>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka I ligi 7-9.10.2011

Status
Zamknięty.
mirio 14

mirio

Użytkownik

kursy unibet



Arka - Zawisza 1
DNB 1.72
Z wszystkich spotkań tej kolejki powyższe wydaje się na najbardziej interesujące pod względem piłkarskim i kibicowski. Natomiast jeśli bierzemy aspekt bukmacherski, to niezwykle ciężko wskazać ostateczny wynik tej rywalizacji. Pomijając typowanie na przerwanie wszelkiej maści trwających serii skłoniłem się na zakład DNB na drużynę znad Bałtyku. Powody, które mnie skłoniły są następujące: gra Zawiszy na wyjazdach pomimo tego, że bardzo efektywna, (zwłaszcza w defensywie, w 5 meczach stracona jedna bramka!!!) nie jest grą efektowną. Wiadomo, że wynik determinuje styl gry - przy prowadzeniu w Świnoujściu i Katowicach zespół lidera był w poważnych tarapatach i do dziś na Bukowej zastanawiają się jak Zawisza tam wygrał. W Świnoujściu Flota grając w osłabieniu prowadziła grę przez całą drugą połowę i brak czasu spowodował odrobienie tylko jednej bramki. Szczęście było ewidentnie też przy Zawiszy w Grudziądzu, gdzie Olimpia miała sporo sytuacji podbramkowych a bydgoszczanie, praktycznie nie oddali strzału w światło bramki Olimpii (nie licząc karnego). Tak więc trzy zwycięskie mecze i wrażenie wizualne po stronie gospodarzy. Co ciekawe w dwóch pozostałych gdzie padły remisy to bydgoszczanie byli bliżsi zwycięstwa. Poza tym co najważniejsze w sobotnim spotkaniu nie wystąpi dwóch obrońców z monolitu defensywy Zawiszy. Mowa tu o prawym obrońcy Oleksym, który został powołany na kadrę u-21 a także środkowym obrońcy - Skrzyńskim, bardzo doświadczonym piłkarzu, który jest także kapitanem Zawiszy. (Nie jestem do końca pewny czy to nie jest zasłona dymna bydgoszczan, bo niby Skrzyński dochodzi do siebie w Krakowie - ale wiadomo będzie to jeszcze dziś, gdy zostanie podana &quot;18&quot; meczowa). Zawisza jest liderem ale remis w Gdyni byłby dobrym rezultatem i przyjętym z zadowoleniem w Bydgoszczy (stąd moje DNB), ponadto skrzydeł Zawiszy dodadzą ich kibice - około tysiąca a także prezes Osuch, który obiecał atrakcyjna nagrodę w przypadku zwycięstwa w Gdyni. Jeśli chodzi natomiast o Arkę, to ostatnio w grze nastąpiła poprawa, zespół przestał przegrywać i zaczyna marsz w górę tabeli. Mecz z liderem może być ostatnią szansą na to aby ten sezon nie okazał się straconym już po 13 kolejkach. Niewątpliwie osłabieniem w zespole Arki będzie brak napastnika - Ivanovskiego, który...iż nie strzela bramek -raptem jedna, robi różnicę w napadzie Arki. Moje typy to: 1:0, 1:1, 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mirio 14

mirio

Użytkownik
Do powyższego postu, Skrzyński jednak nie zagra, a do ubytków Zawiszy dołączył nie mniej znany Vahan Gevorgyan. Tak więc prawa strona Zetki rozsypana bo Oleksy (prawy obrońca) właśnie się rozgrzewa przed meczem u-21 Portugalia-Polska, była dzis plotka że może wrócić na mecz. Nic z tych rzeczy. Prawdopodobny skład &quot;Zetki&quot;: Witan*Cuper,Jankowski,Hrymowicz,Ilków-Gołąb*Błąd,Zawistowski,Ekwueme,Klofik,Majkowski*Wójcicki
W powyższym meczu zawodnik otrzymał żółtą kartkę w związku z czym nie może zagrać w wtorkowym meczu z Albanią. Tak więc może wrócić do klubu, i został włączony do klubowej kadry na spotkanie z Arką. Ale jaki będzie pożytek z gracza, którego ewentualny występ nastąpiłby po 35 godzinach &quot;odpoczynku&quot; - w dodatku zakłóconego daleką podróżą???
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja wypowiem się na temat najbliższy memu sercu, czyli na temat płockiej Wisły. Ostatnio nie wiedzie się nam najlepiej. Przegrywamy wszystko co się da, a gdyby nie dobre rozpoczęcie sezonu, a mam tu na myśli pierwsze dwa mecze i fartowne zwycięstwo nad Dolcanem, notabene niezasłużone, bo sędzie nie uznał prawidłowej bramki dla Dolcanu to teraz Wisła byłaby w gorszej sytuacji od Polkowiczan czy Olimpii. Wtedy to właśnie Wisła byłaby czerwoną latarnią tej ligi. Krew się gotuje, kiedy muszę być świadkiem takiej żenady. Spadliśmy dwa sezony temu, w poprzednim sezonie awansowaliśmy, tylko po to by znowu spaść ? Skąd jesteś ? - Z Płocka. - Kurcze, niedawno graliście w europejskich pucharach, grał u Was Peszko, Jeleń, Mierzejewski grzał ławę, a teraz WY tułacie się po I lidze i walczycie o ligowy byt. Tak wygląda rozmowa na temat piłki w Płocku z kimś kto jest z poza Płocka.
Kolejny raz jestem właśnie świadkiem żenady o której wspomniałem wcześniej. Wisła okazji nie potrafi wykorzystywać i jutrzejszej też pewnie nie wykorzystają. Zmiany trenerów nic nie dają, piłkarze grają słabo, nie przykładają się, więc jak chcemy utrzymać się w tej lidze. Nasz stadion zamiast być twierdzą, to jest właśnie okazją do zdobycia punktów dla takich drużyn jak GKS Katowice, który przez bardzo długi czas nie mógł wywalczyć 3 punktów. Jutro Górnik może powalczyć nawet o komplet. Tak, mówię to z pełną świadomością. Dlaczego piszę tego posta ? Bo chcę uświadomić w jak głębokiej...dziurze.. jest Wisła. Można dyskutować o przygotowaniu drużyny do sezonu, trenerze, wkładu sił, ale to nie jest gra komputerowa, a piłkarze nie są konsolami playstation. Piłkarze są słabi, ale cały czas i to mnie dziwi, czemu na przykład potrafili wygrać dwa pierwsze mecze w sezonie i to nie oszukujmy się, nie z byle kim. Teraz Wisła martwi się o utrzymanie a ja nie wierzę, że od jutra piłkarze dostaną jakiś super umiejętności i w końcu zaczną kopać tam gdzie chcą, a nie tam gdzie piłka poleci przez przypadek. Gra Nafciarzy w ostatnim czasie to przypadek, jakiś rykoszet, babol bramkarza, błąd sędziego. Jutrzejszego meczu Wisła nie wygra, bo to co w ostatnim czasie oglądam jest zaprzeczeniem gry w piłkę nożną. Polkowiczanie swój ostatni mecz wygrali w dobrym stylu, mam nadzieję że przyniesie to oczekiwany efekt i zainkasują oni 3 punkty.
Wisła Płock - Górnik Polkowice | Górnik Polkowice [4,00] Bet365 ⛔
Pogląd na ten mecz jest typowo bukmacherski, wiadomo, chciałbym żeby to wszystko wyglądało inaczej, ale prawdy nie da się oszukać.
W końcu wygrali, ale mogło być wyżej gdyby skuteczność była lepsza. Ważne 3 punkty.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
A co myslicie o under 2,5 w meczu Polonii Bytom z GKS-em Katowice?

GKS Katowice to według mnie, bardzo underowa drużyna, z 12 rozegranych spotkań aż 10 to undery! Bytom połowa to undery, połowa overy.
Katowice solidnie wyglądają w defensywie tracą mało goli, zaledwie 9 w 12 meczach, jednak mają sporo problemów w ofensywie. Strzelili tylko 11 goli i stąd to miejsce w tabeli. Wiadomo mecz drużyn ze Śląska, można to nazwać małymi derbami, a w takich meczach zawsze jest dużo walki, a mało pięknej gry.

Dla mnie under po 1,57 ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro miałem nieco napisać o tym typie. Pewnie zgadzam się co do undera. GKS to bardzo underowa drużyna. Obie drużyny potrafią grzeszyć nieskutecznością, a wyniku jutrzejszej rywalizacji bałbym się wytypować. Pogranie zakładu na poniżej 2,5 gola, nawet po niskim kursie jest i tak dobrą inwestycją. Typ w pełni popieram.
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Polska - I liga
Spotkanie: Polonia Bytom - GKS Katowice
Typ: X ( remis )
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet-at-home

Analiza :
Katowiczanie są w tabeli niewiele wyżej od Polonii. Obie drużyny nie przynoszą kibicom wielu powodów do radości. Odniosły w tym sezonie tylko 2 zwycięstwa, nie strzelają wielu bramek. Co prawda katowicka drużyna do meczu przystąpi w glorii dwóch spotkań bez porażki, ale jak to w derbach bywa, nawet czekający na ligowe zwycięstwo od czterech kolejek bytomianie nie stoją na straconej pozycji. Polonia i GKS rywalizowały ze sobą dotychczas o ligowe punkty 24 razy. Bilans gier przemawia na korzyść bytomian, którzy dziesięć razy wygrali, osiem razy padał remis, a sześciokrotnie górą byli katowiczanie. Po raz ostatni oba zespoły rywalizowały ze sobą o punkty jedenaście lat temu, w sezonie 1999/2000. Wówczas w Bytomiu padł remis 1:1 Do derbowej potyczki obie ekipy przystąpią osłabione. Ostatni remis Polonia na swojim stadionie zanotowała 20/08-11 z Niecieczą 0:0 natomiast GKS w sześciu meczech wyjazdowych zanotował cztery remisy. Bedzie to mecz na błędy, niedokładne zagrania i strzały, możliwe że wygra drużyna ktore popełni ich troszke mniej, jednak mojim zdaniem sprawiedliwy w tym meczu bedzie remis. Przewiduje 0:0
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W Bytomiu jednak over, niestety tak to jest, że jeśli gol jest strzelony szybko to bardzo cieżko jest zakończyć mecz underem. I tak było w tym spotkaniu, Świerczok strzelił gola już w 6. minucie meczu i wszelkie założenia taktyczne Gieksy musiały ulec zmianie. Zespół z Katowic nie miał nic do stracenia i musiał się odkryć. Skończyło się 4:1 po hattricku Świerczoka i bramce Jeana Paulisty, który po trzech latach gry na Cyprze, wrócił do naszej ligi.
 
lucho87 7

lucho87

Użytkownik

⚽ Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz Liczba goli: 2 lub więcej 1.35 ✅✅✅ 5-2

Dzis o godz 17:30 w Gdyni dojdzie do hitu 13 kolejki polskiej I ligi. Arka podejmie na swoim obiekcie rewelacje obecnych rozgrywek, lidera Zawisze Bydgoszcz. Emocji z pewnoscia nie zabraknie, gdyz Arka zrobi wszystko, zeby wydostac sie ze strefy spadkowej, natomiast &quot;Zetka&quot; w swoim marszu od zwyciestwa do zwyciestwa bedzie chciala potwierdzic dobra dyspozycje. Przewiduje ogromne emocje i co za tym idzie strzelone bramki. Zdobycie przynajmniej po jednym golu dla kazdej z druzyn jest na pewno bardzo realne, a obie druzyny beda z pewnoscia dazyly do tego aby przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Arka na swoim stadionie potrafi zdobywac bramki (11 w szesciu meczach), &quot;potrafi&quot; je rowniez tracic (9). Suma 20 bramek w szesciu meczach daje nam srednia 3,3 gola na mecz. W Gdyni pojawic ma sie grupa ok tysiaca kibicow gosci, a wiec takze podopieczni Janusza Kubota beda mieli dla kogo zdobywac upragniona bramke.
 
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Bogdanka Łęczna / X2 - 1,90​
Myślę, że warto dziś spróbować zagrać na Łęczną, która zmierzy się w Szczecinie z Pogonią. Mimo, że u siebie Pogoń nigdy nie przegrała z Górnikiem/Bogdanką to jednak w tym sezonie sytuacja wygląda troszkę inaczej. Bogdanka jest wiceliderem tabeli I Ligi i gra naprawdę nieźle. Zwycięstwo z Polonią Bytom, remis z Arką w Gdyni, zwycięstwo nad płocką Wisłą dobrze wróżą Bogdance przed dzisiejszym meczem. Pogoń jest 7 w tabeli i gra dość chaotycznie. Ostatnio remis z Kolejarzem i porażki z Dolcanem i Flotą. Ogromnym atutem Bogdanki jest Nildo. Napastnik ten strzelił w tym sezonie już 10 goli dla swojej drużyny, co jest połową całego ich dorobku. Za to w Szczecinie trener Sasal ma wielkie problemy z napastnikami, a raczej z ich skutecznością. Ostatniego gola dla Pogoni napastnik strzelił ponad miesiąc temu - 3 września. Wiele, a co najmniej więcej niż za Pogonią, argumentów przemawia za Bogdanką i myślę, że zawodnicy ze wschodu Polski nie przegrają dziś na stadionie Krygiera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W tej kolejce na wyjeździe jeszcze nikt nie wygrał, więc może jutro to się zmieni. Kolejarz który nadzwyczaj dobrze spisuje się w tym sezonie zagra jutro z Wartą w Poznaniu. Pamiętam jak w poprzednim sezonie ekipa Kolejarza dostawała baty na wyjazdach od każdego, a na koncie mieli około 30 bramek w plecy. W tym sezonie wszystko wygląda inaczej. Nie doznali porażki jeszcze na obcych boiskach, mało tego aż 4 razy wygrywali. Warta ma wahania formy. W Poznaniu grają słabo, tylko 4 punkty w 4 meczach. W ostatniej kolejce Warta pokonała pewnie Dolcan an wyjeździe 2:0, natomiast Stróże wywalczył cenny remis z Pogonią. Warto wspomnieć że w zespole Warty nie zagra Paweł Iwanicki, Adrian Bartkowiak, Artur Marciniak, oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek i przebywający na zgrupowaniu młodzieżowej kadry narodowej Maciej Wichtowski.
Myślę, że Kolejarz jest w stanie wywalczyć minimum remis, kursy dobre, więc warto zagrać.
Warta Poznań - Kolejarz Stróże | Kolejarz lub remis - 1,80 Bet365 ✅ 0:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Warta Poznań-Kolejarz Stróże
Typ: 1 (0:1)
Kurs: 3,6
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Jutro zakończenie spotkań trzynastej kolejki pierwszej ligi, przy ul. Bułgarskiej Zieloni zmierza sie z zespołem Kolejarza Stróże. Obie ekipy sąsiaduje ze soba w ligowej tabeli zajmujac odpowiednio 8 i 7 miejsce. Po nieudanym poczatku rozgrywek Warciarze pod wodza nowego trenera Artura Płatka notuja coraz lepsze wyniki i wciaz sa jednym z kandydatow do awansu. Kolejarz mimo, że plasuje sie na lepszej pozycji to jednak nie daje sie temu zespolowi szans na &quot;coś wiecej&quot; niz srodek tabeli. Dla tego zespolu obecne wyniki to i tak duzy sukces biorac pod uwage heroiczna walke o utrzymanie w poprzednim sezonie. W Poznaniu spore nadzieje na awans przed sezonem gasły z czasem jednak teraz wszystko powraca na dobra droge. W tej kolejce można powiedziec, że wyniki ułożyły się pomyśli druzyńy Artura Płatka. &quot;W niedzielnym meczu nie wystapią kontuzjowani: Paweł Iwanicki, Adrian Bartkowiak, Artur Marciniak, oraz pauzujący za nadmiar żółtych kartek i przebywający na zgrupowaniu młodzieżowej kadry narodowej Maciej Wichtowski.&quot; Mysle jednak ze pomimo tych osłabien zespol Warty powinien sobie spokojnie poradzic na własnym stadionie z zespołem Kolejarza, który co tu dużo nie mówić pod wzgledem sportowym jest duzo slabszy od zielonych. Mysle ze Poznaniacy beda chcieli za wszelka cene wykorzystac potkniecia swoich rywali do awansu i wykorzystaja szanse na doskoczenie do czołowki tabeli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom