>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. Grand Prix Włoch [05-07.09.2014]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Włoch


Rozkład jazdy w GP Włoch:

5 września - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00

6 września - Sobota

Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00

7 września - Niedziela
Wyścig 14:00

Informacje o torze:
Lokalizacja: Monza, Włochy
Długość toru: 5.793km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 306.720km
Rekord toru: 1:19.525 (J. P. Montoya, 2004)

Ostatnie wyniki(sezon 2013):
Pole position: Sebastian Vettel (Red Bull)
Zwycięzca: Sebastian Vettel (Red Bull)
Najszybsze okrążenie: Lewis Hamilton (Mercedes)​


To już ostatni wyścig w Europie na legendarnym torze Monza. Następnie F1 przeniesie się na kontynent azjatycki.
Prawdopodobnie o zwycięstwo znów będą walczyć kierowcy Mercedesa, którzy w ostatnim wyścigu na Spa mieli dość poważne spięcie, spowodowane głównie zachowaniem Nico Roberga. Czy Hamilton zrewanżuje się Nico gdy znów dojdzie do bezpośredniej walki?
Co do toru, na załączonej grafice widać piaszczyste pobocze ostatniego zakrętu Paraboliki, w tym roku uległo ono wyasfaltowaniu.

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak zniszczyć historie ???? To sie nie mieści w głowie... Coraz większy cyrk z ta F1 robią, jak nie podwójne śmieszne punktowanie to zniszczyli parabolice




A tutaj &quot;popisy&quot; Maxa Verstappena z ostatnich dni, pokazówka w Rotterdamie ????


https://www.youtube.com/watch?v=293uG4Nr3KQ



No,ale weekend z F1 na Monza tak czy siak zapowiada się kapitalnie (jak kazdy weekeend z F1 ;) )
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyścig:
Vergne vs Kvyat - 1
Kurs: 1,95
Buk: bet at home/betsson
Analiza:
Właściwie nie ma co tutaj dużo analizować. Przed chwilą przyszło info że w bolidzie Kvyata bedzie trzeba wymienic silnik co wiaze sie z kara przesuniecia na starcie o 10 miejsc. spory handicap w strone Vergna. Kursy zapewne spadna niedlugo jak tylko bukmacher ogarnie sprawe. powodzenia ????
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Pastor Maldonado - Adrian Sutil @1,75✅✅ Expekt Maldonado odpada w Q1, izzy ;)

Sutil wyprzedził w FP2 Maldonado o ok 0,7s. Grosjean informował również że od tego treningu Lotus zaprzestał rozwoju swojego tegorocznego modelu,przerzucając wszystkie swoje środki na przyszłoroczny sezon. W tym wypadku Pastora, będzie ciężko o poprawę czasu, zresztą obecnie i tak walczą w końcówce stawki z Marussia. Ostatnie czasówki wyraźnie już przegrywa z kierowcą Saubera. Adrian nie jeździł w FP1, zastąpił go Van der Garde, ale w kolejnym treningu bez żadnych problemów z czasem, jak już wpomniałem lepszym od Pastora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Włoch, Monza - sobota kwalifikacje 14:00
Valteri Bottas- Felipe Massa
Typ : Bottas @ 1,51✅
Kevin Magnussen - Nico Hulkenberg
Typ : Magnussen @ 1,46✅
AKO @ 2,20
marathon (limit 636euro) - pary też ogólnodostępne

Monza to szybki tor, zatem Williamsy będą się czuły tutaj jak ryba w wodzie. Podczas GP na Spa pisałem, że Masssa sporo błedów i przegrywa 1-6 w ostatnim czasie z Bottasem w kwalach, po Spa można zweryfikować wynik na 1-7. Bottas jeździ świetnie, jest kozakiem po prostu. Williamsy wczoraj jak podczas każdego weekendu w piątek coś sprawdzają, testują, ale jak przychodzi sobota to już sa w czołówce.


McLaren wczoraj dobrze się spisywał. Przede wszystkim Button wygladał mocno, ale on to kwalifikaje często zawala więc żadnych par na niego nie szukałem nawet. Za to podoba mi się Magnussen w parze z Hulkenbergiem. Magnussen pokazuje swój talent w tym sezonie. Dobre rezultaty. Melduje się często w Q3, Hulkenberg i jego Force India moc pokazują dopiero podczas wyścigów.
Niby 3-2 dla Magnussena w ostatnich czasówkach, ale w Silverstone Hulk wykorzystał opady deszczu i był tuż przed Magnussenem zajmując 4msc, a Magnussen 5msc. I przegrał jeszcze na Węgrzech kiedy to Magnussen rozwalił swój bolid w 1 zakręcie podczas Q3 kiedy na torze nagle pojawiły się opady deszczu. Hulk tam też nie błysnął bo zajął 9msc, ledwo wchodząc do Q3.
Wczorajsze wyniki to Hulk strata 0,9 na 1 treningu i strata 0,4 na 2 treningu. Sporo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Kwalifikacje, godzina 14:00:
H2H
:idea: Seb Ve44el vs Dani &quot;Wide smile&quot; Ricciardo
Typ: Seb Vettel
Buk: Bet365
Kurs: @2.25 ✅
Gram już teraz, gdyż po 3FP @ może byc sporo niższy. H2H po takim @ można grac do godziny 11:00 - czyli do rozpoczęcia 3 treningu na Autodromo Nazionale, chociaz oczywiscie po 3 treningu też będzie można je grac, ale kurs na pewno będzie inny/mniejszy. Jeżeli chodzi o mnie to kurs - fabulous, oddsmakerzy bet three six five zbytnio sugerują się kwalifikacyjnym h2h z obecnego sezonu gdzie wynik to 7:5 na korzysc Disco Dana, ale ostatnie dwa GP czyli Węgry - ostatnie kwale przed przerwą wakacyjną i Spa pierwsze kwale po przerwie wakacyjnej Seb ogrywał Winterfresha, poza tym to 7:5 to tylko cyferki, gdzie w 3 sesjach kwalifiakcyjnych Daniel wygrywał z Sebą tylko jedną pozycją gdyby to odwrócic wynik ogolny mogłby wygladac 8:4 dla 4-krotnego MŚ. Mniejsza o to. Oddsmakerzy robią zmyłki i trzeba to wykorzystywac szczegolnie w F1. Jeżeli chodzi o mnie kursy powinny byc odwrotne, ponieważ dzisiaj jesli mialbym okreslic procentowe szanse to jest 60:40 dla Seby. To jego ulubiony tor obok Suzuki i pomimo tego, że bolid RBR nie nalezy do najszybszych w stawce, Seba zapier**** na Monzie aż miło patrzec. Rok temu wygrana i PP i wyścig, dwa lata temu gdzie miałem okazje byc w Świątyni Szybkości ogromny pech i nie ukonczenie wyscigu z powodu awarii alternatora. Wczoraj I i II trening lepszy w wykonaniu Seby, dodatkowo Daniel problemy w I treningu i mała ilosc okrazeń, a tutaj b. istotną rzeczą jest żeby zrobic program w całosci bo set up kwalifikacyjny i wyscigowy trzeba dopracowac idealnie, gdyz pozycja na starcie jest niezwykle ważna. W ostatnich 16 latach, aż 12 krotnie zwyciezal kierowca z PP. Pogoda nie będzie przeszkadzac, także jeżeli nie będzie żadnych kłopotów z bolidami, tor nagumowany to wszystko rozegra się między nimi na torze w ostatniej częsci czasówki (q3), a wtedy jestem spokojny o lepszy czas jednego okrażenia Ve44ela.
Na kuponach mam jeszcze kilka pozycji, grane singlami, ale nie będę wstawiał bo już kursy pospadały + za chwilę 3FP, napiszę tylko, że warto inwestowac dzisiaj w McLareny i Williamsy jeśli chodzi o h2h na kwalifikacje, przywiezli super pakiety a tutaj docisk aero jest minimalny, takze silniki Mercedesow beda ciely po 340km/h. Boję się tylko o Williamsy i ich hamulce, bo jednak brembo to brembo. RBR znowu po Spa wygladaja bdb, sęk w tym, że na Spa jest 15% więcej docisku aerodynamicznego, wiec nie ma sie co tutaj zbytnio sugerowac wynikiem z Belgii, chociaz ostatni rok pokazał, że jednak Renault też daje radę mimo braku topowej predkosci max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
barto22 226

barto22

Użytkownik
Fernando Alonso - Kevin Magnussen H2H
Typ: Kevin Magnussen ✅
Bukmacher: Totolotek
Kurs: 3,45

Nie można przejść obok tego kursu obojętnie jaki wystawił totomix na tą parę.
Wyniki z kwalifikacji odzwierciedlają w 100% formę obydwu bolidów.McLaren przywiózł na Monze nowy pakiet aerodynamiczny i od razu widać efekt. Magnussen 5 w kwalifikacjach,jego kolega z zespołu 6 a za nimi Alonso ze strata niewielką ale zawsze 0.116. Wypowiedzi po kwalifikacjach bardziej optymistyczne ze strony duńskiego kierowcy, który mówi, że w wyścigu spodziewa się dobrego tempa i liczy nawet na walkę o podium. Silniki mercedesa robią dobrą robotę jeśli chodzi o prędkości maksymalne a do tego nowy pakiet i miejsce po Qualach mówią mi,ze warto spróbować ten typ za drobne.Niestety nigdzie nie widzę podobnej pary u innych buków ale po odjęciu podatku to nadal atrakcyjny kurs. Powodzenia

Edit:przez cały wyścig typ niezagrożony,Alonso defekt systemu ERS
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wypowiedzi po kwalifikacjach bardziej optymistyczne ze strony duńskiego kierowcy, który mówi, że w wyścigu spodziewa się dobrego tempa i liczy nawet na walkę o podium
Optymizm w wypowiedzi Fernando jest także ;)

„Mercedesy, Williamsy, McLareny i Red Bulle stoją parami na polach startowych. Ja nie, więc wygląda na to, że potrafię wyciągnąć coś więcej z samochodu”

Co do wyścigu to ciężko coś przewidywać, Ferrari miało dobre tempo wyścigowe podczas długich przejazdów w piątkowych sesjach treningowych, no ale McLaren również spisywał się dobrze. Z pewnością kurs wart ryzyka. Warto też dodać jaka miedzy oboma kierowcami była walka na torze Spa ostatnio, Magnussen zepchnął Ferdka poza tor i po wyścigu dostał za to karę.


Ja bym coś próbował takiego na sklasyfikowanie danego zawodnika. Stawki lekkie bo w wyścigu może dziać się wszystko.

Pastor Maldonado
Typ : Sklasyfikowany ? NIE @ 2,10 b365✅

Romain Grosjean
Typ : Sklasyfikowany ? NIE @ 2,70 Expekt
✅


Lotusy prowadzą się fatalnie, Grosjean wczoraj ślizgał się, bolid niestabilny
Pastor w każdej chwili może coś odwalić, a to zagapi się na kierownice, a może przy zjeździe do boksów się rozwali ? ???? a tak serio to obaj kieroowcy i ludzie z Lotusa wypowiadają się, że tor nie pod ich bolid. Czuje, że będzie to fatalny weekend dla obu kierowców...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom