>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. Kolejka Bundesligi 27-28.11.2012

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Moje propozycje w dwóch słowach, bo czasu brak :
Dortmund - Fortuna
Obie drużyny podejdą do tego spotkania dość mocno osłabione, u gości zdziesiątkowana jest linia obrony, jeśli chodzi o BVB ostatnie informacje mówią, że dzisiaj nie zagrają Goetze, Gundogan i Hummels. Według mnie Borussia dzisiaj nie będzie specjalnie forsować tempa spotkania, po pierwsze mają w perspektywie arcyważne spotkanie w Monachium, po drugie osłabienia są dość znaczące, po trzecie drużyna pewnie odczuwa już skutki gry co 3 dni i prowadząc np. 2:0 wątpię, że będą dążyć za wszelką cenę, żeby dobić rywala i ustalić wynik spotkania na 3:0. Dlatego też decyduje się zagrać w tym meczu, że Borussia nie wygra tego spotkania przewagą minimum trzech goli.
Dortmund - Fortuna
Typ : handicap 0:2 X2 (1,70)
✅ niestety dla mnie jako kibica Borussii typ wszedł i to aż za pewnie .. :-(
Fortuna
Hamburg - Schalke
Wydaje mi się, że dzisiaj ekipa z Gelsenkirchen powinna odnieść zwycięstwo w Hamburgu. Gospodarze nie są jeszcze poukładaną drużyną, do tego dochodzą braki ważnych zawodników jak VdV czy Son. Schalke w ostatniej kolejce do końca walczyło z Eintrachtem o wygraną i końcówka meczu to był duży napór drużyny prowadzonej przez Huuba Stevensa. Moim zdaniem 3 pkt pojadą dzisiaj do Gelsenkirchen.
Hamburg - Schalke
Typ : 2 (1.83)
⛔
Fortuna
Nurnberg - Hoffenheim
Przechodząc do spotkań jutrzejszych, rzuciło mi się w oczy spotkanie Norymbergi z Wieśniakami. Muszę powiedzieć, że gra drużyny Hoffenheim pomimo ich ostatnich słabych wyników wygląda dobrze. Ostatnia porażka z Bayerem rzekłbym, że była niezasłużona, Hoffe stworzyło sobie kilka bardzo dobrych okazji, a drużynę Leverkusen ratowała m.in. poprzeczka. Jeśli chodzi o drużynę Norymbergi to ich ostatnie derbowe spotkanie z Greuther stało na bardzo niskim poziomie, więcej niż jakiejkolwiek gry, było w nim fauli, złośliwości i w konsekwencji kartek. Moim zdaniem Hoffenheim może się obudzić w Norymbergi, przekładając w końcu swoją coraz to lepszą grę na zwycięstwo. Dla trenera Babbela to już raczej też ostatni gwizdek, żeby odzyskać zaufanie zarządu.
Nurnberg - Hoffenheim
Typ : 2 DNB (2,04)
X2 (1,48)

Fortuna
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Dziś Borussia zagrała zbyt ekonomicznie. Ewidentnie byli myślami już na Allianz i to ich zgubiło. Zamiast przypieczętować wygraną w drugiej połowie nie szukali już zbytnio sytuacji do strzelenia. Wiele strat w końcówce miał Piszczek i to właśnie jego stroną poszła bramka. W kontekście mistrzostwa skomplikowali sobie znów swoją sytuacje. Niewykorzystana setka Grosskreutza w końcówce aż woła o pomstę do nieba. Wielka szkoda bo ten mecz miał być &quot;rozgrzewką&quot; przed sobotnim pojedynkiem a teraz każdy będzie patrzał na ten mecz przez pryzmat dzisiejszej wpadki. Tabela się również pomału kształtuje. Oprócz pierwszego Bayernu czołówka to drużyny z 24 punktami w dodatku jutro gra Bayer i kolejne punkty ma szanse zdobyć Bayern czym może oddalić się nawet na 11 oczek obecnemu Meister&#39;owi.
 
M 135

mhm

Użytkownik
przy obecnej niestabilnosci ciezko doszukiwac sie value w kursach na VFB. Rozbili koncertowo Rumunow w pucharze, zeby potem przegrac 3:0 na Freiburgu (mieli ciut pecha w poczatkowych akcjach ale wynik to wynik). Moze tu byc 3:0 jak i 1:1. Ciezko ocenic.
Kusi rosnacy kurs na Wolfsburg. Maja sklad na puchary, musza wyjsc z tej dupy.
 
P 991

parodia

Użytkownik
SC Freiburg - Bayern Monachium
Zacznę od przewidywanego składu Bayernu:
BAYERN MONACHIUM: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Javi Martinez, Tymoszczuk - T. Müller, Kroos, Ribery - Mandzukic
Co tu dużo mówić, jeśli Bayern wyjdzie takim składem to w środku zero kreatywności... Osobiście (zakładając, że Jupp nie będzie chciał ryzykować grania z Shweinsteigerem przed Borussią) ja na &quot;6&quot; cofnął bym Kroosa, a w jego miejsce wstawił Shaqiriego. Ale Jupp zapewne da kolejną szansę ukraińskiej gwieździe T44.
Bayern jak wszyscy zapewne dobrze wiedzą w sobotę ma arcyważny mecz z Dortmundem, dlatego też zapewne monachijczycy nie będą forsować tempa w tym meczu. Freiburg aby nie nadziać się na jakieś bardzo groźne kontry też nie będzie się zbytnio odkrywał i jeśli tylko Bayern nie zdoła strzelić zbyt szybko gola to wynik powinien być underowy. Osobiście przewiduje wymęczone zwycięstwo Bayernu 1:0, jednak gram bezpiecznie:
Under 3 @1.92 (Pinnacle)✅
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Stuttgart - Augsburg
Stuttgart @1,62

Kłopoty, kłopoty, kłopoty, tak w skrócie opisać można sytuację Augsburga. Nie dość że klub jest czerwoną latarnią bundesligi, nie dość że mają liczne kontuzję, nie dość że tracą już 6 punktów do bezpiecznej lokaty to jeszcze ciężko gdziekolwiek szukać pozytywów. Stuttgart również przeżywa swoje problemy, głównie z ustabilizowaniem formy. Bilans na Mercedes-Benz-Arena w tyms sezonie prezentuje się fatalnie, tylko 1 zwycięstwo w 6 spotkaniach. Dziś jednak ekipa VFB ma okazję poprawić ten wynik, oprócz Cacau i Hooglanda trener Labbadia ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Za strzelanie bramek odpowiedzialny będzie Ibisević mający na swoim koncie już 6 trafień. Uważam że VFB powinno poradzić sobie bez większego problemu, kurs dobry więc pozostaje tylko grać.

Gladbach - Wolfsburg
Wolfsburg DNB @2,25

Gladbach w ostatnich spotkaniach prezentuje się średnio, remis w Augsburgu, porażka u siebie z Stuttgertem, zwycięstwo z Furth na wyjeździe i remis na własnym stadionie z Freiburgiem. Dochodzą do tego mecze w LE. Dla Borussi będzie to 4 mecz w ciągu 11 dni, Favre nie robi zbyt dużych rotacji w składzie więc z pewnością skutki częstej gry mogą dać się we znaki. BM w tym spotkaniu zagra bez najdroższego w historii klubu De Jonga i Daemsa. Wilki po odejściu Magatha prezentują się wybornie, w 6 spotkaniach mają bilans 4 zwycięstw, remisu i porażki. Grają dobrze w ofensywie, strzelili w tych spotkaniach 13 bramek, jednak przyczepić sie można do gry obronnej. Wolfsburg tracił bramkę praktycznie w każdym z tych ostatnich 6 pojedynków, czyste konto udało zachować się tylko w meczu pucharu niemiec z FSV. Za kartki zawieszony jest dziś Josue jednak Wolfsburg dusponuje szeroką kadrą i mają kim grać. Czy wilkom uda się ograć podmęczone źrebaki?
 
M 135

mhm

Użytkownik
popieram i smaruje to grubiej.
VFL ma sklad na gorna polowe tabeli, musi sie wydostac z dolu. Widac, ze wywalenie Maghata to bylo swietne posuniecie. Graja fajna pilke, maja duzo energii a przede wszystkim sa wypoczeci. Gladbach nie zachwyca, raczej nie doszukiwalbym sie zwyzki formy z Wolfsburgiem. Gora remis ze wskazaniem na gosci wiec 2,48 na dnb pobieram z mila checia.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dziś Borussia zagrała zbyt ekonomicznie. Ewidentnie byli myślami już na Allianz i to ich zgubiło. Zamiast przypieczętować wygraną w drugiej połowie nie szukali już zbytnio sytuacji do strzelenia.
Nie chcę być mądry po fakcie ale kto normalny gra takie kursy w BL ? To samo dziś Bayern. Żal jak człowiek patrzy na ludzi u naziemnych jak wrzucają takie coś w AKO. Dzisiaj pewnie pójdzie masówka na Bayern i ciekawe jak to się skończy. Takie mecze to największa loteria po takich niskich i nieopłacalnych kursach. Gra na wyjeździe i kurs 1,40 na Bayern ? Kpina. Grają i najlepszy futbol ale rozegrali masę spotkań a to tylko ludzie. Ta liga jest do grania dogów a już nie na pewno kursów 1,1 itp. Ujemne handi lepiej unikać ale czasami je trzeba grać. Zobaczymy jak dzisiaj Stuttgart zagra ;). Co do meczu Hoffenheim to jest idealne spotkanie dla nich. Grają bez presji dziś bo na wyjeździe, w dodatku ostatnie spotkanie zagrali bardzo dobrze i powinni co najmniej je remisować. Mam nadzieję, że ich passa bez pkt dzisiaj zostanie przełamana i Firmino coś ustrzeli bo na to zasługują. Ja to pogram na Live i poczekam na rozwój sytuacji. Popieram bet na Hoffe nawet przed meczem.
Powodzenia boys !
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
panowie stuttgart gra 3 mecz w ciągu 6 dni :;/: po takim kursie ja nie ruszam
Dadzą radę dzisiaj. W niedziele grali. Najgorszy jest drugi dzień po meczu a on był wczoraj. Więc myślę, że można być spokojnym. Kursy już poleciały , szczególnie na -1. Spojrz na H96 wczoraj...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
panowie stuttgart gra 3 mecz w ciągu 6 dni po takim kursie ja nie ruszam
Takie coś to można wziąć pod uwagę w PL w Boxing day. Podam Ci świetny przykład z ostatnich tygodni.
11 listopada - Wyjazd Barcelony na Majorkę 2:4, grał 1 skład
14 listopada - Międzynarodowe mecze towarzyskie, większość zawodników Barcy grała np. w Panamie czyli na innym kontynencie, Messi w Arabii Saudyjskiej, Dani Alves w New Jersey.
17 listopada - 3:1 z Saragossą, grał 1 skład
20 listopada - 0:3 wyjazd Barcelony do Moskwy (duża odległość), grał 1 skład
W ogóle Barcelona cały listopad jak i w październiku miała bardzo napięty terminarz, plus kosmiczne wyjazdy. Wniosek taki, że traktować takie coś należy z dużym dystansem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dziwi mnie,że nikt nie poruszył tematu meczu Bremen - Leverkusen. Leverkusen w obliczu strat punktowych Schalke i Borussi może wskoczyć aż za Bayern. Werder bez swojego czołowego gracza - Arnautović. Nie mówię,że będzie to łatwy mecz ale skoro Leverkusen w ostatnich tygodniach ograł Schalke i Bayern a Bayern na wyjeździe to czemu nie może pokusić się o zdobycz punktową w Bremen.
Leverkusen dnb 1.83 bet365
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dziwi mnie,że nikt nie poruszył tematu meczu Bremen - Leverkusen. Leverkusen w obliczu strat punktowych Schalke i Borussi może wskoczyć aż za Bayern. Werder bez swojego czołowego gracza - Arnautović. Nie mówię,że będzie to łatwy mecz ale skoro Leverkusen w ostatnich tygodniach ograł Schalke i Bayern a Bayern na wyjeździe to czemu nie może pokusić się o zdobycz punktową w Bremen.
Leverkusen dnb 1.83 bet365
Ciężko sie gra przeciwko Bremie generalnie. To jest typowa ekipa 1 części sezonu. Hunt dziś nie jest tak widoczny więc można pocisnąć na Bayer (0). Sorka, że pisze teraz ale czekałem na Live ;) Z Fortuną już były fest problemy a co dopiero z Bayerem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom