>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 Kolejka 06.11-08.11.2015 Lique1

Status
Zamknięty.
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Angers - Stade Rennes X2
Rewelacyjny beniaminek tego sezonu kontra średniak Ligue 1.Gospodarze idą jak burza w tym sezonie ponosząc tylko dwie porażki z Monaco(0-1) w ubieglej kolejce oraz z Lorient(1-3).Oba zespoły odpowiednio u siebie (Angers) oraz na wyjazdach (Rennes) nie doznały porażki.Przeplatały zwyciestwa remisami.
Uważam Rennes za lepszy zespół dlatego też myślę że powinni sobie poradzić z rewelacją sezonu.Tym bardziej że obie ekipy lubia remisować można zaryzykować czysty remis w tym spotkaniu.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Angers over 0,5 gola
@ 1,45 Fortuna 18 sytuacji bramkowych, 18 strzałów, rzut karny ... mocny doping kibiców...no jak to nie wystarcza na gola to czas wracać na koniec tabeli ... :/

Ciekawy kurs na to zdarzenie...Ja to pobieram.
Angers dziś powinno powalczyć. Ostatnie mecze w lidze trochę przespane. Nie strzelili gola w 3 ostatnich meczach. Mimo wszystko są na 3 miejscu w tabeli i pokazali, że mają jaja. Według mnie dziś będzie ostra walka i gola u siebie strzelą ekipe Rennes. Goście początek sezonu całkiem, całkiem... ale ostatnie mecze to już słabiutko. Trochę nie rozumiem tak wysokiego kursu na gola gospodarzy...ale tym bardziej w to wchodzę.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Angers - Rennes
Dołożę coś od siebie do dzisiejszego spotkania we Francji, moim zdaniem będzie w tym spotkaniu sporo walki, gospodarze u siebie są bardzo groźni, zaskakująco zajmują wysokie 3 miejsce, myślę że na swoim stadionie mogą wygrać z każdym, natomiast goście lepiej grają na wyjeździe niż u siebie, myślę że obie drużyny są na podobnym poziomie i będzie to bardzo wyrównane spotkanie, nie zabraknie walki, fauli i mam nadzieję że kartek, o kartki powinien zadbać sędzia Clément Turpin, jak na ligę francuską ma bardzo przyzwoite statystyki, w tym sezonie 4,2 kartki/mecz, jeżeli chodzi o statystyki drużyn to Angers u siebie ma śr. 2,4 kartki/mecz a Rennes na wyjeździe 2,3 kartki/mecz
over 3,5 kartki 1,47 betathome 4/10 ⛔⛔⛔ 3 kartki
POLECAM do dubelka
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
PSG że będzie wygrywać do 1 połowy (1,50) Wart uwagi taki typ?
Można spróbować, ale takie typy są ryzykowne... czasami w 1 połowie jest takie badanie przeciwnika itp. Spięcie jaj następuję zawsze w 2 połowie. PSG powinno dziś wygrać bez najmniejszego problemu, więc możesz próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Lorient - Troyes
Troyes to najslabsza druzyna w ligue 1.Jak tak dalej pojdzie to moga niechlubnie zapisac sie w historii ligi.Nie ma sie co dziwic gdyz kadrowo zespol wyglada marnie.Mimo wszystko nie poddaja sie i staraja sie cos grac.Moze z przeciwnikami pokroju Lyonu im ta gra nie wychodzi i sa dominowani w kazdym aspekcie gry ale juz z druzynami takimi jak Lorient jest lepiej.Tym bardziej czy oplaca sie stawiac na Lorient po stawce 1.57?Na druzyne ktora ma jedna z najgorszych defensyw w lidze.Wedlug mnie bardziej kuszaca jest stawka na over 0,5 gola druzyny gosci bo 1,7.Dlatego z checia dokladam to do jakiegos kombinacyjnego kuponu.W lidze Francuskiej tak jak w Polskiej warto grac czasami wyniki na odwrot tym bardziej jak faworytami sa druzyny pokroju Lorient.
Lorient - Troyes
Druga druzyna powyzej 0,5 gola @1.7 Bet at home ✅✅
Na sucho za drobne gram jeszcze:
Reims - Ajaccio X @ 3,21 ⛔⛔
 
A 39

anttys

Użytkownik
Co do Lyonu BTTS całkiem realny jednak myślę że lepiej pójść w stronę kartek.

OM-Nice BTTS 1,77 ⛔⛔⛔

W grze Marsylczyków od kilku spotkań można zauważyć lekką poprawę. Zanotowali dwa wyjazdowe zwycięstwa z Lille i Nantes, wygrali również w LE. Nicea natomiast od feralnego meczu z GFCA Ajjacio nie może wrócić do optymalnej formy. W ofensywie wyglądają całkiem przyzwoicie, natomiast obrona nie spisuję się zbyt dobrze, podobnie jak w przypadku Marsylczyków. Biorąc pod uwagę ofensywny styl gry jednych i drugich, jak i średnią postawę w defensywie warto spróbować BTTSu.

Lyon-ASSE over 4,5 ŻK 1,85 ✅✅✅
Kolejne derby Rodanu zapowiadają się bardzo ciekawie. Zwaśnieni rywale są w tabeli tuż obok siebie, w rozgrywkach ligowych radzą sobie bardzo dobrze, więc o poziom czysto sportowy nie musimy się obawiać. Ciężko w tym meczu wskazać kto dziś wygra, więc swoją uwagę kieruję w stronę kartek. Jak wiadomo w pojedynkach derbowych pada ich bardzo dużo. Styl obydwu drużyn to twarda, bezpardonowa gra, więc fauli będzie dużo. Linia, jak na derby dosyć niska, powinna zostać pokryta bez większych problemów.

OM tragedia, czas wrócić do grania przeciwko nim. Kartki zgodnie z przewidywaniami bez większych problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom