>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka I ligi (16-18.10.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Winmasters
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W Betclic!
200zł na Darmowy zakład w BetClic
Kolejka numer 13, zobaczymy dla kogo okaże się pechowa. Ścisk w tabeli ogromny w dole tabeli zostały 2 ekipy, Rozwój Katowice oraz Olimpia Grudziądz, zwłaszcza pozycja drugiej ekipy mocno zaskakująca w tej serii spotkań mają okazję zdobyć punkty w meczu z Pogonią Siedlce.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
UWAGA!! Przypominamy - obowiązek rozliczenia typów, zarówno na plus jak i na minus. Będzie to wpływać na ewentualne otrzymanie rangi.
 
lordfrank 16

lordfrank

Użytkownik
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki
Patrząc na rozpiskę meczów od razu spojrzałem na kurs underowy w tym spotkaniu. Drużyna gospodarzy od początku sezonu daje do zrozumienia, że bardziej niż na awansie zależy im na ustabilizowaniu sytuacji w klubie. W ostatnim meczu grali głównie młodzieżowcy - nie wiem czy średnia wieku przekraczała w ogóle 22 lata. Mimo tego Torfiorze radzą sobie całkiem nieźle zajmując ósme miejsce w tabeli ligowej. W ostatnich meczach jechali głównie na remisach, a w spotkaniach tych można dostrzec pewną zależność. Na początku GKS próbuje coś grać, jednak niespodziewanie tracą bramkę, żeby potem skutecznie stratę odrobić. Najgorzej wygląda fakt, że w ostatnich tygodniach bardziej niż na strzeleniu bramki zależy im na utrzymaniu czystego konta. Niszczy to piękno gry, ale dla niektórych ważniejszy jest &quot;wynik ponad styl&quot;. O zespole gości nie będę się rozpisywał, bo nie ukrywam że nie przyglądałem im się w tym sezonie, jednak wyniki mówią wszystko. Po bardzo dobrym początku nadszedł kryzys, a w polskiej lidze wyjść z dołka nie jest łatwo. Ich atak również nie jest u szczytu formy - 14 bramek w 12 meczach to nie jest powalający wynik, który sprawił że zagościli w strefie spadkowej, a z pewnością stadion w Bełchatowie to nie jest łatwy teren do przerwania złej passy. Pomimo braku doświadczenia ze strony GKSu widać niesamowitą wolę walki (jak to u młodych ???? ) Jeśli padną w tym spotkaniu więcej niż dwie bramki to będę niesamowicie zaskoczony.
under 2,5 @1,70 /MarathonBet ✅
GKS Bełchatów DNB @1,53 /bet365 ⛔
 
empel 112

empel

Użytkownik
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec

W piątek czeka nas spotkanie 5 i 6 drużyny w ligowej tabeli, Stomilu z Olsztyna i Zagłębia z Sosnowca. Gospodarze nie mogą sięgnąć po pełną pulę od 4 spotkań ( 3 remisy i porażka), goście natomiast po chwilowym kryzysie znów na fali wznoszącej, po dwóch remisach przyszedł czas na 3 wygrane pod rząd. Wyczuwam otwarte spotkanie z dużą ilością bramek, Fidziukiewicz, Ryndak czy będący w formie Arak z Zagłębia postarają się powiększyć dorobek bramkowy , ale liczę również że gospodarze staną na wysokości zadania i cos dołożą od siebie. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 1:3 albo było to x lat temu :razz:

mój typ :

over 2,5 gola @ 2.20 ✅✅✅

hokejowe 2:4 :cool: ✅
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
W powyższym meczu typuję zwycięstwo Zagłębia. Dlaczego? Bo są na fali, bo na wyjazdach są niepokonani od kilkunastu spotkań. A co najważniejsze grają optymalnym składem (Arak wrócił z młodzieżówki), czego nie można powiedzieć o Stomilu. Z powodu kontuzji nie wystąpią Igor Biedrzycki, Rafał Śledź i Łukasz Jegliński, a za kartki pauzują Grzegorz Lech, Irakli Meschia i Tomasz Wełna.
Zagłębie 2.5 b365 ✅ 2-4:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie, nie, typujesz Sosnowiec bo tam mieszkasz. Granie wyjazdu po takim kursie z solidna ekipa mija sie z celem. Jeszcze bez podporki. Co mecz widze typy na over Zaglebia i wygrana. Do konca swiata co mecz bedzie over?
Jak sa niepokonani to w koncu przegraja bo to jest 1 liga polska a nie Barcelona.
Arak po mlodziezowce moze byc zmeczony, nie? Zreszta to nie Messi.
Ludzie, typowe bety kibicow. Arak bozyszcze sosnowiczan, co mecz Sosnowiec handi haha
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Po pierwsze zwycięstwo Zagłębia typuje drugi raz w tym sezonie. Pierwszy nie tak dawno wygrany z rozwojem w Katowicach. Po drugie, tak samo Stomil u siebie nie przegrał niemal rok-passa może się dziś skończyć. Po trzecie napisałem osłabienia po stronie Stomilu,jeżeli masz jakieś pojęcie to wiesz że brak Lecha i meschia to duże osłabienie,właściwie będą grać bez środka pola. Po czwarte Arak nie grał dwóch pełnych meczów,jest młody więc raczej nie martwię się że będzie zajechany.po kolejne,mam grać z podpórka po jakimś śmiesznym kursie? Zagłębie wskakuje dziś na pozycję lidera i to skąd pisze tego posta nie ma tu znaczenia,wręcz przeciwnie,dlatego że jestem z Sosnowca to wiem o drużynie sporo,oglądam ją i wiem na co stać.
edit: &quot;mhm&quot;- dobry typ z tym handi podsunąłeś, 3 mecz z rzędu handi pokryte ???? pajac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
empel 112

empel

Użytkownik
Dolcan - Wisła

Dziś na celownik biorę spotkanie Ząbkowskiego Dolcanu i Wisły z Płocka.
Gospodarze w poprzedniej kolejce przekonująco w meczu na szczycie pokonali Bydgoskiego Zawiszę 3:0 po bramkach Tarnowskiego , Swierblewskiego i Matuszka. Goscie natomiast pokonali na własnych stadionie w średnim stylu Chojniczankę 2:1, gdzie grając praktycznie połowę meczu w przewadze 1 zawodnika dali sobie wbić bramkę po głupiej sytuacji. Dla mnie faworytem jest będący w gazie Dolcan, który według mnie będzie bił się wreszcie na poważnie o awans do Ekstraklasy. Warto dodać że &quot;Dolcan Arena&quot; to niepokonana w tym sezonie twierdza, Ząbkowianie ulegli na własnym stadionie tylko Cracovii 3:2 w Pucharze Polski. Liczę dziś na Bajdura, czas aby znów zaczął strzelać bramki, w dobrej dyspozycji również Świerblewski i Gołębiewski.

moje typy :

Dolcan @ 2.15 ⛔⛔⛔
Dolcan over 1,5 gola @ - kurs dopiero na live gdyż 365 nie daje pre tego zakładu... (e: @2.10) ⛔⛔⛔
 
chamberlain 447,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Chrobry Głogów - Zawisza Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz @ 2.43 Pinnacle ⛔
W Zawiszy jak twierdzi trener bojowe nastroje, po przegranej 0:3 u siebie z Dolcanem Ząbki, wyjeżdżają na wyjazd do Głogowa. W ekipie zabraknie Kamila Drygasa, czyli kapitana Zawiszy, który pauzuje za kartki, trener może mieć problem z obsadzeniem jego miejsca, bo ma do dyspozycji tylko 3 nominalnych środkowych pomocników. Obie drużyny w tabeli dzielą 3 punkty, wiec ten mecz będzie miał duże znaczenie, dla obu drużyn. Zawisza jak dotąd notuje bilans 6-3-3, a Chrobry 5-3-4. Obie drużyny w tym sezonie już się mierzyły, w 1/16 Pucharu Polski, wtedy Zawisza wygrała 4:1. Jak dla mnie zespół z Bydgoszczy jest jednym z kandydatów do awansu do Ekstraklasy i w tym spotkaniu dadzą z siebie wszystko, tym bardziej, że przemawia za nimi sportowa złość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom