>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka Bundesligi [01-03.12.2017]

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
14. kolejka Bundesligi
01-03.12.2017



Zapraszam wszystkich na 14 kolejkę niemieckiej Bundesligi. Czy Borussia Dortmund zacznie wygrywać? Czeka ich wyjazd do Leverkusen i zdobycie trzech punktów nie będzie łatwe.
W górnej części tabeli jest dość ciasno... Natomiast stawkę zamyka FC Koln, które zagra na wyjeździe z Schalke. Czy FC Koln stać na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie?
Zapraszam wszystkich do dyskusji i pisania analiz.​
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja idę w Dortmund wygra z Leverkusen 2.78 Fortuna.
Prowadzili z Schalke 4:0 a potem cos sie zacięło i 4:4. Leverkusen to ekipa ostatnio zenujaca. Nie lubie ich gry, stylu. Ostatnio prezentuja sie gorzej od Dortmundu. Remisuja z byle ogorkami. Z Leipzig remis 2:2 ale mieli troszke farta, grajac w 10 i strzelajac na remis. Dortmund musi w koncu cos wygrac i licze ze dzis sie przelamia ze sredniakiem Leverkusen .
1:1.
 
tlayer 86

tlayer

Użytkownik
Bieda straszna w temacie więc podam propozycję.
Informacja podstawowa: BVB od jedenastu meczy nie wygrało drugiej połowy spotkania. Taki bardzo rażący przykład widzieliśmy w poprzedniej kolejce. Mówił o tym Bosz na pomeczowej konferencji a buki dalej stawiają połowy po równo. U gości poważniejsze absencje takiej jak: Aubameyang, Götze, Piszczek, Reus, Rode, Durm.
Statystyki każdy może sprawdzić na własną rękę. Największym minusem to [cytując: BILD] w przypadku przegranej Bosz ma pożegnać się z Dortmundem co może spowodować inne podejście zawodników do spotkania. Kiedyś nadziałem się na identyczną sytuacje z trenerem chyba z Werderem.
Leverkusen - BVB 2 połowa 1 HA (0) @1,8 1xbet

Polecam również uwadze dzisiejszy mecz o 18.30. Kolonia ponownie bardzo poważnie osłabiona.
S04 - Kolonia 1 HA (-1) @1,65
 
lukas88 306,1K

lukas88

Forum VIP
02.12.2017 g. 18.30 Schalke- FC Koln
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 1,82
Marathon
Stawka 5j

Takie kursy jak 1,40 na takie zespoły jak Schalke to jedna wielka mina. Fakt Koln gra kaszankę w tym sezonie, ale bez przesady Schalke to nie jakaś potęga, i takie Koln w końcu coś komuś urwie. Dzisiaj masówka idzie ostra na 04. Uważam że nawet jak Schalke wygra to nie bedzie to pogrom, choć pachnie mi niesamowicie niespodzianką w tym meczu. Koln od 13 spotkań bez zwycięstwa, Schalke 7 spotkań bez porażki. Uważam że bedzie to nudny jak flaki z olejem mecz zakończony underem.
Alternatywnie:
x2 @ 3,20 Unibet 3/10
under 2,5 @ 2,05 Unibet 4/10
2 @ 10 Pinnacle 0,5/10
---------------------------------------------------------------------------------------
02.12.2017 g. 15.30 Leverkusen- BVB
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,95
BAH
Stawka 7j

Sory ale mimo znacznych braków w kadrze nie wierzę w 7 spotkanie Borussi bez zwycięstwa, Leverkusen nie gra wielkiej piłki, to najbardziej nieobliczalna in minus drużyna w Budneslidze. BVB zgrało fenomenalną połowę z Schalke w derbach, jednak nie wyszli po przerwie na boisko, myśleli że mając 4-0 mogą się położyć a mecz się sam dalej wygra, uważam że mają coś do udowodnienia w tym meczu i mimo braku Gabończyka ograją Aptekarzy.
---------------------------------------------------------------------------------------
02.12.2017 g. 15.30 Bayern- Hannover
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 2,03
Marathon
Stawka 7j

Bayern podrażniony porażką z zebrami, do składu wraca Muller, prawdopodobna wyjściowa &quot;11&quot; wygląda następująco:
Ulreich- Kimmich, Suele, Hummels, Rafinha- Javi Martinez, Vidal, James- Mueller, Coman, Lewandowski
Bayern z Juppa gra fajną i skuteczną piłkę, szczególnie na Alianz Arena. Hannover do beniaminek który nie gra nic wielkiego, miałem przyjemność oglądać m.in pojedynek z BVB, jednak po pierwsze grali u siebie a po drugie do straty 4 bramek bardziej przyczynili się gracza BVB niż Hannoveru.
Uważam że Bayern zaaplikuje dzisiaj rywalom worek bramek, tym bardziej że lubią z nimi grać:
4.05.16 BUN Bayern Hannover 3 : 1
04.10.14 BUN Bayern Hannover 4 : 0
25.09.13 POK Bayern Hannover 4 : 1
14.09.13 BUN Bayern Hannover 2 : 0
24.11.12 BUN Bayern Hannover 5 : 0
24.03.12 BUN Bayern Hannover 2 : 1
16.10.10 BUN Bayern Hannover 3 : 0
17.04.10 BUN Bayern Hannover 7 : 0
07.03.09 BUN Bayern Hannover 5 : 1
25.08.07 BUN Bayern Hannover 3 : 0
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Wkurwiłem się na Leverkusen bo ta drużyna miażdżyła Borussie w 1 połowie i czerwo wszystko zniwelowało. Czerwo oczywiście zasłużone. Grałem handi azjan -1 i byłem na prawdę o to spokojny. Ale taka jest piłka.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Wolfsburg vs Gladbach. Borussia win 2.69 Fortuna. Borussia z remisem 1.52 Fortuna. lub Borussia wygra i obie strzelą 4.1 Fortuna.
Kilka opcji do wyboru. Wilki u siebie strzelaja gole ale maja braki w obronie i grajac dzis ze swoim lustrzanym ofensywnym odbiciem mogą dzis nie podołac, z racji tego,ze Gladbach ma lepsza obrone i w dodatku w ataku sa jeszcze mocniejsi od wilków. Dla mnie mecz tu bedzie z duza iloscia goli , po obu stronach minimum gol musi byc, a patrzac ze Borussia ogrywa Herthe na wyjeździe 4:2 i Bayern u siebie 2:1 widzę , że są w mega formie , na fali i Wolfsburg, ktory ma dziury w obronie jak ser szwajcarski, powinni uszczypnąć kilka razy. To jest piłka , wszystko sie moze zdarzyc, ale jednak stawiam na Borussie w formie.
3:0 Wilki. Nie spodziewalem sie tak zenującej postawy Gladbach. Pora omijać tą faszy stowska ligę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom