>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. Grand Prix Singapuru [19-21.09.2014]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Singapuru – 21.września 2014



Rozkład jazdy

Piątek 20 września 2014

# 1 Trening 12:00 - 13:30
# 2 Trening 15:30 - 17:00

Sobota 21 września 2014

# 3 Trening 12:00 - 13:00
Kwalifikacje 15:00 - 16:00

Niedziela 22 września 2014

Wyścig 14:00



Informacje o torze

Nazwa toru Marina Bay Street Circuit
Lokalizacja Singapur
Pierwsze Grand Prix 2008
Długość toru 5.073km
Liczba okrążeń 61
Całkowity dystans wyścigu 309.316km
Rekord toru 1.44.381 – Sebastian Vettel, Red Bull-Renault RB7 2011 rok




Singapur, Yas Marina czyli kolejny uliczny tor i zarazem jedyny, który odbywa się całkowicie przy sztucznym świetle. To daje mu niesamowitą magię, przepych i bogactwo wokół toru sprawia, że wygląda to w przekazie telewizyjnym wszystko niesamowicie. Ale cała ta otoczka będzie na dalszym planie bo przecież to co najważniejsze odbędzie się na torze, a tam rywalizacja miedzy Rosbergiem i Hamiltonem trwa w najlepsze. Na Monza górą był Hamilton, po błędach Rosberga. W Red Bullu od jakiegoś czasu mówi się, że czekaja na ten tor, który powinien sprzyjać ich specyfice bolidu, czy zatem Ricciardo sięgnie po czwarty triumf w sezonie ? Może, bo jeździ kapitalnie co po raz kolejny pokazał we Włoszech. Również na brawa za tamten weekend należą się Bottasowi, może nie za sam start, ale na pewno za odrabianie pozycji.​

Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Może to nic odkrywczego ani nowego ale do tej pory w każdym wyścigu w Singapurze wyjeżdżał samochód bezpieczeństwa - i tym razem zapewne tak będzie, &quot;pewny&quot; typ tymbardziej ze byle element na torze juz może spowodować sc. Kurs zapewne będzie niski ale wydaje sie baaardzo prawdopodobny ze wejdzie.

Dodam od siebie że wygrana Mercedesa nie jest wcale pewna w Singapurze.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik

Kwalifikacje jutro nieco później niż zwykle bo o godz. 15:00 czasu polskiego. Gram już teraz bo jutro po 3 treningu mogą (ale nie muszą) byc spadki. Poza tym jutro mnie nie będzie, więc po 3FP na pewno nie wstawię żadnych innych h2h na forumka. Stawka bez szaleństw - 4/10.
Meksykanin uwielbia GP Singapuru, od początku dzisiejszego dnia lepszy od Nicosia (FP1 o prawie 0.5s, FP2 o prawie 0.1s), który nienawidzi się tutaj ścigac, czy nie potrafi :?: Statystyki nie kłamią. Perspektywiczny Niemiec, ogłaszany przez niektórych ekspertów F1 jako przyszły Mistrz Świata F1 nie radzi sobie na tym ulicznym torze usytuowanym w najpiękniejszym miejscu w kalendarzu KSM.
Rok temu kiedy jeździł za kierownicą Saubera, został objechany w Q2 przez samego... Estebana Gutierreza, na przeszło 0.3s -pozostawię to bez komentarza :] Dwa lata temu bardzo podobna sytuacja Hulk nie wchodzi do Q3 z czasem o ponad 0.3s słabszym od jego zespołowego kolegi z FI czyli nieobecnego już dzisiaj w stawce P. Di Restę...
Przypadek:?: Myślę, że nie w tym wypadku, ponieważ Nico był wtedy w bardzo dobrej formie co pokazywał podczas pozostałych GP. W tym roku od przerwy wakacyjnej dochodzi do sytuacji gdzie Checo jest liderem w SFI i do tej pory od Spa jest 2:0 w h2h kwalifikacyjnym dla niego. Moim zdaniem będzie hat-trick gdyż to Perez prezentuje obecnie lepszą formę + tor pasujący jego agresywnemu stylowi jazdy i powinien wycisnac szybszy czas 1 okrążenia w Qual niż Hulk, który niezbyt chętnie aspiruje do miana następcy Michaela Schumachera.
Warunki i bolidy bd mieli takie same, więc niech wygra szybszy. Udało się dwa tygodnie temu, udało się w Belgii to tym bardziej w Singapurze gdzie w temperaturze, która tam panuje o wiele bardziej komfortowo czuje się przyzwyczajony do wysokich temperatur Latynos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
w milenium jest identyczna możliwośc zagrania tripla, tam nieco niższe ako wychodzi bo @ 1,89 ale jak ktoś nie ma toto to jest alternatywa

GP Singapuru kwalifikacje sobota 15:00
1241 Vettel - Alonso
Typ : Vettel @ 1,65 ✅✅
1235 Raikkonen-Grosjean
Typ : Raikkonen @ 1,13 ✅✅
1247 Bianchi - Chilton
Typ : Bianchi @ 1,22 ✅✅
AKO @ 2,00
totomix

W Ferrari nie wierzę już po prostu, a raczej nie wierze Ferrari, bo ileż to już razy w piątek mieli konkurencyjne czasy a gdy przychodziła sobota to przegrywali z kretesem z czołowką ? No własnie, teraz może być podobnie mimo 1 i 2 czasu Alonso w piątkowych treningach. Poza tym Vettel i Red Bulll ogólnie na tym torze powinni czuć się jak ryba w wodzie. Cały sezon czekali na to GP. Wczoraj było widac, że są blisko Mercedesów. Vettel co prawda stracił sporo czasu przez awarie silnika, ale udało mu się uniknąć (jeszcze) kary cofnięcia o 10 msc na starcie do wyśćigu za wymianę jednostki napędowej gdyż założono mu starszy silnik, a nie nowy. Nowy ewentualnie założą na Rosje lub USA gdzie są długie proste i gdzei da się wyprzedzać i nadrabiać stracony dystans po karze. Na Yas Marina może byc cięzko.
Ostatnio forma Vettela w kwalifikacjach dobra. 2 msc na Silvesrtone, 2 na Hungaroringu, 3 na Spa to świetne pozycje ! Ogólna rywalizacja h2h Vettel vs Alonso z ostatnich tygodni to 4-1 na korzyść Seba. Przegrał przed tygodniem jedynie na Monza gdzie Ferrari powinno dominować,a i tak okazał się dla nich cały weekend jedną wielką klapą! No i dodam, że na Monza Vettel przegrał o 0,006 sek z Alonso !!

Lotusy już nie rozwijają bolidu. Kimi powalczy o Q3, a Grosjean pewnie będzie walczył dzielnie by wejśc do Q2. Jeżeli inżynierowie w Ferrari nie wymyślą znowu czegoś durnego i pozwolą jeździć Kimiemu, a nie będą go trzymali w garażu zapewniając, że ma czas gwarantujący przejście do kolejnej części czasówki to powinno być lajtowo.

Bianchi - Chilton 6-0 w ostatnim czasie w kwalifikacjach.
Bianchi wczoraj dużo szybszy niż Chilton, w obu sesjach treningowych dzieliła ich przepaść az 1 sekundy!

---------------------------------

GP Singapuru - kwlaifikacje sobota 15:00
Ferrari - Williams
Typ : Williams @ 2,30 b win
⛔

Lekko z pewnością para do rozważenia. Ja wiem, że Ferrari super czasy wczoraj, ale tak jak pisałem wyżej, już nie raz dałem się nabrać na ich zwyżke formy w piątek a potem wielkie rozczarowanie. Williams niby tor nie pasujący pod ich bolid i fatalne wyniki wczoraj, ale oni zawsze się rozwijaja w czasie weekendu i sobote już mają świetną. Taki kurs na Bottasa i Masse aż korci po prostu! Ale to tak bez wielkiego przekonania.

-----------------------------

Zgadzam się z @rajdowiec75 odnośnie typu na Pereza. Sam to miałem podawać dzisiaj, ale skoro wyżej wszystko napisane to po co się rozwodzić na nowo ;)


A tak poza tym to cienka oferta dzisiaj ;/ nie ma zbyt wiele ciekawych par, ani Expekt ani marathon z niczym poza zespołowymi rywalizacjami nie wyszli, kiepsko
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Dziś mamy 61% szans na deszcz statystycznie. Chodź w tej chwili na live camera widać przebłyski słońca, to również ciężkie chmury jakie zmierzają do miasta. Jeśli się puści deszcz, zaburzy trochę wyniki kwalifikacji i takie typy h2h są czystą loterią.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Daniel Riccardo - Sebastian Vettel @1,72✅✅ Bet365 3-4

Po ostatniej porażce w kwalifikacjach na torze Monza gdzie Ric nie spisywał się najlepiej, dzisiaj Australijczyk weźmie rewanż na Vettelu. Niemiec w FP2 przejechał tylko 5 okrążeń z powodu wymiany silnika w przerwie treningów, wisi na nim wymiana na całkiem nowy silnik i co za tym idzie kara 10 pozycji w dół,na tym torze to ogromna strata, być może w jakiś sposób będzie oszczędzał silnik aby nie odbyć już nieuniknionej kary na torze w Singapurze.
Daniel dobry czas w FP2, lepszy o 0,251 od Vettela i widać że jego bolid dobrze się prowadzi na krętym torze w Azji. Przewiduje miejsce na podium w Q dla Riccardo i oby obyło się bez deszczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Singapuru kwalifikacje sobota 15:00
Jean Eric Vergne - Danił Kwiat
Typ : Vergne @ 1,89 marathon (limit 290euro)
⛔ 0,05sek w Q2, gdyby obaj weszli do Q3 to kto wie...

3 trening pokazał wielką różnice między oboma kierowcami w ten week. Już po dwóch wczorajszych sesjach miałem zamiar grać na Vergne&#39;a. Ale wahałem sie jeszcze. Trzecia czasówka przekonała mnie do tego.
Vergne 4msc , Kwiat 14msc i róznica niemal 1 sekundy to przepaść. Ale przez cały trening przewaga Francuza była widoczna, tylko róznice w czasach były różne od 0,2-0,3 sek do 0,5, aż wkońcu na super miękkiej mieszance wzrosła do aż 1 sekundy.

Vergne dobrze się czuje na takich ciasnych torach ulicznych. W Monaco również świetnie się spisywał i w kwalifikacjach zajął wtedy wysokie 7msc, Kwiat zaskoczył mnie bo był 9. Nawet grałem wtedy tą parę i kurs na Francuza był @1,50. Teraz mamy wyżej i warto to złapać moim zdaniem.

Inne buki też mają, ale tam kursy ~@1,60. Wyjątek b win, tam @1,75 wciąż.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Wygra Q: Daniel Riccardo @12⛔⛔ Bet365 P3 strata 0,173.

Na szybko bo zaraz zaczynają się kwalifikacje. Riccardo spisał się świetnie w SP1 zajmując drugie miejsce i minimalną stratą do Alonso,ale wiadomo jak Ferrari obniża loty w sesji kwalifikacyjnej. Myśle, że przy niedyspozycji na tym torze Mercedesa oraz to że pasuje on pod charakterystykę Radbulla, Daniel może pokusić się dziś o PP.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
SC na torze podczas wyścigu :?: TAK
@1.2 ✅
Bwin
10/10
Krótko bo nie mam zbyt dużo czasu. Szkoda, że wczoraj nie udało się z Perezem, natomiast ogólnie kwalifikacje udane bo po 3FP można było znaleźć kilka perełek. Wracając do zakładu na dziś, wg mnie jest to najrozsądniejsza opcja na dzisiejszy race. Jest to jeden z moich najbardziej ulubionych betów w sezonie, bet na który zawsze mogę liczyć bez względu na warunki pogodowe. Prócz zwykłych incydentów wyścigowych można spodziewać się awarii Lotusów lub akcji z udziałem Crashtora Maldonado. Poza tym tutaj każda obcierka skrzydłem, oponą praktycznie w większości kończy się wyjazdem SC na tor.
Dlatego nie polecałbym grania tutaj żadnego H2H z tego względu bo wyjazd/y SC mogą odwrócić tabelę do góry nogami. Po prostu mija się to z celem bo jest najbardziej nieprzewidywalny wyścig w kalendarzu i to czyni go wyjątkowym (oczywiście położenie i pora wyścigu również ;)). Anything could happen here.
Brawo dla Seby i Disco Dana, a Perez udowodnił to co pisałem powyżej tyle ze nie w kwalach a w wyścigu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom