>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13 kolejka Serie A [25.11.11 - 27.11.11]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Powoli w serie A klaruje się sytuacja jeżeli chodzi o drużyny, które będą walczyć o mistrza. Jak zwykle nie zabraknie emocji. Juventus i Lazio zagrają o pierwsze miejsce, przy czym należy pamiętać, że Juventus rozegrał jedno spotkanie mniej. Inter, znajdujący się 3 punkty od strefy spadkowej jedzie do Sieny w poszukiwaniu cennych punktów. Po prostu zapraszam do dyskusji ????
http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/
 
krzysiek74 123,5K

krzysiek74

Użytkownik
SS Lazio-FC Juventus FC 1 2,75⛔
Mecz kolejki o fotel lidera Serie A choć przy remisie obie drużyny mogą wyprzedzić Milan lub Udinese.Tegoroczna liga póki co bardzo wyrównana i tabela bardzo spłaszczona.Jeszcze mogą być spore przetasowania choćby Inter powinien dołączyć do czołówki.
Obie ekipy bardzo mocne w tym sezonie.Dobre transfery przed sezonem Lazio(Klose,Cisse) czy Juve(Pirlo) sprawiły iż od początku rozgrywek drużyny te zadomowiły się w czubie ligowej tabeli.
Lazio co prawda bilans meczy domowych ma nie najlepszy bo 2-2-1 ale takie klasyki powodują dodatkowe pokłady sił i chęć udowodnienia kto powinien przewodzić w Serie A.
Juve gra na wyjazdach dobrze lecz mało skutecznie.4 gole strzelone dotychczas na pewno nie zadowolają ich trenera lecz jak na razie do zdobywania punktów to wystarczało.
Lazio od pięciu meczów nie wygrało w lidze z Juventusem doznając dwóch kolejnych porażek przed własną publicznością.Wynik sobotniego starcia jest sprawą otwartą. Licząc na ciekawy mecz typuję wygraną jednobramkową Rzymian 2:1 lub 1:0
 
S 408

swergoc

Użytkownik
AC Siena - Inter Mediolan
Niedzielny mecz Serie A. Gram na Inter. Tak, na ten słaby, beznadziejny Inter. Jakkolwiek ta drużyna jest słaba, nie może zajmować miejsc w okolicach strefy spadkowej. A żeby tak się stało muszą zacząć wygrywać mecze. I rzeczywiście ostatnio coś drgnęło w Mediolanie. Na ostatnie 5 meczy mieliśmy porażkę Interu tylko z liderem - Juve. Poza tym Inter na kolejkę przed końcem zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Słaba grupa? być może, ale na pewno nie tak, jak niedzielny rywal. Teraz Mediolańczycy mogą skupić się na Serie A gdzie punkty są im potrzebne jak tlen. Jestem przekonany że zrobią wszystko aby mecze z takimi rywalami jak Siena wygrywać.
Siena po nieciekawym początku ostatnio notuje niezłe rezultaty. Ostatnie 5 meczy to również tylko 1 porażka. Mimo tych dobrych nie wróżę zwycięstwa gospodarzy.
Typ: 2
Kurs: 2,40
✅

Palermo - Fiorentina
Drużyny o podobnym potencjale, jednak z jedną, bardzo ważną różnicą. Z jednej strony Palermo - zespół, który wygrał do tej wszystkie mecze w Serie A grając jako gospodarz. Z drugiej strony Fiorentina - zespół, który zdołał na wyjeździe ugrać tylko 2 punkty jak do tej pory po remisach z Napoli oraz Ceseną. I właśnie w tym upatruję głównej szansy zwycięstwa gospodarza. Palermo gra bardzo fajną piłkę, jednak gdy jedzie do kogoś na mecz widzimy zupełnie inny zespół. Fiorentina ostatnio również forma zwyżkowa. Szczególnie dobry mecz u siebie z Milanem, gdzie co prawda zremisowali z Milanem, jednak zaprezentowali się całkiem dobrze. Jednak tak jak pisałem, Fiorentina na wyjazdach również jest zupełnie inną drużyną. Moim zdaniem w niedzielę górą będzie Palermo.
Typ: 1
Kurs: 2,30
✅
Edit: szczęśliwa wygrana Interu, Palermo zgodnie z oczekiwaniami. Najważniejsze, że oba typy trafione i jest do przodu : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
raper 26

raper

Użytkownik
UDINESE - AS ROMA
Co do tego meczu obstawienie
1 x 2 jest arcytrudne tak wiec zostawiam to. Podejrzewam ze bedzie to mecz bardziej walki i zabezpieczania wlasnej bramki, drużyna która 1wsza strzeli bramkę zapewne sie cofnie i będzie próbować grac z kontry po odbiorze.Udine u siebie niepokonane nawet do tej pory nikt nie wywiózł remisu i tylko 1 bramka stracona w 5ciu meczach przy 10 strzelonych to świadczy o bardzo dobrej grze defensywnej. Co do gry z przodu udine myślę ze jak obrońcy Romy dobrze przykryją najlepszego strzelca Di Natale 8 goli to zobaczymy ich malo. Co do Romy graja w kratkę i ciężko ze nimi trafić ale nawet jak już wygrywają to zazwyczaj jedna bramka. Mozna powiedziec wiec ze w meczu na szczycie nie zobaczymy gradu bramek maksymalna granica wg mnie 2 bramki ale postawie dla pewności UNDER 3.5
UNDER 3.5

Betfair
1,37
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
simons 646

simons

Forum VIP
Di Natale goal @ 2.10 b365 ✅
Na dziś typ które będę grał, jak to sie mówi do skutku. Gracza nie trzeba przedstawiać ... umiejętności ma jak i możliwości. Strzelił do teraz w każdym meczu na Friuli. Roma na wyjazdach nie traci zbyt wiele, to fakt, ale moim zdaniem typ do grania na dłuższą metę co kolejkę. Kurs 2.10 moim zdaniem przesadzony
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Novara Calcio - FC Parma
Typ:
-Parma +0,5@1,46
⛔⛔⛔
Ciekawe kursy na gości, którzy na chwilę obecną są drużyną półeczkę wyżej od Novary, dodatkowo będąc w niezłej formie, wygrywając 2 z 3 ostatnich meczów, w tym w poprzedniej kolejce z Udine. Być może buki zasugerowały się tu bilansem wyjazdowym Parmy, w którym widzimy 1 zwycięstwo i aż 4 porażki, jednak jeśli spojrzymy na rywali, to ten słabiutki bilans jest absolutnie usprawiedliwiony. Juve, Fiorentina, Napoli, Milan, Lazio - trudno o bardziej niewdzięczny zestaw, a przecież w Neapolu udało się wywieźć komplet oczek. Parma w tym sezonie jeszcze nie zremisowała, co pokazuje że zespół gra w otwarte karty, co w starciu z najgorszą obroną Novary może przynieść dobre efekty. Dodatkowo zawsze dochodzi aspekt progresywny, w końcu ten remis musi paść, jeśli padnie dziś to mój handicap zostanie pokryty. Parma ma do tego naprawdę niezłą paczkę, bardzo solidny bramkarz Mirante, kiedyś ważne ogniwo Sampdorii, do tego weterani Lucarelli i Zaccardo, nieobliczalny Biabiany, czy w końcu Giovinco, talent pierwszej wody. Novara od 8 kolejek nie może wygrać, na dodatek u siebie nie gra wcale szczególnie lepiej (remis ze Sieną czy wtopa z Bologną 0:2), także kadrowo nie wygląda najlepiej, bowiem zabraknie Morimoto (8/2), zawieszonego Meggioriniego (10/1) a także Paciego (10/1). Tak więc wygląda to wszystko bardzo blado, polecam typy w stronę gości., na których wg mnie powinno być w granicach 1,90-2,00, a nie 2,6-7.
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
AC Siena - Inter Mediolan

Pozycja Interu w lidze wygląda tragicznie, nikt sobie chyba nie wyobraża zakończenia sezonu nawet w środkowej części tabeli, aby do tego nie doszło Inter musi zwyciężać, a to w tym sezonie przychodzi im bardzo ciężko. Moim zdaniem jest to zasługa głównie słabej defensywy Interu.
Mediolańczycy tracą praktycznie w każdym meczu bramkę, lecz nie można zapominać o ich ofensywie - znajduje się tam kilka gwiazd które potrafią strzelać bramki.
Bilans bramkowy Interu w meczach wyjazdowych to 9:11 co potwierdza że potrafią strzelać jak i tracić bramki.
Drużyna Sieny prezentuje się tym sezonie bardzo dobrze w roli gospodarza 5 ( 3 - 1 - 1 ) 11 : 4.
Co do kontuzji to w Interze głównie w oczy rzuca się brak Snejdera, w ekipie Sieny nie widać jakiś znaczących osłabień.
Wydaje mi się że obie ekipy znajdą drogę do bramki swojego przeciwnika.
Mój typ: BTS YES 1,83 Bet365⛔
 
R 17

rogaleq

Użytkownik
Milan - Chievo (4-0)


Spotkaniem wieńczącym 13. kolejkę Serie A jest spotkanie obecnego Mistrza Włoch z drużyną z Verony. Jestem pewny że w tym meczu, zwyciężą gospodarze. Być może ich ostatnie wyniki nie wskazują na dobrą grę, ale w dwóch ostatnich meczach pokazali kawał dobrego, ofensywnego futbolu. Dzisiaj chcąc przerwać passę dwóch spotkań bez wygranej, z pewnością zrobią wszystko żeby ograć Chievo iutrzymać się w czołówce tabeli. Trzeba pamiętać że Milan to strzelająca i tracąca sporo goli drużyna. Goście z Verony, którzy ostatnio są w dobrej dyspozycji zapewne będą starali się wykorzystać ten drugi fakt i biorąc pod uwagę to, że w meczu z Barceloną kontuzji nabawił się Nesta (zastąpi go zapewne Bonera, co nie wróży obronie Milanu dobrze), w bramce stanie dziś zamiast Abbiatiego, Amelia, wydaje mi się to że się dziś im uda. Aczkolwiek, dalej, pomimo problemów w obronie, jestem przekonany, że Chievo nie wywiezie z San Siro, 3 pkt. Milan w ofensywie dysponuję na dzień dzisiejszy naprawdę sporą siłą.

Moje typy:

powyżej 2,5
- 1.74 ✅
BTS - 2.00⛔
gospodarze powyżej 1,5 gola
- 1.50✅
Milan (-1.0) - 2.00 ✅
Zlatan Ibrahimovic strzeli bramkę - 1.90 ✅

Expekt
 
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
Siena - Inter
Dla mnie będzie to kolejna strata punktów przez Inter bo po pierwsze graja na dość trudnym terenie.Po drugie w składzie zabraknie: Sneijdera,Lucio,Forlana i Maicona a wiadomo jakiej klasy są to zawodnicy i ile trudniej gra się Interowi bez nich.W dodatku dojdzie zmęczenie po meczu Ligi Mistrzów.Piłkarze Sieny dość dobrze spisują się na własnym boisku i przystąpią do tego meczu zmobilizowani i zdeterminowani by zdobyć punkty z wciąż przeciętnie grającym Interem..Podejrzewam, że Inter będzie w tym meczu bił głową w mur i ostatecznie skończy się podziałem punktów.
typ 0
kurs: 3,10 (bet365)
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Cavani nie poddaje sie.Po 17 wyjdzie jeszcze raz na boisko by definitywnie stwierdzić czy zagra dziś wieczorem.
Trener Napoli podał liste powołanych na mecz:

De Sanctis, Rosati, Aronica, Campagnaro, Cannavaro, Fernandez, Fideleff, Dossena, Dzemaili, Gargano, Hamsik, Inler, Maggio, Zuniga, Lavezzi, Mascara, Pandev, Santana.

Cavaniego nie ma nawet na ławce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom