;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kazdy ma prawo do swojego zdania Abbot i tak nic temu klubowi nie daje a Vasco ok moze i nie zagra ale to nie zmienia faktu ze dzis Zawisza meczu nie przegra
Najpierw piszesz że to liga pl, każdy z każdym może przegrać a teraz tak.Poza tym co określa masówkę na dane spotkanie?Kilka analiz na forum czy wyraźne zmiany kursowe?
Żeby nie było ja tu wcale nie jestem pewny zwycięstwa Wisły i wielkich pieniędzy bym na to nie stawiał lecz x2, 2 DNB już do przyjęcia.
Grali na wyjeździe już z wiele trudniejszymi rywalami i nie przegrali.Wisła z meczu na mecz coraz lepiej się zgrywa, Smuda co o nim euro-płaczki nie myślą to dosyć mądrze prowadzi ten zespół, na każde kolejne spotkanie zespół jest przygotowywany jak do kolejnego wyzwania.
Zawisza nie jest pewnym zespołem, widać po grze że nie panuje tam ład, jest sporo przypadkowości, obrona też potrafi sama stworzyć sobie zagrożenie.Nie powiem że są słabi bo kadrowo nie jest tak źle, jednak z odpowiednią taktyką są lightowo do opykania, tzn do cierpliwego rozgrywania zdobycia gola a potem dobicia.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
Zawisza - Wisła 2 DNB @ 1.85 Bet365 ⛔
Zawisza w tym spotkaniu bez Vasco co jest sporym osłabieniem ponieważ on strzelił już parę bramek w tym sezonie i skupia jednak na sobie uwagę obrońców.Z przodu Masłowski i Wójcicki mają potencjał ale ostatnio są bez formy.Obrona Zawiszy dziurawa.Najpewniejszym punktem defensywy wydaje się być Micael ale i jemu przydarzają się proste błędy.Z Koroną marnie wyglądała ta gra.Goście praktycznie nie stwarzali sobie okazji a 3 punkty udało im się wywieźć.Teraz przyjeżdża Wisła która jest na fali po zwycięstwach z Legią i Wolfsburgiem.Wiślacy ze strzelaniem bramek nie powinni mieć tutaj problemów bo defensywa klubu z Bydgoszczy popełnia mnóstwo błędów i traci bramki regularnie.Wydaje się,że jest to dobry moment aby się przełamać w końcu w meczu wyjazdowym i zgarnąć komplet punktów.
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Kraków ⛔
Niepokonana w tym sezonie Wisła przyjeżdża do Bydgoszczy, gdzie nastroje po 2 porażkach w lidze poprawiło ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w Pucharze Polski.
Gospodarze z problemami przede wszystkim z przodu, kontuzjowany Vasconcelos, Abbot bez bramki w tym sezonie. Na szpicy zagra pewnie Gevorgyan, który zwykle występuje na skrzydle. Kiedy wydawało się, że Zawisza znajduje już rytm i będzie piął się w górę tabeli przyszły 2 porażki. Jeszcze 2:3 z Górnikiem nie mogło bardzo dziwić, ale już porażka u siebie z Koroną bez strzelonej bramki to katastrofa. Główną bronią do tej pory był Vasconcelos, który dzisiaj nie zagra i jestem ciekawy co wymyśli Tarasiewicz jeśli chodzi o atak. Ja dzisiaj nie wróżę sukcesów z przodu przeciwko dobrze grającej w defensywie Wiśle.
Goście będą dzisiaj próbować podtrzymać passę meczów bez porażki. Na razie mają ich 11. Imponujący wynik jeśli weźmiemy pod uwagę co mówiło się przed sezonem o tej drużynie i o Smudzie. Jak widzimy jego metody tutaj się sprawdzają. Na wyjeździe jednak tylko raz udało im się wygrać. Było to na początku sezonu w Kielcach. Dzisiaj powinien zagrać Paweł Brożek. Poza tym wszyscy zawodnicy są już dostępni, a jedyną zmianą może być Stolarski na prawej obronie. Właśnie w dyspozycji obrony widzę największy atut Wisły. W meczach u siebie funkcjonuje to już bardzo dobrze i drużyna nie traci bramek. Teraz po raz pokazać, że na wyjeździe tez można zagrać na zero z tyłu. Nadarza się idealna okazja dzisiaj. Zawisza osłabiony z przodu kontra Wisła grająca pressingiem z dobrze funkcjonującą obrona i środkiem pola. Wydaje mi się, że Krakowianie grają za dobrze aby zremisować kolejny mecz z rzędu. Moim głównym typem będzie jednak Zawisza nie strzeli @ 3,00 MarathonBet
Poza tym:
no BTS @ 1,93 MarathonBet
Wisła @ 2,75 PinnacleSports
under 2,5 @ 1,75 MarathonBet
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Zastanawiałem się czy 2 tygodnie temu to Widzew był tak mocny czy Lechia taka słaba. Bliżej jest mi jednak do tej drugiej wersji. Katastrofalne błędy w obronie i zdaje się, że po formie Gdańszczan z początku sezonu nie zostało zbyt wiele. Oczywiście należy oddać Łodzianom, że pod wodzą trenera Pawlaka prezentują się lepiej niż dobrze i zwycięstwo z Lechią nie było przypadkiem...ale nadal są jednymi z kandydatów do spadku i to nie ulega wątpliwości. Dziś nie będą również faworytem w meczu z Zagłębiem, które przejął Orest Lenczyk i dzięki przerwie reprezentacyjnej mógł spokojnie popracować ze swoimi podopiecznymi. Na szpicy zagra Arek Piech, są szybkie skrzydła, jest solidny środek pola. Potencjał w lubińskiej drużynie na pewno jest i dzisiaj powinni piłkarze Zagłębia go zaprezentować, bo jeśli nie dziś to ja już nie wiem kiedy ;P Oprócz zwycięstwa Lubinian typuję BTS, bo nawet jeśli obrona Lechii zagrała słabo to i tak 4 bramki to nie lada wyczyn. Na dodatek przełamał się Visnakovs, który na pewno będzie groźny w dzisiejszym meczu i może coś strzeli ????
Zagłebie -0.5 @1.8 6/10✅ Bet365
BTS @2 4/10✅ Bet365
+ 8.8 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiadomo jakim składem zagra Legia ? Czy nadal jest tam taki szpital jak ostatnio ?
Ja dzisiaj mimo wszystko spróbuję pograć na Legię z lekkim handi, chyba czas aby przed własną publicznością wrócili do formy, bo przypomnijmy dwa ostanie mecze to przegrana z Wisłą (co jeszcze można wytłumaczyć) i przegrana w LE z 6 drużyną cypryjską Apollonem (czego nie można wytłumaczyć mimo pustych trybun).
Tak więc:
Legia Warszawa vs Piast Gliwice
Legia Warszawa AH: -1, -1,5 kurs: 1,90 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu no ogarnęli i to na 4:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Wiadomo jakim składem zagra Legia ? Czy nadal jest tam taki szpital jak ostatnio ?
Ja dzisiaj mimo wszystko spróbuję pograć na Legię z lekkim handi, chyba czas aby przed własną publicznością wrócili do formy, bo przypomnijmy dwa ostanie mecze to przegrana z Wisłą (co jeszcze można wytłumaczyć) i przegrana w LE z 6 drużyną cypryjską Apollonem (czego nie można wytłumaczyć mimo pustych trybun).
Tak więc:
Legia Warszawa vs Piast Gliwice
Legia Warszawa AH: -1, -1,5 kurs: 1,90 buk: Bet365
W Legii zabraknie Radovica( wraca po kontuzji, ale trener oszczędza go na czwartkowy mecz LE), oraz Brozia, który pauzuje za kartki, wraca za to Kosecki i Bereszyński.
Przypuszczalne składy:
Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski(Jakub Wawrzyniak) - , Daniel Łukasik(Tomasz Jodłowiec), Ivica Vrdoljak - Henrik Ojamaa, Dominik Furman, Kuba Kosecki - Władimer Dwaliszwili

Piast Gliwice:
Dariusz Trela - Adrian Klepczyński, Csaba Horvath, Jan Polak, Damian Zbozień, Łukasz Hanzel, Zganiacz, Patrick Dytko, Tomasz Podgórski, Ruben Jurado, Rabiola
Do usunięcia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 22

anty87

Użytkownik
Zawisza wczoraj nie zawiodla ????
Legia @1.45 kurs moze malo atrakcyjny ale roznica miedzy druzynami jest spora ... niestety bedzie to pewnie masowka na dzis a wiadomo jak takie mecze potem sie koncza dlatego poszukal bym tu jakiegos overy kartkowego powyzej 3,4 kartek w meczu bo jedni i drudzy lubia po nogach sobie pojezdzic :p
 
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Cracovia - Podbeskidzie 1 @1,80 ✅ nie bez problemu, ale weszło ????
Nie wiem czemu nikt o tym meczu nie mówi dla mnie bardzo dobry kurs na gospodarzy i trzeba z tego skorzystać, a teraz do rzeczy.
Mecz odbędzie się po raz kolejny bez udziału publiczności i właśnie wtedy Krakowianie nie potrafili ograć Pogoń Szczecin, ale wtedy dzień konia miał bramkarz gości Janukiewicz, gdyby nie on, to powinien być przynajmniej remis.
Klub z Małopolski ma problem ze zdobywaniem kompletu punktów na własnych śmieciach. Wygrali, tylko raz z Ruchem, a reszta spotkań, to remis w derbach z Wisłą, gdzie byli dużo lepsi i 3 porażki, z Piastem w pierwszym meczu u siebie, Legią, co powodem do wstydyu nie jest, no i ze wspomnianą Pogonią. Te mecze, jednak można porzucić w niepamięci, gdyż ostatnio forma &quot;Pasów&quot; jest bardzo dobra, a stylem czarują całą ligę .

Goście natomiast są czerwoną latarnią ligi z 8 pkt na koncie, a smak zwycięstwa w delegacji jest dla nich zupełnie obcy, gdyż w tym sezonie wywieźli z obcych stadionów 3 pkt na 5 spotkań. Styl nie jest najlepszy .
Kontuzje:
W Cracovii zabraknie :Krzysztofa Danielewicza, Edgara Bernhardta i Marcina Kusia, jednak trener Stawowy ma kim zastąpić tych graczy.
Podbeskidzie zagra bez najlepszych swoich ofensywnych zawodników: Fabiana Paweli i Damiana Chmiela
Któryś zespół się dzisiaj przełamie. Ja myślę, że to będą gospodarze.
Buk Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Cracovia vs Podbeskidzie typ x2
stawka: 1/10
kurs: 2.03

Moja wypowiedź nie będzie jednoznacznie potwierdzała ukierunkowania na wynik, aczkolowiek postaram się pokazać w sposób statystyczny argument/y za typem x2. Postaram się odnieść do niżej umieszczonego przefiltrowanego rozkładu meczów u siebie i wyjazdowych. Po kursach wyczytać można że faworytem meczu jest Cracovia, gra u siebie z outsiderem ligi, ekipą która nie bardzo chyba dzisiaj ma styl, w dodatku ciężko ocenić pracę Michniewicza, który wiele stołków zajmował. Kiedyś nazywany polskim Mourinho, dziś ten przydomek wydaje się daleki, ale dajmy mu jeszcze trochę czasu!? Tak mówi każdy kto chce wierzyć, że może nastąpić jakiś przełom. Pogoń, Wisła, Legia - no z takim przeciwnikami porażki Cracovi wydają się w pewien sposób być usprawiedliwone. Wielu uzna ten typ za mocno naciągany, ale ale tylko dwie porażki na 8 meczów wyjazdowych Pogoni dają argument za tym typem. Tylko dwa zwycięstwa Cracovi na wlasnym stadionie z Polonią i Ruchem też pozytywnie wpływają na argumentację tego typu.

Analiza ta wymaga dalszego ciągu, ale niech każdy oceni poziom drużyn z jakim rywalizowali, jeśli wtedy wyjdzie wam to samo, to typ wydaje się do gry.
Ja za drobne pogram, i tylko za drobne bo ostatnio troche zaniedbałem oglądanie meczów.
 
Do góry Bottom