>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka PGE Ekstraligi 13.08.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Czy dzisiaj Toruń spada z ligi? Niby jadą z osłabionym Rybnikiem ale w Toruniu też braki bo bez Hancocka i Miedzińskiego.
W Częstochowie gospodarze postawią się Sparcie i sprawią niespodziankę? Holta , Madsen kolejny raz będą liderami swojego zespołu?
W Grudziądzu GKM jedzie z Bykami i kto wygra ten mecz? Gospodarze na swoim specyficznym torze?
Na koniec hit w Zielonej Górze gdzie Falubaz jedzie ze Stalą Gorzów. Czy Dudek pojedzie na swoim wysokim poziomie? Bo ostatnio ewidentnie coś nie gra. Hampel , Doyle i Protasiewicz to gwarancja wysokich zdobyczy punktowych. Po stronie przyjezdnych Zmarzlik , Iversen. Ale groźni będą Kasprzak , Vaculik i Pawlicki. Jaki wynik stawiacie?

Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
G.Walasek poniżej 6,5 - 1,70 ⛔
Grzesiek jest słaby. W parze z Jensenem więc będzie tracił i na nim pkt. Pojedzie 3-4 razy i jak zdobędzie 4-5pkt to już będzie coś. W Rybniku bardzo mocny Lindgren i Woryna. Do tego Musielak który jest lepszy od Grześka. Nie widzę szans na jakiś lepszy wynik Walaska.
K.Woryna powyżej 10,5 - 1,65 ✅
Kacper dzisiaj zapewne 5 razy na torze. Swój pierwszy start w biegu juniorski to niemal z automatu można przypisać 3 oczka bo juniorzy z Torunia jeżdżą tragicznie w Ekstralidze. Nie potrafią u siebie wygrywac więc nie ma co liczyć że tutaj na najlepszym juniorze zrobią jakiś wynik. Kacper na swoim torze świetnie zna ścieżki i mija rywali po trasie. Dzisiaj obok Fredki będzie najlepiej punktującym zawodnikiem Rekinów.
kursy forbet
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
G.Walasek poniżej 6,5 - 1,70

Grzesiek jest słaby. W parze z Jensenem więc będzie tracił i na nim pkt. Pojedzie 3-4 razy i jak zdobędzie 4-5pkt to już będzie coś. W Rybniku bardzo mocny Lindgren i Woryna. Do tego Musielak który jest lepszy od Grześka. Nie widzę szans na jakiś lepszy wynik Walaska.

K.Woryna powyżej 10,5 - 1,65

Kacper dzisiaj zapewne 5 razy na torze. Swój pierwszy start w biegu juniorski to niemal z automatu można przypisać 3 oczka bo juniorzy z Torunia jeżdżą tragicznie w Ekstralidze. Nie potrafią u siebie wygrywac więc nie ma co liczyć że tutaj na najlepszym juniorze zrobią jakiś wynik. Kacper na swoim torze świetnie zna ścieżki i mija rywali po trasie. Dzisiaj obok Fredki będzie najlepiej punktującym zawodnikiem Rekinów.

kursy forbet
Dodam tylko, że w STS drugi bet kurs 1,85.

Pozdr.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Zielona góra -Gorzów
Najalepiej punktujący zawodnik - inny kurs 7,5 iforbet
Mamy tutaj kilku zawodników ,ale głównie liczę na Kasprzaka ,Dudka ewentualnie Przemka pawlickiego.
Kasprzak chyba wchodzi na właściwe tory i zaczyna przypominać tego krzyśka z najlepszych lat .Przy dobrej jeździe możliwe 6 startów .
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Rafał Okoniewski-Piotr Pawlicki 1 @ 1,90 iForbet✅9:4
Okoń ostatnie mecze naprawdę na fajnym poziomie. Dobre zawody z ROW-em u siebie, a potem potwierdził to we Wrocławiu. Dzisiaj Unia, czyli rywal mocny, ale do objechania, a grudziądzanie, jeśli chcą się utrzymać to muszą dzisiaj bezwzględnie wygrać. Największy minus Okonia, to Buczek w parze, bo na nim będzie tracił punkty, ale jeśli dobrze zrobi sprzęt to spokojnie jest w stanie przywozić dobre punkty. Potem z Lindbaeckiem, który zauważyłem, że często zawodzi w tym biegu po przemieszaniu par, więc może i na nim coś zrobi.
Piter ostatnio kompromitacja u siebie ze Stalą, a to jest zawodnik, który na wyjazdach jeździ słabo, jak na chłopa z GP - 1,6 średnia. Forma taka sobie młodszego z Pawlickich, niczym nie zachwyca, w parze Zengi 3x, a potem Kildemand, więc nie jest powiedziane, że nie będzie tracił na swoich. Dla mnie obecna forma Okonia i GKM-u to jest dobry omen na ten zakład, zwłaszcza że Piter jedzie 2x przeciwko Łagucie, a ten ostatnio jeździ super.
Krzysztof Buczkowski over 10,5 @ 1,70 iForbet⛔3
Buczek w Grudziądzu jest super zawodnik i radzi sobie kapitalnie. O Unii nieco napisałem, ale tutaj warto wspomnieć, że jest mały minus w postacie dwóch biegów przeciwko Emilowi, ale raz liczę, że z nim wygra. Plusem bieg 12, gdzie będzie junior w parze, na którym nic nie straci. Nie wiem czy Smektała będzie mógł zmieniać Kuberę, czy biegi z jego udziałem będą w kadłubowej obsadzie. Niemniej jednak 4x2pkt i raz 3pkt wystarcza, a w tej dyspozycji na Hallera spokojnie to powinien zrobić.
Paweł Przedpełski under 8,5 @ 1,65 iForbet✅1
Linia podniesiona zapewne przez ostatni występ Pawełka, ale tam było dobrze do pewnego momentu. Potem już bida i myślę, że dzisiaj tych słabszych biegów będzie więcej. Para z młodym Holderem, więc nie najgorzej, ale myślę, że będzie przegrywał, czy z Lindgrenem, czy Woryną, a u siebie to i Musielak go pchnie, a jedzie z nim 2x. Może Woryna dostanie zmianę w biegu na Pawełka, więc też byłby jakiś plus. Niby może pojechać 6 razy, ale ja jakoś w Pawła poza MA nie wierzę po prostu. Cienko jeździ na wyjazdach, średnia poniżej 1pkt/bieg to śmiech, ale i jako junior w ostatnim sezonie słabo się poza domem spisywał i różnica między domem a wyjazdem była w średniej o 0,8pkt!
Niels Kristian Iversen over 7,5 @ 1,75 iForbet⛔7...
Niska linia na Puka, ale może dlatego, że jedzie pod 4. Tyle że ostatnio dobry występ w Lesznie i również pary nie prowadził. Niestety trochę Chomski mnie zawiódł, że akurat po ten numer wsadził Duńczyka, bo najgorzej wygląda dla niego i dla zakładu, bieg numer 13 - w parze ma Zmarzlika, a rywale to Doyle i Hampel. Niemniej jednak nawet tam zero niczego nie przekreśla, bo może spokojnie zrobić 4x2pkt i wszystko będzie cacy. Generalnie to coś wygrać pewnie wygra, a przy takiej linii to już będzie duży krok w kierunku jej przebicia. W ostatnich dwóch sezonach w ZG zrobił odpowiednio 11(2015) i 9(2016), a zatem tor nieźle opanowany.
Stal Gorzów wygra bieg juniorski @ 3,90 iForbet⛔4:2 dla KSF
Oj za wysoki ten kurs na gości. Przede wszystkim w ZG liczy się głównie start i tam prawdopodobnie wszystko się rozstrzygnie. Liczę na 4:2, bo przewiduje, że Karczmarz zajmie się Zgardzińskim, a Czerniawski Niedźwiedziem i w obu przypadkach gorzowianie wyjdą zwycięsko. Ostatnio w Lesznie pokazali klasę, bo naprawdę kapitalnie tam jeździli, a dzisiaj rywale w juniorskim dużo słabi. Zgarda ostatnio w lepszej dyspozycji, ale mimo wszystko, jeśli udałoby się go powstrzymać na starcie, to mają ogromną szansę na wygraną. Tor znają dobrze, bo często tam jeżdżą w zawodach juniorskich.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Kacper Woryna(-1,5) - Chris Holder 1,85 Totolotek WYGRANA
Ciekawą ofertę na dzisiaj wystawił Totolotek. Znalazłem bardzo fajny typ po bardzo dobrym kursie. Woryna handicap -1,5 punktów nad Holderem. Woryna w tym roku jeździ świetnie, w tej chwili jest drugim najlepszym Rybniczaninem, nie tylko wygrywa z juniorami ale przede wszystkim dobrze sobie radzi z seniorami, u siebie i na wyjazdach. Holder w tym roku mega kiepsko, zawodzi na całej linii kibiców i działaczy toruńskich, niby miało się coś zmienić ale we wczorajszym Grand Prix jakoś nie było tego widać, nie liczę dzisiaj na przełamanie. Tym bardziej że w Rybniku pewnie będzie twardo, a to nie jest najlepszy typ nawierzchni dla Australijczyka. Woryna w dodatku ma bieg juniorski gdzie jest faworytem po 3 pkt. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
ROW Rybnik - Apator Toruń
Typ: ROW Rybnik @ 1.30 - iForbet
Zbliża się mecz o wszystko, który już dziś może wyłonić spadkowicza z Ekstraligi. Do Rybnika przyjeżdża Apator Toruń (tak, znam obecną nazwę klubu) i obie drużyny są zmobilizowane. Gospodarze muszą wygrać różnicą 18-punktów, goście natomiast muszą tę zaliczkę obronić aby zgarnąć bonus i w zasadzie utrzymać ligę dla Torunia. Ja wybrałem tu sobie zwycięstwo gospodarzy, bo uważam, to za dzisiejszą pewkę. Rybnik ostro trenował w ostatnich dniach i ten tor będzie dużym handicapem. Wczorajsze GP dużo mówi o zawodnikach obu drużyn. Lindgren woził wszystkich i dopiero w finale poległ. Holder natomiast totalna padaka i tylko dzięki szczęściu (bieg w dwójkę z Pawlickim) nazbierał tych kilka punktów. Kto w Toruniu ma się postawić dziś Lindgrenowi, Worynie? Im - moim zdaniem nikt. A tacy średniacy jak Musielak czy Baliński na spokojnie powinni powalczyć z &quot;gwiazdami&quot; typu Walasek czy Jack Holder, który za szybko został okrzyknięty ekstraligowcem z prawdziwego zdarzenia. Rybnik wie o co jadą i na pewno genialnie przygotowali się na swój tor. Nie padało, nie pada, więc to co sobie na nim zrobili, to mają. Myślę, że ROW nie jest bez szans żeby nawet szarpnąć ten bonus. Tam jest prawdziwa mobilizacja. W Toruniu wszystko jest już tak toksyczne, że ich mobilizacja to raczej taka maska, choć na pewno jadą tu by uratować bonus. Podsumowując, nie widzę tu zwycięstwa Torunia. Kurs 1.30 nie powala na kolana, ale do połączenia z czymś z innego meczu moim zdaniem nadaje się idealnie.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wszystko iForbet
Sajfutdinow over 10,5 @2,02
Leszno ostatnio prezentuje się bardzo słabo u siebie, na betonie w Grudziądzu nie powinno być lepiej. Jedynym, który nie zawodzi jest Emil. Rosjanin dziś pewnie 6 startów, poza Grudziądziem nikt z gospodarzy by mu nie zagroził, jednak tam może już być różnie. Tak czy inaczej jak dla mnie linia nie jest za wysoka jak na 6 startów, do tego tor w Grudziądzu na pewno jest mu dobrze znany, z racji tego, że wcześniej jeździł w Bydgoszczy (oba kluby często sparują ze sobą).
Bartosz Zmarzlik over 11,5 @1,7
Bartek jak już wejdzie na pewien poziom to bardzo ciężko jest go zatrzymać. Wczoraj fantastyczny występ w GP i dziś powinniśmy zobaczyć kontynuację. Jego koledzy z zespołu mają swoje problemu i tu również widzę 6 startów.
Rybnik -16,5 @5,5 ⛔ niestety Toruń po raz kolejny mocniejszy, niż się spodziewałem
A dlaczego nie? Toruń rozbity przez kontuzje, bez wyraźnego lidera. Właściwie jeśli MJJ wstał dziś lewą nogą to tam naprawdę może nie być komu jechać i nawet Baliński może urwać kilka punktów. Do tego jak napisano wyżej, tor na pewno będzie stanowił atut, a do tego gospodarze mają znaczną przewagę na juniorce.
Włókniarz - Sparta: najlepiej punktujący: inny @10 ⛔Drabik mega rozczarowanie
Typ bardziej for fun. Wiem, że Holta w Częstochowie jest praktycznie nie do ugryzienia, ale weźmy pod uwagę, że na przeciwko dostanie Woffindena, Janowskiego i Drabika. W swoim typie liczę przede wszystkim na tego ostatniego, który tor w Czewie zna jeszcze lepiej od Ryszarda. Wśród &quot;innych&quot; znajdują się też Woźniak i Milik i wcale nie jest wykluczone, że któryś z nich zaskoczy. Jedyny problem jest taki, że Holta prawdopodobnie będzie miał 6 startów (choć wcale nie jest to pewne), więc trzeba byłoby zakręcić się w okolicach przynajmniej 13-14 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Dudek przewieziony przez 2 juniorów w jednym z ostatnich biegów i wygrana poszła się jebać!
To są k.u.r.w.a jakieś jaja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom