>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka I ligi 18.10 - 20.10.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Niedawno w swoim programie Rysiek Cebula poruszył to o czym pisałem.
Mianowicie na Malmo był taki sam kurs w meczu z Hacken u siebie jak i poza domem ;-)
http://forum.bukmacherskie.com/f120/szwecja-allsvenskan-superettan-2013-2014-a-89793-11.html#post3912477
Dziś w programie poruszy kolejny temat, mecz GKS Katowice - Olimpia Grudziądz.
Co mnie zaskoczyło, to linia w stronę gości.
Wczoraj GKS przegrał w PP z Zawiszą, na gości było w becie 3 w pewnym momencie i DNB a nie +0,25,
to nie osiągnęło 1,8 czy nawet 1,7. Dlaczego na Olimpię jest 2,8 i +0,25 po 1,82 ?
To właśnie sprawa dla Ryśka Cebuli.
Olimpia +0,25 1,82 ibc
Nie wiadomo czy zagra Pitry, GKS impotencja w ataku, Olimpia przegrała ostatnio z Sandecją 0-2 na wyjeździe,
ale przed tym meczem wygląda lepiej granie w jej stronę niż na gospodarzy.
Górnik Łęczna - Puszcza 1,83 ibc
Gospodarze u siebie po przegranej z Wisłą Płock na początku sezonu, pokonali łatwo zarówno Sandecję i GKS Katowice, z Dolcanem zremisowali, wygrali wyjazd z Kolejarzem tydzień temu, tam stworzyli sporo okazji, wykorzystali tylko jedną. Puszcza na wyjazdach raz remis raz przegrana, ostatnio dwa remisy,
w każdym meczu poza domem tracą gola, ostatnio rozbici przez Miedź 1-4 u siebie.
Okocimski - Termalica -0,25 1,84 Sbobet
Gospodarze w końcu wygrali u siebie, ale na ostatnie 5 spotkan zdobyli tylko 3 punkty.
Termalica przegrał 1-3 z Sandecją, nie wierzę jakoś, że tak łatwo oddali ten mecz, kadrowo są silni,
nawet bez Olszara i Kasprzika, są dla nich zmiennicy, a nawet lepsi (Nowak).
Ostatnio dwie przegrane u siebie, remis poza domem z Flota, czas na powrót formy,
bo wcześniej przecież wygrali trzy spotkania, w tym z liderem, idealny przeciwnik na przełamanie dla gości.
Miedź - Chojniczanka 1,83 ibc
Gospodarze mają teraz wielką formę, dwa wyjazdy po 4-1, w tym z Dolcanem,
11 punktów w 5 meczach, wcześniej tlyko 3 w 7 meczach.
Goście na wyjazdach tragicznie, przegrali w Brzesku to Miedzi nie zatrzymają raczej.
Sandecja - Stomil
Pokonali Termalikę poza domem, Olimpię 2-0 u siebie to jak goście mają im urwać punkty ?
Grą z kontry, pokonali Sandecję tutaj rok temu, u siebie zdeklasowali,
to spotkania średniaków, dla mnie Sandecję nie jest tu wielkim faworytem,
lepiej w stronę gości grac.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Górnik (-2) - Puszcza - 1 @6,5
2:0, lekko to handi powinno wejśc no ale o...

Niby teoretycznie łatwy mecz dla Górników ale wiadomo jak to z takimi bywa - w praktyce okazują się dość ciężkie ale ja mimo to gram na gospodarzy i to nie czystą jedynkę ale handicap -2! W ostatniej kolejce piłkarze z Łęcznej dość niespodziewanie aczkolwiek zasłużenie wygrali w Stróżach z tamtejszym Kolejarzem dzięki czemu utrzymali się w czołówce ligi mając w zapasie jeszcze zaległy mecz z Arką. Osobiście mam nadzieję, że ten mecz to był dobry znak i Górnicy znów wrócą na właściwe tory po miesiącu niezbyt ciekawych wyników. Puszcza za to doznała sromotnej porażki przegrywając u siebie z Miedzią 1:4, z Miedzią, która nie tak dawno sama okupowała miejsce w strefie spadkowej. Ewidentnie widać, że goście niezbyt radzą sobie po awansie. Zajmują ostatnie miejsce w tabeli a na wyjeździe jeszcze nie wygrali notując 3 remisy i 3 porażki. A wiadomo jakim ciężkim terenem jest Łęczna.
Jedynym zmartwieniem może być to, że Jurij Szatałow będzie miał mały problem z zestawieniem optymalnej jedenastki ponieważ z powodu kontuzji wypadli Bielak i Tadrowski a Zwoliński, Szmatiuk i Zawistowski po ostatnim meczu uskarżali się na drobne urazy. U gości raczej bez braków ale mimo to trener Wójtowicz dokona pewnie roszad po ostatniej kompromitującej porażce.
Mam nadzieję, że presja nie zje zawodników, nie dopiszą sobie 3 punktów przed wyjściem na murawę i sprawią lanie przyjezdnym z Niepołomic (oby nie zamurowali bramki...).​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Miedź Legnica-Chojniczanka
19.10.2013 20:00

Miedź rozpoczęła sezon kompromitująco, ale gdy tylko się rozpędziła - wygrywa mecz za meczem, ostatnie 3 spotkania to 3 zwycięstwa, stosunek bramkowy 10:2, zmiana trenera wyszła drużynie na dobre, atmosfera w klubie się poprawiła, kilka dni temu zakontraktowano również 10-krotnego reprezentanta Polski, Marcina Burkardta.
Przeciwko Chojniczance będzie mógł też zagrać doskonale znany chojnickiej publiczności,Marcin Garuch.Trener Miedzi będzie miał do dyspozycji na ten mecz wszystkich swoich zawodników. Beniaminek z Chojnic wyprzedza najbliższego rywala o dwa oczka, zajmuje siódme miejsce w tabeli. Prezentuje nierówną formę, lepiej spisuje się na własnym terenie, gdzie przed tygodniem zremisował 1:1 z Gks Katowice. Trener nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych: Błażeja Jankowskiego, Kosuke Ikegamiego i Pawła Iwanickiego oraz pauzującego za kartki Daniela Chyłę Statystyki bezpośrednich starć są na korzyść Chojniczanki , 2 wygrane, 1 remis i 1 porażka, jednak jeśli popatrzyć na obecną formę obu drużyn, to wg Mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest drużyna Miedzi i powinni dzisiaj spokojnie ograć drużynę z Chojnic, która słabo spisuję się na wyjazdach.
Miedź Legnica 1.72 Bet365⛔
Miedź over 1.5 2.00 Bet365 ✅
GL
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Miedź - Choiniczanka 1 @ 1.70 Bet365

Dla mnie fawory jest jeden. Pisałem juź analizę w poprzedniej kolejce o meczu Miedzi.
Zespół z Legnicy po pseudo trenerze Ulatowskim odżył. Po przejęciu zespołu przez Fedoruka widać w grze Miedzi pewność siebie i przede wszystkim jakiś pomysł w grze. Zespół jak by odżył. Po ostatnich zwycięstwach nabrał pewności siebie i dziasiaj to wykorzysta. To już pisałem w poprzedniej kolejce. Dzisiaj właściwie musiał bym napisać to samo. Dodać trzeba, że w zespole Miedzi nie ma żadnych braków kadrowych. Faworyt jest dla mnie jeden. I jest nim Miedź Legnica. Mecz zapowiada się overowo.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Miedz Legnica-Chojniczanka Chojnice 1 @1.55
Kursy juz pospadaly, ale i tak faworyt jest jeden. Osobiscie sie do tego typu przylaczam. Miedz zlapala forme i jest w gazie, wygrywa mecz za meczem. Miedz ma pilkarzy z ekstraklasowym doswiadczeniem, a nawet eksreprezentantow Polski pokroju Wojciech Lobodzinski, Zbigniew Zakrzewski, Aleksander Ptak czy Piotr Madejski. Jeszcze duzo jest w tym sezonie do wygrania chociaz Miedz zaczela fatalnie. Ja sie zastanawiam czy pilkarze nie grali czasem przeciwko Rafalowi Ulatowskiemu, bo to co sie stalo po zmianie trenera to zwrot o 180 stopni. Trener Chojniczanki musi zmontować jedenastkę bez pauzującego za nadmiar kartek Daniela Chyly, a także kontuzjowanych Kosuke Ikegamiego, Blazej Jankowskiego oraz Pawla Iwanickiego, a to z pewnoscia odbije sie na poczynaniach linii obronnych i pomocy. Zastanawia mnie tylko troche pozna godzina rozgrywania tego meczu, poniewaz temperatura powietrza dzis wieczorem z pewnoscia wysoka nie bedzie, ale to jedyny rzecz ktora jakos mnie tam drazni. Jednak od strony sportowej Miedz jest bez watpienia faworytem tego spotkania, a jak mowi Zakrzewski to zespol z Legnicy celuje w pazdziernik bez porazki. Wygrywajac ten mecz to Miedz moze zaczac znowu sie liczyc w walce o awans, w koncu przed nami dopiero 13 kolejka rozgrywek.
Przewidywane składy:
Miedź: Ptak – Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada, Łobodziński, Bartoszewicz, Cierpka, Szczepaniak, Madejski, Zakrzewski.
Chojniczanka: Jałocha - Radler, Wypij, Jędrzejczyk, Bednarek, Feciuch, Mrozik, Ostalczyk, Ziąbski, Orłowski, Mikołajczak.

Nie wiem czy nowy nabytek Marcin Burkhard moze zagrac juz w tym meczu, ale Miedz jest personalnie wystarczajaco mocna i bez niego.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
GKS Katowice-Olimpia Grudziądz
20.10.2013 16:15
W Hicie kolejki spotkają się 5 zespół z dorobkiem 19pkt, GKS Katowice, z wiceliderem z dorobkiem 24 pkt, Olimpią Grudziądz. Bukmacherzy w roli lekkiego faworyta stawiają drużynę gospodarzy, którzy mają bilans domowy 5-1-0, goście na wyjazdach spisują się dobrze, mają bilans 3-1-1, i wydaję mi się, że dzisiaj nie przegrają, a może nawet pokuszą się o niespodziankę. Jak już wspomniałem, GKS Katowice w obecnie trwającym sezonie na własnym stadionie nie doznał jeszcze porażki, ale ostatnie mecze nie napawają optymizmem, ostatnie 3 mecze w lidze to 3 remisy i ten ostatni na własnym terenie ze słabiutką Puszczą Niepołomice.
Trener Moskal przed niedzielnym spotkaniem ma do dyspozycji większość zawodników, jednak pod znakiem zapytania stoi występ kluczowego gracza, Przemysława Pitrego, który nabawił się kontuzji w ostatnim, pucharowym meczu z Zawiszą, przegranym 0:1, do meczowej kadry wracają Alan Czerwiński i Mateusz Kamiński, którzy w ostatnim spotkaniu pauzowali z powodu nadmiaru kartek.
Olimpia Grudziądz nadal będzie musiała sobie radzić bez Adama Banasiaka i Łukasza Suchockiego, którzy leczą kontuzję. Obaj trenują już indywidualnie, lecz o grze w ligowym spotkaniu nie ma na razie mowy. Za kartki pauzować będzie obrońca Olimpii, Piter-Bućko, do składu wracają Maciej Rogalski i Dariusz Gawęcki, obaj są mocnym punktem drużyny i powinni wybiec w podstawowym składzie.
Mimo, iż GKsa na swoim stadionie jest niepokonana, zasługa w tym na pewno kibiców, to kiedyś ta seria się skończy, mają ostatnio problemy ze strzelaniem goli, a jeśli potwierdzi się informacja o braku w wyjściowej jedenastce Pitrego, to o bramki będzie jeszcze ciężej, do tego dochodzi zmęczenie po pucharowym meczu, i jeśli Puszcza urywa punkty na Bukowej, to Olimpia tym bardziej powinna to zrobić, a może nawet pokusi się o wygraną.
Przypuszczalne składy:
GKS Katowice: Łukasz Budziłek - Bartłomiej Chwalibogowski, Kamil Cholerzyński, Adrian Jurkowski, Rafał Pietrzak - Krzysztof Wołkowicz, Sławomir Duda, Grzegorz Fonfara, Tomasz Wróbel, Janusz Gancarczyk - Przemysław Pitry???
Olimpia Grudziądz: Bartosz Fabiniak - Robert Pisarczuk, Marcin Staniek, Michał Łabędzki, Marcin Woźniak - Robert Szczot, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Dariusz Gawęcki, Maciej Rogalski - Adam Cieśliński

Typy. Olimpia +0.5 1.55 Bet365 ⛔ ????
Olimpia DNB 2.07 Bet365 ⛔ ????
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Arka -0,25 - Kolejarz 1,83 ibc
Nienawidzę grać w stronę tak samo jak w stronę Śląska, bo nie mam do nich nigdy zaufania.
W ostatnim meczu Arka była lepsza od Dolcanu, zwłaszcza w 1 połowie, mimo to przegrała 0-1.
Goście u siebie zostali zdominowani przez Górnik Łęczna, przegrali tylko 0-1 tamten mecz,
choć powinno być wyżej. Po trzech meczach bez wygranej u siebie czas na wygraną,
tak samo słabo jak z ROWem niedawno u siebie nie zagrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom