>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Ligue1 (5.11 - 7.11.2021)

Status
Zamknięty.
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Lille - Angers
BTS @ 1.92
| totalbet

1:1

Mecz o 17, więc na szybkości (kurs z 12 to 2.05....). Obie ekipy muszą zdobywać punkty, jeżeli chcą włączyć się do walki o TOP3, które we Francji pozwala grać w LM (2 pierwsze miejsca z automatu, 3cie w eliminacjach). Lille w Ligue1 zajmuje teraz 12. miejsce. Trochę rozczarowujące jak na Mistrzów. Dla nich ten mecz to mustwin. Zakład na 'obie strzelą' ma dla mnie rację bytu tym bardziej, że na Stade Pierre Mauroy w lidze ostatni raz nie strzelili bramki w połowie sierpnia (z Niceą)... Także mam nadzieję na Ich motywację, jeżeli chodzi atakowanie bramki Angers. Angers plasuje się na 8ym miejscu w L1 i do 3ciej Nicei tracą 6 oczek. Jednak super wynik osiągnięty przez Lille we wtorek na stadionie Sewilli w LM pozwala mi wierzyć, że w dzisiejszym spotkaniu będą w stanie tą przynajmniej jedną u siebie strzelić. Co ciekawe Lille musiało 'gonić wynik' w Sewilli, zatem morale Ekipy pewnie poszło tylko w górę. Dzisiaj Lille jest sporym faworytem w ocenie oddsmakerów, ale moim zdaniem mecz z Angers nie będzie wcale dla Nich taki spacerek, bo w ostatnich 5ciu meczach L1 Angers strzelało bramki i liczę na taki obrót sprawy i dzisiaj. Dodatkowo w ostatnich 4 meczach Angers traciło przynajmniej 2 bramki, stąd Lille jest dzisiaj takim faworytem. Dlatego próbuję dzisiaj BTSu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom