>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Ekstraklasy [6.11 - 8.11.2009r.]

Status
Zamknięty.
S 0

szafera

Użytkownik
Spotkanie:Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Typ:1
Kurs: 1.57
Buk: Expekt
Tydzien temu Piast w bardzo trudnej sytuacji przystępowal do meczu z Lechią, z chorymi zawodnikami w składzie. teraz razem sytuacja wygląda juz lepiej. Do gry wracają Gamla, Wilczek, Smektała. Nie zagra natomiast ciagle Szary. Śląsk bardzo dobrze zaprezentowal sie w meczu z Lechem gdzie mial sytuacje bramkowe i mecz mogl spokojnie zremisowac. Jak dla mnie sa druzyna duzo lepsza i trudna sytuacja piasta tylko potwierdza typ na gospodarzy!!! Mysle ze Slask wygra roznica conajmniej 2 bramek ,czysta 1 zdecydowanie polecam!!!
 
rts 55

rts

Użytkownik
Spotkanie:polonia Bytom - Lech Poznan
Typ:X
Kurs:3,20
Bukmacher:Betsson

Myślę,że w tym spotkaniu padnie remis.Ekipa Lecha nie błyszczy w tym sezonie.Po tym jak trenuje Jacek Zieliński drużyna zmieniła się nie do poznania na gorsze.Ostanie mecze na wyjeździe zakończyły się remisami z Arką i Lechią.Teraz Kolejorz zawita na trudny teren jakim jest Bytom.W tym spotkaniu Lech nie skorzysta z wielu podstawowych graczy.Za kartki wypadł Sławomir Peszko, który ciągnął drużynę do lepszej gry i jego strata jest poważna.Seweryn Gancarczyk(Kartki),a z powodu kontuzji nie zagra wciąż Manuel Arbloeda oraz Semir Stilić.Polonia ostatnie dwa mecze nie zagrała najlepiej.Jednak tego spotkania nie powinna przegrać.Będą chcieli przede wszystkim nie stracić gola oraz kontratakować.Polonia będzie w podstawowym składzie i nikt nie narzeka a urazy.Uważam,że w tym meczu podobnie jak w ubiegłym sezonie padnie remis,choć Lech jest osłabiony i łatwo im się nie gra na wyjazdach jest wciąż grożny i nie powinien przegrać z Polonią.Natomiast Polonia ostatnio straciła nieco formę i najwyżej tutaj zremisuje.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Na dzisiaj najpewniejszym meczem wydaje mi się wygrana Bełchatowa. Podopieczni Ulatowskiego w kapitalnej formie ostatnio. Nie przegrali już kolejnych ośmiu spotkań, u siebie odnieśli kolejne 4 zwycięstwa. Widać, że drużyna została przygotowana pod kątem całej rundy a nie jedynie pierwszych spotkań i to zaczyna w chwili obecnej procentować. Gospodarze wybiegną dzisiaj w najsilniejszym składzie, zagrają: Costly, Ujek, Nowak a także powracający do gry po kontuzji Mateusz Cetnarski, a także zawieszony w ostanim meczu za żółte kartki Maciej Małkowski. Wśród gospodarzy zabraknie jednak Jacka Popka i Marcina Drzymonta. Goście przyjadą nieco osłabieni. Pewne jest, że w ich składzie zabraknie kontuzjowanych: Przemysława Trytki, Roberta Bednarka oraz Bartosza Karwana. Zespół poczynił pod okiem trenera Pasieki postępy, grają ładną, ofensywną piłkę, ale na gospodarzy będzie to dzisiaj za mało. Stawiam na zwycięstwo Bełchatowian. Drugim dzisiejszym typem będzie Śląsk. Gospodarze grają coraz lepiej, co pokazały mecze z Zagłębiem i Śląskiem. Goście chyba złapali lekką zadyszką. Dlatego też stawiam dzisiaj na zwycięstwo Śląska.

Moje typy:
Bełchatów - Arka 1 1,50 ✅
Śląsk - Piast 1 1,57 ✅
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wczoraj typy na naszą ligę zgodnie z przewidywaniami, spróbujmy więc i dzisiaj. Wicelider przed tą kolejką chorzowski Ruch podejmuje u siebie Jagiellonię. Dużej sztuki w ostatnich tygodniach dokonuje golkiper gości Grzegorz Sandomierski. Nie chodzi mi tyle o jego passę bez wpuszczonej bramki, która trwa już 450 minut, ale bardziej o to, że zepchnął w cień największe gwiazdy Jagi. Ostatnio w przypadku gości, nie mówi się jak zwykle tylko o Grosickim i Frankowskim, ale głównie właśnie o młodzianie w bramce. Sam jednak mówi, że liczy punkty a nie minuty. Jaga nie wygrała na wyjeździe od dłuższego czasu. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe to bezbramkowe remisy. Ruch po serii zwycięstw znalazł godnego siebie przeciwnika w postaci warszawskiej Legii. Gospodarze wyjdą dzisiaj na pewno zmobilizowani, bo w przypadku zwycięstwa będą tracić do liderującej Wisły zaledwie trzy punkty. Czeka nas widowisko, które raczej nie będzie obfitować w sytuacje bramkowe i grad goli. Walka zapewne będzie toczyć się głównie w środku boiska. Wydaje mi się, że padnie dzisiaj remis, kto wie czy nie bezbramkowy ???? W końcu jest Sandomierski i może będzie 540 minut...

Moje typy:
Remis 3,40
Under 2,5 1,57
Oraz całkowicie rekreacyjnie DW 0-0 9,50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom