>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

12bet

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wpłaty, wypłaty na MB są darmowe.
Nawet kilkukrotne wypłaty w miesiącu.
Buki co biorą prowizję/opłatę przy wpłacie przez MB to już grube przegięcie.
 
forin 450

forin

Użytkownik
może mi ktoś pomóc, w 12bet jest w live np do połowy over 0,75 to znaczy, że jeżeli padnie gol to zakład wchodzi no wygląda że tak tylko że mi coś tu nie pasuje bo np w meczu rangers - celtic był kurs w 12bet na over 0,75 około 2.00 a w bet 365 na over 0,5 1,56 a wygląda na to że to jest ten sam zakład dobrze rozumuje ? może mi ktoś to rozjaśnic?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Na zdrowy rozum jest to samo. Nie ważne czy będzie to 0.5, 0.75, czy 0.99999. Jak padnie bramka to over pokryty. Nie wiem czemu taki kurs, może błąd buka. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Na zdrowy rozum jest to samo. Nie ważne czy będzie to 0.5, 0.75, czy 0.99999. Jak padnie bramka to over pokryty. Nie wiem czemu taki kurs, może błąd buka. Pozdro.
Widać czasami zdrowy rozum nie jest zdrowy...

Różnica między over 0.5 i over 0.75 jest...
http://forum.bukmacherskie.com/f57/podstawy-bukmacherstwa-40716.html#post1420809
Z tym, że zamiast AH na zwycięstwo należy zmienić na sumę goli.
Pomijając różnice między over 0.5 i over 0.75 trzeba dodać różnicę w marży przy handicapach azjatyckich. Zwłaszcza u buków &quot;azjatyckich&quot; jak 12bet.com.
Pisałem o tym tutaj - http://forum.bukmacherskie.com/f57/draw-no-bet-vs-handicap-azjatycki-0-a-47474.html
Tym sposobem mamy odpowiedź skąd jest ta różnica.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Dla mnie to zlodziejska firma .Zabrali bonus z wygranymi na sume 336,76euro!!!Tylko grac na jednym IP!!!Krotko mowiac zlodzieje!!!
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Hagi ale chodzi mi tu o ekstraklase ktora zawsze wystawia jako pierwsze IBC do którego nie mam wstępu a 12bet to ich klon. Pewien gracza obniza kursy na ekstraklase w IBC a dopiero potem pojawiaja sie w reszcie azji tzn. 188bet , sbo itd.
Ale czy 12bet daje w tym samym momencie to juz sprawdze sam w takim razie ????
 
Do góry Bottom